forum.gif

Esmu nolēmis Canonizēties
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Esmu nolēmis Canonizēties
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 22.10.17 20:34
 citēt
Sveicināti.
Ir pieņets lēmus pāriet uz Canon. Līdz ar to tirgoju, vai samainītu visu pret Canon D70 vai D80, kaut vai ar KIT objektīvu.
Tātad viss ko dodu:
Pentax K10D - lietots kādu laiku, labā darba kārtībā.
Pentax DA 50-135 - lietots, labā darba kārtībā.
Pentax DA 16-50 - lietots, bojāts (neveras platāk par 25mm), bet pārējā diapazonā bildēšanai netraucē.
Sigma 70-200 - lietota, bojāts (nestrādā autofocus)
Zipspuldze Metz 48 AF-1 - praktiski nelietota, kā jauna.

Par visu gribētu kādas 700 EUR naudiņas. Atsevišķi neko netirgoju, viss iet kopā lielā ģimeniskā komplektā.
Publicēts: 22.10.17 21:39
 citēt
vai tiešām liekas,ka šo pussaplēsto hlamu kāds iepirks vairumā.Cilvēku naivums citreiz robežojas ar .... Pat atsevišķi pārdot it ĻĻĻĻĻOTI grūti,kur nu vēl kaudzē.
Publicēts: 22.10.17 22:02 labots
 citēt
Jolan:vai tiešām liekas,ka šo pussaplēsto hlamu kāds iepirks vairumā.Cilvēku naivums citreiz robežojas ar .... Pat atsevišķi pārdot it ĻĻĻĻĻOTI grūti,kur nu vēl kaudzē.

Nu bet tā gribas vecu, nolietotu, nestrādājošu mantu iemainīt pret jaunu, neko nepiemaksājot :face-smile: Par to hlamu kaudzi ne vairāk kā 150, un tad vēl ilgi būs jāgaida lētticīgo.

p.s. uz canon gan neiesaku pāriet, to saka kā kakona lietotājs gandrīz 20 gadus. Amatieru klasē canonam pašlaik ļoti plāni klājas, regulāri izlaiž kameras kuras tehniskajos rādījumos pat atpaliek no 3-4 gadus vecākiem modeļiem.
Publicēts: 22.10.17 22:04
 citēt
Jolan:vai tiešām liekas,ka šo pussaplēsto hlamu kāds iepirks vairumā.Cilvēku naivums citreiz robežojas ar .... Pat atsevišķi pārdot it ĻĻĻĻĻOTI grūti,kur nu vēl kaudzē.

Tik traki jau nav gan :)
50-135 viens pats maksā ap 500eur :) Zibspuldze gan jau arī kādus 80-90eur. Pārējais gan balasts.. bet gan jau Ivars to 16-50 var salabot :)
Publicēts: 22.10.17 23:49 labots
 citēt
Cena pilnīgi adekvāta - pentax līnija ir overpraisedšit, bet kādi nu ir spēles noteikumi ar tādiem jārēķinās un ja grib lietot pentax, tad jāmaksā. Vienīgi jāiztirgo katru atsevišķi un 700 būs rokā.

Dabonot vietā trokšņu slāpēšanas softa saziepētās bildes puskadra canon... vienīgais ieguvums būs normāls autofokuss.
Publicēts: 23.10.17 05:34
 citēt
Ar mani nav tik ļauni, ka jālieto canon. Softs ir katrā kamerā un canon gadījumā tas jau nedaudz paceļot jūtību saziepē bildīti līdz izšķirtspēja (pie vienādas (pa provi zeiss vai sigma art) optikas) ir zemāka salīdzinot ar citu ražotāju (arī pentax) kamerām. Kamera gan jau laba tik kartiņa salīdzinoši ķīselis.
Publicēts: 23.10.17 08:06
 citēt
Ja jau 80D, tad nu gan ieteiktu kitenieka vietā piepūsties uz 15-85.
Publicēts: 23.10.17 10:33
 citēt
Njā nu patīk cilvēkiem bļaustīties neiedziļinoties lietas būtībā, manuprāt cena ir adekvāta, varbūt vēl 50 EUR naudiņas var nomest, bet nu tas tad ir zemākais. Paskatieties cik katrs no tiem stikliem maksā, lai arī tas 16-50 ir ar defektu, bet viņš nav nelietojams un vienīgais ko no šitā visa varētu uzskatīt par hlamu ir Sigma 70-200.

Pāriet uz Canonu gribu, jo esmu nolēmis pievērsties vairāk arī video jomai un tur autofokuss diemžēl ir diezgan svarīga fīča un Canon šinī ziņā sit pušu pārējos. Kā arī stiklu izvēle ir krietni vien iespaidīgāka, kā Pentaxam.
Publicēts: 23.10.17 10:42 labots
 citēt
arnic:.... lai arī tas 16-50 ir ar defektu, bet viņš nav nelietojams.....

Pārdodamais Golfs tak ir lietojams, tas ne kas, ka nevar ieslēgt ne trešo, ne ceturto ne piektos pārnesumus.
Jo ar pirmo un otro tas brauc visai lieliski....
Neredzu pamata tāpēc samazināt cenu, paskatieties, cik Golfi vidēji maksā...

:grimace:
Publicēts: 23.10.17 12:51
 citēt
arnic: Atsevišķi neko netirgoju, viss iet kopā lielā ģimeniskā komplektā.

Tā ir 120%-īga garantija, ka nenotirgosi.
Publicēts: 23.10.17 13:58
 citēt
arnic:

Pāriet uz Canonu gribu, jo esmu nolēmis pievērsties vairāk arī video jomai un tur autofokuss diemžēl ir diezgan svarīga fīča un Canon šinī ziņā sit pušu pārējos. Kā arī stiklu izvēle ir krietni vien iespaidīgāka, kā Pentaxam.

Par optiku taisnība - nesalīdzināmi. Taču AF canon ir labs tik pie nolaista spoguļa :) filmējot jau panasonic, sony bezspoguļi kārtīgi canon priekšā. Plus ciparu kino filmē neizmantojot AF savukārt reportāžas, izmantojot AF, filmēt ērtāk ar videokameru.
Publicēts: 23.10.17 14:43
 citēt
A mani interesē, kā tesmencis izslauc bildi no aparāta, neizmantojot kamerā iešūto softu?
Publicēts: 23.10.17 16:56
 citēt
Maris:
arnic:

Par optiku taisnība - nesalīdzināmi. Taču AF canon ir labs tik pie nolaista spoguļa :) filmējot jau panasonic, sony bezspoguļi kārtīgi canon priekšā. Plus ciparu kino filmē neizmantojot AF savukārt reportāžas, izmantojot AF, filmēt ērtāk ar videokameru.

Manējie Canoni uz ekrāna dzīvu bildi rāda pie _pacelta_ spoguļa :face-wink:
Publicēts: 23.10.17 17:28
 citēt
bet fokuss lietojams pie nolaista, viss pareizi.
Publicēts: 23.10.17 17:48
 citēt
TesMens izspiež mūūū ...
Pa manam, TesMeņa un citu aptaurēto canona slavinātāju teksti neatpaliek no sektantu dziesmām par vienīgo glābēju un debesu valstību :D :D :D
Tāpēc pārsvarā canons asocējas ar tirliņiem/jūsmiņiem/pajoliņiem... VO!
Publicēts: 23.10.17 18:12 labots
 citēt
Hugo:

....canons asocējas ar tirliņiem/jūsmiņiem/pajoliņiem... VO!

Canons manā dzīvē ir tikai viens no daudzajiem ražotājiem. Neredzu tajā nekā nedz īpaši laba, nedz īpaši slikta.
Štruments kā štruments... :face-wink:

Bet ar firmu Trust man tagad ir tikai viena un konkrēta asociācija...:face-grin:
Vo!
Publicēts: 23.10.17 19:00
 citēt
Man labi visi ražotāji, jo ne ar viena siksnu neesmu pērts un neviena iepakojums uz galvas nav uskritis, vienkārši jāmāk bildēt un nevajag фотоанонизьмом занимаццо.
HA!
Publicēts: 23.10.17 20:10
 citēt
nu cik var par to runāt? Sen pienācis laiks paņemt kādu nopietnu verķi

Publicēts: 23.10.17 22:19
 citēt
Man domāt,ka tā firma pareizi saucās AL-KO...
Laiks tev dibināt Ļergas ražotāju apvienību :face-wink:
Publicēts: 23.10.17 22:47
 citēt
Tagad domāju, kādi man ir zāles pļāvēji... Varētu būt, ka arī alko. Stumjamajam ir ķīnīzeru motors, bet tam, kuram jāsēž virsū, gan ir Brigss.
Publicēts: 23.10.17 23:55
 citēt
TesMens: domu grūti saprast.

Šī lieta ir atslēgas vārdi Tavā gadījumā. Ko tur par tehniku - paskati cik smagi atšķiras kkādas elementāras lietas - nu ķip kā Tu iebildē (ar lielisko canon) rudeni un te citi ļaudis:

www.fotoblog.lv...

www.fotoblog.lv...

www.fotoblog.lv...

ne jau aparāts tādu ubogosķ rada - tur vienīgais ko a godu teikt i - "es TĀ redzu, man tāda gaume blablabla".
Publicēts: 24.10.17 00:28
 citēt
Ja Tev nepateiktu priekšā kā atrunāties ( nu no sērijas "es tā redzu" ) vai pats:

A. spētu līdz tam dadomāties.

B. nespētu.

Pa manam humāns gājiens pateikt priekšā ko darīt muļķīgās situācijās. Tā ar turpināsim.
Publicēts: 24.10.17 10:27 labots
 citēt
Kad pirku stumjamo, veikalā pārdevēji ieteica ķīniešu, kaut arī tas bija 20 EUR lētāks, bet izdevīigāk tirgot dāgākos. Ķīniešiem kvalitāte ejot uz augšu, bet Brigs sācis taisīt atklātu haltūru.
Aizgāju un apskatījos šķūnī, abi pļāvēji ir Stiga, stumjamais trimmeris Grillo, plecā karamais trimmeris un motokultivators OleoMac, bet mazā frēze tukšo vagu ravēšanai kaukāda ķīnīzeru, ar baisu nosaukumu - Huashengtashang.
Publicēts: 24.10.17 12:06
 citēt
Kāda jēga ir tirgot tādu objektīvu kā DA 50-135mm f/2.8 kopā ar salauztām mantām un 10 gadus vecu kameru/lūzni? Divas pilnīgi dažādas pircēju grupas.

Ja gribās visu savu atvilknes miskasti notirgot vienā reizē, tad protams jārēķinās ar diezgan lielu ieberzienu finansiāli par to ka tev nav ar to visu jāčakarējas.
Publicēts: 24.10.17 17:57 labots
 citēt
Nezinu, neprecizēju. Varbūt spriež pēc remontā nonākšanas biežuma.
Bet motorzāģim cena 70 Ls vispār grūti iedomājama, ja nu tik Družba.
Publicēts: 24.10.17 19:41
 citēt
TesMens:Māri, kā gan Tu, ja pats nelieto Canon, to visu zini? man nav uzticības nekam no tā, ko raksti, kaut vai tāpēc, ka uzskatīji savulaik, ka nekā labāka par Samjang 14mm uz D800 nav. Ka Canon ziepē stūrus utt. Es pieņemu,ka D850 varētu būt labāks dažā ziņā par 5D4, bet ne jau pie augstiem ISO. utt. Ja Tu izmanto kaut kādus kameras softus, tad vispār nav runas par iespējām izvērtēt sensora labumu konkrētajam darbam. Tev nav pietiekamas izpratnes par to, kā salīdzina sensorus vai arī nav spējas skaidri izteikties, ko redzam no pēdējā komentāra, kur domu grūti saprast.

Platie pat ļoti konkrēti ziepē,neesmu testējis vien 12-24 un 14mm. 16-35 I tāpēc vien nopārdevu
Publicēts: 24.10.17 23:56
 citēt
TesMens:Es domāju, ka Tu te vienkārši plāties ar kaut ko, kas man neko nenozīmē. Tavas bildes arī laikam ir domātas tehnoloģijas demonstrēšanai, bet tas piedodami, ja esi amatieris.

Un par priekšā pateikšanu- es neko pats necenšos izdomāt, viss, ko daru, jau ir darīts. Un, ja kādreiz ar domāju, ka kaut ko esmu izdomājis pats, pēc tam internetā redzu, ka citi izdarījuši to pašu, un pārsvarā labāk.
Publicēts: 24.10.17 23:58
 citēt
To redz ne tik ar neapbruņotu, bet pat ar jebkuru neizsistu aci ;)
Publicēts: 25.10.17 00:02
 citēt
Izdoma nav, un nekad nav bijis, centības rezultāts. Un nebūs ar.
Publicēts: 25.10.17 09:58
 citēt
Frīdis ar esot gadiem bildējis mentenes vajadzībām - ka tik kkāds asums, korekts expo utt. - un pofog - fotofiksācija gatava. Tur vēl spriest, kas uz kameras uzrakstīts, būtu stulbuma kalngals.
Publicēts: 25.10.17 19:58 labots
 citēt
Maris:Frīdis ar esot gadiem bildējis mentenes vajadzībām - ka tik kkāds asums, korekts expo utt. - un pofog - fotofiksācija gatava. Tur vēl spriest, kas uz kameras uzrakstīts, būtu stulbuma kalngals.

Kādu tehniku "kronis" toreiz deva, ar tādu nācās strādāt. Pēdējos gados tas bija Canon G6 "lielziepis". Dažreiz pat, lai neblamētos, uz nopietnākiem notikumiem ņēmu līdzi savu aparatūru.:face-wink:

Bet Mārim gan, spriežot pēc ambīcijām fotomīļu forumā, sen jau vajadzēja spīdēt kādā nopietnākā "fotogrāfu Olimpā".
Taču, ja palasa Googles tantes kopotos rakstus, daudz augstāk par mazpilsētas baznīctorni nav sanācis uzrāpties.:face-crying:
Tad kāda jēga tā šūmēties? :face-wink:
Publicēts: 25.10.17 20:55 labots
 citēt
TesMens:Es bildēju, ja vajag platleņķi fotofiksācijām, ar 11-24L, 16-35F/4 IS. Viss ir salīdzinoši.

platleņķis telefonam, ar pārsteidzošu kvalitāti

Publicēts: 26.10.17 01:44
 citēt
Nu šikākais drēbju knaģis! Lēca koncentrē saules starus uz piesprauduma vietu, kura nosegta, tādējādi apenes uz šņores izžūs vienmērīgi.
Publicēts: 26.10.17 08:27
 citēt
Šitie, ar sarkano strīpu, ir tiešām labi, pilnībā zūd jēga pirkt bezspoguļus
Publicēts: 26.10.17 09:15
 citēt
negatIvs:Šitie, ar sarkano strīpu, ir tiešām labi, pilnībā zūd jēga pirkt bezspoguļus

un kas labs Tele galam?

un ko šitamējais dara ar tiem telefonfotoaperātiem, kam ir savi 2 ķīķeri?
Publicēts: 27.10.17 09:24
 citēt
KolsDee:nav ko pirkt tos tirliņaparātus ar diviem objektīviem! Mākslinieki atradušies!

drīz telefonus ar vienu ķīķeri ij nevareš iepirkt...
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):