forum.gif

Ļoti svarīgi notikumi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Ļoti svarīgi notikumi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.12.17 13:39
 citēt
youtu.be... lieliska intervija ar kaut kādu čali, bet tas brīdis, uz kuru esmu iepauzējis, ir very true arī Latvijai.
Publicēts: 13.12.17 14:13
 citēt
1UN1:
PhotoMaster:
Guni! Man čoms strādā VID speciālo uzdevumu brigādē, kuri ņem ciet visus bez liekiem jautājumiem!!!

Melot nav smuki!

youtu.be...
Publicēts: 13.12.17 21:06 labots
 citēt
ka Maligins sigral v jaschik, un dala mantojumu, tas ir interesantāk
:face-grin:

Cālis diskusija, kurā apspriež Elīnu
calis.delfi.lv...
Publicēts: 13.12.17 21:56
 citēt
Elīna bija medmāsiņa vai ragana?
Publicēts: 14.12.17 08:40 labots
 citēt
nopirku kioskā DDD izdevumu, dažreiz var palasīties, ko šamie raksta
fronte.lv...

PS o, kristieši atjaunojuši video LKR , kur uzstājos, kādu laiku video nebija
youtu.be...
Publicēts: 19.12.17 08:49
 citēt
par ekonomiku runājot, lasu gramatu "liberālisms un brīvība"
ir krieviem tāda liberālā partija, kura sola mazākus nodokļus, lai paceltu mazo un vidējo biznesu
tikai šie partijnieki aizmirst to, ka mēs dzīvojam ne vairs PSRS bet citā formācijā, kura bija arī cariskajā Krievijā

kad ražošana, tirdzniecība , pakalpojumi utt - ir pakļauti spiedienam no starptautisko augļotāju mafijas, kuri salīdzinoši civilizētā veidā - veic reketu pret pārējiem tirgus dalībniekiem un ievāc sev "virsvērtību"

Tā no Latvijas gada laikā bankas iekasā pa pusmiljardam euro - tas tāds neliels piemērs
otrs piemērs - "valsts līmeņa OIK" blēdība, kur katrs Latvijas iedzīvotājs spiests to apmaksāt
skatoties šos piemērus - citiem tirgus dalībniekiem arī rodās apetīte - kā salīdzinoši viegli un bez piepūles iegū piķi :face-grin:
Publicēts: 19.12.17 10:32
 citēt
Cukurfabrikas arī tie blēži nolikvidēja, kopā ar neskaitāmām darba vietām!
Publicēts: 19.12.17 12:15 labots
 citēt
tikai cik mēs LV esam spējīgi ko mainīt, jo tagad pakļaujamies monstram ES veidolā ar tās likumiem, noteikumiem
ne pa velti briti paņēma pēdu no ES
+LV īpatnības , kas nav ne LT ne EE, smacē nost šeit visus un visus
bet no otras puses - nas bjut - mi krepčajem, kaut kā tā
Publicēts: 19.12.17 13:31
 citēt
PhotoMaster:Cukurfabrikas arī tie blēži nolikvidēja, kopā ar neskaitāmām darba vietām!

Vienīgais, par ko škrobe, ka tiem mistiskajiem blēžiem rokas bij par īsu, līdz photomasteram netika...
lai gan, ja papētītu, gan jau izrādītos, ka photomasters pats to blēžu pusē.
Publicēts: 19.12.17 13:42
 citēt
Cukurfabrikas nolikvidēja pircēji, izvēloties lētāko poļu cukuru.
Publicēts: 19.12.17 15:20
 citēt
pie tā tak ar valsts vainīga, vajadzēja nacionalizēt un subsidēt, lai cukurs par velti.
no kā subsidēt, to gan faņķimasķers nepateiks.
Publicēts: 19.12.17 15:26
 citēt
bet tā jau ir KAPITĀLISTU metode veca
ar Dempingu nogremdē - un tad saceļas cenas, gūst Mega Peļņu :face-grin:
Publicēts: 19.12.17 22:44 labots
 citēt
Schneider:Cukurfabrikas nolikvidēja pircēji, izvēloties lētāko poļu cukuru.

Tam bija sava ietekme, bet ne tamdēļ nolikvidēja. Samaksāja labas kompensācijas, lai aizklapē un eiropas cukurfabrikas varētu ieņemt Baltijas tirgus nišu!
Mēs latvieši, kā kalpu tauta vienmēr esam bijusi un tāda arī paliksim, svešiem kungiem dirsas laizīsim!
Pēc 1941. gada deportācijām, kad lielāko daļu no latviešu inteliğences izveda vagonos uz Sibīriju, šeit palika vairums stukači, nodevēji un liekuļi, kuri strādāt negribēja.
Tad nu arī viņi tika pie varas un pēc PSRS sabrukuma, visu prihvatizēja, pārdeva vai nolikvidēja!!!
Pēc tam aiz "ņehuij darīt" un varas kāres, iesaistījās politikā, kur arī sēž šo baltdien, turpinot iznīcināt tautu!

Rezultāts: 100-iem tūkstošu emigrējušo, izjukušas ğimenes, sagrauta rūpniecība, nabadzība.

youtu.be...
Publicēts: 20.12.17 00:22
 citēt
PhotoMaster:
Mēs latvieši, kā kalpu tauta vienmēr esam bijusi un tāda arī paliksim.................

NEKAD nerunā visu vārdā. Es, piemēram, tādu mandātu Tev neesmu devis!:anger:
Publicēts: 20.12.17 00:36 labots
 citēt
GunarsII:
PhotoMaster:
Mēs latvieši, kā kalpu tauta vienmēr esam bijusi un tāda arī paliksim.................

NEKAD nerunā visu vārdā. Es, piemēram, tādu mandātu Tev neesmu devis!:anger:

Gunār, tas nav domāts tieši par Tevi vai pilsoni X, lūdzu nepārproti, bet par tautu kopumā.
Par visu tautu, Tu nemaz nevari tādu mandātu man dot! :face-wink:
Publicēts: 20.12.17 11:08
 citēt
Rīgas meži čakarē uzņēmējus!

www.delfi.lv...
Publicēts: 20.12.17 11:21
 citēt
Uzņēmēji bēg uz Igauniju!!!

www.delfi.lv...
Publicēts: 20.12.17 14:30
 citēt
PhotoMaster:[/cite
.....................Mēs latvieši, kā kalpu tauta vienmēr esam bijusi un tāda arī paliksim, svešiem kungiem dirsas laizīsim!................

Ar tautu mums viss ir kārtībā.

1)Varbūt nezini, ka pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu. Apmēram divi simti no tām ir spējušas nodibināt savas valstis. Jau esam līderos!
2)Pēc ANO tautas attīstības indeksa esam pirmajā piecdesmitā, kaut gan mūsu valstij ir tikai 100 gadu. Pārspējam daudzas krietni senākas tautas un valstis. Izcili!
3) Ar pāris miljoniem iedzīvotāju esam ieņēmuši un noturam teritoriju, kas ir tikpat liela kā Holande un Beļģija kopā, bet kur ir par kārtu lielāks iedzīvotāju skaits. Fantastisks sniegums!
4) Ir krietni lielākas tautas par mums, kurām nav un varbūt nekad nebūs pašiem savas valsts (pavisam svaigs ir Katalonijas piemērs) Bet mums ir!
5) Ar izcilu meistarību, gudrību un varonību esam izmantojuši abas vēsturiskās izdevības radīt savu valsti. Neko pielikt, neko atņemt.

Es nerakstu to visu, lai Tev kaut ko pierādītu. Esmu pārliecināts, ka turpināsi kaisīt sev pelnus uz galvas un celt paniku. Rakstu tāpēc, ka ja nu gadījumā Tev ir bērni, kuriem Tu arī potē visu šito lūzerismu, tad tur gan iznāks tie kalpi, par kuriem Tu te visu laiku runā.
Publicēts: 20.12.17 15:26
 citēt
Amizanti, ka šitie tautas aizstāvji, kas saka - tautai ir slikti, tauta tāda, tauta šitāda - kad vaicāti - kas tev ir slikti, kāpēc tu tāds un šitāds -saka - nu, man jau nē, uz mani jau tas neattiecas, bet TAUTA...

Kas tad ir tā tauta, kurai sevi, pa lielam, nepieskaita teju neviens čīkstulis?
Publicēts: 20.12.17 15:38
 citēt
It kā gudri cilvēki, bet atraduši ar ko diskutēt par nopietnām lietām...
Publicēts: 20.12.17 18:39
 citēt
Nu kas gan nezin, ka vissvisss gudrākais ir Škroders...HA! Tik nez kāpēc neviens negrib ar viņu diskutēt????:face-sad:
Publicēts: 21.12.17 01:34
 citēt
versatile:Amizanti, ka šitie tautas aizstāvji, kas saka - tautai ir slikti, tauta tāda, tauta šitāda - kad vaicāti - kas tev ir slikti, kāpēc tu tāds un šitāds -saka - nu, man jau nē, uz mani jau tas neattiecas, bet TAUTA...

Kas tad ir tā tauta, kurai sevi, pa lielam, nepieskaita teju neviens čīkstulis?

Versatile! Tu laikam esi no mākoņiem nokritis vai dzīvo izolētā leiputrijā! No valsts ir aizmukuši teju 500 000 iedzīvotāju un turpina to masveidā darīt! Viss kārtībā ko? Vai domā, ka viņi visi ir lohi?
Publicēts: 23.12.17 11:40
 citēt
ko tagad iesāks piecīšu devēji ?!

www.delfi.lv...
Publicēts: 24.12.17 00:47
 citēt
Drīzāk ko ņēmēji darīs, viņiem tak maksā grašus, šī vismaz bija iespēja piepelnīties un pabarot ğimenes?!
Publicēts: 25.12.17 07:59
 citēt
Ogrē aitu zagļi siro apkārt!
www.delfi.lv...
Publicēts: 25.12.17 10:00
 citēt
Publicēts: 25.12.17 14:12
 citēt
GunarsII:
PhotoMaster:[/cite
.....................Mēs latvieši, kā kalpu tauta vienmēr esam bijusi un tāda arī paliksim, svešiem kungiem dirsas laizīsim!................

Ar tautu mums viss ir kārtībā.

1)Varbūt nezini, ka pasaulē ir vairāki tūkstoši tautu. Apmēram divi simti no tām ir spējušas nodibināt savas valstis. Jau esam līderos!
2)Pēc ANO tautas attīstības indeksa esam pirmajā piecdesmitā, kaut gan mūsu valstij ir tikai 100 gadu. Pārspējam daudzas krietni senākas tautas un valstis. Izcili!
3) Ar pāris miljoniem iedzīvotāju esam ieņēmuši un noturam teritoriju, kas ir tikpat liela kā Holande un Beļģija kopā, bet kur ir par kārtu lielāks iedzīvotāju skaits. Fantastisks sniegums!
4) Ir krietni lielākas tautas par mums, kurām nav un varbūt nekad nebūs pašiem savas valsts (pavisam svaigs ir Katalonijas piemērs) Bet mums ir!
5) Ar izcilu meistarību, gudrību un varonību esam izmantojuši abas vēsturiskās izdevības radīt savu valsti. Neko pielikt, neko atņemt.

Es nerakstu to visu, lai Tev kaut ko pierādītu. Esmu pārliecināts, ka turpināsi kaisīt sev pelnus uz galvas un celt paniku. Rakstu tāpēc, ka ja nu gadījumā Tev ir bērni, kuriem Tu arī potē visu šito lūzerismu, tad tur gan iznāks tie kalpi, par kuriem Tu te visu laiku runā.

PALDIES, GUNĀR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Publicēts: 28.12.17 17:01
 citēt
Nezinu, vai pareizā sadaļa, bet skati gana skumīgi- jo sevišķi ainavu fotomīļiem:

www.runabildes.lv...
Publicēts: 28.12.17 22:02 labots
 citēt
Nekādas skumjas neizjutu... Zeme pārveidojas nemitīgi. Kontinenti dalās un pārvietojas. Pirms 4,5 miljardiem gadu viss bija radioaktīvs. Tagad varam tikai priecāties, ka vairums radiaktīvo elementu ir sabrukuši, toties te dzīvojam mēs!:face-smile:
Publicēts: 30.12.17 09:24 labots
 citēt
Nils Ušakovs • Нил Ушаков
·

Priecīgus gaidāmos svētkus, svinēsim Jauno gadu kopā!
Atgādinu, ka 31. decembrī un 1. janvārī sabiedriskais transports būs par brīvu.
Publicēts: 30.12.17 09:32
 citēt
Strautniek, vai nav laiks mainīt uzvārdu pret Ручейков un palūgt Putļeram pilsonību? :face-grin:
Publicēts: 30.12.17 09:54
 citēt
lodzija:Nils Ušakovs • Нил Ушаков
·

Priecīgus gaidāmos svētkus, svinēsim Jauno gadu kopā!
Atgādinu, ka 31. decembrī un 1. janvārī sabiedriskais transports būs par brīvu.

Cik maz cilvēciņiem vajag, lai viņi būtu priecīgi!
Publicēts: 30.12.17 21:34
 citēt
ir atrasts slavenais CIRVIS - kas te klejo ar vienas meitenes bildi
skatīt video apmēram 2 min 30 sek

youtu.be...

:face-grin:
Publicēts: 01.01.18 09:08
 citēt
Publicēts: 04.01.18 03:05
 citēt
focus.vesti.lv...

erotiskas bildītes
Publicēts: 04.01.18 18:13
 citēt
KolsDee:focus.vesti.lv...
erotiskas bildītes

Kā pamanās šitādas modeles atlasīt, visām krūtis nesmukas....:face-sad:
Publicēts: 04.01.18 18:26
 citēt
Ar interesi paskatījos vēlreiz, un man ir lūgums, Gunār! ieliec saiti uz kādām bildēm, kur redzamas tādas krūtis, kas tev liekas skaistas!
Publicēts: 04.01.18 19:32 labots
 citēt
Reku mūsu pašu Lunim labi sanāk:

Publicēts: 04.01.18 19:45
 citēt
Lunim tur viss ļoti dabiski. Tajā kalendārā varbūt ir kas mākslīgi veidots.
Publicēts: 12.01.18 11:43
 citēt
tapis deju studijas video

youtu.be...
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5