Foto

Septembra fotografēšanas vietu ieteikumi tepat Latvijā

Kādi tik katram šajā gadā nebija plāni. Tie bija dažādi un dažādu gaidu pilni. Vieni bija nopirkuši avio biļetes uz Spāniju, Franciju, Horvātiju vai Itāliju, citi rezervējuši atvaļinājumu izbraucienam pa Eiropu ar savu auto. Vēl citiem kabatā bija koncertu biļetes kādā no Eiropas lielpilsētām. Plāni bija lieli un grandiozi. Tomēr vīruss visus nolika pie vietas un lika plānus atcelt vai pārcelt. Līdz ar to turpinājumā mūsu septembra fotografēšanas un apskates vietu ieteikumi tepat Latvijā.

Septembra vietas

Septembris ir tāds īpašs laiks. It kā anv vēl dikti auksts, bet nav arī karsts. Rudenī šķiet cilvēki arvien vairāk gribēs ceļot un izbraukt ārpus savas valsts un Baltijas robežām. Jā, uz lieku vairāku Eiropas valstu robežas bija atvērtas. Ceļotāji varēja baudīt galamērķu viesmīlību un zemās cenas. Tomēr tūristu vai citu iemeslu dēļ daudzās valstīs situācija pasliktinājās, kas lika atkal pārskatīt ieceļošanas noteikumus. Tāpēc mūsu ieteikums šajā gadījumā ir palikt Baltijā, vislabāk Latvijā.

Kurzemes jūrmala

Kurzemes jūrmala ir fantastiska. Tā vilina cilvēkus no malu malām. Rezervējiet romantisku namiņu pie jūras un baudiet pasaulē skaistākos saulrietus un saullēktus, ja izdodas pamostos. Mēs jau tagad varam iedomāties, cik jums skaistas bildes sanāks.

Latgale

Latgale ir lieliska un tā lepojas ar saviem cilvēkiem. Tie, kas ceļojuši pa Latgali, zina, ko nozīmē tās cilvēku viesmīlība, sirsnība un vienkāršība. Protams, envar nepieminēt arī dabas skaistumu un daudzos ezerus. Šis Latvijas reģions ir jāredz un jāizbauda pilnu krūti.

Skaidra lieta, ka ceļošana un fotografēšana ir dārgs prieks. Tas nav pa kabatai visiem. Tomēr visi, kas reiz ir devušies ceļojumā, gribēs to atkārtot vēlreiz un vēlreiz. Protams, var jau diskutēt par to, ka ceļot var arī bez naudas. Piemēram, piestrādājot, stopējot, dzīvojot pie draugiem vai teltīs siltā laikā. Bet tas ne visiem ir piemērots. Arī drošības aspekts ir viens no iemesliem. Tieši tāpēc mēs gribētu dalīties ar jums informācijā, kur piepelnīties papildus naudu. Šeit interneta spēļu lapā ir vērtīga informācija par to, kā vienlaicīgi gan tikt pie papildu naudas, gan izklaidēties. Tur ir ieteikumi par interneta spēlēm un izdevīgiem piedāvājumiem. Varēsi gan veiksmes gadījumā piepelnīties savam hobijam, gan labi pavadīt laiku.