Foto

Rudens 2019 galamērķi pasaules iepazīšanai

Rudens 2019

Jūs esat izlēmuši, ka vēlaties šogad ceļot vairāk kā parasti, taču jūs cenšaties izvēlēties nākamo galamērķi. Protams, ka ir viegls veids izmantot izmant skaistos ceļojumu žurnālus un ceļvežus, lai iegūtu atbildes. Noteikti piekritīsiet. Te ir pieejams mūsu ieteikumu ceļvedis, kas apkopo vietas, kuras jāpiedzīvo. Turpinājumā rudens 2019 galamērķi.

Rudens 2019 – 1.ASV

Nekur Helovīns nelīdzinās ASV. Mājas ir krāšņi saģērbtas un ķirbji tiek izcirsti līdz pilnībai. Spocīgās svinības notiek visā valstī, ieskaitot Ņujorku. Tātad, ja jums gadās šomēnes būt kādā no ASV štatiem, dariet visu iespējamo, lai iesaistītos šajos šausmīgajos svētkos.

Iespējams, ka jums nemaz nepatīk helovīns. Neuztraucieties, jo rudens Amerikā ir īsteni skaists. Ar ikoniskām pilsētām, piemēram, Sanfrancisko, Bostonu un Čikāgu, pārsteidzošākās sarkanās, dzeltenās un dzintara krāsas nokrāsas. Tas ir pirms došanās pat uz nacionālajiem parkiem! Kā viens no zaļākajiem punktiem, skats uz Josemītu parku šajā gadalaikā ir patiešām īpašs. Turklāt, vieta nav cilvēkiem pārbāzta un ir vēsāka temperatūra ērtākai staigāšanai.

2.Armēnija

Neskatoties uz daudzveidīgo arhitektūru, intriģējošo vēsturi, iespaidīgajām ainavām, lieliskajiem ēdieniem un burvīgajiem vietējiem iedzīvotājiem, Armēnija joprojām ir viens no Kaukāza vislabāk glabātajiem noslēpumiem. Armēnijā vasarā ir karsti, ziemā auksti. Turpretī oktobris ir lielisks laiks ceļošanai. Laika apstākļi ir sausi un, lai arī pēc ilga karstā perioda ainava izskatās nedaudz brūnīga, rudens lapu radītās krāsas rada satriecošu skatu.

Izbaudiet brīnumaino skatu uz sniegotā Ararata kalna virsotni. Neaktivizētu vulkānu virs robežas kaimiņos esošajai Turcijai. Apmeklējiet Gegharda klosteri, UNESCO pasaules mantojuma vietu un, iespējams, skaistāko reliģisko ēku valstī. Paraugs garšīgajiem Dienvidkaukāza ēdieniem, ieskaitot pildītās vīnogulāju lapas un saldo baklavu. Skan patiešām gardi! Un noteikti tā arī ir. Turklāt nepalaid garām iespēju sēdēt kalna kaskādes augšdaļā. Tā ir milzu telpā Erevānā. Un vērot, kā dzīve rit galvaspilsētā.

3.Ekvadora

Bieži aizēnojot pasaulslavenās Galapagu salas, kontinentālajā Ekvadorā arī ir ļoti skaista un interesanta. Dodieties baudīt adrenalīnu Banosā, veicot daudz aizraujošu aktivitāšu. Pavadiet dienu, apmeklējot Otavalo tirgu un cenšoties kopā ar vietējiem baudīt suvenīrus.

Ņemot vērā, ka Ekvadora atrodas tieši pie ekvatora (Ekvadora faktiski burtiski tulko kā ekvatoru), šeit klimats ir diezgan pateicīgs visu gadu. Tas nozīmē, ka oktobris ir piemērots mēnesis, lai apstātos, ja vēlaties izvairīties no skolas brīvlaika atpūtniekiem. Šajā gadalaikā tas ir arī jauks un sauss, kas palīdz padarīt to vieglāk pieejamu.