forum.gif

LOMOgrāfija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / LOMOgrāfija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.03.13 04:31 labots
 citēt
Bildes:izdomā kaut ko jaunu, a to mal visu laiku vienu un to pašu kā papagailis... garlaicīgi

Vai tiešām tik apdalīts ar prātiņu esi, vai tikai muļķi laid?:face-grin:
Cilvēks uzdod konkrētu jautājumu, tu - izkārnies.
:face-sad:
Haidukam - nekad, ne pie kādiem apstākļiem (līdz šim) šādi sušķi nav mani regulējuši. Un, ceru, neregulēs.

Mulsina pavisam cits. Ar vislabākajiem nodomiem sveicu foto GRĀFIENES. Pēkšņi saskrien, atļaušos teikt - salašnas. Komenti - visiem redzami. Vai man būtu jādomā. ka viņi ir no "zilo" kiompānijas? Man uzpiež pseidodemokrātiju, nekad ar viņiem nebiedrošos. Nu, esmu savādāk audzināts. :face-wink:
Sakiet, Haiduk, Elton - nu, varbūt reizēm dažādāk domājoši? Ko par mums var nodomāt šeit, ar vislabākajiem nodomiem atnākušas jaunas Dāmas? Nē, ne jau flirtu meklējot. Tikai tehniski jautājumi. Kādas ir atbildes? Demokrātija - vai pediņi? Vēlreiz - atvainojiet, nu nepatīk man viņi....:face-sad:
Publicēts: 30.03.13 10:58
 citēt
Jocīga tā demokrātija, ja par bučām jāpiedāvā aptaustīt "aparatūra" :D
Publicēts: 30.03.13 11:00 labots
 citēt
Jā, nekļūdijos. Atrikšoji. Atkal pieķēzīji. Kā visu, kur ierodies. Topika temats - lasīt proti?:face-sad:
Ir ko teikt Dāmai? Nav?
Publicēts: 30.03.13 11:19
 citēt
Paga paga, Tev ir KO TEIKT par lomogrāfiju???? Drusku jau ir līdzīgi burti ar OMON , bet nu ne tik ļoti, kamooooon!!! Bet nu haidukam, tā izskatās, Tavi lingvistiskie novirzieni šķiet tuvi... :face-devil-grin:
Publicēts: 30.03.13 11:58
 citēt
Pfff... Te iet karstāk kā Dārza ielas 50. dzīvoklī... :bad_smile:
Publicēts: 30.03.13 12:05
 citēt
Sapper:Pfff... Te iet karstāk kā Dārza ielas 50. dzīvoklī... :bad_smile:

Es domāju gan!Lomogrāfija tas ir ļoti sensitīvs temats,kas aizskar pilsoņu reliģiskās,nacionālās un es pat teiktu seksuālās jūtas!Vēl jūtīgāks ir tikai canon-nikon vai profi-amatieri.:face-grin:
Publicēts: 30.03.13 13:19
 citēt
Olainē ir Dārza ielā tādi nami, kur 50 dzīvokļi?
Publicēts: 30.03.13 15:47
 citēt
Bildes:
Olainē ir Dārza ielā tādi nami, kur 50 dzīvokļi?

Vispār es biju domājis Stjopas Ļihodejeva dzīvokli, kur tāpat kā fotoblogā pavasara pilnmēness laikā reiz dīvainas lietas darījās... :)
Publicēts: 30.03.13 16:01
 citēt
Sapper:
Bildes:lainē ir Dārza ielā tādi nami, kur 50 dzīvokļi?

Vispār es biju domājis Stjopas Ļihodejeva dzīvokli, kur tāpat kā fotoblogā pavasara pilnmēness laikā reiz dīvainas lietas darījās... :)
Tu tak nedomāji to gadījumu, kad divi vīri kopā sagāja?
Publicēts: 30.03.13 17:17
 citēt
sākumā tur zuda cilvēki, tad notika dīvainas lietas un finālā tur baigā balle notika, bet par Tevis minēto gadījumu nekas nav zināms.
Publicēts: 30.03.13 19:06
 citēt
eu.fab.com... moderns, bet retro stilā
Publicēts: 30.03.13 23:24
 citēt
viecha:

Es domāju gan!Lomogrāfija tas ir ļoti sensitīvs temats,kas aizskar pilsoņu reliģiskās,nacionālās un es pat teiktu seksuālās jūtas!Vēl jūtīgāks ir tikai canon-nikon vai profi-amatieri.:face-grin:

Lieliski!

Nu bija reiz lomo Compct automt. Kādu brīdi bildēju. Uz dipiņa. Nesaprotu, kāpēc tādiem salagām kā "bildes" vajadzētu iejaukties sarunā. Tālāk - četrpadsmīt vārdi no mana rotas komandiera leksikona.:face-grin: Krieviski, protams. Nu, saucam par "Tēvu", bija atbilstošs. Nopietni, viņš mums bija kā Tēvs. Varbūt - vienkārši paveicās...
Publicēts: 30.03.13 23:28
 citēt
:face-grin:
Publicēts: 30.03.13 23:29
 citēt
Bildes ''salaga'' ??? es laikam tiešām liesu izviegšu
Publicēts: 30.03.13 23:32
 citēt
Rolands66:Bildes ''salaga'' ??? es laikam tiešām liesu izviegšu
sorii, labi ka es patreiz komeediju skatos :D
Publicēts: 30.03.13 23:38
 citēt
Bildes:
sorii, labi ka es patreiz komeediju skatos :D

Es ari gribēju komēdiju paskatīties,bet nu šitik ņirdzīgu ,kā foruma teksti neatradu....................:haha::haha::haha:
Publicēts: 31.03.13 13:04
 citēt

Man - jā. Nekādas cieņas.:face-sad:
Publicēts: 31.03.13 15:37 labots
 citēt
Voldemorts:

cieņu iemanto ar veikumu galerijā nevis diršanu forumā. Forumā Tu klauns, galerijā - vāji... vai tik ar to pirmo nemēģini kompensēt otro... bet visiem jautri - tā turpini!
Publicēts: 31.03.13 16:35 labots
 citēt
Bildes:
Voldemorts:
cieņu iemanto ar veikumu galerijā nevis diršanu forumā. Forumā Tu klauns, galerijā - vāji... vai tik ar to pirmo nemēģini kompensēt otro... bet visiem jautri - tā turpini!

Lietuvā kopā dienējošie teica - palauk bišku. Teiksi, Tavas bildītes - paraugs jaunajiem? Nu, saprotu, atbildes nebūs. Tad varbūt tomēr aizveries?:face-sad:
Jā, šeit jautāja par LOMOGĀFIJU. Spēj ko pateikt? Nejauc ar mobilogrāfiju. :face-sad:
Sēdi, kur esi. Blāvs, maziņš.Patiešām, tici man - laikam nebūsiet man padomdevēji. Un arī topika autorei.
Kura, palasot p---ja galvu komentus, šeit , manuprāt, nekad šeit neatgriezīsies. Tai gan vajadzētu būt saita saimnieku interesei.
Publicēts: 31.03.13 16:54 labots
 citēt
Skumji, ja vienīgais, kas ar Tevi dzīvē ir noticis - ir dienests, Pamirs un lomo fotoaparāts... Un topika autoru vietā vismazāk vajag uzstāties - it sevišķi cilvēkam, kas pret bučām kādu grib ievilināt "aptaustīt aparatūru" :face-wink:

a iedomājies Voldīt - es dienēju desantā, trūka viena paraksta līdz Afganistānai - ļoti negribēju, nosimulēju nespēju paciest karstumu... i lomo visāda kaudze bijusi, tik pamirā neesmu kāpis, ibio... A Tev prifilenē tik velnišķīgs smaids... kur nu mēs pārējie...v:cry::cry::cry:
Publicēts: 31.03.13 19:37 labots
 citēt
Bildes:Skumji, ja vienīgais, kas ar Tevi dzīvē ir noticis - ir dienests, Pamirs un lomo fotoaparāts... Un topika autoru vietā vismazāk vajag uzstāties - it sevišķi cilvēkam, kas pret bučām kādu grib ievilināt "aptaustīt aparatūru" :face-wink:

a iedomājies Voldīt - es dienēju desantā, trūka viena paraksta līdz Afganistānai - ļoti negribēju, nosimulēju nespēju paciest karstumu... i lomo visāda kaudze bijusi, tik pamirā neesmu kāpis, ibio... A Tev prifilenē tik velnišķīgs smaids... kur nu mēs pārējie...v:cry::cry::cry:

Vecīt, nu nav šis onka skaidrošanos un diskusiju vērts. Viņam savs redzējums, mums - savs i vsjo. Labākais ko varam viņa labā darīt - tēlot, ka kārtējo pērli neredzam.....varbūt rimsies bez atbildes palicis. Pastīsies pamira bildes, tējiņu iedzers......un atslābs. A tagad vīrs reāli apkaro foto uc lohus blogā un tā kļuvusi par dzīves jēgu.
Publicēts: 31.03.13 20:06
 citēt
Ai nu beidzat tak Voldi aiztikt, sāk jau izskatīties tā nežēlīgi.
Galvenais ka visiem "apkarotājiem" pašiem no ceturtā līdz sestajam gadu desmitam jau iet...cik nu vairs līdz...
Publicēts: 31.03.13 22:03
 citēt
imgfoto:Ai nu beidzat tak Voldi aiztikt, sāk jau izskatīties tā nežēlīgi.
Galvenais ka visiem "apkarotājiem" pašiem no ceturtā līdz sestajam gadu desmitam jau iet...cik nu vairs līdz...
baigi jau plaši paņēmi - ceturtais gadu desmits sākas, kad cilvim paliek 31...
Publicēts: 31.03.13 22:23 labots
 citēt
Nezinu, varbūt atkal mazie šaļii ar kājām večuku spārdīs...

www.youtube.com...

Ļoti - par fotogrāfijas vēsture tēmu.
Publicēts: 31.03.13 23:49
 citēt
Bildes:
Voldemorts: Man - jā. Nekādas cieņas.:face-sad:

ZELTA VĀRDI!!! kas perfekti raksturo Bildes jaf kopš Anira laikiem :D... pats palabo tekstu un otrās personas vietniekvārdu nomaini uz pirmās personas vietniekvārdu.
Bet galerijas... Bildes-prāt vienā tikai šedervi, otrā tikai vāji darbi...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...

Bet nomierināšu tevi Bildes- forumā mēs visi esam klauni!!!
Publicēts: 01.04.13 00:48 labots
 citēt
Haiduks:
Bildes:ieņu iemanto ar veikumu galerijā nevis diršanu forumā. Forumā Tu klauns, galerijā - vāji... vai tik ar to pirmo nemēģini kompensēt otro... bet visiem jautri - tā turpini!

ZELTA VĀRDI!!! kas perfekti raksturo Bildes jaf kopš Anira laikiem :D... pats palabo tekstu un otrās personas vietniekvārdu nomaini uz pirmās personas vietniekvārdu.
Bet galerijas... Bildes-prāt vienā tikai šedervi, otrā tikai vāji darbi...
www.fotoblog.lv...
www.fotoblog.lv...

Bet nomierināšu tevi Bildes- forumā mēs visi esam klauni!!!

Hm... sūdu čupa pie vaguļiem atvilkās. Tagad tava kārta smirdēt!!! Ļaušu izpausties.
Publicēts: 01.04.13 14:02
 citēt
Bildes: Tagad tava kārta smirdēt!!!

Paldies!
... Bildes visu laiku smirdējis, tagad ļaus Haidukam :D
Tas tikai apstiprina manu rakstīto par "ZELTA VĀRDI"
Bet paškritika Bildes ir viena varena lieta... tas tikai nozīmē, ka vēl neesi galīgi degradējies :D
Publicēts: 01.04.13 14:19
 citēt
Baigi labā simbiioze HaiBilDuks. Jūs jau nevarat viens bez otra. Tas labi. Esat atradušu sevīm cienīgu pretinieku.
Publicēts: 04.04.13 12:32 labots
 citēt
Cik uzzināju - aparāts ir iegādāts
tagad jagaida tikai - LOMO-grāfijas šedevri :face-smile:

+ laikam jāpērk foto skaneris, lai iemočītu datorā - filmiņas
Publicēts: 04.04.13 13:02
 citēt
Friidis:Vai tad nav vienkāršāk sabildēt ar kādu digiziepi jebšu telefonu un pēc tam līdz "lomogrāfiskā mēsla" kondīcijai novest fotošopā?...:face-grin:

Ja tomēr tik ļoti gribas, varu piedāvāt no veciem krājumiem šādu Jašiku pa 15 Ls:face-wink:

Šī jašika ja viņai viss kārtībā ar baterejām nav nekāds lomogrāfijas aparāts. Normāls mājsaimnieču verķis, ..nu kādus gadus 60 senāk.
Publicēts: 10.02.18 13:39
 citēt
Paceļu mironi - vai lomogrāfija ir māksla? Pašam neitrālu aci raugoties - reizēm šķiet, ka šie spontānie, šķietami bezjēdzīgi kadri ir ar jēgu un interesantāki kā manas garlaicīgās ainavas.
Publicēts: 10.02.18 14:42
 citēt
Armands:Paceļu mironi - vai lomogrāfija ir māksla? Pašam neitrālu aci raugoties - reizēm šķiet, ka šie spontānie, šķietami bezjēdzīgi kadri ir ar jēgu un interesantāki kā manas garlaicīgās ainavas.

postmodernismā viss ir māksla.
Publicēts: 10.02.18 14:56
 citēt
Eh bija zelta laiki te jā, kādas batālijas forumā..
Publicēts: 10.02.18 15:29
 citēt
Bloga galerijā pietiek paraugu, kaut paši autori to neuzskata par lomogrāfiju ..... :bad_smile:
Publicēts: 10.02.18 16:21
 citēt
Armands:Paceļu mironi - vai lomogrāfija ir māksla? Pašam neitrālu aci raugoties - reizēm šķiet, ka šie spontānie, šķietami bezjēdzīgi kadri ir ar jēgu un interesantāki kā manas garlaicīgās ainavas.

Ja ņemam pēc definīcijas lv.wikipedia.org... , tad nekas nav māksla tāpēc vien, ka šo nodarbi apzīmē ar to vai citu vārdu. Māksla var būt arī galdniecība vai dārzniecība, bet tādas nodarbes kā glezniecība vai tēlniecība, kam "automātiski" vajadzētu būt mākslām, var būt no tā ļoti tālu.
Publicēts: 10.02.18 17:10
 citēt
Māksla vispār ir stipri subjektīvs jēdziens.
Publicēts: 10.02.18 18:13 labots
 citēt
.
Publicēts: 10.02.18 22:54
 citēt
Lai cik kakaina no tehniskā viedokla lomogrāfija arī nebūtu, savu misiju mirkļu tveršanu tā pilda. Kā uz to paskatās un kā jūt... Man viena otra lomogrāfija raisa vairāk sajūtu, ka ultrapāršopots dabas šedevrs ar griezošām zvaigznēm debesīs un ko tik vēl ne.
Publicēts: 10.02.18 22:58
 citēt
kaut vai www.lomography.com...
nu neteiktu ka tur esošās bildes ir nekam nederīgs sūds.
Publicēts: 11.02.18 00:43
 citēt
TesMens:
Isolette:.

kur palika jaukais aprakstiņš par meitu un aparātiņiem?

Nobijos, ka pārāk triviāls stāsts, kā arī nošausminājos, ka atgādina vienu citu blogeru, kuram līdzināties nevēlos.

Paldies par pamanīšanu un novērtējumu!
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes: