forum.gif


Taxi Rīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Taxi Rīgā
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.10.17 02:43
 citēt
Sveiki! Par cik esmu pašlaik uz brīdi palicis bez auto, vajadzēs biežāk izmantot taksometru pakalpojumus. Kādu kompāniju Jūs ieteiktu Rīgā? Svarīgi, lai cenas nav kosmoss un ir pieņemams serviss.
avatar
Publicēts: 06.10.17 07:57
 citēt
brauc ar riteni-lētāk un veselīgāk
avatar
Publicēts: 06.10.17 09:28
 citēt
Taxify vai auto noma.
avatar
Publicēts: 06.10.17 10:33 labots
 citēt
Ritz:Taxify vai auto noma.

Reiz izsaucu taxi caur Taxify, atbrauca privāta mašīna bez atpazīšanas zīmēm, kurai pie stūres sēdēja jauns gurķis, kurš Rīgu vispār nezināja, nācās šim rādīt ceļu. Izdzēsu to aplikāciju, tas nav nopietni.
Auto noma ir labs variants, bet ja parēķina, ka visu dienu centrā ir jāmaksā par stāvvietām, nav diez ko izdevīgi.
avatar
Publicēts: 06.10.17 11:34
 citēt
un tipa baltik taksī vai redkabā tas gurķis atbraukt nevarētu? Esi rēals, nav mums Londona, kur taksistus drāž zināt VISAS adreses, pirms licenci dod.
Tai pašā baltiktaksī, džeks, kas mauc 3o diennakti - normāli, ne? Za to, pieredzējis.
avatar
Publicēts: 06.10.17 13:23
 citēt
riga.taxi

izmnatoju kādus 5 gadus, problēmu nav bijis, zemākas cenas Rīgā. Vienīgi laikus jāpasūta, var nākties pagaidīt. Piemēram no centra uz lidostu 2x lētāk nekā ar standarta takšiem.
avatar
Publicēts: 06.10.17 18:09
 citēt
Var jau būt, ka kaut kas ir mainījies, bet caur taxify varēja tāpat izsaukt redcab vai baltictaxi. Tagad nezinu sen nav bijusi vajadzība pēc taxify :)
Tikai toreiz šitiem bija ~2x dārgāka cena par kilometru, nekā citiem :)

Ja Tu būtu normāls cilvēks, varētu ieteikt uber :) Tagad nebojāšu savu karmu :)
avatar
Publicēts: 06.10.17 19:22
 citēt
Panda taxi ir diezgan lēta un pēdējā laikā nav bijuši cirvji pie stūres.
avatar
Publicēts: 07.10.17 02:15 labots
 citēt
NilsS:Panda taxi ir diezgan lēta un pēdējā laikā nav bijuši cirvji pie stūres.

Paldies! Šo arī izmēğināju un patika, no Kalngales līdz Vecrīgai - 11,50€! Atbrauca 15min. laikā, bija sakarīgs latviešu vadītājs un normāls auto. Domāju izmantošu Pandas pakalpojums arī turpmāk.
avatar
Publicēts: 07.10.17 02:22
 citēt
Pakalpojumam ir kaut kāda objektīva cena un aizdomīgi lētos gadījumos vienmēr uz kaut ko tiek ekonomēts.
Man taksifajam patīk tas, ka nav jāskatās, kā griežas skaitītājs, nav jādomā par skaidru naudu un vai taksī varēs ar karti samaksāt (nebūs "salūzis" aparāts), nav jāskatās teātris kā taksists meklē atlikumu (un citreiz pat nemaz nedomā meklēt), kā arī - piebrauci un kāp ārā, nevis vēl kaut ko meklē un skaiti. Grāmatvedībai der izdrukas no e-pasta, nekādu čeku makā. nodokļus valstij ar šamie pārskaitījuši. Pozitīvi.
avatar
Publicēts: 07.10.17 02:33 labots
 citēt
versatile:Man taksifajam patīk tas, ka nav jāskatās, kā griežas skaitītājs, nav jādomā par skaidru naudu un vai taksī varēs ar karti samaksāt (nebūs "salūzis" aparāts), nav jāskatās teātris kā taksists meklē atlikumu (un citreiz pat nemaz nedomā meklēt), kā arī - piebrauci un kāp ārā, nevis vēl kaut ko meklē un skaiti.

Tad Tu esi no tiem skopuļiem, kuriem nepatīk atstāt tējas naudu cilvēkiem par labu apkalpošanu! Domā, ka tas taxify džeks kaut ko nopelna no tiem Taviem, dažiem pārskaitītiem ubagu grašiem?
Es vienmēr, restorānā, frizētavā, automazgātuvē, taxī u.c. par labu darbu uzmetu pa virsu cilvēkiem, tā ir viņu maize apkalpojošā sfērā!!!
avatar
Publicēts: 07.10.17 10:46 labots
 citēt
versatile:Pakalpojumam ir kaut kāda objektīva cena un aizdomīgi lētos gadījumos vienmēr uz kaut ko tiek ekonomēts.
Man taksifajam patīk tas, ka nav jāskatās, kā griežas skaitītājs, nav jādomā par skaidru naudu un vai taksī varēs ar karti samaksāt (nebūs "salūzis" aparāts), nav jāskatās teātris kā taksists meklē atlikumu (un citreiz pat nemaz nedomā meklēt), kā arī - piebrauci un kāp ārā, nevis vēl kaut ko meklē un skaiti. Grāmatvedībai der izdrukas no e-pasta, nekādu čeku makā. nodokļus valstij ar šamie pārskaitījuši. Pozitīvi.


Ja Panda ir un ne pirmo gadu,tātad cena atbilst realitātei. Arī ar karti var maksāt. Un šoferi runā latviski un vairums mašīnu ir jaunas un smukas. Ar nodokļiem gan jau šmaucas. Vai dārgais gals ne? Ļoooti šaubos. Tātad - par ko pārmaksāt?
PS pēdējā laikā ja šepte sanāk centrā braucu ar taksi vai sabiedrisko - lētāk,ātrāk un bez kreņa par parkošanos
avatar
Publicēts: 07.10.17 16:22
 citēt
Par labu apkalpošanu tējas naudu atstāju ar prieku. Riebjas, ja, piemēram, daļu naudas paslēpj bukletiņā (čili picās tā kādreiz viesmīļi darīja, piemēram), tēlo, ka nevar izdot vai automātiski pieņem, ka viss ir bijis lieliski, piemēram, aizmigšana pie luksofora un cenšanās Gaiļezera vietā aizvest uz Baltezeru - nu vismaz tā skaidroja kāpēc brauc ar līkumu. Tāpat dzeramnaudu nedabūs, ja aizmirsīs atnest pasūtījumu, aplies kādu no mūsu kompānijas un pat īsti neatvainosies, un vēl būs jāskaidrojas, kāpēc negribam maksāt par to uz galvas uzlieto dzērienu - rēķinā parādās divi, vienu uzlēja virsū, otru atnesa vietā. bet nu iedomīgiem PreMenstruālā sindroma apsēstiem indivīdiem jau to nesaprast :)
Taksifajā un uberā ir skaidri redzami maršruti, ja kaut kas nepatika, var vērsties ar sūdzību, kuru objektīvi varēs pārbaudīt.
Un elektronisie norēķni ļoti samazina iespējas krāpties ar nodokļiem tāpēc ceru, ka pandu piemeklēs sugasbrāļu liktenis - izmiršana.
avatar
Publicēts: 07.10.17 23:30
 citēt
versatile:cenšanās Gaiļezera vietā aizvest uz Baltezeru - nu vismaz tā skaidroja kāpēc brauc ar līkumu.


pf manis ieteiktajā free taxi nekas tāds nevar atgadīties, piezvani, pasaki no kurienes uz kurieni un tev dispečers uzreiz nosauc cenu. Ja šoferis nokļūdīsies un izmetīs lieku līkumu, tad šā vai tā cena nemainīsies. Cik dzirdēts ar viņu lētumu var konkurēt tikai Panda.
avatar
Publicēts: 08.10.17 02:40 labots
 citēt
Pandai arī ir pieejams fiksētais maksājums, diez vai kādus līkumus vadītājam ir jēga mest! Turklāt takši brauc pa sabiedriskā transporta joslām, Taxify privātās mašīnas to nevar darīt un var nākties stundām ilgi pavadīt, sēžot sastrēgumā! Nē paldies, man to nevajag!
avatar
Publicēts: 08.10.17 02:53 labots
 citēt
versatile:Un elektronisie norēķni ļoti samazina iespējas krāpties ar nodokļiem tāpēc ceru, ka pandu piemeklēs sugasbrāļu liktenis - izmiršana.

Tev ļoti rūp nodokļu nomaksa? Paskaties labāk, kā tie tiek izšķērdēti visās oligarhu shēmās, sadārdzinātos iepirkumos un uzpūstu birokrātijas aparātu algošanā!!!
avatar
Publicēts: 08.10.17 23:31 labots
 citēt
Pareizi, ja kaimiņš mīž kāpņuelpā, tad pašam ar jāiet blakus kluci nolikt. Amizanta loģika.
avatar
Publicēts: 08.10.17 23:52
 citēt
Esmu 2x iekāpis taxify autiņos un ar to pietika, lai vairāk tā nedarītu: 1. Bija piepīpēts salons, 2. Apstājās uz paceltu roku, skaitītājs un sakari ar šamo dispečeru bija speciāli izslēgti, jo piektdienu un sestdienu vakaros klientu pietiek ielās arī bez aplikācijas, šoferis latviski ņe poņimaju vai arī negribēja poņimaķ.
Ja atlido solīdāki viesi, tad tikai Baltic Taxi. Ja ikdienā uz/no pasākumiem, tad var arī Pandu - ne tāpēc, ka lēti, bet tāpēc, ka visātrāk un visgarantētāk pieskrien un šo vadība izvirza pietiekoši augstas prasības šoferiem, kuri izmanto Pandas brendu.
avatar
Publicēts: 08.10.17 23:57
 citēt
versatile:Pareizi, ja kaimiņš mīž kāpņuelpā, tad pašam ar jāiet blakus kluci nolikt. Amizanta loģika.

Mans kaimiņš nemīž kāpņutelpā, viņš mīž izlietnē un rūpīgi noskalo!
avatar
Publicēts: 09.10.17 00:12
 citēt
z_z:Esmu 2x iekāpis taxify autiņos un ar to pietika, lai vairāk tā nedarītu: 1. Bija piepīpēts salons, 2. Apstājās uz paceltu roku, skaitītājs un sakari ar šamo dispečeru bija speciāli izslēgti, jo piektdienu un sestdienu vakaros klientu pietiek ielās arī bez aplikācijas, šoferis latviski ņe poņimaju vai arī negribēja poņimaķ.
Ja atlido solīdāki viesi, tad tikai Baltic Taxi. Ja ikdienā uz/no pasākumiem, tad var arī Pandu - ne tāpēc, ka lēti, bet tāpēc, ka visātrāk un visgarantētāk pieskrien un šo vadība izvirza pietiekoši augstas prasības šoferiem, kuri izmanto Pandas brendu.

Pandā ir dispičeres (cilvēciskas būtnes), kuras rūpējas par klienta labklājību un seko visam līdzi, Taxify to dara dators, kurš ir savā ziņā muļķis.
avatar
Publicēts: 09.10.17 00:34
 citēt
Gan jau kāds tāpat uzrauga to kompīti. Bet tas, kā piemēri rāda, netraucē maksimumstundās taxify šoferīšiem atslēgt to visu padarīšanu un pelnit savai kabatai bez jebkādiem nodokļiem, toties zem krišas. Nav jau noslēpums, ka no piektdienas pēcpusdienas līdz sestdienas nakts vidum taksisti nopelna vismaz tikpat, cik pa pārējo nedēļas laiku kopā. Tāpēc caur aplikāciju maksimumstundās taxify ir reti sasniedzams. Ar uberu citās valstīs ir tas pats. Tāpēc jau tradicionālie taxisti dur šiem riepas un sit stiklus. Un pareizi dara.
avatar
Publicēts: 09.10.17 00:45
 citēt
hz, piepīpēti valsts valodā nerunājoši taksī ar raģio šansan man tieši pandai ir trāpījušies. Taxifajā bija gadījums, kad pirmā frāze pēc iekāpšanas bija - savu mūziku liksi un pastiepts aux vads.
Pandā bijusi taksiste, kam blakus uz beņķa smaržo pusapēstas pusdienas, utml.
Bet nu man labi, dzīvoju centrā, attiecīgi, pīķa stundās taksi man vajag reti.
avatar
Publicēts: 09.10.17 00:51
 citēt
Mēs vienreiz izsaucām Taxify uz Vosa ezeru, šis zvana, jautā, kur jūs brauksiet? Kāda viņam daļa, kur brauksim, tur brauksim!!! Šis izrādās ir Salaspilī un negrib braukt. No tā kantora ir labāk turēties pa gabalu!
avatar
Publicēts: 09.10.17 01:11
 citēt
Cik uzzināju no Pandas voğilām, ka Taxify tagad, tas naudas smēliens iet uz galu, jo nav vairs, kas brauc, darbinieki paliek mīnusos par 24h darbu!!! Turklāt Pandā, džeki pelna pietiekami labi!!!
avatar
Publicēts: 09.10.17 16:35
 citēt
Reiz pasūtīju Taxify no rīta 4.00, kad vajadzēja uz lidostu tikt, kad mantas ir saliktas un esam gatavi braucienam, pēkšņi ieraugu savā telefonā ziņu, ka taksis ir atteicies braukt, nu piekāšu tādu servisu, uzzvanīju Pandai, šī pēc minūtes bija klāt un mūs aizveda, kur vajag!!!
avatar
Publicēts: 09.10.17 17:04
 citēt
kaut kā liekas, ka fotomāsteru regulāri šitie vadā
avatar
Publicēts: 09.10.17 21:32
 citēt
Ja liekas, tad var sasisties, vot tā!
avatar
Publicēts: 09.10.17 23:21
 citēt
versatile:kaut kā liekas, ka fotomāsteru regulāri šitie vadā


domā piesmēja ?
avatar
Publicēts: 09.10.17 23:45
 citēt
Domāju, ka Taxify lieto tikai studenti un mūsdienu kapeiku pisēji, vairāk nekas! Londonā jau šos padzina un pareizi darīja!
avatar
Publicēts: 11.10.17 23:37
 citēt
PhotoMaster:Domāju, ka Taxify lieto tikai studenti un mūsdienu kapeiku pisēji, vairāk nekas! Londonā jau šos padzina un pareizi darīja!


Pāris reizes izmantoju,gan pasen. Bija baigi ok,taču pāris reizes nav rādītājs. Pandā vienreiz trāpījās tāds mudaks,lai Dies nogrābstas! Torņkalna staciju nezināja,aizveda hvz kur,ceļus sajauca,latviski ņe bumbum,uhhhh. Tas gan 1x pa diezgan daudziem gadiem. Tagad viss sakārtojies viņiem,pakalpojums tiešām ir līmenī
avatar
Publicēts: 12.10.17 00:04
 citēt
NilsS:
PhotoMaster:Domāju, ka Taxify lieto tikai studenti un mūsdienu kapeiku pisēji, vairāk nekas! Londonā jau šos padzina un pareizi darīja!


Pāris reizes izmantoju,gan pasen. Bija baigi ok,taču pāris reizes nav rādītājs. Pandā vienreiz trāpījās tāds mudaks,lai Dies nogrābstas! Torņkalna staciju nezināja,aizveda hvz kur,ceļus sajauca,latviski ņe bumbum,uhhhh. Tas gan 1x pa diezgan daudziem gadiem. Tagad viss sakārtojies viņiem,pakalpojums tiešām ir līmenī

Mudaki visur var gadīties, no tā nav pasargāts neviens!
avatar
Publicēts: 12.10.17 00:16
 citēt
Mana paziņa izmanto to Taxify, teica, ka no mājām līdz darbam sanākušas 5 avārijas situācijas, šis esot no bailēm pat stājies pie mikriņu kontroles :)))
avatar
Publicēts: 12.10.17 00:34
 citēt
Vēl viens brīnums, šodien arī ielās redzēju: not.taxi...
avatar
Publicēts: 12.10.17 00:36
 citēt
Kad vajadzēja lidot uz Japānu, arī nodomāju šos izsaukt, bet aplauzos, kad ieraudzīju savā telefonā paziņojumu, ka vadītājs ir atteicies braukt! Nu piekāšu tādu servisu, uzzvanīju Pandai un mašīna bija klāt pēc dažām minūtēm!
avatar
Publicēts: 12.10.17 00:41
 citēt
z_z:Vēl viens brīnums, šodien arī ielās redzēju: [url=https://not.taxi/lv

Šī]https://not.taxi/lv
Šī[/url] ir Pandas atbilde Taxify privātām automašīnām, ar baltiem numuriem!
avatar
Publicēts: 12.10.17 01:16
 citēt
Te ir taisnība teicienam, kurš pirmais brauc, tas pirmais maļ, Taxify ir lūzeros nokļuvis!
avatar
Publicēts: 12.10.17 18:29
 citēt
Tu kkā pārāk iededzies par pandu,atslābsti
avatar
Publicēts: 12.10.17 20:37
 citēt
Kā tur bij tas puslatīniskais termins tiem, kas zvēriņus mīl? :D
avatar
Publicēts: 12.10.17 21:52
 citēt
Vajag privāto šoferi un visas problēmas ar TAXI atrisināsies, vo!
avatar
Publicēts: 30.10.17 00:36
 citēt
Vajadzēja nokļūt no Unīša līdz Radissonam pārdaugavā, skatījos, tur takši stāv un lecu iekšā, pēc 5 min. brauciena šis noplēsa 15€!!! Biju šokā! Kas tie tur kādi ekskluzīvie?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (6):