forum.gif

Esmu nolēmis Canonizēties
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Esmu nolēmis Canonizēties
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 25.10.17 00:02
 citēt
Izdoma nav, un nekad nav bijis, centības rezultāts. Un nebūs ar.
Publicēts: 25.10.17 00:55
 citēt
Es bildēju, ja vajag platleņķi fotofiksācijām, ar 11-24L, 16-35F/4 IS. Viss ir salīdzinoši.
Publicēts: 25.10.17 09:58
 citēt
Frīdis ar esot gadiem bildējis mentenes vajadzībām - ka tik kkāds asums, korekts expo utt. - un pofog - fotofiksācija gatava. Tur vēl spriest, kas uz kameras uzrakstīts, būtu stulbuma kalngals.
Publicēts: 25.10.17 16:30 labots
 citēt
Labi, ka esi sapratis, ka katrai vajadzībai ir savas prasības un visiem nav jābildē ar samjangiem, lai iegūtu Tev pieņemamus rezultātus.
Publicēts: 25.10.17 19:58 labots
 citēt
Maris:Frīdis ar esot gadiem bildējis mentenes vajadzībām - ka tik kkāds asums, korekts expo utt. - un pofog - fotofiksācija gatava. Tur vēl spriest, kas uz kameras uzrakstīts, būtu stulbuma kalngals.

Kādu tehniku "kronis" toreiz deva, ar tādu nācās strādāt. Pēdējos gados tas bija Canon G6 "lielziepis". Dažreiz pat, lai neblamētos, uz nopietnākiem notikumiem ņēmu līdzi savu aparatūru.:face-wink:

Bet Mārim gan, spriežot pēc ambīcijām fotomīļu forumā, sen jau vajadzēja spīdēt kādā nopietnākā "fotogrāfu Olimpā".
Taču, ja palasa Googles tantes kopotos rakstus, daudz augstāk par mazpilsētas baznīctorni nav sanācis uzrāpties.:face-crying:
Tad kāda jēga tā šūmēties? :face-wink:
Publicēts: 25.10.17 20:55 labots
 citēt
TesMens:Es bildēju, ja vajag platleņķi fotofiksācijām, ar 11-24L, 16-35F/4 IS. Viss ir salīdzinoši.

platleņķis telefonam, ar pārsteidzošu kvalitāti

Publicēts: 26.10.17 01:44
 citēt
Nu šikākais drēbju knaģis! Lēca koncentrē saules starus uz piesprauduma vietu, kura nosegta, tādējādi apenes uz šņores izžūs vienmērīgi.
Publicēts: 26.10.17 08:27
 citēt
Šitie, ar sarkano strīpu, ir tiešām labi, pilnībā zūd jēga pirkt bezspoguļus
Publicēts: 26.10.17 09:15
 citēt
negatIvs:Šitie, ar sarkano strīpu, ir tiešām labi, pilnībā zūd jēga pirkt bezspoguļus

un kas labs Tele galam?

un ko šitamējais dara ar tiem telefonfotoaperātiem, kam ir savi 2 ķīķeri?
Publicēts: 27.10.17 02:50
 citēt
nav ko pirkt tos tirliņaparātus ar diviem objektīviem! Mākslinieki atradušies!
Publicēts: 27.10.17 09:24
 citēt
KolsDee:nav ko pirkt tos tirliņaparātus ar diviem objektīviem! Mākslinieki atradušies!

drīz telefonus ar vienu ķīķeri ij nevareš iepirkt...
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas