forum.gif

Mākslas foto
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Mākslas foto
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.02.18 10:51
 citēt
Vai ir vēl kādi nopietni saiti un veikali, kur pārdod mākslas foto ? Kā teiksim šis

www.lumas.de...

Vēl zinu ko līdzīgu AlanDeco.
Publicēts: 21.02.18 10:55
 citēt
Nav. AlanDeko ir monopols.
Publicēts: 21.02.18 13:36
 citēt
Vai tad Lumas būtu vienīgais ?
Publicēts: 21.02.18 13:45
 citēt
OBSCURA:Labrīt!
Vai jūs varētu definēt, ko nozīmē mākslas foto?

Tas ir tāds foto, par kuru kāds cits ir gatavs maksāt :) Bet gan jau šī nav tā atbilde, kuru gaisa tirgotājs gribēja dzirdēt :)
Publicēts: 21.02.18 13:48
 citēt
Jā es definēšu cien OBSCURA. Bet sākumā Jūs pastāstiet un definējiet savu bilžu jēgu. Savādāk man negribas stāstīt gari un plaši cilvēkam, kas varbūt nav pietiekoši izglītots.
Publicēts: 21.02.18 14:30
 citēt
OBSCURAM - te būs arī mans devums Tavai mākslai - mana pirmā bilde te

www.fotoblog.lv...
Publicēts: 21.02.18 15:01
 citēt
Saatchi Art
Publicēts: 21.02.18 15:08
 citēt
Liels paldies Klusum. Un re cenas ir liel'akas nek'a Lumas.
Publicēts: 21.02.18 15:28
 citēt
OBSCURA:
Rejs:Jā es definēšu cien OBSCURA. Bet sākumā Jūs pastāstiet un definējiet savu bilžu jēgu. Savādāk man negribas stāstīt gari un plaši cilvēkam, kas varbūt nav pietiekoši izglītots.

Manu bilžu jēgu vai saturu rada katrs skatītājs atkarībā no savas pieredzes un konteksta. Es tās bildes veidoju, jo man patīk to darīt.

Nav pārliecinoši..... He, he.....
Publicēts: 21.02.18 15:48
 citēt
OBSCURA:Man nekas nav jāpierāda. Es dalos pieredzē.

Kādā pieredzē ? Kur tu dalies ? Ar ko ?

Es uzdevu jautājumu, bet tu neatbildēji uz viņu neko. Jo neko nezini.
Publicēts: 21.02.18 15:50
 citēt
Ja tas ir Marnics, tad atbildi nesagaidīsi, nemaz neceri.
Publicēts: 21.02.18 15:51
 citēt
Ulži ir tādi Ulži :face-grin:
Publicēts: 21.02.18 16:11
 citēt
Karlis_K:Ulži ir tādi Ulži :face-grin:

Nu no tevis fotojomā tiešām neko neiemācīsies. Tev pašam jāmācās, ka vajag fotogrāfēt ar ISO 100
Publicēts: 21.02.18 18:20
 citēt
Tu Šneider domā ka Obskurs ir Marnics ? Man likās ka Marnics nav nemaz tik slikts vīrs. Vismaz kaut ko cenšas darīt pūļa labā. Taisa fotokursus utt. Nu vervē kā prot. Kā Džekā Londonā Zālamanu salās. Bet tie atkal ir galvu mednieki. Uh kas par lasāmo.
Publicēts: 21.02.18 18:23
 citēt
Bet nu neprot viņš vervēt, drīzāk atbaida.
Publicēts: 21.02.18 18:29
 citēt
Obskur man ar tevi runāšana sakarā ar mākslu un tiem kursiem. Bet tikai rīt.
Un par mākslu iesākumā palasi Karela Čapeka grāmatiņu Dīvainā Anglija. Tur kur par muzejiem. Daudz ko sapratīsi.

Čau
Publicēts: 22.02.18 10:33
 citēt
OBSCURA:man nevajag izglītojamos, kuri nesaprot manu teikto

Tos, kuri tevis teikto saprot, tu, diemžēl, neesi kvalificēts izglītot.
Publicēts: 22.02.18 11:31
 citēt
OBSCURA:
versatile:
Tos, kuri tevis teikto saprot, tu, diemžēl, neesi kvalificēts izglītot.

Jums par to nav nekādas iespējas spriest.

Jauki, ka runā par iespējām, ne spējām - spēju, iespējams, arī nav, katrā ziņā, par to varētu diskutēt. Toties iespēja ir gan - ne velti šeit apakšā ir vietiņa spriešanai, virs kuras rakstīts "Pievieno savu komentāru", bet virs tava posta - poga "citēt".

Bet par to kfailificēšanos izglītot.
Nu, kā lai saka - tie, kas to rakstīto saprot, ir vai nu jau izglītojušies un, attiecīgi, sasnieguši nākamo līmeni, vai arī saprot, ka tas ir pilnīgs bullshits un, attiecīgi, jau atrodas citā, paralēlā izpratnes līmenī, kur tavi pakalpojumi nav nepieciešami.
Publicēts: 22.02.18 12:20
 citēt

Pēc šitā mutei vajadzētu būt ciet uz ilgu laiku. :face-grin::face-grin::face-grin:
Publicēts: 22.02.18 13:34
 citēt
Schneider:
Pēc šitā mutei vajadzētu būt ciet uz ilgu laiku. :face-grin::face-grin::face-grin:

Neceri.;-)
Publicēts: 22.02.18 14:00
 citēt
Citagaisma:

Neceri.;-)

Aha, Uldim nedod ēst bet ka tik patroļlot. Pie tam cik manīts pagrūti iziet no tēla :face-smile:
Publicēts: 22.02.18 17:20
 citēt
Pamazām pārvēršamies par literāru lapu.
Bet tas arī nav slikti, ja tā padomā. :big_smile:
Publicēts: 22.02.18 18:37 labots
 citēt
Karlis_K:
Citagaisma:

Neceri.;-)

Aha, Uldim nedod ēst bet ka tik patroļlot. Pie tam cik manīts pagrūti iziet no tēla :face-smile:

Nē nu tas jau ir kaut kāds īpaši reta stulbuma paveids. Raksta par Obscuru, bet novirza visu uz kaut kādu Uldi. Kārli steigšus pie psihatra, kamēr vēl ko var labot.
Publicēts: 22.02.18 18:39
 citēt
Obscur, Tev vēstule
Publicēts: 22.02.18 21:14
 citēt
Rej tak pats vainīgs ka esi tik lēttticīgs un viegli pavelcies uz sava vārdabrāļa troļļošanu :face-wink: Neesi te pietiekami ilgi nodzīvojies lai spētu uztvert un atšifrēt visas viņa aktivitātes ento profilu cepšanā.
Publicēts: 22.02.18 22:09
 citēt
Karlis_K:Rej tak pats vainīgs ka esi tik lēttticīgs un viegli pavelcies uz sava vārdabrāļa troļļošanu :face-wink: Neesi te pietiekami ilgi nodzīvojies lai spētu uztvert un atšifrēt visas viņa aktivitātes ento profilu cepšanā.

Atvaino Kārli, bet tiešām nesapratu, ko Tu uzrakstīji. Kāds vēl vārdabrālis ?
Starp citu es īsti labi nesaprotu arī vārdu trollis. Un kur tas pareizi jālieto. Goda vārds. Laikam esmu reti stulbs.
Publicēts: 22.02.18 22:25
 citēt
Bet kurš tavi provocē katrā tematā bāzties ar saviem nelūgtajiem padomiem par izglītību?
Publicēts: 22.02.18 22:40
 citēt
OBSCURA@212.3.195.221 | 17:50 22.02.2018 www.fotoblog.lv...

TesMens@212.3.195.221 | 22:33 20.02.2018 www.fotoblog.lv...

:face-wink:

Cepur nost cenšas jau Muzikants parodēt Marnicu, bet ne līdz galam tas izdodas, savs rakstības stils tomēr nodod.
Rej, es to tavu īpatnību jau biju piefiksējis arī kaimiņsaitā. Izlikties par jefiņu kurš neko nesaprot. Ja tiešām tāds esi patiesībā, nu tad neko vairs neteikšu :face-smile:
Publicēts: 22.02.18 22:52
 citēt
OBSCURA:Tā ir mana pārliecība. Es norādu uz, manuprāt, vienīgo risinājumu, kā paaugstināt sava snieguma līmeni.

:face-grin: :haha::haha:
Publicēts: 22.02.18 23:15
 citēt
Bet nu labums ir tāds, ka pats Marnics sapratīs, ka šeit kļuvis par karikatūru, un vairāk nebāzīsies ar savu sektanta uzbāzību.
Publicēts: 23.02.18 08:45
 citēt
OBSCURA:
Bet man žēl citus jaunpienācējus

šeit mēdz būt arī jaunpienācēji?
Publicēts: 23.02.18 09:41
 citēt
jaunpienācēji-

arkons
blende
... un Jurčiks kādreiz bieži bija jaunpienācējs :D
Jauns tematsAtbildēt