forum.gif

Pārdodu 17-40 F4 un 70-200 F4
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu 17-40 F4 un 70-200 F4
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.12.17 22:57
 citēt
Sveiki pasažieri, gan vecie, gan svaigie. :)

Ļoti nesteidzīgi, bez jebkāda iespringuma, piedāvāju savu "saldo pārīti", tikai kopā. Labi lietoti, labi kalpojuši, vēl pāris gadu un varētu būs desmitgade. Kur tik ar šiem kopā nav būts, kas tik nav kopā darīts. Pēdējos gados cik lieli un mazi koncerti, cik festivāli, nesaskaitīt. Ieskaitot Glastonberiju un citus festus šogad. Intereses pēc saskaitīju, šogad vien 9 lidmašīnās kopā ar mani šamie bijuši. :)

Pasākums nav "baigi vajag naudu, tāpēc atdošu pa lēto", noteikti nē. Vienkārši ir sajūta, ka šo līmeni esmu izgājis un ir doma pārlēkt uz fiksiem. Tāpat tas nenotiks vienā mirklī, bet runāt var sākt jau tagad. Ja būs kāds, kuram ir interese, tad arī sāksim runāties par cipariem.

Šeit nekādas diskusijas/spamu netaisīšu, ja ir kādi sakarīgi jautājumi, tikai PM. Apņemos reizi nedēļā ieskatīties, kas notiek. Ja ir kas jautājams, visprātīgāk iemetiet PM telefonu, sazvanīsimies.
Publicēts: 10.12.17 00:37
 citēt
No zoomiem jāpāriet uz superzoomiem
Publicēts: 10.12.17 10:14 labots
 citēt
TesMens:Kāpēc vēlies sevi ierobežot ar fiksiem, ti priet uz zemāku tehnolóģisko līmeni?

Labs. LABS!
Šī iemesla dēļ es muļķiem neiesaku fblogu - nekad nevar zināt cik lieli muļķi tevi provēs mācīt.
Publicēts: 11.12.17 09:38 labots
 citēt
Nekad neesmu sapratis tos sludinājumu licējus, kas nepasaka pašu galveno - cenu. Kādi ir apsvērumi, varbūt kāds var paskaidrot ??:face-smile:
P.S. Manā skatījumā kompetence par cenu liecina par godīgumu, rada uzticēšanos un veicina darījumu.
Publicēts: 11.12.17 11:05
 citēt
Es no šitādiem nepērku neko principā. Skaidri redzams- knīpstanga. Cena tāda, ka pašam neērti teikt(publiski). Beigās vēl piemetina, ka pats pircis par tādu & tādu.:money:
Publicēts: 11.12.17 11:37
 citēt
Un vēl tāds sīkums aizmirsts piebilst, ka stikli universālie!
Derēs kā Ļubīķeļam un Zeņītam, tā Panasonikam un Hasselbladam! Par ņīkoniem, soņī un pentakšiem ij nerunājot... :super_man:
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (8):