forum.gif

Īsumā par neko, vai arī nedaudz par šo to - apdeitoties, vai ne?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Īsumā par neko, vai arī nedaudz par šo to - apdeitoties, vai ne?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 16.02.18 16:45
 citēt
Sveiki visiem!

Centīšos gari neizplūst, ja tēma ir nepareizajā vietā, pardon.

1 . Uz doto brīdi lietoju Nikon D3100 ar Nikkor 35mm F1.8 objektīvu. Man ir sajūta, ka ir pienācis laiks kaut kam jau nopietnākam - tieši body ziņā.
Objektīvs apmierina, viss ir forši un labi. Body sāk mazliet "apnikt", gribas gan jaunāku, gan nopietnāku aparātu.
Mainīt pret Canon - nē, nevēlos - ja nu vienīgi kāds vēlas samainīt Canon ar līdzvērtīgu objektīvu pret manu set_up.
Ir kādas idejas, uz kādu body varētu pāriet? Vairāk man prasās lai ir ātrāks, bet varbūt ātrumu nosaka objektīvs (?) - palabojiet.
Filmēšana mani nesaista.
Viens biedrs te tirgoja D300 body... ir to vērts?
2. - Objektīvu mainīt nevēlos, bet baigi gribas klāt platleņķa, kas ir zem 35mm... kādu? Varbūt kādam ir kas pārdodams?
Nakts / cilvēki / daba / ārpus telpas bildēšana pa lielam.
3. - ir trejkājis nakts bildēm - Vanguard CX 203AGH = šo laikam vajadzētu mainīt ar steigu? Kādu? Kur LV var pataustīt statīvus, apskatīt?
4. - mana doma ir pakāpties latiņu augstāk - to varētu izdarīt ar jaunu body un normālu statīvu - pareizs domu gājiens? Objektīvs ir ok, pat ļoti ļoti ok.

5. - Lūdzu - nepiesārņojiet ēteru, izliekam savas domas, gan jau ka kopīgi spēsim atrast kādu kopsaucēju.
Publicēts: 16.02.18 17:03
 citēt
Brutal:5. - Lūdzu - nepiesārņojiet ēteru...

Nesārņoju, bet jautājums - ko uz doto brīdi nozīmē ātrāks body? Ja burst fps, tad domāju, ka objektīvs to jūtami neietekmēs ne uz doto, ne ņemto brīdi.
Publicēts: 16.02.18 17:07
 citēt
Tagad jūtams tas, ka ir lēns process - kamēr noķer - nofokusējas - nobildējas - bet es domāt, ka tam ir sakars ar objektīvu, ne body - pareizi?
Publicēts: 16.02.18 17:14 labots
 citēt
Nu, ja esmu sabiedrībā un nav laika manuāli kaut ko darīt, tad ir autofokuss ieslēgts uz AF-C režīmu, bildēts tiek M režīmā.
Publicēts: 16.02.18 17:22
 citēt
Ja AF-C, tad viņš var ķert no jauna, kad tu pārkadrējies, bet es nesaprotu, kādas sporta reportāžas tu mauc, ka pietrūkst ātruma. :amazing:
Publicēts: 16.02.18 17:37
 citēt
tagad telefoni diezgan ātri
Publicēts: 16.02.18 17:38
 citēt
tik ātri, cik ātras kājas lietotājam
Publicēts: 16.02.18 18:11 labots
 citēt
Atbildes ir smieklīgas :D
Nē, ir ok. Cik pačakarējos ar objektīvu tikko - viņš ir jokains par fokusēšanu kā tādu - ja ir auto fokuss pie AF-S, viņš ietrāpa fokusā, tad vēlreiz mēģina fokusēt un vēlreiz un vēlreiz. Līdz viņš no fokusa izlec ārā. Ja pamēģina vēlreiz - tad ielec fokusā un ir ok - nesaprast, objektīva gļuks, vai mans gļuks. Vai mūsu abu gļuks. Jāpaspēlējas ar AF
Bet visā visumā - vai ir vērts šo body mainī pret ko citu - vecāku labāku, vai jaunāku svaigāku?
Un kā ir ar statīviem?
Vēl tikko piefiksēju, ka ir problēma fokusēties uz tumšu objektu, ja tas nav labi izgaismots...
Publicēts: 16.02.18 18:17
 citēt
Bet pamēģini ar vienu centrālo AF punktu.
Publicēts: 16.02.18 18:25
 citēt
Tieši to arī daru - ar vienu centrālo punktu.
Man pretī ir divi monitori - viens šis, kurā esmu es, blakus izslēgts - melns.
Fokusējot uz melno fokuss lēkā šurpu turpu, ar vienu fokusa centrālo punktu, pie AF - A / AF - S utt... bet pārvirzoties uz gaišo fonu viss ok.
Publicēts: 16.02.18 18:26
 citēt
Bet uz melnu pleķi bez detaļām nenofukusēsies neviens AF!
Publicēts: 16.02.18 18:32
 citēt
Skaidrs - šis tad tiek atlikts :)
Kā ir ar statīviem - kur labāk pirkt, vai sūtīt no kaut kurienes?
Publicēts: 16.02.18 19:22
 citēt
Kamera D7000, 7100, 7200, 7500. Bija D300 paŗgāju uz D7000 cita aršana.
Objektīvs uz crop ejošākais Tamron 17-50mm f/2.8.
Publicēts: 16.02.18 19:41
 citēt
Par 7000-šo sēriju piekrītu, bet par objektīvu - ieteiktu abdomāt arī 16-85.
Publicēts: 16.02.18 21:03
 citēt
Nu tā, iemetu aci Brutal galerijā. Protams mani var sākt lamāt par takta trūkumu, nesmalkjūtību un deguna bāšanu kur nevajag, bet nu ļoti švakas bildes. Un dsler apgreids šādos gadījumos neko neatrisina, jāmācās fotogrāfēt. Nikon D3100 ir pietiekami laba kamera lai amatieris varētu realizēt savas vēlmes, pie nosacījuma ja viņš zin ko grib :face-wink: Lūk ar vienu 35mm fiksu gan ir pa maz, vajadzētu vēl pārīti fiksu, platāku un šaurāku, vai kādu zūmeli.
Publicēts: 16.02.18 22:44
 citēt
Karlis_K:Nu tā, iemetu aci Brutal galerijā. Protams mani var sākt lamāt par takta trūkumu, nesmalkjūtību un deguna bāšanu kur nevajag, bet nu ļoti švakas bildes. Un dsler apgreids šādos gadījumos neko neatrisina, jāmācās fotogrāfēt. Nikon D3100 ir pietiekami laba kamera lai amatieris varētu realizēt savas vēlmes, pie nosacījuma ja viņš zin ko grib :face-wink: Lūk ar vienu 35mm fiksu gan ir pa maz, vajadzētu vēl pārīti fiksu, platāku un šaurāku, vai kādu zūmeli.

Kārlim taisnība, un Brutalam labu vēlot, tas skaidri jāpasaka. Jāmācās.

Citi pričindaļi jāpērk, kad pats Brutals sapratīs, kāpēc un kas viņam ir vajadzīgs. Šobrīd viņam 35 mm taču apmierina. "Uz" viena normālā objektīva ir izauguši n-tie fotogrāfi. Šobrīd labak naudu ieguldīt izbraukumos, lai būtu pozitīvs noskaņojums un saglabātos ierosme bildēt neikdienišķus skatus.
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):