forum.gif


Par Zenit LR43 baterijām.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / tehnika / Par Zenit LR43 baterijām.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 03.12.17 20:44
 citēt
Gribēju paniekoties atkal ar 122, žeņku. Iepirku LR43 baterijas. 2 dienas zenīts nostāvēja mašīnā (baigo mīnusu itkā nebija) un bačas tukšas. Tā tas var būt? Un tas eksponometrs visu laiku darbojas, cik saprotu viņu izslēgt nevar.
avatar
Publicēts: 03.12.17 20:56
 citēt
Eksponometrs ieslēdzas ar pogas pusspiedienu, varbūt domkratu biji uzlicis virsū.
avatar
Publicēts: 03.12.17 23:40
 citēt
Vecais, LABAIS zenit....
avatar
Publicēts: 03.12.17 23:51 labots
 citēt
par cik man te tāda profesionāla ēēē... noslīde uz citu fīču, tad varu apstāstīt, ka rentgena operatori ir vēl stulbāki par fotogrāfiem - tie bildēšanas parametrus liek pēc pogām "liels cilvēks", resns cilvēks, roka, kāja utt. absolūti nerubījot kādu minimālo starojumu piemērot - tur pat nav sensora jūtības maiņu un diafragmas - tikai laiks un jauda - un nerubī - mauc pēc ikonas roka-kāja
avatar
Publicēts: 04.12.17 00:00
 citēt
man likās, ka ierindas fotogrāfs ir nespējīgs apjēgt kā darbojas kamera un izveic nesaturētas vārdu plūsmas aktu, lai pamatotu savu pakalpojumu, bet izrādas ka medicīnā arī saaropam bildes ko rada idejiskie knipsētaji- tiesa tos ātri atšiferē un atņem tiesības bildēt
avatar
Publicēts: 04.12.17 09:26
 citēt
Maris, mežā neesi ar sēnēm kļūdījies...?
avatar
Publicēts: 04.12.17 12:08
 citēt
Bet taisnību saka. Joka pēc parādīju pazīstamai radioloģei...
Par visu piekrita, izņemot to, ka tiesības ņem nost - neņemot...
avatar
Publicēts: 04.12.17 13:55
 citēt
Vai tiešām tas "Zenitārais sadomazohisms" ir patērētā laika vērts?:face-crying:
Ir arī labāki un praktiskāki Zenīti pie krieviem dabonami- pat no tīkla strādā...:face-grin:

avatar
Publicēts: 04.12.17 14:06
 citēt
Ķīnizeris vien ir, tik nav zināms, kas labāks...

ТМ «ЗЕНИТ» была разработана в 2005 г, как синтез Украинского конструкторского бюро и российских производственных мощностей. Традиционно, украинские конструкторы (обычно выходцы из КБ «Южное»), славятся на территории пост- советского пространства своими практичными конструкторскими решениями, а российские заводы – качеством и надежностью производимого электроинструмента. Со временем, азиатские производители начали превосходить по качеству производства своих российских коллег, при этом, цена на производимые изделия стала значительно привлекательнее для наших покупателей.
Таким образом, в период с 2009 по 2011 г производство электроинструмента под ТМ «ЗЕНИТ», было полностью переведено в Гонконг.
avatar
Publicēts: 04.12.17 19:01
 citēt
versatile:Bet taisnību saka. Joka pēc parādīju pazīstamai radioloģei...
Par visu piekrita, izņemot to, ka tiesības ņem nost - neņemot...


img.fotoblog.lv...

šitos, kad bildēju pamanīju - atnāku ar savām plastikāta kulēm kur vista, zivis da visādi frukti - un kundze sāk štukot vai vistu labāk plaukstas vai pēdas "režīmā"... prasu a ko laiku un jaudu nevar pagrozīt? Var, bet kurš, tad zinās ko kā grozīt :D saku uztaisīšu kontroli un piegrozīšu nav jau dzīva tā vista - izturēs divus knipsējienus. Bet būtībā tam visam laikam kājas aug no tā, ka nedos jau starojumu, lai mērītu ekspozīciju attiecīgi grūtāk izprast un izveidojies ekspozīciju pieraksts roka/kāja kas atslēdzis funktieri no parametriem. Dāma pabrīnījās, ka kkāds hudožņiks lietišķi grābstās ap neizprotamajām pogām.
avatar
Publicēts: 04.12.17 19:01
 citēt
Armands:Maris, mežā neesi ar sēnēm kļūdījies...?


nē muldamais vnk uznāca
avatar
Publicēts: 06.12.17 14:08
 citēt
Iegādāju vēl, cik noprotu, tad vaina ar eksponometra atslēgšanu. Diode spīd visu laiku, uz pus spiediena vēl spožāk.
avatar
Publicēts: 06.12.17 15:18
 citēt
Visa vaina tamā, ka tas ir Zenīts.
avatar
Publicēts: 06.12.17 15:20
 citēt
Maris:par cik man te tāda profesionāla ēēē... noslīde uz citu fīču, tad varu apstāstīt, ka rentgena operatori ir vēl stulbāki par fotogrāfiem - tie bildēšanas parametrus liek pēc pogām "liels cilvēks", resns cilvēks, roka, kāja utt. absolūti nerubījot kādu minimālo starojumu piemērot - tur pat nav sensora jūtības maiņu un diafragmas - tikai laiks un jauda - un nerubī - mauc pēc ikonas roka-kāja

Tas gan, arì es to esmu novèrojis... bet nu bildè jau radiologa asistenti, radiologs sèž un apraksta bildes, lai gan kadrèšanas iemañas tur gan ir obligàtas, neesmu párliecinàts vai ievèro ZG :big_smile:
avatar
Publicēts: 06.12.17 19:46
 citēt
Nu takš beidz ākstīties ar to Zenītu- pameklē Ebajos kādu veco labo spoguleni (ar M42 vītni) un uzreiz sajutīsi kaifu. Ja esi sēdējis Moskvičā- apmēŗam salīdzini, kā iekāpt kauč vecā, bet Mersī... :face-grin:
avatar
Publicēts: 06.12.17 22:23
 citēt
Friidi, marazms, tuvojas 30 gadi, pārmaiņas dzīve un tā, zin kā... tas pats kas Tev ar to 1.6 boru. :D
avatar
Publicēts: 07.12.17 00:20
 citēt
Zenits nav golfa sedans - zenits ir družbas zāģis, tualete kā caurums betona panelī, kā vāļenks pret loyda tupeli, kā krievu zeķe bez papēža, kā dzelzs mīkstuma skrūve ar strīpas galvu, kā ar talku iepūderēts trausls gondons izkaltušā papīra iepakojumā.
avatar
Publicēts: 07.12.17 10:24
 citēt
Maris:...kā dzelzs mīkstuma skrūve ar strīpas galvu...

Krievu krustiņa galva bija vēl briesmīgāk, strīpu kaut sitot pa vienu malu, bet vēl bija cerība isskrūvēt, bet krustiņš vienu jauku brīdi noteikti pārvērtās par parastu apaļu caurumu... :anger:
Kaimiņš addeva savus FED-5 un Zenit-ET, fedam, kā brīnums, pat eksponometrs pareizi rāda, bet Zenīts isskatās kā jauns - ne skrambiņas, bet eksponometram ceiris pat nekustas un spogulis necilājas.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (3):