forum.gif

Nāve
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Nāve
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 17.10.17 01:41
 citēt
Sveiki, kolēği fotogrāfi!
Aktuāls jautājums, vai Jums kādreiz ir nācies piedzīvot nāves briesmas savā mūžā?
Publicēts: 17.10.17 01:56 labots
 citēt
Man ir, reiz kad pie svētdienas nodomāju izbraukt pa lauku ceļiem ar savu kvadrociklu, vienā nepāredzamā līkumā man pa pretējo ceļa daļu nesās pretī motociklistu bars, no viena nespēju izvairīties un viņš uzskrēja tieši virsū. Pa laimi ātrums bija tik liels, ka viņš ar visu moci pārlidoja man pāri. To dienu turu par savu otro dzimšanas dienu!
Publicēts: 17.10.17 03:24
 citēt
Publicēts: 17.10.17 10:09
 citēt
Šādi izskatās nāve uz moča (mopēda)?
Publicēts: 17.10.17 11:17 labots
 citēt
ir bijuši momenti (ar auto)
bērnībā kad no kūts augšas - pēkšņi HOPS un 3 metrus zemāk caur sapuvušiem dēļiem, bet tikai ar izbīli
PS tapēc nav brīnums - ka mikriņu vadītāji karina Pravoslāvu ikonas priekšā
Publicēts: 17.10.17 11:22
 citēt
Mikriņu vadītāji apzinās, ka katrs krustojums var būt liktenīgs.
Publicēts: 17.10.17 11:55
 citēt
braucot uz ķemeriem bildēt - pilsētā ir pa skarbo - vietējais kontingents
tas liek aizdomāties par dzīves vērtībām un skumjo realitāti

www.tvnet.lv...
Publicēts: 17.10.17 12:38
 citēt
Ķemeri ir palikuši par pāķu rajonu Jūrmalā, tas ir skaidrs! Mūsu valdības atbildība!!!
Publicēts: 17.10.17 12:48
 citēt
iekšpusē ir gluži parasts lauku veikals, bet ar savu odziņu - krāšņiem alkohola plauktiem un dāsnu lielo plastmasas alus pudeļu, tautā dēvētu par «ciskām» izvēli.

Tā teikt, divi eiro un «dzīve izdevusies».
Publicēts: 17.10.17 13:16
 citēt
Latvija ļoti strauji izmirst, ja dažus gadus atpakaļ, Vecrīga brīvdienās mudžēja no cilvēkiem, tad tagad nekā, pa dažiem maisās apkārt vai guļ pieturās atrubonā!
Publicēts: 17.10.17 13:30 labots
 citēt
nekas, labākajā gadījumā sanāks te čaklie ķīnieši un ekonomika plauks. Mana profilbilde tapa gadā, kad Cēsīs parādījās pirmie ķīnieši.
Publicēts: 17.10.17 14:53
 citēt
runājot par auto, Ķemeros uz centru ir modernāks veikals, kur parks, strūklakas
un tur ar čomu sēžot - skatāmies - piebrauc kravas busiks, un šoferis izrāpjās galīgā pālī, iepirkās un aizbrauca
uz soliņa blakus divi invalīdi tiešām iemalkoja no 2 litrenes, izskatās ka Nils no Rīgas izvācis uz Ķemeriem daļa socu klientūras
Publicēts: 17.10.17 20:07
 citēt
TesMens:nekas, labākajā gadījumā sanāks te čaklie ķīnieši un ekonomika plauks. Mana profilbilde tapa gadā, kad Cēsīs parādījās pirmie ķīnieši.

Ir jau sanākuši, Turības un RTU kojas Āzenes ielā 6 ir pilnas ar babajniekiem, šķībacainiem un citiem velniem! Tie šeit ne tikai mācās, bet arī vairojas! Lielākā daļa no viņiem, visticamāk šeit arī paliks uz dzīvi un veidos savas kolonijas.
Publicēts: 17.10.17 20:25
 citēt
PhotoMaster:
TesMens:nekas, labākajā gadījumā sanāks te čaklie ķīnieši un ekonomika plauks. Mana profilbilde tapa gadā, kad Cēsīs parādījās pirmie ķīnieši.

Ir jau sanākuši, Turības un RTU kojas Āzenes ielā 6 ir pilnas ar babajniekiem, šķībacainiem un citiem velniem! Tie šeit ne tikai mācās, bet arī vairojas! Lielākā daļa no viņiem, visticamāk šeit arī paliks uz dzīvi un veidos savas kolonijas.

Nepaliks. Tiem babajiem vecāki ir turīgāki, kā vidējais LV pilsonis, ja jau spēj apmaksāt nelētās studijas un etniskajā dzimtenē šos studentus pārsvarā jau gaida komfortabli amati. Cita lieta UK, USA vai rietumeiropa. Man ne tik sen viens babajs palielījās, ka bērns esot dabūjis Šveices pilsonību pēc 6 gadu mācīšanās tur. Sākumā neticēju, ka Šveicē termiņš ir mazāks kā pie mums, bet izrādījās, ka šiem esot kaut kāda īpaša programma priekš studentiem, kur to lietu paātrināti taisa. Vispār jau, ja šeit nenāks iekšā jauni un darbaspējīgi babaji vai labāk mikolas no UA un Moldāvijas, tad iznīks gan pensiju sistēma, gan budžets, jo tie, kuri barojas no budžeta naudas, mazāk nepaliek un prom nemūk, aizlaižas prom tikai reālās darba rokas. Atliks tikai cerība uz Grieķijas scenāriju, kur priekš pensijām valsts aizņēmumusies bez iespējām naudu atdot vispār.
Publicēts: 17.10.17 20:27
 citēt
PhotoMaster:Man ir, reiz kad pie svētdienas nodomāju izbraukt pa lauku ceļiem ar savu kvadrociklu, vienā nepāredzamā līkumā man pa pretējo ceļa daļu nesās pretī motociklistu bars, no viena nespēju izvairīties un viņš uzskrēja tieši virsū. Pa laimi ātrums bija tik liels, ka viņš ar visu moci pārlidoja man pāri. To dienu turu par savu otro dzimšanas dienu!

Nomaini labāk tēmas nosaukumu uz "man ir kvadracikls, bet vai jums ir?
Publicēts: 17.10.17 20:47
 citēt
Gan jau viņam ir ķip šitāda: www.ss.com...
Publicēts: 17.10.17 22:29
 citēt
Schneider:Gan jau viņam ir ķip šitāda: [url=https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/quadrocycles/atv/idhed.html

Skroder-Mopsi!]https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/quadrocycles/atv/idhed.html
Skroder-Mopsi![/url] Man nebija tāda huiņa, bet gan Suzuks 450, kurš ir labākais savā klasē!!!
Publicēts: 17.10.17 22:53
 citēt
PhotoMaster:

.

Visticamāk tu esi sūda trollēns un babaji jāj tavas māsīcas moskovijā
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (3):