forum.gif

Zibspuldze Nikonam
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Zibspuldze Nikonam
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 02.01.18 22:59
 citēt
Paardodu Nikon zibspuldzi SB-800
Publicēts: 02.01.18 23:15
 citēt
Cena?
Publicēts: 02.01.18 23:57
 citēt
Vo būtu prikolīgi ja es pastāstītu kā šo(un citas) zibspuldzes pārbauda uz nenodzītību.
Morāla dilemma saproties.
Dilemma tapēc ka lielākā daļa lietoto zibspuldžu šo testu neiziet un es nezinu pret kuru pusi izturēties saudzīgi, pret pircējiem vai pārdevējiem.
Publicēts: 03.01.18 09:26
 citēt
Būtu interesanti iepazīties ar šādu testēšanas metodi. Pašam ir kāda kaudzīte zibšņu, kurus varētu notestēt.
Jautājums tikai vai tās, kas testu NEIZIET, pēc tam ir metamas, vēl lietojamas vai jāpērk un jāmaina jauna lampa?
Publicēts: 03.01.18 09:36
 citēt
Ko tur var pārbaudīt, reālā GN atbilstību tam, kas rakstīts specifikācijās? Krāsu temperatūru? Par daudziem parametriem TTL režīmos atbild arī kameras automātika.
Publicēts: 03.01.18 13:15
 citēt
A_selenia:Cena?

???
Zibspuldze pilnaa komplektaa, ar visiem prcendaaliem, kasti, praktiski nelietota :face-smile:

Ebay taada ir dabuujama ap 200-300 EUR

Ja nepieciesams, varu iedot 60uz5komats6 uztaisiit testu :face-smile:
Publicēts: 03.01.18 14:35
 citēt
ilmar7:
A_selenia:Cena?

???
Zibspuldze pilnaa komplektaa, ar visiem prcendaaliem, kasti, praktiski nelietota :face-smile:

Ebay taada ir dabuujama ap 200-300 EUR

Ja nepieciesams, varu iedot 60uz5komats6 uztaisiit testu :face-smile:

nu bet ieliec ebay! Kur problēma? :amazing:

Šeit (Latvijā) fotogrāferēšana vairs nav tik populāra kā senāk, lai cilvēki kasītu naudu šādam pirkumam.

Te nesix piedāvās pirkt pa 120 EUR... :money:
Publicēts: 03.01.18 17:10
 citēt
Pirms ~gada SSā paņēmu par 120 tehniski īīdeālā stāvoklī, pirms tam vairākas "mazlietotas ar kastīti un piederumiem " izbrāķēju,viena pat bija "tūlītnosprāgslampa" stadijā, bet ārēji ļoti laba, smuka, nenodzīta.
Publicēts: 03.01.18 17:57
 citēt
60uz5komats6:Pirms ~gada SSā paņēmu par 120 tehniski īīdeālā stāvoklī, pirms tam vairākas "mazlietotas ar kastīti un piederumiem " izbrāķēju,viena pat bija "tūlītnosprāgslampa" stadijā, bet ārēji ļoti laba, smuka, nenodzīta.

Cenu es veel jau neesmu nosaucis ... :face-smile:
var jau buut, ka dereetu ap kaadi 120 EUR ?!
Publicēts: 03.01.18 21:22
 citēt
crimephotography.files.wordpress.com...

Šitais nav mans nedarbs.
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas