forum.gif


Nopirkšu trijkāji
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Nopirkšu trijkāji
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.11.17 16:23
 citēt
Varbūt kādam kaktā put bez pielietojuma izturīgs, kvalitatīvs un ne pārāk smags statīvs ? Labprāt tādu iegādātu daudzdienu pārgājieniem. Prasības: max augstums ne mazāk par 1,6m , svars līdz 2kg, kāju fiksācija skrūvējama (klipšus nepiedāvāt), lodes galva, kāju posmi vēlams 3-4 . Budžets līdz ~150 eur tā ka saprotams alumīnija, bet ja kāds vēlas atbrīvoties arī no oglekļa trijkāja un nav žmots, droši rakstiet pm :face-smile:
Lai būtu apmēram saprotams ko vēlos www.bm.lv...
avatar
Publicēts: 28.11.17 18:35
 citēt
Kas pret klipšiem? Man nav bijuši izteikti budžetīgi statīvi, bet tādiem jau resnāku iesācēju līmeņa klipšu spēks regulējas ar skrūvi - nav nekādu cerību nožmiegt savienojumu tik stingri ar vītni kā to var ciešams klipsis + ātrāk tak. Tam pašam manfrotto, kas galīgi nav šeihu līmeņa produkts, uz einbeina var spraust 200kg ķeceri virsū - nesabīdīsies.
avatar
Publicēts: 28.11.17 18:54
 citēt
Es arī nesaprotu klipšu nepieņemšanu, man uz Kulmaņa 525 turas jepkura DSLR ar 70-200/2,8, kājas kopā nebīdās, smago ložmetēju virsū likt nedomāju, pats sēsties vēl ne tik. Visiem klipšiem savilcieni ir regulējami, nesaprotu, kamā problēma.
avatar
Publicēts: 28.11.17 20:55 labots
 citēt
Maris:Kas pret klipšiem?

Schneider:Es arī nesaprotu klipšu nepieņemšanu


Nū bildēšanas apstākļi jau ir dažādi, iespējams jums vairāk statīvu sanāk izmantot studijā vai pilsētā salūtus bliežot. Es savukārt tos pārsvarā jāju pie dabas, ūdeņiem. Stāvas dubļainas, mālainas nogāzes, bieži nākas uzstādīt arī upes gultnē, pie jūras vējš nes smiltis pa gaisu u.t.t. Un klipši noplīst dažu gadu laikā, nevis nodilst kā Uldis minēja, bet tieši noplīst. Pa pēdējiem 12 gadiem tā noplīsa 2 ceļojumstatīvi, viens Manfrotto un otrs Benro. Ir man arī viens pamatīgāks smags zvērs ar skrūvējamām kājām, tas lab kalpo un nav nekādu pazīmju ka var kas noplīst. Bet nu neērts daudzdienu pārgājieniem, pārāk masīvs un garš saliktā veidā. Un otrkārt klipši mēdz ieķerties smalkos krūmu zaros, staipekņos kad lauzies cauri džungļiem un statīvs pieāķēts pie rukzaka.
avatar
Publicēts: 28.11.17 21:10
 citēt
manam lētajam trijkājim sālsūdens saēda visus klipšus..ar to domāju, iekšpusi, kur locījuma vieta.. Vēl jau tur bet aprūsējis no visiem galiem..
avatar
Publicēts: 28.11.17 21:21
 citēt
Nē nu man kaut kur mētājas ar viens mūžvecs klipšenieks 90tajos pirkts pa 10 lašiem. Visai neērts lietošanā, tizla galva, pie dabas maz izmantots, tāpēc klipši vēl vietā :face-smile:
avatar
Publicēts: 28.11.17 22:23
 citēt
Karlis_K:............ Un otrkārt klipši mēdz ieķerties smalkos krūmu zaros, staipekņos kad lauzies cauri džungļiem un statīvs pieāķēts pie rukzaka.

Tad Tev šitais ir vajadzīgs komplektā. Uzdāvināju pirms dažiem gadiem savam draugam arheologam un vēsturniekam, pilskalnu pētniekam. Pilskalni visbiežāk ir bieziem krūmiem apauguši. Man par gandarījumu tiek arī lietots. Cena, ja nemaldos bija ap 40 eirām, pieskaiti statīvam.:face-smile:
avatar
Publicēts: 28.11.17 22:51
 citēt
Gunār, arheologam tak jāattīra laukums izrakumiem, skaidrs ka mačete noder krūmu nahrenizēšanai. Es savukārt dabā eju ne jau lai to postītu izcērtot, bet bildēt :face-smile: Tiesa sava meža patīrīšanai (kādus 30 gadus tur nav nekas izstrādāts, viss pieaudzis bieziem krūmiem) mačete derētu, bet esmu noskatījis fiskara ar liekto galu. Redzēju tādu mērniekiem, iedeva man iemēģināt, tā neko, labi ņem zarus, nenoslīd.
avatar
Publicēts: 28.11.17 22:59 labots
 citēt
Domāju gan, ka galvenais uzdevums tomēr ir izlauzt sev ceļu caur krūmiem paraustot atvases ar to āķi un pacērtot sīkos traucējošos zarus. Īstam darbam un meža ciršanai ražīgums par zemu un darbs par grūtu. Bet ceļotājam aizstāj arī cirvi, vieglāka, bet tapat var ugunskuru iekurt, mietus un malku sagādāt:

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 28.11.17 23:10 labots
 citēt
Nu nezinu daudz vazājos pa krūmainām aizaugušām vietām, bet līdz šim nav pat bijusi doma ka cērtot pārvietošanās būtu ātrāka. Nav jau pie mums tomēr tropu džungļi kur ērkšķaini krūmi un liānas veido necaurejamu biezokni. Tiesa vienreiz iekūlos stāvā nogāzē noaugušā ar bārbelēm un apiņiem un viscaur vējgāzēm, puskilometru cīnījos stundu līdz atmetu ar roku un apgāju pa ielejas augšu :face-smile: bet nu tie jau izņēmumi. Pagaidām man pilnīgi pietiek ar mednieka nazi, malku ugunskuram ar necērtu bet salasu kritalas, kuras mūsu mežos papilnam.
p.s. pārsmējos par to reklāmas video, vecis staigā pa parkveidīgu mežu un nez kāpēc kapā nost sausus zarus kuri pat netraucē pārvietoties, arī sprunguļus dīvaini smalcina lai gan var tak likt ugunskurā tāpat :face-grin: tas ka āķis noder auklu pārgriešanai skaidrs, bet ar to tiek gala pat prastākā kabatas saliecene :face-smile:
avatar
Publicēts: 29.11.17 00:21
 citēt
Lauzi krūmus ar savu statīvu, dabas postītājs,siseņu bars!!!
avatar
Publicēts: 29.11.17 08:19
 citēt
Šai vietā Arhangeļskas apgabalā savā jaunības neprātā bijām ieradušies ar 2 lieliem cirvjiem, bet bez zāģa, kurš vai kā būtu noderējis. Reizēm pietiek vienu koku izzāgēt, lai laivām atbrīvotu ceļu. Bet pie mačetēm atgriežoties - šai vietā līdz apdzīvotībai kādi 100 km, kas zin ar ko taigā iznāk satikties, mačete kā nekā ir ierocis... Nu bet fotostatīva jau arī nebija...:face-sad: Bise gan bija!
70-to gadu dipiņš:
avatar
Publicēts: 29.11.17 08:59
 citēt
Tur jau vajag Stihl-u.
Vai, adbilstoši Arhangeļskai, Družbu.
avatar
Publicēts: 29.11.17 14:32
 citēt
Starp mačetu vicinātāju spamu iestarpināšu ka vēl joprojām meklēju statīvu, pagaidām vēl neviens te neko nav piedāvājis. Bet es nekur nesteidzos, laika līdz pavasarim daudz. Tā nu spamojam tālāk. Jā Gunār šādos laivu daudzdienu braucienos pa pielūžņotām upēm labs fuksis ir nepieciešamība. Man savulaik bija fātera taisīts no divroča (uz pusēm sadalīts), lielie zobi rekordātri tika galā pat ar sausiem cietiem baļķiem :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.11.17 15:21
 citēt
priore:klipšiem ir tādi ieliktnīši, kuri nodilst, daudz klipsējot, kamēr vairāk nekāda regulācija nepalīdz, tāpat, kā Dell eņģēm!

Nez par kādu lēto Dell tu runā, bet manējam laptopam ko pirms 6 gadiem pirku eņģes ir kā jaunas. Iepriekšējam samsungam gan eņģes izbeidzās gada laikā...
avatar
Publicēts: 29.11.17 15:41
 citēt
Mačetes pazaudēju veselas divas, Puma, neatceros īstu cenu, vēl latu laikos bija, liekas, ap 40 Ls un Gerber par 18 Ls, tagad jau pāris gadus ir Tramontina par 7 €, tā vairāk nezūd.
No divroča taisītais fuksis arī man laukos ir, efektīvs, bet pārvadāšanai neparocīgs. Mašīnā ir Fiskars sabīdāmais zāģītis.
Ja klipši regulējami, nav ne vaina, bišķi kopt arī šad tad neskādē, piemēram, pirms Jaungada salūtu bildēšanas lielos mīnusos iesmērēt ar mašīnas gumiju silikonu.
avatar
Publicēts: 29.11.17 16:06
 citēt
TesMens:ir tā saucamie ēvelzobi un griezējzobi, apvienoti vienā zāģī. Tas skaitījās labākais zāģis. Varbūt, ka toreiz, kad Tev tas zāģis bija, relatīvi lielie zobi likās labi, bet man aizdomas, ka cietos kokus labāk zāģēt ar sīkākiem zobiem, kā mīkstos un slapjos.


Tam divroča fuksim vēl viena laba īpašība, svars kurš pats spiež zobus pret koksni, un lielāks platajā galā (divroča vidus), pie roktura vieglāks. Tā ka nav tā jāspiež ar roku kā standartfukšiem, kuriem tievs un viegls gals. Esmu pēdējos gados zāģējis arī ar fiskara sīkzobu fuksi, arī neslikti kož, bet zāģēšanas ātrumā tomēr atpaliek.
avatar
Publicēts: 29.11.17 17:09
 citēt
Atrabotkā vajag statīvu glabāt - kalpos simtu gadu.
avatar
Publicēts: 30.11.17 22:59
 citēt
Šitāds neder?
www.ebay.de...
avatar
Publicēts: 01.12.17 14:34 labots
 citēt
Fons:Šitāds neder?
www.ebay.de...


Nav nekas dzirdēts par tādiem K&F, aizdomīgi lēti oglekļa statīvam. Un kaķi maisā es nekad nepērku, vispirms apskatu preci un tad noskaitu naudiņ :face-smile:
avatar
Publicēts: 01.12.17 14:42
 citēt
visticamāk, ka tas k&dajebkas ir uzkleksēts Vācijā uz vietas. tagad tā daudzi dara- nopērk partiju no ķīniešu ražotāja un pārdod ar savu nosaukumu. var reizēm nopirkt pat lētāk nekā pats ražotājs tirgo. tikai labi jāpazondē sortiments, lai izkostu no kā viņi šito iepērk.
avatar
Publicēts: 01.12.17 15:14 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 01.12.17 23:56
 citēt
Karlis_K:
Fons:Šitāds neder?
www.ebay.de...


Nav nekas dzirdēts par tādiem K&F, aizdomīgi lēti oglekļa statīvam. Un kaķi maisā es nekad nepērku, vispirms apskatu preci un tad noskaitu naudiņ :face-smile:


Nu tad brauc pie manis apskatīt.
avatar
Publicēts: 02.12.17 19:53
 citēt
Fons:
Nu tad brauc pie manis apskatīt.


Tobiš tu pārdod to statīvu ? Un uz kurien jābrauc ?
avatar
Publicēts: 02.12.17 22:29
 citēt
Karlis_K:
Fons:
Nu tad brauc pie manis apskatīt.


Tobiš tu pārdod to statīvu ? Un uz kurien jābrauc ?


Nepārdodu - pašam noder, ļauju tikai apskatīt. Rīga, Dārzciems. Mazs, viegls, ieiet rokas bagāžā, var pārtaisīt par vienkāji.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):