forum.gif

Sony Ilce-6000
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Sony Ilce-6000
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 05.10.17 18:59 labots
 citēt
Klāt nākuši jaunumi.
Publicēts: 08.10.17 03:25
 citēt
Kur objektīvs palika?
Publicēts: 08.10.17 08:54
 citēt
Bija doma pirkt citu, tādēļ šo notirgoju.
Publicēts: 09.10.17 14:12
 citēt
Nosūtīju ziņu
Publicēts: 12.10.17 07:30
 citēt
Kamera 390 EUR
Zibspuldzei 65 EUR
Pāreja Canon FD to Sony E 8 EUR
Publicēts: 12.10.17 08:04
 citēt
10 EUR atlaide,tas ir nopietni.Domāju tagad pircēji rindā stāvēs :face-grin::face-grin:
Publicēts: 12.10.17 08:08
 citēt
Ko tad tu gribēji?
Publicēts: 12.10.17 13:04
 citēt
Edos- diemžēl, Tava kamera jau ir iestājusies veco modeļu rindā. Attiecīgi- ko Tu gribēji- vai tiešām nesaproti, ka šeit bez 90 % sēnalu kaut cik nopietna andele nespīd (personīga pieredze). Ej uz ss.com vai Ebay
Cilvēki šeit vairāk ieraduši demonstrēt savas "īpašās vajadzības", vai kādas citas sexuāli-reliģskās īpatnības- lai jau viņiem tiek tas prieks! . Pašlaik man ir ārprātīgi vecs Sony- Nex-7, bet savā apkārtnē neredzu cilvēku, kurš man pamatoti apskaidrotu šamā traģiskos trūkumus.
Personīgi es- regulāri šeit ieskatos un bieži redzu mantas, kas interesē. Bet esmu jau izgājis cauri "mīļāko maiņai"- no Canon SLR pārgāju uz Sony bez SLR un vēl piepirku klāt Oly a"la SLR ziepi Oly Stylus 1 .
Bet, ja tā dikti godīgi- bija brīži, kad apdomāju Sony Nex mainīt uz Fuji vai Oly 4/3 bet tad atcerējos vienkāršu anektoti (tur sievietēm šis tas bija orientēts vertikāli vai horizontāli, bet rezultāts takš skaidrs..:face-wink:
Lai Tev veicas, bet tomēr tehnikas progress ir ašāks- nu nedabūsi Tu izdevīgu pircēju- jāsamierinās, ka progress ir garām...:face-wink::face-wink:
Publicēts: 12.10.17 13:22
 citēt
Bet vai tad esesiešos vai jebajā pērk tik tie, kuri neko nesajēdz no tehnikas progresa? Tur var iegrābties vēl smagāk, ja interese ir maza. Nedomāju, ka tas vācietis, no kura pirms gadiem 8 nopirku Chinon CP-7m ideālā stāvoklī par 3,51 €, bija priecīgs par tādu darījumu.
Publicēts: 12.10.17 15:35
 citēt
Skaidrs ka ss var pārdot ātrāk, man vairāk interesēja maiņa pret spoguļkameru.
Publicēts: 19.10.17 11:31
 citēt
Kamera 380 EUR
Zibspuldzei 60 EUR
Pāreja Canon FD to Sony E 6 EUR
Publicēts: 19.10.17 15:19
 citēt
Friidis:Edos- diemžēl, Tava kamera jau ir iestājusies veco modeļu rindā. Attiecīgi- ko Tu gribēji- vai tiešām nesaproti, ka šeit bez 90 % sēnalu kaut cik nopietna andele nespīd (personīga pieredze). Ej uz ss.com vai Ebay
Cilvēki šeit vairāk ieraduši demonstrēt savas "īpašās vajadzības", vai kādas citas sexuāli-reliģskās īpatnības- lai jau viņiem tiek tas prieks! . .:face-wink::face-wink:

Man gan domāt, ka starp fotobloga apmeklētājiem potenciālo fotomantu pircēju procentuāli ir vairāk, kā citur, bet nu kopskaits mazs un ja vēl manta nav stipri zem tirgus cenas, tad šeit cerības tiešām niecīgas. Šeit var pārdot vai nu plaukta kolekcijai pavisam senilus izstrādājumus vai nu tikai objektīvus pa lēto. ss-ā gan var vecus hlamus par bargu naudu iesmērēt, ja sirdsapziņa par to neraud. Galvenais ielikt kādu 7 gadus senu un garu tekstiņu, ka konkrētā kamera izsaukusi sajūsmas vētru pasaulē un dabūjusi cik tur medāļus. Ne visi zin, ka fotokameras nav mēbeles vai traktori un noveco pa 5-7 gadiem.
Publicēts: 19.10.17 16:45 labots
 citēt
Nu kā lai pasaka...
Nopirkt nezināmi intensīvi lietotu ne pārāk populāru un salīdzinoši senu kameru BEZ neviena objektīva par cenu, kas, ja piepērk klāt dajebkādu objektīvu, nostāsies dārgāk par šo te pašu JAUNU kameru ar KIT stiklu...

Kā lai saka - OPTIMISTS!

Bet nu, katram savi tarakāni.

Ja šī cena - 380 - būtu ar dajebkādu objektīvu, vēl būtu cerības...

Tīri ieskatam

Pliks JAUNS rumpis tikai simtu dārgāk!
shop24.lv...

Un ar kur 16-50 stiklu 568
www.hypershop.lv...

Nu parādi to pirkt vērto stiklu, ko vari nopirkt par 182 EUR, lai rumpi padarītu par lietojamu kameru.

Un jā Sony E-mount ir krietni lielāka eksotika par 3/4”

Bet nu - katrs dara kā prot... :grimace:
Publicēts: 16.11.17 08:32 labots
 citēt
Kamera pārdota.
Zibspuldze Meike mk 320 for Sony (lietotā dažas reizes, ir garantija 20 mēn.)-55 EUR
content5-foto.inbox.lv...

Pentacon 50mm f/1,8 M42 (komplektā abi vāciņi un blende)- 35 EUR

Pāreja no Canon FD uz Sony E 5 EUR
Pāreja no M42 uz Sony E -5EUR

Foto soma -12 EUR
Publicēts: 16.11.17 09:33
 citēt
Lai veicas. Fotografēšana ir amats. Pašlaik, kad katrs telefona ražotājs liek uzsvaru uz telefona bildes kvalitāti, pirkt spoguļkameru vai bezspoguļa, hibrīdaparātu, filmaparātu nav lielas nozīmes. Profesionālim, tik sīka kamera no saviem augstumiem, nav redzama. Pašlaik ir Nikon ar 850, kas pārspēj kvalitātē iedomas. Pie tehniskās pārpilnības un kvalitātes max robežas atliek tikai bezdibenis. Nezināšanas bezdibenis. Ko darīt? 1. Nožēlot, ka savlaicīgi neesi sapratis, kapēc pirki fotoaparātu. 2.Mēģināt atrast līdzīgi domājošu. 3. Rast ekonomisku izdevīgumu ( jo galugalā uzvar rūpnieks, kurš rašo un tirgo). Man rādās (ne gari un īsi), ka fotografēšanas gala produkts nav vis fotoaprāta tehniskie parametri, bet vizuālās komunikācijas aprite. Cilvēki, ar īpāšajām audio vajadzībām, sazinās vizuāli komunicējot ar tēliem, ko paši zstrādājuši, žestu valoda. Varbūt ir jāsāak no atbildības prett apkārtējiem. Nofotografē paratsu rīta sveicienu "Lai laba diena!". tam nevajag spoguļkameru, a6000. Pietiks ar Nokia veco modeli. Fotografēšana ir amats, bet lai šajā amatā gūtu panākumus ir jasaprot humanic uztveres īpatnīas un tā jau ir māksla.
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (5):