Foto

Jaunā 2020. gada svinību vietas Eiropā

Jaunā 2020. gada svinības

Vai esat noguris redzēt Jaunā gada vakarā tās pašas sejas, ko citus gadus? Vai vēlaties redzēt jaunas ainavas, jaunu vidi, satikt jaunus cilvēkus? Atklājiet labākos galamērķus Jaunā 2020. gada svinēšanai Eiropā un atrodiet labākos viesnīcu piedāvājumus brīnišķīgam Jaungada vakaram Madeirā, Berlīnē, Londonā, Parīzē. Reikjavīkā, Briselē, Vīnē, Prāgā, Romā vai Dubrovnikā. Rezervē viesnīcu par vislabāko garantēto cenu, kā arī labākās aktivitātes un atklāj 15 labākās vietas Jaungada vakara pavadīšanai Eiropā.

Jaunā 2020. gada svinību idejas

Jaunā 2020. gada svinības Madeiras sala

Kur? : No jūsu kruīza kuģa klāja vai no Funšalas ostas uguņošana ir tik milzīga, ka jūs to nevarat palaist garām.

Kāpēc? : Slavenais uguņošanas displejs, ko 2006. gadā oficiāli atzina Ginesa pasaules rekordi kā lielāko uguņošanas ierīču displeju pasaulē.

Šis lieliskais, reta skaistuma scenārijs ir vienkārši unikāls – tūkstošiem daudzkrāsainu lampu rotā Funšalas amfiteātri, pārveidojot to par grandiozu skatuvi. Pulkstenim ritot divpadsmit, 31. datumā debesis tiek izgaismotas ar krāsu, gaismu un cerību jaunajā gadā, kas tikai sākas.

Nepalaidiet to garām un nāciet dzīvot uz šo notikumu Madeirā!

Londona

Kur? Visur!

Kāpēc? Londona ir īpaša vieta gadu mijā. Pilsēta tiek izgaismota, un iestādes visā galvaspilsētā izvilks visas pieturvietas, lai šo Jaungada vakaru Londonā padarītu neaizmirstamu. Tāpēc satieciet savus tuvākos un mīļākos un sakiet paldies 2019. gadam. Jaungada vakara pusnaktī Londonas nakts debesis būs gaismas un krāsu uzplaiksnījums ar apdullināšanu pirotehnikas displejā no Temzas upes uz Londonas slaveno Dienvidu krastu

Londona turpina uzrunāt Jauno gadu 1. janvārī ar Jaunā gada parādi. Šogad tiek atzīmēta 30. gadskārtējā gājiens caur Londonu, un tajā piedalīsies 8500 izpildītāju, kas pārstāvēs 20 valstis visā pasaulē un no visas Londonas pilsētas, ieskaitot soļošanas grupas, karsējmeitenes, klaunus, akrobātus un daudz ko citu.

Tiklīdz būsiet Londonā bijuši vismaz reizi, tā gribēsiet būt tur atkal un atkal.

Berlīne

Kur? Pie Brandenburgera vārtiem.

Kāpēc? Berlīnē Jaungada sagaidīšana ir svinīga. Apmēram viens miljons apmeklētāju pulcējas pie Brandenburgas vārtiem, lai sacītu paldies 2019. gadam. Visi tradicionālie kārumi ir sarūpēti – vairāk nekā divu kilometru gari jautri posmi izrādēm, ballīšu teltīm, gaismas un lāzeru šoviem, kā arī ēdienu un dzērienu stendi.

Ceram, ka tu 2019. gadu pavadīsi jautri un tavs 2020. gads iesāksies un būs ļoti veiksmīgs.

Bet kamēr jaunais gads vēl nav pienācis, aicinām ielūkoties interesantā rakstā par uzņēmumiem, kā sporta finansētājiem.