forum.gif

Taxi Rīgā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Taxi Rīgā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.10.17 09:01 labots
 citēt
šoferīts pasklatījās uz tevi un saprata,ka naudas kā spaļu-var arī padalīties.Nevajag būt skopam.Skopie brauc ar tramvaju to vienu pieturu :)
Publicēts: 30.10.17 09:21
 citēt
Jolan:šoferīts pasklatījās uz tevi un saprata,ka naudas kā spaļu-var arī padalīties.Nevajag būt skopam.Skopie brauc ar tramvaju to vienu pieturu :)

Es jau neesmu skops, bet tikai saprāta robežās.
Publicēts: 30.10.17 19:05
 citēt
PhotoMaster:... Es jau neesmu skops, bet tikai saprāta robežās.

Tā jau pie jaunas kameras netiksi, braukājot ar tiem takšiem, VO!
Publicēts: 31.10.17 00:43
 citēt
Hugo:
PhotoMaster:... Es jau neesmu skops, bet tikai saprāta robežās.

Tā jau pie jaunas kameras netiksi, braukājot ar tiem takšiem, VO!

Visi jau nav tik dārgi, atpakaļ ceļā izsaucu Pandiņu, šī par 2,80€ aizveda, iedevu piečuku par labu darbu!
Publicēts: 31.10.17 01:51
 citēt
Aizvakar izgāzos, vajadzēja taxi kolēğim uz RIX VIP zonu, izsaucu caur Taxify un še tev, šis izrādās Skultē piebraucis un gaida!!! Piezvanīju Pandai, mašīna bija klāt pēc 1 minūtes!
Publicēts: 31.10.17 15:05
 citēt
Kas tad tie par kolēģiem, ar banda taxi vip zonā? Sudraba vai?
Publicēts: 31.10.17 18:12
 citēt
PhotoMaster:Aizvakar izgāzos, vajadzēja taxi kolēğim uz RIX VIP zonu, izsaucu caur Taxify un še tev, šis izrādās Skultē piebraucis un gaida!!! Piezvanīju Pandai, mašīna bija klāt pēc 1 minūtes!

Vari, lūdzu, precizēt, kā tieši Tu izsauci taksi caur Taxify? :) Piezvanīji, pateici ka Tu gribi taksometru uz lidostu un šis aizbrauca uz Skulti? :D
Publicēts: 01.11.17 01:41 labots
 citēt
Bzh:
PhotoMaster:Aizvakar izgāzos, vajadzēja taxi kolēğim uz RIX VIP zonu, izsaucu caur Taxify un še tev, šis izrādās Skultē piebraucis un gaida!!! Piezvanīju Pandai, mašīna bija klāt pēc 1 minūtes!

Vari, lūdzu, precizēt, kā tieši Tu izsauci taksi caur Taxify? :) Piezvanīji, pateici ka Tu gribi taksometru uz lidostu un šis aizbrauca uz Skulti? :D

Taxify jau izsauc ar aplikācijas palīdzību, tad nu šis brauc, kā karte rāda un aizbrauca uz Skulti, no otras puses lidostai! Šis laikam domāja, ka līdīšu tur pāri žogam!
Publicēts: 01.11.17 07:34
 citēt
Mazāk braukā ar taxi,tad nevajadzēs pa kapeikām kaulēties ar versatile.Braukāt ar sabiedrisko transportu ir pat interesanti.Varēsi atrast jaunus sižetus savām bildēm.:face-wink:
Publicēts: 01.11.17 09:55
 citēt
PhotoMaster:
Bzh:

Taxify jau izsauc ar aplikācijas palīdzību, tad nu šis brauc, kā karte rāda un aizbrauca uz Skulti, no otras puses lidostai! Šis laikam domāja, ka līdīšu tur pāri žogam!

Taksists brauc tieši uz to vietu, kur Tu viņu izsauc. Tas, ka esi ar 2 kreisajām rokām, kam visi pirksti ir īkšķi, nav īsti attaisnojums, lai atrašanās vietu iebakstītu Skultē, nevis pie lidostas izejas :)
Publicēts: 01.11.17 10:38
 citēt
Bzh:
PhotoMaster: Taxify jau izsauc ar aplikācijas palīdzību, tad nu šis brauc, kā karte rāda un aizbrauca uz Skulti, no otras puses lidostai! Šis laikam domāja, ka līdīšu tur pāri žogam!

Taksists brauc tieši uz to vietu, kur Tu viņu izsauc. Tas, ka esi ar 2 kreisajām rokām, kam visi pirksti ir īkšķi, nav īsti attaisnojums, lai atrašanās vietu iebakstītu Skultē, nevis pie lidostas izejas :)

Bzh! Vēlreiz atkārtoju priekš īpaši neuzmanīgiem lasītājiem - IZSAUCU TAXIFY UZ VIP ZONU LIDOSTĀ! Man nav ne jausmas, kādus piebraukšanas ceļus rāda viņu programmas navigācija!!!
Publicēts: 01.11.17 10:51
 citēt
Ja mēteli cenšas valkāt kā bikses, tad skaidrs, sūdīgs mētelis.
tahifaju nesauc uz vip/šmip termināli. taxifaju sauc uz punktu kartē. Kad šī fundamentālā nianse apstrādāta, tad var domāt tālāk, kurš kur auns.
Publicēts: 02.11.17 01:28 labots
 citēt
versatile:Ja mēteli cenšas valkāt kā bikses, tad skaidrs, sūdīgs mētelis.
tahifaju nesauc uz vip/šmip termināli. taxifaju sauc uz punktu kartē. Kad šī fundamentālā nianse apstrādāta, tad var domāt tālāk, kurš kur auns.

Versatile! Tu nu gan esi baigais gudrinieks! Ja punkts ir atzīmēts VIP terminālī, tātad sauc uz turieni, neesmu nekad iepriekš dzirdējis, ka kāds taxi sauktu uz punktu, nevis uz vietu vai adresi! Ak nē, esmu gan, daži sauc uz taras punktu vai "točku" .
Publicēts: 02.11.17 10:25 labots
 citēt
Jā, protams, tāpat kā esmu pavadījis krietnu stundu, meklējot kantori, kurā nopirkt detaļu laivas motoram ganību dambī 24a. Nosaukumu zināju, adresi zināju, vot to, ka tā ir nekā neizīmēta garāža tajā vājprāta teritorijā, gan nezināju.
Un jā, sauc uz konkrētu punktu. Man teirtorijai adrese viena, bet piebraukt ērtāk no otras puses, kur es nezinu adresi - ielieku to punktu un visiem labi.
Bet nu sūdzēties par taksifaju vs pandas vip termināļa nezināšanu ir kaut kas no līmeņa, kā sūdzēties, ka maķītī nevar ieteikt labāko vintage sarkanvīnu pie big teistī, tāpēc ieism uz hesburgeru. Problēma, tieši tāpat, ir problēmas definīcijā :)
Publicēts: 02.11.17 10:47
 citēt
versatile, nu ko Tu idiotu māci? :) Lai tak neizmanto taxify, ja reiz tas ir tik slikts. Un priecājies, ka viņš nepacēla cenu uz 600eur par Tavu fuji, jo pēc tam vēl 5 gadus stāstītu, kā Tu viņu esi apkrāpis ar verķi, kurš nedarbojas :D
Publicēts: 02.11.17 11:29
 citēt
Bzh:Un priecājies, ka viņš nepacēla cenu uz 600eur par Tavu fuji, jo pēc tam vēl 5 gadus stāstītu, kā Tu viņu esi apkrāpis ar verķi, kurš nedarbojas :D

Tas gan fakts. Bet nu ne jau velti beigās cena sāka kāpt, ne krist :D
Publicēts: 12.11.17 11:25
 citēt
Kā Ozoliņš teica: "Latvijā nav nekā labāka par Pandu un Depo"!!!
Publicēts: 12.11.17 11:31
 citēt
KURŠI un ABC būvniecības nams ar ir Ok
ar taxi nebraucu
Publicēts: 12.11.17 11:44
 citēt
lodzija:KURŠI un ABC būvniecības nams ar ir Ok
ar taxi nebraucu

Tev jau ir popis un vellapēds, ne jau visi tos var atļauties!
Publicēts: 11.12.17 05:11
 citēt
Info Visiem Taxify faniem, kuri te iepriekš pļurkstēja, ka esot baigi labais!
Taxify ir aizliegta strādāšana lidostā, sakarā ar 35€ rēķina piestādīšanu par braucienu līdz centram!!!!!!
Publicēts: 13.12.17 15:39
 citēt
Versatile arī te fanoja par Taxify, tagad ir aplauzies un nogājis pagrīdē! :face-grin:
Publicēts: 13.12.17 15:49
 citēt
Nē, versatile tikko ietestēja Wolt, jeb taxifajam līdzīgu ēdiena piegādes appu (nekādas naudas ar kurjeru, ēdiens silts un gards, iesaku. ja pie reģistrācijas izmantosiet kodiņu W981, tad būs labumi gan man, gan jums), ir pieēdies kā murkšķis un labā garīgajā.

nez kur tu tādu figņu izroc, lidostas vip termināļa atejā uz sienas rakstīts vai? Jo man īsti nepielec, kā var taxify pestādīt rēķinu, ja to dara aplikācija :) Lai vai kā, man ne silts ne auksts - ja braucu uz lidostu kādam pakaļ, varu tos pāris eur atstāt īstermiņa stāvvietā, ja lidoju kaut kur uz nedēļu, tad ilgermiņa parkings iznāk tik pat cik taksis. Karoč, nav par ko iespringt. A ja vajag aiztransportēt kādu un uzsaukt viņam taksi, tad vēl aiz vien taxify ir labākā metode :)
Publicēts: 13.12.17 17:32
 citēt
PhotoMaster:Info Visiem Taxify faniem, kuri te iepriekš pļurkstēja, ka esot baigi labais!
Taxify ir aizliegta strādāšana lidostā, sakarā ar 35€ rēķina piestādīšanu par braucienu līdz centram!!!!!!

Nestaigā, draudziņ, bez cepures. Laiks ir auksts un Tavas prāta spējas jau tāpat nav nekādas labās :)
Vakar braucu gan uz, gan no lidostas, taksi izsaucot caur aplikāciju, un nekādu problēmu nebija. Gan jau vienkārši Tevi vairs neņēma. Un pareizi darīja :)
Publicēts: 13.12.17 18:03
 citēt
Bzh:
PhotoMaster:Info Visiem Taxify faniem, kuri te iepriekš pļurkstēja, ka esot baigi labais!

Nestaigā, draudziņ, bez cepures. Laiks ir auksts un Tavas prāta spējas jau tāpat nav nekādas labās :)
Vakar braucu gan uz, gan no lidostas, taksi izsaucot caur aplikāciju, un nekādu problēmu nebija. Gan jau vienkārši Tevi vairs neņēma. Un pareizi darīja :)

Sveiks Bzk! Biji apmierināts ar pakalpojumu, cik zvaigznes beigās vadītājam ieliki?
Publicēts: 13.12.17 18:22
 citēt
Es tomēr palikšu Pandas fans, nekad nepiečakarēs!
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas