forum.gif

Kā izgriezt portretu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Kā izgriezt portretu
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.01.18 10:31
 citēt
Es viņu neizsviedu, tajā mani nevajag vainot, esam personīgi pazīstami, mums arī klātienē ir labas attiecības.
Publicēts: 20.01.18 10:42
 citēt
Šneider es Tevi nevainoju. Tu esi viens no tiem ar kuru ir iespējams normāls dialogs.
Bet teiksim ar tādu kā Maris tas nav iespējams. Tagad iegāju Googlē lai paskatītos Māra Grīnberga darbus. Tādu nav. Kāda velna pēc mums nodokļu maksātājiem jāuztur tā milzīgā celtne Mākslas akadēmija, ja no tās nenāk arā nekas. Tikai pelēcības, kuras iedomājas sevi par Pasaules centru.
Publicēts: 20.01.18 11:26
 citēt
Jā... Darbi ir, tomēr Mārim, atceroties neilgo komunikāciju klātienē, manuprāt diezin vai piestāv publicēt līdzīgus personīgi aizskarošus tekstus(''pusmūža dauni'', utt.) :)
Publicēts: 20.01.18 12:05
 citēt
Neņemiet galvā, viņam regulāri uznāk kaukas, kad nāk ārā vispār nesakarīgi teksti.
Varbūt kāda, radošām personībām raksturīga, kaite...
Publicēts: 20.01.18 12:10
 citēt
Jā bet žēl ka blogu pamet tāda līmeņa pasažieri kā Dansinga, Mārnics. Personīgi es sevi nesalīdzinu ar viņiem, jo saprotu ka esmu uz zemāka līmeņa. Bet ka viņi izdzēšas un paliek zemais līmenis, tad tas jau ir slikti.
Publicēts: 20.01.18 12:21 labots
 citēt
Schneider:Gunār, tu patiešam nespēj saredzēt, ka Marnicam tas nav stils? Un neredzi, ka nopietnos tematos es nekad nezirgojos?

Saredzu jau saredzu, bet lieta ir tāda, ka es arī neprotu to portretu izgriezt. Bet tā jau vēl nav nelaime, jo man to nevajag. Nelaime ir tā, ka mūsu Fotoblogs ir pati pēdējā vieta uz pasaules, kur šādu jautājumu drīkstētu uzdot. Vispirms sekos norādes uz jautātāja vecumu, izglītību, dzimumu, varētu būt vēl izskats, profesija, dzīvesvieta, profilbilde u.t.t. Kāda gramatikas kļūda, tas jau ir pavisam nopietni, neizdzēšams lietiskais pierādījums. No visa šī apskata sekos secinājums, kāpēc viņš ir tāds muļķis, ka ko tādu vispār jautā. Pamatjautājums visdrīzāk paliks neatbildēts....:face-sad::face-sad::face-sad:
Publicēts: 20.01.18 12:22 labots
 citēt
Marnics jau nepamet, jo pastāvīgi nav bijis. Viņš te tik iereģistrējas, pamēģina zombēt uz savu tehnikumu, kad nekas nesanāk, nospļaujas un iet prom.
Par Dansigu gan skāde, bet tur bija liela un savstarpēja mīlestība:face-grin: ar Luni, vienkārši viens neizturēja.

Arī es portretu izgriezt nemāku, bet Marnics jau arī nekādu padomu neiedeva, tik izskatījās pēc politiķa, kurš pirms vēlēšanām zīmējas Aglonā.
Par gramatiskām kļūdām - te nu jāatceras teicienu par Jupiteru un vērsi.
Publicēts: 20.01.18 12:34
 citēt
Nu ja Jums pēkšņi to portretu izgriezt vajadzēs, tad jautājiet man. Labprāt atbildēšu, jo tur ir viens mazs āķītis, par ko nav rakstīts nevienā instrukcijā un You Tubē. Savādāk rodas oreoli un artefakti.
Publicēts: 20.01.18 14:56
 citēt
Blende:Paldies par aizrādījumu! Turpmāk vadīšu veļas izgriešanas kursus. jūsu sabiedrība ir bezcerīgi ieslīgusi nebūtiskā iztirzāšanā, bet tikmēr fotovaloda jums pilnīgi vienaldzīga.

“…jūsu sabiedrība ir bezcerīgi ieslīgusi …” Nuja, ka visa un bezcerīgi. Isķinno glagōļiš, sin moj.
Vienīgais, ko nesapratu – kāda jēga tādā bezcerīgā sabiedrībā uzturēties un kaisīt pērles… nu zinām, jau kādiem kustoņiem?
Publicēts: 20.01.18 15:00
 citēt
Vispār jau jutube ir pilna ar pamācībām kā perfekti šopā izgriezt objektus, cilvēkus, jāmāk tik meklēt. Tā vispār ir ābece šopā, pats to apguvu pirms 10 gad kad sāku mocīt šopu.
Publicēts: 20.01.18 15:23
 citēt
Kārli es šoreiz rakstīju par citu fotošopu - man tagad ir "uzlabotais" fotošops Photoshop CC 2017

Un tur viss ir pārtaisīts savādāk nekā iepriekšējā versijā. Un tur tas Refine Edge pat nedarbojas.

Un viss tik tāpēc, ka viens gudrinieks mani pierunāja uz pēdējo versiju. Būs jāliek atpakaļ 5 versija
Publicēts: 20.01.18 15:28
 citēt
Nu jā! Kamēr es gudroju, kā Rejam atbildēt, kungi jau pasteidzās. CC fotodabnīcai izgriezšanas fīča vienkārši ir citā vietā, nekā PS6 un ir jāzin, kur to meklēt. Toties darbojas perfekti un izgriež sīkākos matiņus bez kādiem oreoliem. Uzliec uz caurspīdīgā fona un līmē vesels jebkurā vietā.
Publicēts: 20.01.18 16:06
 citēt
Paldies All-marss par atbildi

Ļoti patīkami bija ka nebija nekādas rupjības........
Publicēts: 20.01.18 23:26
 citēt
Rejs:Jā bet žēl ka blogu pamet tāda līmeņa pasažieri kā Dansinga, Mārnics. Personīgi es sevi nesalīdzinu ar viņiem, jo saprotu ka esmu uz zemāka līmeņa. Bet ka viņi izdzēšas un paliek zemais līmenis, tad tas jau ir slikti.

Blēņas. Māris ir viens no tiem dažiem,kuros jāklausās obligāti. Cita lieta,ka runā viņš nesaprotamā svešvalodā vismaz 98% šejienes. No tā arī visas šanas
Publicēts: 21.01.18 08:22
 citēt
priore:nav jēgas runāt, ja nesaprot.

Nav jēga kasīties,ja nesaproti,ka nesaproti. Bet tieši tas te notiek vienmēr.
Publicēts: 21.01.18 11:51
 citēt
NilsS:
Rejs:Jā bet žēl ka blogu pamet tāda līmeņa pasažieri kā Dansinga, Mārnics. Personīgi es sevi nesalīdzinu ar viņiem, jo saprotu ka esmu uz zemāka līmeņa. Bet ka viņi izdzēšas un paliek zemais līmenis, tad tas jau ir slikti.

Blēņas. Māris ir viens no tiem dažiem,kuros jāklausās obligāti. Cita lieta,ka runā viņš nesaprotamā svešvalodā vismaz 98% šejienes. No tā arī visas šanas

Oooh, cik pārliecinoša statistika. Atliek vien apsveikt ar iekļūšanu divos elites procentos!:face-smile:
Publicēts: 21.01.18 14:54
 citēt
NilsS:

+++
Publicēts: 21.01.18 15:58 labots
 citēt
NilsS:

Einšteins bija ģēnijs, viņa relativitātes teorijas būtību izprot varbūt ne visi, toties viņa publiskos izteikumus saprot 98% cilvju.
Publicēts: 21.01.18 19:27
 citēt
Jā, jā ... Kā iz....... portretu, pilnā augumā, vo!
Video rulītis.
bit.do...
Publicēts: 23.01.18 21:02
 citēt
Publicēts: 31.01.18 22:10
 citēt
Vēl viena metode: www.youtube.com...
Publicēts: 31.01.18 22:52
 citēt
Paldies, šitas gan ir labs
Publicēts: 31.01.18 23:03
 citēt
Jau izmēģināji? Ja fons raibs, nebūs tik viegli.
Publicēts: 01.02.18 16:11
 citēt
Schneider:Gunār, tu patiešam nespēj saredzēt, ka Marnicam tas nav stils? Un neredzi, ka nopietnos tematos es nekad nezirgojos?
Mani gan vairāk kaitina tā mūsu valodnieku jaunrade, reizēm patīkami palasīt vecas avīzes, kad varēja iztikt bez jēgpilnas ilgtspējas un izaicinājumu konsekvenču vētīšanas kapacitātes stiprināšanā.

Pietuka Krustiņam bija stils, un Marnicam arī ir, ..līdzīgs.
Publicēts: 01.02.18 16:16
 citēt
Rejs:Šneider es Tevi nevainoju. Tu esi viens no tiem ar kuru ir iespējams normāls dialogs.
Bet teiksim ar tādu kā Maris tas nav iespējams. Tagad iegāju Googlē lai paskatītos Māra Grīnberga darbus. Tādu nav. Kāda velna pēc mums nodokļu maksātājiem jāuztur tā milzīgā celtne Mākslas akadēmija, ja no tās nenāk arā nekas. Tikai pelēcības, kuras iedomājas sevi par Pasaules centru.

Ko nu mels, kalējMārim darbi ir. Jau kuro gadu Zemgale startēs Balttūrā ar Māra konceptuālo stendu.;-)) ..arī fotopulciņus tāpat kā Marnicss viņs ir vadījis. Vispār jau viņiem abiem ir daudz kas kopīgs.;-)) Bet Dansigu nevis no šejienes izmeta, bet viņa ar Luni kopīgi vienā smilšu kastē nevarēja spēlēties. ..un tagad nav Dansigas, un arī Lunis še retāk parādās.;-( ..trūkst abu šo tēlu še.;-)
Publicēts: 01.02.18 16:55 labots
 citēt

Publicēts: 01.02.18 20:08
 citēt
Pie Dansigas aiziešanas pēdējo pili laikam es iemetu, bet, ja godīgi, nenožēloju. Pārtaisīt fotoblogu par remonta blogu, nu nebija tas vairs pat smieklīgi.
Publicēts: 01.02.18 20:08
 citēt
Schneider:Ak, cig žēl, Marnics kārtējo reizi apķēzījās pīļudīķa krastā un aizgāja prom... :face-sad:
Laikam smalkā un jūtīgā dvēsele nespēja pārdzīvot to, ka Māris viņa koledžu salīdzināja ar Kandavas sovhoztehnikumu.

Bet no viņa jautrības bija ne mazāk kā no kvekšķa.

Nekad, neko sliktu neesmu teicis par Kandavas tehnikumu (nezinu vai tas pat ir sovhoz) - reiz pat, no Kuldīgas braucot, nostopēja daiļava tieši no tās iestādes balles - laidām bez jumta pavasarīgajā naktī.

Nu a kultūras darbinieku teķis... neesam jau no mēness - katrs ezis zin kas tas par caurumu.
Publicēts: 01.02.18 20:15
 citēt
Rejs:Šneider es Tevi nevainoju. Tu esi viens no tiem ar kuru ir iespējams normāls dialogs.

Kāpēc būtu nepieciešams daialogs?

Cilvēkam kas googli neprot lietot?

re ar karotīti: www.metalini.lv... tur arī visi kontakti, zvani, stāsti sāpi - elementāri.
Publicēts: 02.02.18 10:05
 citēt
Dzīvoklis, remonts un plenērs dzīvoklī vistiešākā veidā ir saistīts ar foto! Tieši tā arī viss attīstījās. paralēļi Dansi kala medaļas, lai plenērs dzīvoklī nav prasts kūkas apēšanas pasākums bez iemesla.
Publicēts: 02.02.18 12:06
 citēt
talavietis:Dzīvoklis, remonts un plenērs dzīvoklī vistiešākā veidā ir saistīts ar foto! Tieši tā arī viss attīstījās. paralēļi Dansi kala medaļas, lai plenērs dzīvoklī nav prasts kūkas apēšanas pasākums bez iemesla.

Pirka ne kala. Fiaps tomēr ir kā Rimčika akcijas bļodiņa - to var nopirkt tik tad, kad esi sakrājis konkrētu skaitu uzlīmīšu par izdarītajām iemaksām. Lielisks projekts uz 50 gadus veca stāsta.
Publicēts: 02.02.18 12:14
 citēt
Hmmm... Kāds zina, cik Latvijā šodien ir AFIAPu/EFIAPu?
Publicēts: 02.02.18 12:53
 citēt
Ja francūžiem paprasītu ta gan jau bugaltēriju ved - pateiktu.
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas