Foto

Instagram lielisku foto ieteikumi vasaras atvaļinājumam

Instagram lielisku foto ieteikumi

Pagājušas ir tās dienas, kad jums ir nepieciešama augstas izšķirtspējas kamera! Tās vietā viss, kas jums ir nepieciešams, lai uzņemtu dažas super skaistas Instagram fotogrāfijas, ir jūsu iPhone un Mono Shot. Tātad, vai jūs aizpildāt Instagram profilu ar jaunākajiem ceļojuma galamērķiem, fotografējot atpūtu darbībā vai ķerot labākos selfijus, ir pienācis laiks pilnveidot iPhone fotogrāfiju mākslu Instagram sociālajā tīklā. Turpinājumā ieteikumi, kas jūsu fotografēšanas mākslu pacels citā līmenī.

Instagram triks – lietot Mono Shot

Katrs Instagram lietotāja lielākais murgs var būt tas, ka uzņem vienu no labākajiem brīžiem mūžā, bet bilde izrādās miglaina. Tā ir sliktākā sajūta pasaulē, it īpaši, ja brīdi nevar noķert vēlreiz.

Izmantojot Mono Shot, jums nav jāuztraucas par šādas situācijas iespējamību. Šī novatoriskā tehnoloģija novērš kameras vibrāciju, ļaujot jebkurā brīdī veikt skaidras iPhone fotogrāfijas.

Instagram padoms – saule

Ir nerakstīts foto noteikums, ka labākais laiks, lai fotografētu, ir vai nu pirms saules parādīšanās, vai pirms saulrieta. Šīs divas dienas daļas ir laiks, kad jūs saņemsiet vislabāko apgaismojumu – tas nav pārāk spilgts, tas nav pārāk tumšs, tas ir vienkārši labs. Tātad, plānojiet fotografēšanu ap šiem laikiem, lai ceļojuma laikā iegūtu labākus fotoattēlus.

Foto nestabilās vietās

Ceļojot jūs noteikti esiet ieklīduši vietās, kas nav ideāli piemērotas statīva novietošanai. Nevienmērīgi ieži, kalnu virsotnes, slidenas nogāzes un citas vietas. Bet jūs nevēlaties palaist garām brīdi laba foto brīdi. Var gadīties, ka tas jums izmaksās jauna telefona iegādi.

Izvairieties no šīs dilemmas uz visiem laikiem, izmantojot smailes stiprinājumu, kas piestiprinās tieši zemē, saglabājot jūsu iPhone attēlus vienmērīgi un ierīci drošībā. Mono Shot ierīce jau oriģināli nāk kopā ar šo papildinājumu un dažādām citām funkcijām.

Horzinotālas bildes

Viens no labākajiem padomiem labākām bildēm ir uzņemt jūsu iPhone attēlus horizontāli. Šis vienkāršais padoms ļaus jums iegūt maksimālu labumu no viena attēla. Visu pārējo varēsiet apgriezt pēc vajadzības.

Taimera funkcija

Izmantojiet Bluetooth slēdža tālvadības pulti, lai uzņemtu iPhone attēlus. Jūs varat iestatīt taimeri un fotografēt no 45 metriem, ļaujot ietilpināt visu – skaistu, plašu ainavu un sevi. Tas ir viens no labākajiem Instagram padomiem, lai izpētītu jaunus ceļojuma galamērķus un uzņemtu skaistas bildes brīvā dabā.

Vēlam veiksmi un izdošanos uzņemt skaistas un atmiņā paliekošas bildes!