forum.gif

Pērku fotosomu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pērku fotosomu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 10.02.18 17:36 labots
 citēt
Lielu. Kur ieiet 2 rumpji, vismaz 4 stikli, 2 blices un sīkumi. Ja nu kādam ir lieka - piedāvājiet
Publicēts: 10.02.18 18:04
 citēt
TesMens:tik švaki, ka veikalā navari nopirkt?

Nuu iepriekšējo aiznesa, kopā ar 6d,50mm, 28mm un dažiem citiem niekiem. Tev sanāca lielisks joks. Hahaha
Publicēts: 10.02.18 19:17
 citēt
Drusku nesaprotu šo verbālās caurejas stilu. PN vai piedāvā ko meklēju.
Publicēts: 10.02.18 21:58
 citēt
NilsS:
TesMens:tik švaki, ka veikalā navari nopirkt?

Nuu iepriekšējo aiznesa, kopā ar 6d,50mm, 28mm un dažiem citiem niekiem. Tev sanāca lielisks joks. Hahaha

Toties tagad tu zini kur rodās lētas lietotās fotosomas.

P.S. taisnība ka šeit veikalos ir štruntīgi ar fotosomu izvēli, tāds padomisks "ņem kas ir" variants.
Man pēdejā laikā niez nagi pie izdevības atvilkt no štatiem kādu domki.
Publicēts: 10.02.18 22:19
 citēt
Es kādreiz biju atradis Naneu Pro Correspondent C-400, bet nopirkt varēja tik Jeņķīzijas ebayā, jau tā dārga, atsūtīšana cenu dubultoja, atmuitošana vēl vairāk, nospļāvos un milzīgiem apjomiem paņēmu no negatīva LowePro mugursomu.
Vienalga lielu svaru staipīt uz viena pleca ātri apnīk.
Publicēts: 10.02.18 23:52 labots
 citēt
60uz5komats6:
NilsS:

Toties tagad tu zini kur rodās lētas lietotās fotosomas.

P.S. taisnība ka šeit veikalos ir štruntīgi ar fotosomu izvēli, tāds padomisks "ņem kas ir" variants.
Man pēdejā laikā niez nagi pie izdevības atvilkt no štatiem kādu domki.

To tak uzreiz redz - kad cilvēks pārdot lietu par kuru ir sajēga un kad ne. Man ir bijušas 3 vai 4 lowepro somas - pa to naudu gribās vairāk izturības
Publicēts: 11.02.18 00:29
 citēt
Nosūtiju ziņu
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas