forum.gif

Tālmēra M39 Industars va kaukas tamlīdzīgs.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Tālmēra M39 Industars va kaukas tamlīdzīgs.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 31.10.17 11:25
 citēt
Varbūt kādam mētājas lieks Industar-26, 61, 50, 22, ja neplēsīsiet pārāk dārgi, derēs arī Jupiter-8 vai 3.
Publicēts: 05.11.17 19:17
 citēt
ir viens J8, varu pat atdot. Bet viņu neveiksmīgi mēģināja kads izjaukt. Viena skrūve sabojata. Atrodas mana biroja, Imantā. ;)
Publicēts: 05.11.17 20:33
 citēt
Kur skrūve sabojāta? Gredzena fiksēšanas vai nav fokusēšanās dēļ nomaitāta helikoīda? Man tas vajadzīgs tikai cauruma korpusā aiztaisīšanai, tādēļ galvenais ir lai labi izskatās, lai griežas visi gredzeni, bet skrūvju skaits un ārā dodamās bildes kvalitāte nenozīmē pilnīgi neko.
Publicēts: 05.11.17 20:36
 citēt
kad pārvarēšu slinkumu, un neaizmirsīšu, tad rīt paskatīšos
Publicēts: 05.11.17 21:05
 citēt
Vo, 23.decembrī vari braukt uz Krustpils KN uz Pēterburgas operetes izrādi, tur arī saskrietis varēsim.
Ja Jupiters no Rīgas, tad tur dzīvo mans dēls, objektīvs derēs jebkurš, ja tik ir vizuāls strādāšanas paskats. Var būt norauta skrūve vai pēc neveiksmīgas jaukšanas kāda lēca otrādi ielikta, neviens ar to Zarju vienalga bildēt nedomā.
Publicēts: 06.11.17 11:57
 citēt
Schneider:Kur skrūve sabojāta? Gredzena fiksēšanas vai nav fokusēšanās dēļ nomaitāta helikoīda? Man tas vajadzīgs tikai cauruma korpusā aiztaisīšanai, tādēļ galvenais ir lai labi izskatās, lai griežas visi gredzeni, bet skrūvju skaits un ārā dodamās bildes kvalitāte nenozīmē pilnīgi neko.

iedo meilu, atsūtīšu bildes.
Publicēts: 06.11.17 21:28
 citēt
Negatīv, pārvari slinkumu, krieveļa Jupiteru kaukāds očumelo ručku meistars tomēr par daudz izārdījis.
Publicēts: 04.12.17 13:51
 citēt
Saņēmu, paldies, ielauztais filtra gredzens ir pup mīz, par caumura aizbāžamo der.
Sūti taču vienreiz konta Nr, lai varu samaksāt, es saprotu, ka tev ir laba sirds un man drīz vārda diena, Ziemassvētku laiks ar labdarības akcijām, bet es neesmu Jelgavas suņu patversme, kura vāc ziedojumus! :face-grin:
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):