forum.gif

Pārdodu FujiFilm x10 un Yashica FX-D
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu FujiFilm x10 un Yashica FX-D
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 23.11.17 23:10
 citēt
Pārdodu FujiFilm x10 - 70 eur scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net...
un Yashica FX-D - 45 eur (no paša Māra kolekcijas) scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net...

stāv abi bez darba jau pāris gadus, a zrja!

abi ideālā stāvoklī, viss strādā. ja ir interese - gūglējiet revjūzus un rakstiet pm
Publicēts: 24.11.17 00:12
 citēt
KolsDee:lētāk nevar?
vispār?
Publicēts: 24.11.17 00:16
 citēt
Man jau cenas liekas diezgan godīgas, vienīgi to fuji ziepi baigi jānoveicas pārdot - gana vecs aparāts un tomēr tādiem drusk jocīgiem (labā ziņā) cilvjiem paredzēts.
Publicēts: 24.11.17 01:56
 citēt
I čo stradaj ar ?
Publicēts: 24.11.17 12:19
 citēt
Lunis:I čo stradaj ar ?
kanešna, kā svežeņkije!
Publicēts: 24.11.17 12:20
 citēt
versatile:Man jau cenas liekas diezgan godīgas, vienīgi to fuji ziepi baigi jānoveicas pārdot - gana vecs aparāts un tomēr tādiem drusk jocīgiem (labā ziņā) cilvjiem paredzēts.
fujika ziepis ir figņa, toties seksīgi izskatās. reku fiksi uzbliezu divus kaķuģīmjus:
fv8.failiem.lv...
fv8.failiem.lv...
Publicēts: 24.11.17 12:57
 citēt
Tam yaščikam tak lēto ceisu var bez kādām pārejām uzlikt. Būs bildīte ko neviens aziātu optiku lietojošs plebejs mūžā gatavu nedabūs.
Publicēts: 24.11.17 13:03
 citēt
O reku: m.ebay.de...
Publicēts: 24.11.17 13:07 labots
 citēt
ē beidzot sakarīga cena te, a to liekas visiem vieni antikvariāta dārgumi :) tie košakpurniņi kā testkadri gan nekur neder, kādu avīžlapu drīzāk bij jānobliež lai redz kas darās kadra stūros, un saprotams pilnā izšķirtspējā :face-wink:
Publicēts: 24.11.17 13:11
 citēt
Karlis_K:ē beidzot sakarīga cena te, a to liekas visiem vieni antikvariāta dārgumi :) tie košakpurniņi kā testkadri gan nekur neder, kādu avīžlapu drīzāk bij jānobliež lai redz kas darās kadra stūros, un saprotams pilnā izšķirtspējā :face-wink:
nu ieej dpreview un paskaties. mazai matricai nevar būt neasi stūri - tas tak zirgam skaidrs - nav nekāds FF ar 1,2

košakpurni ir tikpat seksīgi, kā pats fudžiks. un seksā neviens pa stūiem neko nemēra! vaizinies
Publicēts: 24.11.17 13:13
 citēt
Maris:Tam yaščikam tak lēto ceisu var bez kādām pārejām uzlikt. Būs bildīte ko neviens aziātu optiku lietojošs plebejs mūžā gatavu nedabūs.
ai nu šitais pats jau ar ciešamas bildītes taisīja
img.fotoblog.lv...
bet nu slinkums, krāj putekļus, kidus ar nevaru ieinteresēt
Publicēts: 24.11.17 13:14 labots
 citēt
Es tak runāju par izšķirtspēju nevis asuma dziļumu :face-smile: tik retajam ziepim ar šādām matricām stūros nav ģikijs užas.
Un iebūvēts 4x zūmels nozīmē ka ar gadiem detaļas padilst bīdoties iekšā ārā un optiskie rādītāji tik krītas, tāpēc nav vērts skatīt jaunu kameru testus dpreview, nozīme ko aparātiņš spēj pašlaik. Vienam sīcim domāju kaut ko tādu uzdāvāt, pašlaik aizrautīgi bliež no planšetes.
Publicēts: 24.11.17 13:28
 citēt
Nu nē... aziātu optika nav salīdzināma ar ceisu. Starpība kā zīmulim uz laba papīra un pildspalvai burtnīcā - izlasīt jau var, bet šķirba bezdibenis.
Publicēts: 24.11.17 13:35
 citēt
Karlis_K:Es tak runāju par izšķirtspēju nevis asuma dziļumu :face-smile: tik retajam ziepim ar šādām matricām stūros nav ģikijs užas.
Un iebūvēts 4x zūmels nozīmē ka ar gadiem detaļas padilst bīdoties iekšā ārā un optiskie rādītāji tik krītas, tāpēc nav vērts skatīt jaunu kameru testus dpreview, nozīme ko aparātiņš spēj pašlaik. Vienam sīcim domāju kaut ko tādu uzdāvāt, pašlaik aizrautīgi bliež no planšetes.
man slinkums, bet apskatījos - tur joprojām viss kadrs ir perfekts. nav nekādu neasu vai tumšu stūru. un šim ir relatīvi liela matrica 1/1,7 nevis parastā ziepju 1/2,5 Pac varētu taisīt bildītes ne sliktākas kā savā galerijā
Publicēts: 24.11.17 13:38 labots
 citēt
Nu neesi slinks nobliez avīzi pie atvērta cohuma platajā un garajā galā, tik vien kā 2 kadrus :face-smile: mok izdosies nokaulēt uz 50 un tad fotomāsteram atdošu pa 300 :face-grin:
Publicēts: 24.11.17 13:52
 citēt
Karlis_K:Nu neesi slinks nobliez avīzi pie atvērta cohuma platajā un garajā galā, tik vien kā 2 kadrus :face-smile: mok izdosies nokaulēt uz 50 un tad fotomāsteram atdošu pa 300 :face-grin:

a) tici uz vārda
b) virns man gatavs ņemt no FB mārketplača pa 65 tūlīt.
Publicēts: 24.11.17 13:53
 citēt
eh vsjo propalo :cry:
Publicēts: 24.11.17 13:55
 citēt
paskaties PM...
Publicēts: 24.11.17 14:02
 citēt
Šī tāda kā fotomāstera glābšanas akcija - protams viņš iestigs parādos vēl neatgriezeniskāk, bet tomēr ne tik traki kā, tad kad jams paņemtu to izdaudzināto sms kredītu 500 monētu apjomā.
Publicēts: 24.11.17 14:09
 citēt
Maris:Šī tāda kā fotomāstera glābšanas akcija - protams viņš iestigs parādos vēl neatgriezeniskāk, bet tomēr ne tik traki kā, tad kad jams paņemtu to izdaudzināto sms kredītu 500 monētu apjomā.
par kuru fotomāsteru iet runa?
Publicēts: 24.11.17 14:37
 citēt
Par to, kurš pa lidostas skrejceļiem ar Panda taksi braukā, kuram draugi kaut rīt 10 pakas gatavi aizdot/iedot, un kurš sagaida ka jebkuru kameru viņam par 500 eur pārdos ar diviem L klases stikliem kā dablkitu. Vienīgais cilvēks, kas no starta cenas 550 ir pamanījies uzkaulēt pērkamā aparāta cenu līdz 700, kamēr pārdevējam pāriet vēlēšanās pat par tādu ciparu tirgot. Cilvēks-lēģenda.
Publicēts: 24.11.17 14:38
 citēt
Tas ir rusicisms - runai kājas ir tikai lielajam kaimiņam. Bet par tēmu - te ir kungs kurš neveiksmīgi mēgina iegādāties dažādus knipsējamos aplaužoties uz vienas un tās pašas patiesības, ka 500€ ir viņa teorētiskie, nerunājot par realitāti, griesti. Knipsējamo cena, loģiski, ir augstāka. Tas gan neattur viņu pazemoties atkal un atkal deklarējot kāds ir viņa limits.
Publicēts: 24.11.17 14:54
 citēt
tā, fudžiks aizgāja kā karsts pīrādziņš.

Tagad tik jašikam jāsameklē jauns saimnieks. Nu hipsteri - podtjagivaiķes!
Publicēts: 24.11.17 15:13
 citēt
Ja aizgāja tad nāks atpakaļ...
Bet ja aizgāja kā pīrādziņš... tad podā, vo!
Publicēts: 24.11.17 15:43
 citēt
Hugo:Ja aizgāja tad nāks atpakaļ...
Bet ja aizgāja kā pīrādziņš... tad podā, vo!
nu tās jau vairs nav manas problēmas.
Publicēts: 24.11.17 16:34
 citēt
Mani šorīt kaimiņš pasauca - atradu pieliekamajā, varbūt vajag un addeva Zenītu-ET un FEDu-5. Strādājošus, FEDam pat eksponometrs rāda un pie tam vēl pareizi! :amazing::amazing::amazing:
Varbūt kāds hipsteris samaksātu 500 €...
Publicēts: 24.11.17 19:11
 citēt
No FEDiem es bildēju ar vienu - Zarja, kuram tāļmēra vispār nebija. Tajā ieskrūvēts Jupiters-12, kura asuma dziļums uz 2,5 m ar fragmu 5,6 ļāva operēt lauku kāzās pa mājas istabu bez regulēšanās.
Publicēts: 24.11.17 20:11 labots
 citēt
Zorkijiem-4 bija 2 varianti - ar I-50 un Ju-8. Miram I-50 sastumjamais tubusa variants.
Asumu viegli bija pieregulēt katram objektīvam/rumpim ar knīpstangām un mactiklu.
Publicēts: 25.11.17 13:35
 citēt
KolsDee:Ieliec sludinājumu. 500 gramus varētu piedāvāt.
Ar fediem bija trakums, ka ne vienmēr tāļmērs rādīja pareizi.

Es tagad, ja jau pārdots, ielikšu apgānošu saiti par konkrēto fujiku, kāpēc man šis likās nederīgs:

Conclusion - Cons

Image quality of 12MP JPEG files is lacking compared to peers with more conventional sensors
Poor image quality of Raw files processed via the bundled (and other third party) software
Live view is partially obscured by menu overlay
Optical viewfinder placement means the lens barrel is visible at wide to medium focal lengths
Very limited manual controls for video recording
Visible artifacts in video capture
No manual focus in video mode
Large footprint compared to competition
Poor battery life
Non-standard lens filter threads

www.dpreview.com...

Citādi būtu ņēmis, bet , ja problēmas ar kvalitāti , bildējot RAW, tad kam tas vajadzīgs...
ziepis un raw kvalitāte? tur tak skaidri rakstīts - ar paša fujika konverteri un trešo pušu mēsliem. fotošopā viss ok.
Video? kamooooooon. nopērc sev videokameru.
un vispār - pārdots jau.
Publicēts: 27.11.17 16:24
 citēt
Man par to Fudžiku joprojām visnotaļ jaukas nostaļģiskas atmiņas. Pat par bildēm tā gada ceļojumu aprakstos prieks. :face-wink:
Nebūtu Oly Stylus 1 pajēmis, pa to lēto ciparu būtu atkal nopircis.
Publicēts: 28.11.17 21:31
 citēt
TesMens:Es ar būtu nopircis, ja ne tas mersedess ar saviem stulbajiem komentāriem ,pēc pārdošanas fakta. Tomēr Canon 450D rullē labāk.
mersis arī točā ir mersis
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):