forum.gif

Pārdodu praktiski jaunu PENTAX objektīvu
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu praktiski jaunu PENTAX objektīvu
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 20.12.17 10:53
 citēt
Pārdodas mazlietots(30-40kadri) SMC PENTAX DA 1:3,5-5,6 18-135mmED AL (IF) DC WR objektīvs ar saules blendi un abiem vāciņiem par 350 eiro.Pirkts Zviedrijā.
Publicēts: 20.12.17 11:19 labots
 citēt
Publicēts: 20.12.17 11:28
 citēt
Schneider, akls vai? Kurš no tiem Tevis liktajiem ir pirkts Zviedrijā?!
Publicēts: 20.12.17 11:51
 citēt
Ak pareizi - Zviedrijā... aizgāju kaktā nokaunēties. :shame::shame::shame:
Publicēts: 20.12.17 13:40
 citēt
.....būs ar zviedru burtiem un ciparien, kas tos var izlasīt!!!!???
Publicēts: 20.12.17 13:57
 citēt
Oj nežēlīgs ir Pentaxis - liek tautai maksāt par faktu, ka optikai maza izvēle.... 350 einārus par pusotras zvaigznes grabuli... www.photozone.de...

Nikonam tāds, ja nav no bodes aizlīmētā kastē, 150€ maksā - gan jau arī bezcerīgs tik bez trieciena pa budžetu.
Publicēts: 20.12.17 14:14
 citēt
Nabaga Māris - kā ķēniņš no Kaķīša dzirnaviņām. Katru vakaru viņa pilī melni kraukļi sanes visas pasaules pentaxistu bēdas un tad nu Māris caurām naktīm mirkst asarās, tās nelaimes izraudādams...
Publicēts: 20.12.17 16:22
 citēt
jaunajam pentaksim, starp citu, var likt jebkuru objektīvu, ar vai bez pārejām, jo šis pat pinholim izlabo elektroniski visas kļūmes un krāsu nobīdes. Kas nav stiklos, tas ir mīkstumos!
Publicēts: 20.12.17 16:48
 citēt
Tavi argumenti ir pup mīz, Mārim uz galvas ir uskritis šāda veida Pentakša produkts www.pentax-pumps.it... , tādēļ viņa kvēlošo, taisnīgo naidu pret šo brendu nenodzēsīs nekādi mīkstumi un kļūmju labošanas iespējas.
Publicēts: 20.12.17 18:29
 citēt
Es ar prieku atceros laikus, kad man bija tik viens universāls zūms, 24-85 un macro 100 F/2,8, ar kuriem varēju veikt visu, uz 6mpiks kameras. Sigma 18-50 F/2,8 pilnībā apmierināja visas vajadzības. Pieņemu, ka Pentaksim tieši iz crop ir viss, kas vajadzīgs jebkura darba veikšanai.
Publicēts: 20.12.17 20:44
 citēt
Tā pieņem tu, bet Māri Tas Kungs ir nostrāpējis ar augstām prasībām un līkām rokām vienlaicīgi, arī morāla trauma no Pentakša, tādēļ vieglāk būs pierunāt Irānas ajatollu pārkrustīties un apēst karbonādi, nekā pārliecināt Māri, ka citiem lietotājiem var būt kritēriji, kuri nesakrīt ar viņa vērtējumu šai sistēmai.
Publicēts: 20.12.17 20:58
 citēt
hehe! kā zināms, Baznīcai vajag dot vislabāko. Un, pētot, kas ir labākais, konstatējām, ka tie pārsvarā ir mūsdienu lētie fiksi, F/2,8 vai F.1,8.kā arī zūmi ar F/4. protams, var jau apkrauties ar kaut ko bez attēla stabilizācijas un smagiem F/1,2, bet bilžu asums, kā arī daudzveidība cietīs.
Publicēts: 20.12.17 21:11
 citēt
hehe! Neko tu nesajēdz no nefōķa un auxti māxlenieciskas dzelžu šmirģelēšanas, tādēļ arī tev ir tādas, tik ciema padomes un lauku draudzes cienīgas, domas par 1,2 un asumu. :grimace:
Publicēts: 20.12.17 21:19
 citēt
kas ir nefōķis, tā ar neesmu sapratis. laikam kāds vārds, kas slēpj nespēju izteikties.
Publicēts: 20.12.17 21:24
 citēt
Es to saucu par boķē, bet esmu svētā pārliecībā, ka reportos tam nav nekādas nozīmes.
Publicēts: 20.12.17 21:35
 citēt
Nu nevajag cilvēku apcelt...
Ir ziemassvētku laiks - ja kāds vēl ātri grib paspēt sagādāt dāvanu...Pentax stiklu no Zviedrijas, tad to var izdarīt tagad un tūlīt...sūtīt no Vācijas un gaidīt un nepaspēt uz svētkiem ne aļo....Tā kā...pilnīgi adekvāts sludinājums...
Publicēts: 20.12.17 21:59
 citēt
Pareizi. Bet ja kāds izdomās tādu dāvanu 24.decembrī, tad es savējo pat pievedīšu klāt, ģērbies sarkanā kažokā ar bļāvienu "Ho-ho-ho!!!" ienesīšu istabā, cena būs datumam adekvāta - 650 EUR.
Publicēts: 20.12.17 22:12
 citēt
A laba ideja, odnako ;)
Publicēts: 21.12.17 17:10
 citēt
Schneider:Es to saucu par boķē, bet esmu svētā pārliecībā, ka reportos tam nav nekādas nozīmes.

Tam ir nozīme, ja fotogrāfs nemāk kompozicionāli tikt galā ar fonu. ņem gaišu objektīvu un fonu izpludina, tā bildi padarot neinteresantu visiem. izņemot nofotografēto cilvēku. Senās bildes ir interesantas tieši ar to, ka arī vide ir labi nolasāma.
Publicēts: 21.12.17 17:44
 citēt
Ai, tak Māris jau autoritatīvi paziņoja, ka viss, ko nav bildējis viņš vai puišeļi klubos, ir tikai haltūra.
Jo tā tam būs būt un runas vīriem ir spēks rokā, un, ko tie nospriež, tas paliek!
Publicēts: 21.12.17 18:52
 citēt
tikai... Padlaikos tieši haltūras bija finansiāli izdevīgākie darbi. ja uz to skatāmies no šī viedokļa, tad skaidrs, ka tā pašslavināšana ir neveiksmīgas fotogrāfa darbības rezultāts.
Publicēts: 21.12.17 19:46
 citēt
Vārds ''haltūra'' nozīmē tikai un vienīgi sliktu rezultātu. Savā laikā man kolēģis Vācijā lielījās, ka pēc darba daudz haltūrējis, bet fricis uz šo skatījās kā uz slimnieku :D
Publicēts: 21.12.17 21:04
 citēt
šis vārds jāskata kontekstā ar kultūrtelpu. Manā paziņu lokā par haltūrām sauca darbus ārpus pamatdarba, arī kazu foto, auto apstrādi pret koroziju savā pagalmā, labos laika apstākļos utt.
Publicēts: 21.12.17 22:53
 citēt
Tikai un vienīgi slikts rezultāts nebūs.
разг. подработка; побочный заработок; работа, выполняемая помимо или за счёт основной
Побочный и преим. легкий заработок сверх основного, обычного, первонач. у певчих, у церковного причта (устар.).

Fricim nemaz nevajadzētu tādu vārdu zināt: Печально это сознавать, как, впрочем, и то, что слово это – достояние только русского, украинского и белорусского языков, у других братьев-славян его нет.
Publicēts: 22.12.17 00:39
 citēt
Schneider:Tikai un vienīgi slikts rezultāts nebūs.
разг. подработка; побочный заработок; работа, выполняемая помимо или за счёт основной
Побочный и преим. легкий заработок сверх основного, обычного, первонач. у певчих, у церковного причта (устар.).

Fricim nemaz nevajadzētu tādu vārdu zināt: Печально это сознавать, как, впрочем, и то, что слово это – достояние только русского, украинского и белорусского языков, у других братьев-славян его нет.

-------------

Un kur tu te manā postā izlasīji, ka ar vācieti esmu runājis krieviski?
Publicēts: 22.12.17 03:00
 citēt
talavietis:Vārds ''haltūra'' nozīmē tikai un vienīgi sliktu rezultātu

āmen
Publicēts: 22.12.17 09:55
 citēt
Es nesaku, ka tu vispār esi runājis ar vācieti, bet viņam tādu vārdu nemaz nevajadzētu zināt, kādēļ tad šis skatījās uz to daudzhaltūrētāju kā uz slimnieku?
Publicēts: 22.12.17 10:41
 citēt
das Elaborat-разработка, писанина, пачкотня, отчет, стряпня, халтура
die Stümperei- халтура
der Pfuscherei- халтура, неумелая работа
der Schlamperei- неряшливость, небрежность, расхлябанность, халтура
der Schund- дрянь, рвань, хлам, стряпня, халтура
der Murks- брак, халтура
der Kitsch- китч, кич, халтура, безвкусица
das Machwerk- халтура, махинация, стряпня
das Flickwerk- халтура, компиляция

Paņemt vārdnīcu un pātulkot, to varēja izdarīt arī 25 gadus atpakaļ, jo ne jau par krievu valodu stāsts, bet gan par vārda nozīmi.
Publicēts: 22.12.17 10:53
 citēt
ko jūs te haltūrējat????!!!!
Publicēts: 22.12.17 13:07
 citēt
Ir svarīgi, kādu cilvēku sabiedrībā esi, ja paviršu īlaicīga labuma guvēju vidē, tad haltūra būs pavirši veikts darbs.
Tāpat, kā vārds ''inteliģents'' dažās aprindās ir lamu vārds.

Atceros padomjlaiku ''haltūras'', kas nozīmēja kvalitatīvi veiktus interjera iekārtošanas, projektēšanas darbus manā gadījumā, kaut kad, vasarās, bagātajās padomju saimniecībās uc. Savācās pēc savas iniciatīvas labākie kāda uzņēmuma darbinieki un radīja tiem laikiem unikālas lietas.
Publicēts: 22.12.17 13:38
 citēt
Bet vārdam ir divas nozīmes, katram sava tuvāka.
Laikos, kad tas vārds radās, tieši haltūras tika veiktas viskvalitatīvak, ko ne vienmēr var teikt par pamatdarbu.
Publicēts: 22.12.17 16:54
 citēt
sanāk ka pentax = халтура :face-grin:
Publicēts: 22.12.17 17:41
 citēt
Vismaz Mārim - noteikti.
Bet VValdis tikpat stipri mīl Nikonu, viņi varētu būt lielākie draugi.
Publicēts: 22.12.17 17:50
 citēt
Da es vienkārši mēģināju savienot jūsu karstās diskusijas tēmu ar šī topika nosaukumu. Un galu galā халтура Ulda skatījumā ir labs darbiņš, tā ka jālepojas :face-smile:
Publicēts: 22.12.17 19:28
 citēt
Vai tad vēl neesi pamanījis, ka topika nosaukumiem ar saturu parasti nav nekāda sakara? Pirms dažiem gadiem vispār dajepkurš temats viegli aizgāju uz dienestu MVD un sādžas jobu, bet uz jautājumu par to, kas labāks - Nikon vai Canon, visbiežāk atbilde bija tāda, ka Tērvetes gaišais.
Publicēts: 22.12.17 19:42
 citēt
tieši tas arī notura te dzīvību, jo nav jau te tik daudz to gribētāju un arī vajadzības spriedelēt ap kādu sviedru objektīvu. Ir jau daudz kur mēģināts apkarot spamu un kā rezultāts- veras ciet. Pat novadu avīzes izdomāja apkarot komentārus pie rakstiem, nu un, tagad pēdējie komentāri uzrādās- pirms gada un labi, pa retam jau arī jaunāki...
Publicēts: 22.12.17 19:53
 citēt
Ja turpinam par "haltūru", tad man šis vārds tiešām asociējas tikai un vienīgi ar sliktu kvalitāti. Tā nu sanācis, ka rietumu vide man šo vārdu izskaudusi un tā vietā es ja gribu izteikties par ārpusdarba vai beznodokļu nodarbi, tad saku "melnā nauda".
Publicēts: 22.12.17 21:46
 citēt
Tu pārāk ilgi esi dzīvojis citā vidē, tāpēc vārdiem piešķir atšķirīgu nozīmi.
Publicēts: 23.12.17 10:37 labots
 citēt
nav sanācis cieši saskarties ar Pentax tik zinu, ka vietējais dīleris slēdza tirdzniecību :face-grin:
Olympus DSLR laikam vēl mazāk populāri un lētāki arī
Publicēts: 24.12.17 14:51
 citēt
talavietis:Ja turpinam par "haltūru", tad man šis vārds tiešām asociējas tikai un vienīgi ar sliktu kvalitāti. Tā nu sanācis, ka rietumu vide man šo vārdu izskaudusi un tā vietā es ja gribu izteikties par ārpusdarba vai beznodokļu nodarbi, tad saku "melnā nauda".

Bezstrādes ienākumi
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):