forum.gif

Ieteikumi un viedokłi par 50mm vs 85mm
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / tehnika / Ieteikumi un viedokłi par 50mm vs 85mm
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.17 23:59
 citēt
Maris:ciet aizgriezt jau var jebkuru stiklu. Vaļā tik daļu.

labais stikls, ciet aizgriezts, parasti nav tik labs, kā lētais pie tā paša F/5,6. Un, pat, ja ir, tad tas ir smags un dārgs. Nafig? bildēs mums interesē, pirmkārt saturs, otrkārt kompene. Mana lētā optika tam atbilst labāk par jebkuru izcilnieku pie vaļējām blendēm.
Publicēts: 31.12.17 17:59
 citēt
priore:tās atmiņas ar nevienu neinteresēs. Maigāk sakot, dažus. Dzīves jēga ir paša es. Nevaru iedomāties, ka manas subjektīvās bildes un meklējumi kadru tūksotošos kādu patiesi interesēs, bet veiksmīgas pilsētu un notikumu fiksācijas ar lielu asuma dziļumu varbūt.

Āmen.
Un veiksmīgu to nākošo! Visiem.
Publicēts: 31.12.17 18:27
 citēt
TesMens:

labais stikls, ciet aizgriezts, parasti nav tik labs, kā lētais pie tā paša F/5,6. Un, pat, ja ir, tad tas ir smags un dārgs. Nafig? bildēs mums interesē, pirmkārt saturs, otrkārt kompene. Mana lētā optika tam atbilst labāk par jebkuru izcilnieku pie vaļējām blendēm.

tavi lētie objektīvi ir ar sūdīgu DOFu, un neatdala galveno objektu no fona, feisi modelēm kā marsa virsma, kad uz FF ar 50mm objektīvu bliež, reti kurš dzer tik daudz, lai kompeni vēl saskatītu
Publicēts: 31.12.17 21:01 labots
 citēt
TesMens:

labais stikls, ciet aizgriezts, parasti nav tik labs, kā lētais pie tā paša F/5,6.

Muļķības.
Publicēts: 31.12.17 21:09 labots
 citēt
gneza:
tavi lētie objektīvi ir ar sūdīgu DOFu, un neatdala galveno objektu no fona, feisi modelēm kā marsa virsma, kad uz FF ar 50mm objektīvu bliež, reti kurš dzer tik daudz, lai kompeni vēl saskatītu

Cik tad tā darba ar personīgo piemēru, uzskatāmi parādīt muļķa neprašām, kā vajag bildēt? :face-grin:
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas