forum.gif

pardots
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / pardots
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 19.12.17 12:55 labots
 citēt
Tirgojas ļoti laba Nikkor lēca priekš makro foto.
Lēca ir tīra, bez skrāpējumiem uz priekšējās vai aizmugurējās lēcas, starp elementiem nav putekļi/sēnes vai citādas izcelsmes fauna.
Lietota ir aotuveni pusotru gadu, tika iegādāta speciāli priekš rotaslietu fotogrāfēšanas, projekts nu ir noslēdzies un žēl skatīties kā stāv un tik vien kā putekļi tiek noslaucīti no tās.:face-crying:

Ja ir interese, tad rakstīt PM šeit vai sms uz 29496058

CENA: 550EUR
Publicēts: 19.12.17 13:33
 citēt
Te ar ir pāris jefiņi kuriem šķiet, ka dermatoloģiska glāze ar raibu nefokusu ir kakraz portretiem :face-grin:

Būtu šiem nauda ta tagad iespēja labu objektīvu nopirkt. Nu ne portretiem saprotams.
Publicēts: 19.12.17 13:39
 citēt
Kādā ziņā raibu? :face-grin:
Publicēts: 19.12.17 15:37
 citēt
Vienkārši - makrostiklam tuvplānos protams ir mīlīgs nefoķis taču ja knipsē ko tik lielu kā portrets, tad nefokusa zona ir stipri raibāka par sakarīgu portretobjektīvu vai kaut pagaišu zoomu pie līdzīga fokusa attāluma.
Publicēts: 19.12.17 16:19
 citēt
Piekritīšu :)
Publicēts: 21.12.17 14:41
 citēt
Vēl ir pieejami Nikon 50mm f/1.8D, 18-135mm un D7100 Nikons
Ir iespējams arī visu kopā iegādāties
Publicēts: 21.12.17 22:13
 citēt
Kādā stāvoklī 18-135mm un cik vēlies par to?
Publicēts: 03.01.18 22:18
 citēt
Cik ādas gribi noplēst par 50mm?
Publicēts: 04.01.18 14:08 labots
 citēt
Kur tad Maasters līks Nīkoņa lēto 50nieku? Uz Fuji skrūvēsi? :face-grin:
Publicēts: 05.01.18 02:24
 citēt
Dixlafoss:Kur tad Maasters līks Nīkoņa lēto 50nieku? Uz Fuji skrūvēsi? :face-grin:

Mušinde, esi kaut ko sajaucis, man nekad nav bijis Fuji uz ko viņu uzskrūvēt!
Publicēts: 10.01.18 16:45
 citēt
Kukū! Cik ādas gribi noplēst par 50mm?
Publicēts: 11.01.18 11:39
 citēt
Pārdots viss! :face-devil-grin:
Publicēts: 11.01.18 11:40
 citēt
SOLD!!!
Publicēts: 11.01.18 21:36
 citēt
Kristc:Pārdots viss! :face-devil-grin:

Tēvs un māte arī? Viss ir niecība?

www.youtube.com...
par to šī dizesma
Publicēts: 12.01.18 00:05
 citēt

Pa cik aizgāja 50mm? Interesē reālā pārdošanas cena, lai neiekristu krāpnieku un spekulantu nagos!
Publicēts: 12.01.18 01:47 labots
 citēt
Ņem vērā, ka Kristc arī var neteikt patieso cenu, līdz ar to krāpnieku, spekulantu un interneta laupītāju nagos tu vari iekrist tik un tā! un pie septiņvietīga auto tad tev netikt!
Publicēts: 12.01.18 07:01
 citēt
PhotoMaster:

Pa cik aizgāja 50mm? Interesē reālā pārdošanas cena, lai neiekristu krāpnieku un spekulantu nagos!

Noteikti iekritīsi! Izklausies predestinēts uz to
Publicēts: 15.01.18 11:03
 citēt
PhotoMaster:

Pa astoņdesmitnieku aizgāja, zinu, ka ir cilvēki, kas mēģina pa 100 notirgot. Es negribu teikt, ka stikls nav vērts tās naudas, vismaz mans eksemplārs nekad nav pievīlis un visādā ziņā kvalitāte viņam ir pārsteidzoša ņemot vērā to, ka tas tomer ir plastmasīgs objektīvs.

Jā viņam ir neliela fokusa elpošana, bet ir savs plus, ka vari likt uz citām kamerām ar parasto pārejas mountu un tāpat izmantot pilnvērtīgi, jo diafragmas gredzens ir fiziski grozāms nevis elektroniski - tas, ja bieži izmanto filmēšanai :face-glasses:
Publicēts: 15.01.18 20:59
 citēt
kjas attiecas uz gandrīz macro, mans iekāres objekts ir milvus macro F/2. Nikoniem šim ir īpaši jauka fīča. un, ja šim būtu arī autofokuss, es droši vien, ka jau būtu nopircis. manam darba stilam tomēr AF ir liela nozīme, tāpēc turpinu bildēt ar to, kas man jau ir.
Publicēts: 15.01.18 21:33
 citēt
F
priore:kjas attiecas uz gandrīz macro, mans iekāres objekts ir milvus macro F/2. Nikoniem šim ir īpaši jauka fīča. un, ja šim būtu arī autofokuss, es droši vien, ka jau būtu nopircis. manam darba stilam tomēr AF ir liela nozīme, tāpēc turpinu bildēt ar to, kas man jau ir.

Fočējot makro ir super svarīgs autofokuss?
Ko tad tu fočē?
Publicēts: 15.01.18 21:55
 citēt
Droši vien mušas lidojumā.
Publicēts: 16.01.18 20:16
 citēt
jā, es lielāko tiesu izmatoju AF, ļoti retu reizi manuālo fokusu vai sliedes, ar kurām pārvietoju objektu vai aparātu. Ti gan nav 1/1, bet tuvplāni dažādām detaļām, gleznu fragmenti, arī portreti, apģērbi un to daļas. Retu reizi grims, rotaslietas. AF ir tik precīzs, ka neredzu iemeslu kavēt laiku, ņemoties ar roku. Turklā,t ja nebūtu precīzs, tad tiešskates režīmā precizitāte ir pilnīga. un man nav jāpiepūlē acis. lielāko daļu savu naudas darbu veicu ar macro 100 vai macro 60 uz crop. Vismaz pēdējos mēnešos.
Publicēts: 16.01.18 20:26
 citēt
Izmainiit paardoshanas topika nosaukumu uz tikai "pārdots", neatstaajot ieprieksheejaa nosaukuma saturu var tikai......:anger:
Publicēts: 16.01.18 21:25
 citēt
nu jā, vajadzētu vismaz nomainīt pret- apspriežam makro objektīvus-. Kristc, vai tā varētu?
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):