forum.gif

Canon / Nikon / Sony popularitāte
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Canon / Nikon / Sony popularitāte
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.17 22:51
 citēt
Ziniet citasgaismaskungs - mana pirmā doma bija,ka esat labi iekārtojies fotobiža planktons. Bet ar ambīcijām.
Esmu strādājis Berga gaterī,tā ka zinu par ko stāsts,taču tai līmenī par biznesu runā tikai kantoru īpašnieki/menedžeri.
Publicēts: 30.12.17 23:05
 citēt
nav ne jausmas par kāzām. Ņirdzu par reklāmas knipsējamo tirgu Tavā izpratnē.

Tev vecais vajag notirgot auto bardačokam paredzēto m4/3, iepirkt teni un mesties uz maizes cepšanu skolām - zināji, ka lielajām skolām, cietumiem, pnsionātiem utt. maizi nepiegādā ne "Lāči", ne "Liepkalni" - to, pēc gadiem uz priekšu noslēgtiem līgumiem, piegādā kantori par kuriem neko neesi dzirdējis + pārsvarā ļaudis domā, ka šāda maize neeksistē kopš Gorbačova laikiem... bet tā eksistē un onkuļi apgroza skolu knipsētāju budžetu nevis reizi mācību gadā, bet KATRU dienu. Jā produkts lēts un lielīties nav ar ko, bet cipari nopietni.
Publicēts: 30.12.17 23:12
 citēt
NilsS:Ziniet citasgaismaskungs - mana pirmā doma bija,ka esat labi iekārtojies fotobiža planktons. Bet ar ambīcijām.
Esmu strādājis Berga gaterī,tā ka zinu par ko stāsts,taču tai līmenī par biznesu runā tikai kantoru īpašnieki/menedžeri.

Fotogaisma tak pusgadu atpakaļ tepat forumā mēģināja saprast (neizdevās loģiski) kā darbojas fotokamera un plānoja ņemt šveiciešiem nost gleznu reprodukciju biznesu - arī tur bija ideja stiķēt bildi no daždesmit oly sistēmas kadriem... Kamēr neķersies pie šeptes kuru spējīgs izprast tikmēr cirks šeit garantēts. Galvenais, lai cilvēks nenoslēdzas sevī un turpina publicēt savus apsvērumus.
Publicēts: 31.12.17 11:37
 citēt
Sausa runa vīri! Tēmā varat ko pateikt? Citā jomā esmu izdarijis tā: iegādājos sūrāko konkurentu produkciju un salīdzināju tās dzīvē, praktiskā pielietojumā, jo apnika, ka simtiem reižu forumos lasīts/rakstīts lūgums par pāris firmu produkcijas salīdzināšanu atsaucību nerod, tikai tukšas atrunas un nepamatoti apgalvojumi). Vai tiešām Jums še visiem ir truli jāatgremo savus izteikumus simtiem reižu?
Lielie Meistari, vai neesat dzīvē paši salīdzinājuši lielā trijnieka aparātus? Subjektīvs viedoklis jau ir tas interesantākais.
Publicēts: 31.12.17 12:14
 citēt
Te sākumtēma ir kas populārāks īres kantoros - "labumam" te nozīme nav tieši proporcionāla. Bildīte vislabākā ir lietojot nejaukas cenas Eiropā ražotu optiku. Tik ne visām jomām tik lēna bildēšana derēs un te vēl cilvēki pacēla apakšgrupas kur arī visnotaļ demokrātiskas cenas tehnika nespēj atmaksāties - kur nu vēl uz ko labu skatīties. Savukārt meklēt sīkās atšķirības aziātu tehnikā - tur tad jāatbrīvojas no priekšzināšanām un jāieslēdz miglainais " sajūtu līmenis".
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas