forum.gif

Kā izgriezt portretu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Kā izgriezt portretu
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.01.18 13:46
 citēt
Kā izgriezt un uzlikt portretu uz melna fona. Apkārt paliek neglīts oreols no parazītpikseļiem. Nu nekādi netieku galā.
It īpaši tāpēc, ka tagad ir "uzlabotais" fotošops Photoshop CC 2017
Publicēts: 16.01.18 13:50 labots
 citēt
Nu tak, jaunajā photoshopā nav to paredzēts darīt. Aizmirsti. Stūlbā programma.
Publicēts: 16.01.18 13:54 labots
 citēt
Versatile nopietni ? Es te visu rītu noņēmos un neko neatradu. Tāpēc arī jautāju.
Bet tā taču nemaz nevar būt.....
Publicēts: 16.01.18 14:23
 citēt
Pirms kadra uzņemšanas vajag veidot fotogrāfisko telpu atbilstoši portreta gala iecerei. Varu ieteikt atrast kādu mācību iestādi profesionāli kreatīvo iemaņu apgūšanai.
Publicēts: 16.01.18 14:27
 citēt
Nu Blende es ceru, ka man te atbildēs cilvēki, kas tādas mācību iestādes beiguši. Bet ja neviens nevar atbildēt, tad tādas mācību iestādes nav. ...
Publicēts: 16.01.18 14:42 labots
 citēt
Nekas nesanāca
Publicēts: 16.01.18 15:15
 citēt
Rejs:Kā izgriezt un uzlikt portretu uz melna fona. Apkārt paliek neglīts oreols no parazītpikseļiem. Nu nekādi netieku galā.

Te "skaistā" angļu valodā izstāstīs un parādīs ;)
youtu.be...
Publicēts: 16.01.18 18:12
 citēt
Blende:Varu ieteikt atrast kādu mācību iestādi profesionāli kreatīvo iemaņu apgūšanai.

Piemēram? Uzmanīgi klausāmies.
Publicēts: 16.01.18 18:17
 citēt
vai tiešām jums pašiem pietrūkst uzņēmības pameklēt Google? kulturaskoledza.lv...
Publicēts: 16.01.18 22:46
 citēt
versatile:Nu tak, jaunajā photoshopā nav to paredzēts darīt. Aizmirsti. Stūlbā programma.

:)
Publicēts: 16.01.18 22:51
 citēt
Blende:vai tiešām jums pašiem pietrūkst uzņēmības pameklēt Google? [url=https://kulturaskoledza.lv/blog/author/arno/
1]https://kulturaskoledza.lv/blog/author/arno/1[/url]

Nē nu psc... feiki uzstutēta, bezvērta skoliņa cenšās ievilināt tīklos pusmūža dauni, lai jams, uz kkāda banaļņika portreja griešanas bāzes papildina "audzēkņu" rindas :face-grin::face-grin::face-grin:
Publicēts: 18.01.18 18:05
 citēt
Maris:
Blende:vai tiešām jums pašiem pietrūkst uzņēmības pameklēt Google? [url=https://kulturaskoledza.lv/blog/author/arno/
1]https://kulturaskoledza.lv/blog/author/arno/
1[/url]

Nē nu psc... feiki uzstutēta, bezvērta skoliņa cenšās ievilināt tīklos pusmūža dauni, lai jams, uz kkāda banaļņika portreja griešanas bāzes papildina "audzēkņu" rindas :face-grin::face-grin::face-grin:

Pirms šādi izsakāties, iesaku izlasīt mācību programmu!
Publicēts: 18.01.18 18:12
 citēt
Kādēļ izdzēsies kā Arkons?

Publicēts: 18.01.18 18:33
 citēt
Blende:
Maris:

Pirms šādi izsakāties, iesaku izlasīt mācību programmu!

To, kur pusgadu stāsta par iso un tikpat sarežģītām frustrācijām ? :)
Publicēts: 18.01.18 18:40 labots
 citēt
Blende:vai tiešām jums pašiem pietrūkst uzņēmības pameklēt Google? kulturaskoledza.lv...

Pameklēju. Pirmais, ko piedāvā, ir Rīgas Valsts, tehnikums, tad tiek piedāvāts mācīties dziedāt u.t.t.: www.google.lv...
Publicēts: 18.01.18 18:42 labots
 citēt
Rejs:Kā izgriezt un uzlikt portretu uz melna fona. Apkārt paliek neglīts oreols no parazītpikseļiem. Nu nekādi netieku galā.

Viss atkarīgs no tā kāds fons ir tagad un uz kāda fona pēc tam liksi. Principā, ja neēsi fotogrāfējis uz balta, vai zila/zaļa fona - izgriest būs problemātiski. Vieglāk būs pārfotografēt. Ja fonā ir kādas krāsas - Paeksperimentē ar "select color range": www.youtube.com...

Ja galīgi pašam nesanāk - samaksā lai izdara kādam ķīnietim: www.ebay.com...
:face-grin:
Publicēts: 18.01.18 19:44
 citēt
Liels paldies kas vēlēja labu un fui di,rs,ējiem kas rakstīja pa atejām un tualetes papīru. Un tādi vēl taisījās pa draugiem !!!???

Un tā viss ir izdarīts un pie tam vēl ļoti labi. Jo kā jau teicu galvenā problēma bija jaunais "uzlabotais" fotošops Photoshop CC 2017

Nekas lielie ņirgas. Gan Jūs arī to sāksiet izmantot. Un tur viss ir samuhļīts krietni savādāk un tāpēc iepriekšējās YouTube pamācības neder.
Publicēts: 18.01.18 19:48
 citēt
Būtiskais ir nevis kā izgriezt, bet ko Jūs vēlaties pateikt skatītājam ar pabeigto darbu.
Publicēts: 18.01.18 20:01
 citēt
Blende:Būtiskais ir nevis kā izgriezt, bet ko Jūs vēlaties pateikt skatītājam ar pabeigto darbu.

Ja ir nolemts izgriezt un uzlīmēt uz melna fona, tad, apzināti vai citādi, Jūsu jautājums ir atbildēts. Radošais process ir kompromiss starp teoriju (ko pateikt), autora nojautu/ideju/iegribu un iespējām. Āmen.
Publicēts: 18.01.18 20:28
 citēt
Blende tas ko uzrakstīji ir ļoti vienkāršoti - "Būtiskais ir nevis kā izgriezt, bet ko Jūs vēlaties pateikt skatītājam ar pabeigto darbu."

Katrs visu redz savādāk. Piem:

Viens redz skaistu saulrietu. Es redzu ka autors ir slinks un uzņem pašu vienkāršāko ko var uzņemt. Darba ieguldījuma nekāda.
Viens redz ka no rīta skaisti sasnigusi iela un viņam taisnība. Sētnieks redz ka būs daudz jāstrādā ar lāpstu un jākaisa smiltis un dara to lamādamies.
utt.
Publicēts: 18.01.18 23:13 labots
 citēt
Acīm redzami vienkāršas lietas nav vērts izklāstīt sarežģītiem vārdiem. Teikšu vēl vienkāršāk- ja jūs gribējāt portretu uz tumša vai melna fona, tad to vajag uzņemt uz melna fona, jau pirms uzņemšanas apzinoties bildes savu mērķi. Pat šo, komplekso attieksmi, iesaku fotokursus, kas ir zemākā līmeņa apmācība, trešo no trim blokiem.
Publicēts: 18.01.18 23:22
 citēt
Tā ir ābece, ka jāuzņem uzreiz pareizi, bet, ja pēcāk izdomā, kāpēc gan nemēģināt pārtaisīt?
Publicēts: 18.01.18 23:37
 citēt
Klausies Blende ! Jūs gribat man pamācīt to ko neesmu nemaz prasījis. Labi izstāstīšu problēmu ko jau esmu atrisinājis.

Portrets ir uz balta fona. Bet fons ir caurspīdīgs. Tad viņš tiek likts virsū un montēts uz video, kuram fons ir melns, bet mainās arī citās krāsās utt. Un tur kā reiz parādījās parazītpikseļi.

Nu un kurā skolā to visu māca ? To es atradu YouTubē un mēģinu uztaisīt. Ko lidzīgu taisīja nevis JPEG bet GIF, bet šitas ir priekš JPEG.
Publicēts: 18.01.18 23:56 labots
 citēt
Sāksim ar precīzu uzdevuma formulēšanu. Ni Jūsu teiktā nevar saprast, kāds ir fons.
Jūs rakstiet: Portrets ir uz balta fona. Bet fons ir caurspīdīgs. Tātad, kāds?

mana specifika nav kino, bet te jau kāds minēja uzņemšanu uz zaļā vai zilā fona, kas ir mūsdienu profesionālais paņēmiens video montāžā.

Bet vai tiešām jūs esiet tik nespējīgi pameklēt internetā? Kaut vai ko piedāvā Kultūras Akadēmija?

Studējošie padziļināti apgūst katru filmu formveides daļu, nezaudējot kinomākslas un tās ražošanas procesa kopskatu. Studijās īpaša uzmanība pievērsta vizuālo tēlu semantikai, filmējamās vides organizēšanai un fiksēšanai, kino tehnoloģiju iespējām, filmas dramaturģijai, filmas montāžai, aktiera mākslai un darbam ar aktieri, filmas producēšanas procesam un tās novadīšanai līdz auditorijai.
Publicēts: 19.01.18 11:29
 citēt
Kāpēc lasīt kultūras darbinieku teķa programmu? Par skolu runā tās slava - kultūras darbinieku teķim tā ir briesmīga. Bezcerīga iestāde kurā salasās pabiras kas nespēj iestāties mākslas vai mūzikas skolās + to kantori nemitīgi taisās slēgt ciet jau no neatminamiem laikiem :face-grin: Iedomājies kāda tā ir reklāma piedāvāties uzņemt sirmu pamuļķi kas neprot tantu no bildes izgriezt... vāks...
Publicēts: 19.01.18 15:17
 citēt
Blende:Jūs rakstiet: Portrets ir uz balta fona.
Bet vai tiešām jūs esiet: tik nespējīgi pameklēt internetā?

Bet ko jūs gribat no "mācībspēka", kurš latviešu valodu ir mācījies palīgskolā neklātienē?
Publicēts: 19.01.18 21:05
 citēt
Tu drīksti rakstīt kā māki, bet koledžas pasniedzējam neder būt kolhoza dojarkas Praskovjas valodas zināšanu līmenim.
Publicēts: 19.01.18 21:15
 citēt
Paldies par aizrādījumu! Turpmāk vadīšu veļas izgriešanas kursus. jūsu sabiedrība ir bezcerīgi ieslīgusi nebūtiskā iztirzāšanā, bet tikmēr fotovaloda jums pilnīgi vienaldzīga.
Publicēts: 19.01.18 21:39
 citēt
Kas par vīzdegunību! Izskatās, ka veļas izgriezējs pat nezina, kas tas tāds - fotovaloda.
Publicēts: 19.01.18 22:14 labots
 citēt
Es NESKĀDĒĻ USSKATU, ka ja visi rakstīsim un runāsim tikai pareizi, valoda pārstās attīstīties, bet tas mūsu interesēm galīgi NEADBILST. To vajadzētu ABDOMĀT pirms pareizrakstības pārmetumiem. Tāpat, ja ĢĒRPSIMIES tikai pareizi, mode paliks pilnīgi uz vietas.:face-smile:
Publicēts: 19.01.18 22:28 labots
 citēt
Nu Maris no visiem ir pats labākais. Viņš raksta - "Iedomājies kāda tā ir reklāma piedāvāties uzņemt sirmu pamuļķi kas neprot tantu no bildes izgriezt... vāks..."
Ar to viņš lielās ka pats sirms nebūs nekad jo ir lisijs, jeb viņam ir plika pļaška.
Publicēts: 19.01.18 23:01
 citēt
Gunār, tu patiešam nespēj saredzēt AČĶIRĪBU starp manām un Marnica kļūdām?
Publicēts: 19.01.18 23:39 labots
 citēt
Schneider:Gunār, tu patiešam nespēj saredzēt AČĶIRĪBU starp manām un Marnica kļūdām?

Nu tik traks sausiņš jau neesmu, kā varbūt ISSKATOS.:face-smile:
Tomēr palieku pie tā, ka katram autoram ir tiesības uz savu stilu, līdz ar to arī uz savām kļūdām un kļūdiņām.
Mani, par provi, kaitina tas, ka mūsu gramatikas bezmaz vai galvenā sastāvdaļa ir komatu likšana. Es labprāt no tiem atteiktos vairumā gadījumu kad tas nerada teksta jēgas pārpratumus.
Publicēts: 20.01.18 00:35
 citēt
Gunār, tu patiešam nespēj saredzēt, ka Marnicam tas nav stils? Un neredzi, ka nopietnos tematos es nekad nezirgojos?
Mani gan vairāk kaitina tā mūsu valodnieku jaunrade, reizēm patīkami palasīt vecas avīzes, kad varēja iztikt bez jēgpilnas ilgtspējas un izaicinājumu konsekvenču vētīšanas kapacitātes stiprināšanā.
Publicēts: 20.01.18 02:04
 citēt
Es neuzskatu sevi par pareizrakstības paraugu. Bet cenšos dot kādus objektīvus pieturas punktus, lai vismaz kāds spētu pacelties virs šī pīļudīķa līmeņa.
Publicēts: 20.01.18 03:09
 citēt
Ne pirmo reizi mēģini, bet atsaucības taviem putnkopja pūliņiem nav bijis. Kas šoreiz liek cerēt uz panākumiem?
Publicēts: 20.01.18 07:45
 citēt
Ak, cig žēl, Marnics kārtējo reizi apķēzījās pīļudīķa krastā un aizgāja prom... :face-sad:
Laikam smalkā un jūtīgā dvēsele nespēja pārdzīvot to, ka Māris viņa koledžu salīdzināja ar Kandavas sovhoztehnikumu.

Bet no viņa jautrības bija ne mazāk kā no kvekšķa.
Publicēts: 20.01.18 08:38
 citēt
Ei, ei, liec mierā manu tehnikumu...vislabākās atmiņas par to laiku
Publicēts: 20.01.18 08:47
 citēt
Tev tādas drīkst būt, jo tu jau neesi prestižas augstskolas profesors. :face-grin:
Publicēts: 20.01.18 10:12
 citēt
Muldoņas un nekas vairāk. Tā arī neviens nepateica par to izgriešanu. Jo paši nezināja. Savādāku izskaidrojumu neredzu.
Tāpēc visu atradu pats un vakar man līdzīgu variantu uzrakstīja Dansinga. Ko Jūs arī no šejienes izsviedāt - vai tādu vēl atcerieties ?
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas