forum.gif


Bitkoins.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Bitkoins.
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.11.17 10:59 labots
 citēt
3rdHalf rakstīja: "Paskaties uz to kā internets izmainījis informācijas apmaiņu starp cilvēkiem. Cilvēks var atrast un lasīt/skatīties ko vien viņa sirds vēlas. Negrib cilvēki vairs skatīties televizoru, kur jāskatās ko viņam rāda, kas sastādīts pēc valsts standartiem, noteiktos laikos. Vārdu sakot - cilvēks internetā skatās ko grib, nevis ko viņam rāda un pat pats var publicēt/rādīt kaut ko rādīt, ja grib."
-------------------

Ar to interneta brīvību mūsdienās jau ir kā ir. 10 gadi atpakaļ vēl varēja uzskatīt par brīvu, tagad vairs nē. Gluži vairs nevar rakstīt un likt internetā ko grib (pat ja tas ir tikai viedoklis un viss ir likuma ietvaros), savukārt info plūsma stipri tiek regulēta un manipulēta, jo populāri un vispārlietojami interneta mediji ir tikai daži, tur ir monopolstāvoklis.

Protams, teorētiski var atrast kur un ko ielikt citādi domājošiem, vai atrast viedokļu dažādību, bet ir stipri jāpiepūlās lai sameklētu, vai arī lai savu atšķirīgo viedokli darītu zināmu un meinstrīma interneta kontrolētāji to nepadarītu par marginālu vai grūti atrodamu vai vispār neizdzēstu vienkārši pamatojot ar sūdzībām un nepolitkorektumu. Interneta monopolisti arī momentā izstumj un marginalizē jebkuru reklāmdevēju, ja tas tiem politiski nepatīk, rezultātā gandrīz jebkurš raustās publiski atklāti paust savu viedokli, ja tas ir atšķirīgs - lai nenolaistu uz grunti savu biznesu vai ienākumus. Līdz parastam meinstrīma interneta lietotājam savādākai info nekā patīk interneta meinstrīma magnātiem, ir grūti aizceļot arī tādēļ, ka parastais meinstrīma lietotājs nemeklē, nerokas un patērē tikai to, kas virspusē, bet virspusē tagad ir tikai daži uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmi mediji, kas ļuvuši par monopolistiem.

Par interneta brīvību iesaku izlasīt šo rakstu WallStreetJournal saistībā ar interneta kompāniju noklausīšanos ASV Senātā - Anticompetitive practices by Google and Facebook made foreign election interference possible - www.wsj.com...

Protams, WSJ pieder Rupertam Mērdokam, kas ir tāds pats mediju magnāts kā interneta magnāti. Tie ir klasiskie mediji, kas uztraucas par savas ietekmes samazināšanos, bet tas neizslēdz to, ka rakstā ir taisnība.

Ilustrācija pie raksta ar laba:Meinstrīma interneta plūsma nu jau ir dažu personu rokās, turklāt visi ir politiski viena virziena, atšķirībā no situācijas ar klasiskajiem medijiem. Tā kā ar internetu faktiski jau ir situācija kā zināmajā romānā 1984.
avatar
Publicēts: 03.11.17 11:55
 citēt
mūsdienās ir tā nelaime - ka cilvēki nelasa
bet toties skatās Video - Jūtubes auditorija ir milzīga un uzskatāms video rullītis ir vislabākais - lai sasniegtu mērķauditoriju
avatar
Publicēts: 03.11.17 16:07 labots
 citēt
Kāda starpība, jūtūbe ir gūgla sastāvdaļa, un formulas tam, kādi video iet topā, kādi nē, kur rādās reklāmas, kur nē, kuri video cik daudz monetizējas un cik nē utt., taisa pēc saviem ieskatiem, un regulē noteikumus tam, kādus video noņemt un kādus nē. Tā kā tas ir tieši tas, par ko tas raksts.

Tobiš, gūgls pēc vēlēšanās var noregulēt, vai video sasniedz plašu auditoriju vai nē. Un sev politiski nepieņemamo viedokļu paudēju video jūtūbe gremdē, lai tie nesasniegtu lielu auditoriju, tā, ka maz neliekas.
avatar
Publicēts: 03.11.17 22:05
 citēt
Labāka būtu ieguldījuši savu naudu Fotolatos, tepat. tam ir skaidra vērtība,ja vēlaties uzpirkt kādu balsotāju vai , nu, tā...
avatar
Publicēts: 10.11.17 15:12 labots
 citēt
Bitkoina kursu sola uz 10 stukām
Zimbabvē tas jau esot 13.000 $

LV tirgo Bitcoina maininga komplektus pa 2500 euro
moška LV jākļūst par bitcoinu lielvalsti :)
avatar
Publicēts: 10.11.17 15:35
 citēt
lodzija:Bitkoina kursu sola uz 10 stukām
Zimbabvē tas jau esot 13.000 $

LV tirgo Bitcoina maininga komplektus pa 2500 euro
moška LV jākļūst par bitcoinu lielvalsti :)


nokavēji www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.11.17 15:52
 citēt
Paziņa kas LV, Rīgas centrā maina bitcoinus uz 100 videokartem - faktiski neguļ naktīs
:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.11.17 20:27
 citēt
www.investing.com...

valūtas spekulantu sapnis - dienas laikā bitcoin gan aug, gan krīt par 8%.
avatar
Publicēts: 08.12.17 14:43 labots
 citēt
Hakeri apzog btc

apollo.tvnet.lv...

PS nez - kāds ir izņemis ļimaku kešā ? Un dzīvs vēl :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.12.17 15:30
 citēt
z_z:www.investing.com...

valūtas spekulantu sapnis - dienas laikā bitcoin gan aug, gan krīt par 8%.

...vai arī murgs, ja spekulē ar plecu :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):