forum.gif

Nopirkšu Canon 85mm f/1.8
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Nopirkšu Canon 85mm f/1.8
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.01.18 17:56
 citēt
Plānoju iegādāties Canon 85mm f/1.8, varbūt kādam plauktā putekļus krāj un ir vēlme pārdot?
Publicēts: 03.01.18 18:57 labots
 citēt
man jāsaprot, kad varēšu nopirkt jauno, ar F/1,4. it kā varētu šī vietā līdz tam izmantot kaut ko citu, bet tiem šaurāka diafragma.
Publicēts: 04.01.18 19:48
 citēt
Nesamērīgi augstāka cena pret nebūtisku kvalitātes ieguvumu vecajam f/1,8 un jauno. Nekas, sastādīšu pirkumu sarakstu. Man būtiskāks varētu būt viens crop objektīvs.
Publicēts: 05.01.18 11:48
 citēt
Ik pa laikam manīju kādu piedāvājumu, bet pēc svētkiem laikam neviens neko netirgo :D
Publicēts: 05.01.18 13:06 labots
 citēt
katram objektīvam ir savs labums, un, lai ar ko teiktu par šo lēto brāli, bildes ar šo sanāk ļoti labas. Es savu gāju meklēt pa vairākiem vaikaliem, beigās nopirku lietotu, ne jau tāpēc, ka būtu žēl to 30Ls starpību, bet tāpēc, ka toreiz manam aparātam vēl nebija AF microadjustment. un gribējās, lai viss stādā precīzi. nu jā, un pārdošu tik tad, ja sapratīšu, ka man nav iemesla turēt divus 85mm objektīvus.

Publicēts: 05.01.18 13:59
 citēt
85/1.8 ir viens no tiem stikliem, kura dēļ ik pa laiakm apsveru domu par atgriešanos pie canon. Bet nekas, būs drīz pilnvērtīgi adapteri uz fuji, varēs lietot :)
Publicēts: 05.01.18 14:02
 citēt
Patlaban runā, ka ar adapteriem neesot pilnīga kontrole. AF lēns un gan jau vēl kaut kas. Kādi tavi novērojumi? uz Canon asums iestādas zibenīgi, īpaši neiespringstot.
Publicēts: 05.01.18 14:12
 citēt
PM
Publicēts: 05.01.18 14:33
 citēt
TesMens:Patlaban runā, ka ar adapteriem neesot pilnīga kontrole. AF lēns un gan jau vēl kaut kas. Kādi tavi novērojumi? uz Canon asums iestādas zibenīgi, īpaši neiespringstot.

Vēl neesmu novērojis, jo nav ialzaisti adapteri - poagaidām ir tikai demo video. bet domāju iegādāties, ja cena nepārsniegs kādus 200 eur. bet jā, 85/1.8 savulaik bija visātrākais AF no visiem canon stikliem, arī L, arī rerportzūmiem.
Publicēts: 05.01.18 14:57
 citēt
laikam runa bija par Sonī domātajiem adapteriem. man, kā rūdītam kanonistam, visi pārējie dzelži liekas vienādi, kā ķīnieši baltajam.
Publicēts: 05.01.18 16:43
 citēt
versatile:
TesMens:Patlaban runā, ka ar adapteriem neesot pilnīga kontrole. AF lēns un gan jau vēl kaut kas. Kādi tavi novērojumi? uz Canon asums iestādas zibenīgi, īpaši neiespringstot.

Vēl neesmu novērojis, jo nav ialzaisti adapteri - poagaidām ir tikai demo video. bet domāju iegādāties, ja cena nepārsniegs kādus 200 eur. bet jā, 85/1.8 savulaik bija visātrākais AF no visiem canon stikliem, arī L, arī rerportzūmiem.

135/2.0 noteikti nezāģē ātrumā,varētu pat vinnēt milisekundes uz 3m pogas rēķina noteikti
Publicēts: 05.01.18 16:44
 citēt
Uz soņas ir adapteri, bet tos pārliecinoši strādājam dzīvē neesmu novērojis.
Publicēts: 05.01.18 17:52
 citēt
versatile:85/1.8 ir viens no tiem stikliem, kura dēļ ik pa laiakm apsveru domu par atgriešanos pie canon. Bet nekas, būs drīz pilnvērtīgi adapteri uz fuji, varēs lietot :)

Tik tie adapteri ar autofokusu maksās aptuveni tikpat, kā lietota Canon krop kamera ar 85mm 1.8 kopā. Esmu caur parasto adapteri pamēģinājis Canon 85 1.8 uz fuji ar rokas fokusēšanos. Manuprā fuji 56 mm 1.2 ir optiski labāks. Žēl, ka Canoni ar STM motoru rokas fokusēšanās režīmā uz necanoniem nestrādā, citādi paņemtu Canon 10-18.
Publicēts: 05.01.18 19:18 labots
 citēt
uz crop 85mm man liekas portretiem par garu. 56mm noteikti labāks. Man uz crop portretiem patīk vai nu 50 vai 50mm macro, kas pie reizes dublē arī macro vajadzības. Turklāt, 85mm objektīvi nefokusējas tuvumā.

Par optisko kvalitāti šoreiz nevaru izteikties, es skatos testus internetā, un redzu, ka 85mm F/1,8 Canon ir viduvējs kadra malās, bet praksē neko tādu savās mazajās bildītēs neesmu novērojis. Turklāt, portretiem būtiskās detaļas parasti neliek kadra malā, bet pēc trešdaļu likuma. Reportāžās, protams, derētu, ka arī kadra maliņas ir asas. bet, kā jau teicu, neesmu novērojis tur kaut ko kritiski neasu. Viss ir pietiekami ass jebkurām ierindas fotogrāfa vajadzībām. Tāpēc jaunajam būtiskākais faktors varētu būt IS, nevis plašā blende un nedaudz liekākais asums kadra stūros.

Sk, piemēra bildē, matus it kā var saskaitīt arī kadra malās. Pie F/2
Publicēts: 05.01.18 23:47
 citēt
z_z:
versatile:85/1.8 ir viens no tiem stikliem, kura dēļ ik pa laiakm apsveru domu par atgriešanos pie canon. Bet nekas, būs drīz pilnvērtīgi adapteri uz fuji, varēs lietot :)

Tik tie adapteri ar autofokusu maksās aptuveni tikpat, kā lietota Canon krop kamera ar 85mm 1.8 kopā.

Tik traki nebūs.
Man patīk fuji bildes struktūra, tas viens. Otrs, 85/1,8 + adapteris būs lētāk kā fuji 90/2 - ja nebūs, tad būs man 90/2 :)
Bet nebūs Adapteriem ar AF i tendence pie ~200 eur nostāties. Un īstā fiška ir sigmas art un 1.8 gaismasspējas zūmi.
Publicēts: 06.01.18 00:10
 citēt
nav ko teikt. man ar, kad lasu par fuji matricām, liekas, ka patīk struktūra, turklāt Fuji ir piksel binning patents ar īpašu matricas izkārtojumu, kas diemžēl, nav parādījusies ražošanā. Bet, kad paskatos Fuji bildes, es to atšķirību neredzu. man aizdomas, ka apstrāde to visu noved pie viena un tā paša rezultāta.

par Sigmām un crop tiesa. izņemot, ja ir Canon, tad neredzu jēgu Sigmām. Neesmu pikseļpētnieks.
Publicēts: 06.01.18 10:54 labots
 citēt
Apskaties feisī,tur pirms laika bija pa labu cenu
Publicēts: 06.01.18 16:37
 citēt
Feisi skatijos, bija par 200€, bet diemžēl bija...
Pie tam, izskatījās tiešām svaigs un pārsvarā kastē stāvējis...
Publicēts: 06.01.18 21:21
 citēt
gan jau sagaidīsi, man savējo atrast arī bija neliels darbs un gaidīšana. bet nav jau alternatīvas šajā cenu līmenī.
Publicēts: 06.01.18 23:49
 citēt
Nav jau daudz variantu. Būs jāgaida :)
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas