Foto

Mobilo telefonu bilžu veidošanas triki

Mobilo telefonu foto triki un padomi

Vai vēlaties uzņemt satriecošus fotoattēlus ar savu mobilo tālruni? Mobilā fotogrāfija var šķist biedējoša. Bet, izmantojot dažus vienkāršus trikus, jūs varēsit uzņemt tāda veida fotoattēlus, kādus jūs nekad neuzskatījāt par iespējamiem! Lasiet tālāk, lai uzzinātu trīs mobilo fotogrāfiju padomus, kas ievērojami uzlabos jūsu fotoattēlus. Ceram, ko tie noderēs un varēsi likt lietā.

1. Mobilo bilžu padoms – notīriet objektīvu

Mobilais tālrunis daudz laika pavada jūsu rokās, kā arī makā vai kabatā. Tā rezultātā kameras objektīvs var tikt pārklāts ar netīrumiem, putekļiem un pirkstu nospiedumiem. Netīrs objektīvs uz jūsu fotoattēliem atstās traipus, neskaidrus vai putekļu plankumus. Un tas neizskatīsies labi. Tāpēc, lai iegūtu skaisti skaidrus un asus fotoattēlus, regulāri notīriet tālruņa objektīvu. Objektīva tīrīšana varētu šķist acīmredzama. Bet vairums cilvēku to neatceras darīt vai pat gluži vienkārši neiedomājos.  Tāpēc iemācieties tīrīt tālruņa objektīvu. Tas ievērojami mainīs jūsu fotoattēlu skaidrību.

2. Iestatiet fokusu – objekts vienmēr ir ass

Pat ja objektīvs ir pilnīgi tīrs, dažreiz objekts vienkārši neizskatās asi. Tas notiek tāpēc, ka kameras autofokuss ne vienmēr fokusējas tur, kur vēlaties. Lai nodrošinātu, ka objekts vienmēr ir asā fokusā, fokusa punkts jums jāiestata manuāli. Tātad, kā jūs iestatāt fokusa iPhone kameras fokusu? Tas patiesībā ir ļoti vienkārši! Vienkārši izveidojiet kadru, pēc tam pieskarieties ekrānam, kurā vēlaties iestatīt fokusu. (Parasti jūs vēlaties koncentrēties uz galveno objektu). Parādīsies dzeltens lodziņš, kas norāda fokusa punktu. Un tagad vienkārši nospiediet slēdža pogu, lai uzņemtu fotoattēlu. Laukums, uz kuru esat fokusējies, būs ass. Jebkas, kas atrodas fokusa punkta priekšā vai aiz tā, var izrādīties ārpus fokusa. Fokusa iestatīšana ir viens no labākajiem mobilajiem fotoattēliem, ko varat iemācīties. Fokusa iestatīšana ir tik vienkārša. Un tā rezultāts būs skaisti asas fotogrāfijas, kas apburs skatītāju.

3. Pielāgojiet ekspozīciju, lai iegūtu nevainojamu spilgtumu

Vai jūsu fotoattēli bieži izrādās pārāk gaiši (pārāk eksponēti) vai pārāk tumši (nepietiekami eksponēti)? Tam nav jābūt šādam! Tātad, kā nodrošināt, ka jūsu fotoattēliem ir nevainojams spilgtuma līmenis? Pirms fotografēšanas vienkārši pielāgojat ekspozīciju (spilgtumu). Ekspozīcijas pielāgošana iPhone kameras lietotnē ir vienkārša. Sāciet, pieskaroties, lai iestatītu fokusu. Pēc tam velciet uz augšu vai uz leju, lai pielāgotu ekspozīciju. Velciet uz leju, lai attēls būtu tumšāks. Vai arī velciet uz augšu, lai tas būtu gaišāks.

Mēs ļoti ceram, ka šie trīs mūsu padomi jums lieliski noderēs labu fotogrāfiju uzņemšanai. Noteikti drīzumā vēl sniegsim kādus lieliskus padomus.