forum.gif

Pārdodu: Fuji X-E2 + 35mm f/1.2
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu: Fuji X-E2 + 35mm f/1.2
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 13.11.17 16:50 labots
 citēt
Tirgoju savu melno X-E2 ar Samyang 35mm f/1.2 stiklu.

Ir kaste, pirkšanas doķi un visi aksesuāri. Izšauti nedaudz zem 9000 kadriem. Extrās nāk līdzi fuji oficiālais grips, ķīniešu aķis (kā backup ir ok) un ādas siksniņa vienrocīgajai foķēšanai. Stāvoklis vērtējams kā 9/10, iespējams, ka ir kāda skrambiņa korpusam. Optiskās virsmas neskartas, ekrāns visu laiku dzīvojis ar plēvi. Objektīvs arī praktiski svežaks.

Gribās 700EUR. Par 500EUR nepārdošu.

P.S. Tirgoju nost, jo kamera biežāk sēž dīkā, nekā gribētos. Izskatās, ka man biežāk patīk dierst par foto, nekā līst ārā un ķert kadrus. #šņuk
Publicēts: 13.11.17 22:16
 citēt
PhotoMaster:Par 400€ ņemu, dārgāk gan ne!

Tad izvēlies, ko ņemsi - kameru vai objektīvu!
Publicēts: 14.11.17 07:36
 citēt
RudeWolf,NEPADODIES-gan jau kāds iedos 510EUR
Publicēts: 14.11.17 09:39
 citēt
Tātad budžets pēc braukāšanas ar takšiem nokritis no 500€ uz 400€?! :D :D :D
Publicēts: 14.11.17 14:18
 citēt
...ar tādu dāsnu sirdi galīgi cenu nolaidīsi lejā.Taupīgākam jābūt.
Publicēts: 14.11.17 14:22
 citēt
Pēc kepkas spriežot, tas beisbolists tevi par tirliņu noturējis un samuldējis, ka bokseris.
Publicēts: 14.11.17 15:29
 citēt
Specifisku objektīvu bez autofokusa un stabilizācijas būs neviegli pārdot komplektā ar "tautas klases" kameru, kura arī filmēšanai ne īpaši piemērota. Es tādu komplektu tirgotu atsevišķi. Un arī tad labāk ne LV teritorijā, jo pie mums Fuji ir lētāki kā citur.
Publicēts: 14.11.17 15:51 labots
 citēt
z_z:Specifisku objektīvu bez autofokusa un stabilizācijas būs neviegli pārdot komplektā ar "tautas klases" kameru, kura arī filmēšanai ne īpaši piemērota. Es tādu komplektu tirgotu atsevišķi. Un arī tad labāk ne LV teritorijā, jo pie mums Fuji ir lētāki kā citur.

Ir vēl daži normāli cilvēki, kas filmēšanas funkciju no kameras pogām aizvāc pavisam. Fuji, par laimi, tas viegli izdarāms.
Publicēts: 14.11.17 16:12
 citēt
z_z:Specifisku objektīvu bez autofokusa un stabilizācijas būs neviegli pārdot komplektā ar "tautas klases" kameru, kura arī filmēšanai ne īpaši piemērota. Es tādu komplektu tirgotu atsevišķi. Un arī tad labāk ne LV teritorijā, jo pie mums Fuji ir lētāki kā citur.

Paprovēšu laimi arī FB grupā. Moš tur aizies rūkdams. Es vnk negribu palikt ar kameru/stiklu rokās, kamēr viss vēl nav noandelējies.
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (5):