forum.gif

Ineses Kalniņas vīriešu akti
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / linki / Ineses Kalniņas vīriešu akti
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.05.12 22:27
 citēt
Redzeju rakstu apr sso. Kaads ir redzeejis dziivajaa??? :face-glasses:
Publicēts: 01.05.12 22:49
 citēt
esmu redzējis dzīvajā dažus modeļus. bildes uz papīra esmu redzējis. nu tā zolīdi diezgan jau
Publicēts: 01.05.12 22:53
 citēt
Riebiga:Redzeju rakstu apr sso. Kaads ir redzeejis dziivajaa??? :face-glasses:

modeljus vai bildes?;-)))
Publicēts: 01.05.12 22:57 labots
 citēt
Kalniņš tas i zjuper ,! Kalniņai funktiers šancē TEICAMI! Vispār tur visa tā Liepajnieku Valmieriešu šaika ir ZVERĀ:) Gan Inese Kalniņa gan Matīs Markovskis un ja vēl Artūrs Daukulis pieskaita un turpat netālu esošo Shautru tipa Jāni Šatrovski tā ir IZCILI radoša šaika vienā vecumā NO ERfoto un Bloga tussu laikiem :) Tie nav garlaikoti pixseļpisēji bet GUDROTĀJI / DARĪTĀJI !
Publicēts: 02.05.12 01:57
 citēt
nu,jā -vajag urbt,kas cits atliek
Publicēts: 02.05.12 11:04
 citēt
Lunis:Kalniņš tas i zjuper ,! Kalniņai funktiers šancē TEICAMI! Vispār tur visa tā Liepajnieku Valmieriešu šaika ir ZVERĀ:) Gan Inese Kalniņa gan Matīs Markovskis un ja vēl Artūrs Daukulis pieskaita un turpat netālu esošo Shautru tipa Jāni Šatrovski tā ir IZCILI radoša šaika vienā vecumā NO ERfoto un Bloga tussu laikiem :) Tie nav garlaikoti pixseļpisēji bet GUDROTĀJI / DARĪTĀJI !

Tu te kaut ko gribeji pārāk gudri izteikties.
Publicēts: 04.05.12 23:14
 citēt
Atceros laikus kad vel Dzirnavu ielas maajelee ar visaadiem friikiem tuseejaam /kino skatiishanaas piepuushamajaa plostaa, ieksh beeninjiem, uz palaga ko projektors(tam laikaa kruta fishka) apspiid.. jau tad vinjai visvisaadi briinumi naaca laukaa.. bet kursh gan vareeja iedomaaties ka meitenei shaadi darbi izdosies..
Vel pirms gadiem, saskrienoties uz ielas ar richukiem, prasiiju kaa iet - ai, ar filmu etc niekojos..
Kameer citi domaaja par pikseljiem, kameru modeljiem, un objektiivu gaismaam, meitene reaali izpeetiija ko no kura verkja var dabuut laukaa.. un nu luuk, iemetot iekshaa visaa tai devaisu juuklii kaartiigu smadzenes devu, taads te nu ar rezultaats..
Jaasaka - ehh, bij laiki..
p.s. Morga tuss vienmeer neaizmirstams..
Publicēts: 04.05.12 23:21
 citēt
bija kaut kad izstāde Rīgā, kaut kur vecrīgā, aizdevāmies. Bildes tehniski labas, bet gaidīju vairāk. Tātad domestic landscape robežās sanākušas, bet es gaidīju Zavadska playboy žurnāla izpildījumā :)
Publicēts: 05.05.12 00:48
 citēt
Andreass:bija kaut kad izstāde Rīgā, kaut kur vecrīgā, aizdevāmies. Bildes tehniski labas, bet gaidīju vairāk. Tātad domestic landscape robežās sanākušas, bet es gaidīju Zavadska playboy žurnāla izpildījumā :)

nu gan atradsi ko saliidzinaat!!!!! kas ir playboy ar visu Zavadski, kuram bildi diktee zhurnaala vadoshie cilveeki!?!?!?!?.... Tas bija sashutums no manas puses par saliidzinaashanu .. BET ..daljeeji es Tev piekriitu ... man no shhiim Kalninjsh bildeem personiigi patiik 1/3 ..... bet es jau esmu"amatieru zoss", kas no foto neko nejeedz ...
Publicēts: 05.05.12 09:56
 citēt
dansiga:
Andreass:bija kaut kad izstāde Rīgā, kaut kur vecrīgā, aizdevāmies. Bildes tehniski labas, bet gaidīju vairāk. Tātad domestic landscape robežās sanākušas, bet es gaidīju Zavadska playboy žurnāla izpildījumā :)

nu gan atradsi ko saliidzinaat!!!!! kas ir playboy ar visu Zavadski, kuram bildi diktee zhurnaala vadoshie cilveeki!?!?!?!?.... Tas bija sashutums no manas puses par saliidzinaashanu .. BET ..daljeeji es Tev piekriitu ... man no shhiim Kalninjsh bildeem personiigi patiik 1/3 ..... bet es jau esmu"amatieru zoss", kas no foto neko nejeedz ...
:D... kura kalhoznaja... :D:D:D
Publicēts: 05.05.12 10:18
 citēt
UldisS:
dansiga:
:D... kura kalhoznaja... :D:D:D

tas variants ar čmo bija spēcīgāks :haha::face-grin:
Publicēts: 05.05.12 10:19 labots
 citēt
Billy:
Lunis:Kalniņš tas i zjuper ,! Kalniņai funktiers šancē TEICAMI! Vispār tur visa tā Liepajnieku Valmieriešu šaika ir ZVERĀ:) Gan Inese Kalniņa gan Matīs Markovskis un ja vēl Artūrs Daukulis pieskaita un turpat netālu esošo Shautru tipa Jāni Šatrovski tā ir IZCILI radoša šaika vienā vecumā NO ERfoto un Bloga tussu laikiem :) Tie nav garlaikoti pixseļpisēji bet GUDROTĀJI / DARĪTĀJI !

Tu te kaut ko gribeji pārāk gudri izteikties.

viņam patīk.
nu, tās bildes, nevis pārāk gudri izteikties.
lai gan arī tas viņam patīk.
Publicēts: 05.05.12 10:29
 citēt
Meitene paņēmusi brīvu nišu fotogrāfijā, kas piesaista uzmanību un uzrunā ... bet vai visus? Sižeta scenārijs gan manuprāt ir vājšs - lielākā daļa vairāk piestāv modelēm meitenēm.
Publicēts: 05.05.12 10:34
 citēt
Ed:Meitene paņēmusi brīvu nišu fotogrāfijā, kas piesaista uzmanību un uzrunā ... bet vai visus? Sižeta scenārijs gan manuprāt ir vājšs - lielākā daļa vairāk piestāv modelēm meitenēm.

Nu puišus jau laikam mazāk :face-grin:
Publicēts: 05.05.12 11:02
 citēt
Ed:Meitene paņēmusi brīvu nišu fotogrāfijā, kas piesaista uzmanību un uzrunā ... bet vai visus? Sižeta scenārijs gan manuprāt ir vājšs - lielākā daļa vairāk piestāv modelēm meitenēm.

Nezinu vai ta ir briva nisha, vai vienkarshi ieksha cilvekam. Tas ka pozas ir diezgan sieviskigas, ari man iekrita acis, bet pat ta, vinas virieshi neizskatas zili, kas ir raksturigs daudziem viriesu dzimtas fotografiem bildejot dzekus.
Publicēts: 05.05.12 16:08
 citēt
nu par brīvu nišu to, laikam, nosaukt nevar, bet viena no pirmajām kas uzrīkoja izstādi un sadabūja intervijas žurnālos gan.
Publicēts: 05.05.12 22:37
 citēt
Lieliska niša :face-grin:
Nepatīk vienīgi, ka lielākā daļa bilžu tik vienveidīgas- visās vīrieši no mugurpuses. Ja jau reiz fotogrāfē tieši kailus vīriešus, tad jau būtu jāfotogrāfē, kā viņa pati saka "kāpēc es to nevarētu darīt ar vīriešiem" stilā. T.i. vīrietis visā savā daiļumā. Patreiz bildes ir tādas, ka tur var stāvēt tikpat labi arī sieviete: nulle emociju- ne šoku, ne sašutumu, ne apbrīnu neizraisa.
Publicēts: 05.05.12 22:51 labots
 citēt
chiekurs:Lieliska niša :face-grin:
Nepatīk vienīgi, ka lielākā daļa bilžu tik vienveidīgas- visās vīrieši no mugurpuses. Ja jau reiz fotogrāfē tieši kailus vīriešus, tad jau būtu jāfotogrāfē, kā viņa pati saka "kāpēc es to nevarētu darīt ar vīriešiem" stilā. T.i. vīrietis visā savā daiļumā. Patreiz bildes ir tādas, ka tur var stāvēt tikpat labi arī sieviete: nulle emociju- ne šoku, ne sašutumu, ne apbrīnu neizraisa.

Konkrētāk lūdzu, ko tieši vēlies redzēt, autore gan arī izlasīs, nofotografēs. :exciting:
Publicēts: 05.05.12 22:56
 citēt
Vaards:

Konkrētāk lūdzu, ko tieši vēlies redzēt, autore gan arī izlasīs, nofotografēs. :exciting:

Nu es tak jau teicu, jālasa uzmanīgāk- vīrieti visā viņa daiļumā! Ja vēl nav skaidrs, tad frontāli.
Publicēts: 05.05.12 23:04 labots
 citēt

90 gadu beigās bija tāda Krievu meitene no Latgales kura bij izdomājusi ka būs fotogrāfe un bildēs vīriešu aktus , bija ieradusies Rīgā burtiski bez lata kabatā bet ar MĒRĶI kura realizēšanai bij gatava uz visu. Par cik figūriņa viņai visai interesanta bija purniņš ar tāds nevainīgs draugi kolēģi labprāt viņai palīdzēja www.photoline.ru... deva darbu attiecīgā žanrā , piespēlēja arī modeļus no tās pašas jomas , tad nu vīna uztaisīja pāris visai skaļas izstādes vairākos Rīgas klubos un šūrt tur provincē, Vēlāk draugiem gaume un intereses mainījās vispār mums tad bija liela "Kadru" mainība , viņai nekas cits neatlika kā klūt veina no modeļiem par lauleni un piedzemdēt kādus 3 bērnus , par karjeru neko vairs neesmu dzirdējis , vina pat Holande biški pamācījās šai jomā. BET zinu ka Tev @ Ko tās bilde patiktu KUDIŠ labāk , būtībā viņa bija tāda kā Latvijas Roberts Mapplethorpe .
Publicēts: 09.05.12 19:55
 citēt
f-foto:"vīrieti visā viņa daiļumā! Ja vēl nav skaidrs, tad frontāli"

Tam pašam Mapplethorpe ir frontāli kadri tikai tad, kad pulkstenis rāda 6 vakarā.

Dīvaini, vai tad citā laikā fočēties nevar?
Publicēts: 09.05.12 20:27
 citēt

Prātīgi vārdi, tie akti tādi uzkrītoši kautrīgi. Reiz kāds ceļotājs citēja vienu Āfrikas virsaiti kurš teicis, ka NAV PIEKLĀJĪGI slēpt to, ko pati daba radījusi kā atšķirību starp vīrieti un sievieti.
Publicēts: 09.05.12 22:09
 citēt
f-foto:"Dīvaini, vai tad citā laikā fočēties nevar?"

Šķiet, Tu īsti nesaprati. :D

Un ja nu Tu pats nesaprati? :D
Publicēts: 09.05.12 22:27
 citēt
chiekurs:

Tam pašam Mapplethorpe ir frontāli kadri tikai tad, kad pulkstenis rāda 6 vakarā.

Koķete
Publicēts: 09.05.12 22:31
 citēt
:face-devil-grin::face-devil-grin::face-devil-grin:
Publicēts: 10.05.12 20:27
 citēt
chiekurs:

var arī pl. 21 vakarā :face-smile:
Jums meitenīt jāiet aplūkot Katrines Neoromantikas daiļrade www.neoromantika.com

Publicēts: 10.05.12 20:53
 citēt
blaac:
chiekurs:
Koķete

Drīzāk jau kārumniece...
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (19):