Foto

Foto ieteikumi – lieliskas bildes vasaras periodā

Foto ieteikumi

Esiet sveicināti, mūsu lasītāji! Mēs vēlētos iepazīstināt ar sevi! Esam foto blogs, kas centīsies stāstīt par fotografēšanās lietām vienkāršam cilvēkam saprotamā veidā. Īpaši pievērsīsimies fotografēšanai no mobilā telefona. Jo tagad teju katrs ir fotogrāfs. Ļoti daudz mirkļu ikdienā tveram tieši ar telefonu. Bet mums gribētos, lai tas notiek kvalitatīvāk, īpaši, ja tas tiek publicēts sociālajos tīklos vai arī jūs dodaties ceļojumā. Ir redzēti tik daudz gadījumu, kad cilvēki aizbrauc uz fantastiskām vietām, bet uzņem briesmīgas bildes. Bieži vien šajās bildēs ir ēna un pat īsti nevar saprast, kas ir bildēts. Mēs vēlamies to tā izvairīties!

Foto ieteikumi – skaistai vasarai

Jā, vasara mūsu reģionā tiešām ir saulainākais un skaistākais gadalaiks. Lai gan par to skaistumu varētu arī vēl strīdēties, jo tas tāds pavisam subjektīvs jēdziens. Vienam rudens ir skaists dēļ krāsainām lapā, otram ziema dēļ sniegotām kupenām un apsnigušiem kokiem. Trešajiem patīk pavasaris dēļ dabas mošanās un krāsu parādīšanās dabā. Viss ir atkarīgs no jums pašiem. Bet mēs sniegsim savas idejas no pieredzes labai bildēšanai ar telefonu vasarā.

Praktiskie ieteikumi – ēnas

Par ēnām mēs šajā sakarā runāsim divos veidos. Viens būs tas, ka saulainā laikā bieži vien nevar īsti telefona ekrānā saskatīt, ko tad ir sanācis nobildēt. Jo gluži vienkārši viedtālrunis ir saules apspīdēts. Tāpēc iesakām pēc foto uzņemšanas nostāties ēnā vai vismaz pielikt roku priekšā. Tādā veidā tiešām būs pārliecība, ka bilde ir laba. Otra lieta par ēnām ir tā, ka necenšamies bildēt ēnās un pret sauli. Jūsu bildes visdrīzāk būs tumšas vai pārgaismotas. Citreiz var pat parādīties dīvaini aplīši. Vismaz zinām, ka iphone telefoniem tā ir.

Praktiskie ieteikumi – vienkārši bildēt

Svarīgi ir vispār paņemt telefonu un bildēt. Īpaši iesakām to darīt saulainā un siltā laikā, kad bildes lielākoties sanāk labas bez liekas piepūles. Gaisma ir laba, zāle zaļa, debesis koši zilas un aiziet! Vasarā viss mainās mega ātrumā, tāpēc iesakām ķert skaistās dienas savās foto kamerās. Pēc tam ziemā vai lietainā dienā šīs bildes jums priecēs. Lai izdodas!