forum.gif

Ļoti svarīgi notikumi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Ļoti svarīgi notikumi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.12.17 21:25
 citēt
Nu tad brūciet krāgā cukurfabriku bijušajiem īpašniekiem.
Pri čom tur valsts? Privāts bizness, privāti lēmumi. Ar varu neviens nespieda.
Publicēts: 11.12.17 21:32
 citēt
versatile:Nu tad brūciet krāgā cukurfabriku bijušajiem īpašniekiem.
Pri čom tur valsts? Privāts bizness, privāti lēmumi. Ar varu neviens nespieda.

Paga paga, Versatile! Tas viss notika ar valsts spiedienu un atbalstu, tā kā nevajag!!!
Publicēts: 11.12.17 21:34
 citēt
kāds pateica labu komentu par to visu
:face-grin:

bildites.lv...
Publicēts: 11.12.17 21:38
 citēt
Vo šis ir labs, Lodžija malacis, visu pamana!
Publicēts: 11.12.17 22:09 labots
 citēt
Bet es esmu optimists. Tepat mūsu Fotoblogā pozitīvas vēsmas ir jūtamas, jo vismaz viens viens blēdis un krāpnieks - nodokļu nemaksātājs Photomasters ir spēris izšķirīgu soli pareizā virzienā- ir atzinies!

Citēju:
"Mana filozofija ir vienkārša, kamēr tādas zagļu bandas eksistēs, nemaksāšu nevienu centu nodokļos krāpnieku kasē! Un aicinu arī citus to nedarīt!"

Ar to ir jāsāk! Gan jau atzīsies arī citi un pamazām viss ies uz augšu!
Publicēts: 11.12.17 22:37
 citēt
Guni! Nav pareiza doma, jāsāk ir ar valdības, pašvaldību (vampīru) gāšanu un vadība ir jāuztic vienam cilvēkam, piemēram man! Kā Ulmanis kādreiz izdarīja, Latvija zēla un plauka!!!
Publicēts: 11.12.17 22:40
 citēt
Nu tak. Aiz Zilupes uz austrumiem gan ir putras upes un ķīseļa kalni.
Publicēts: 11.12.17 22:46
 citēt
versatile:Nu tak. Aiz Zilupes uz austrumiem gan ir putras upes un ķīseļa kalni.

Aiz Zilupes neviens prātīgs cilvēks vairs nedzīvo, visi ir prom!!!
Publicēts: 11.12.17 23:13
 citēt
Mums ir dota unikāla iespēja dzīvot pie skaistākās jūras pasaulē, bet kāpēc mūsu zivjrūpnieki tiek apspiesti, liedzot tiem savu produkciju eksortēt uz Krieviju, galveno tirgu, ko???
Publicēts: 11.12.17 23:23
 citēt
PhotoMaster:Mums ir dota unikāla iespēja dzīvot pie skaistākās jūras pasaulē, bet kāpēc mūsu zivjrūpnieki tiek apspiesti, liedzot tiem savu produkciju eksortēt uz Krieviju, galveno tirgu, ko???

Vakarskolā klasesbiedri sasita tev galvu ar nepolsterētiem priekšmetiem? Kāpēc, lai blēži, meļi un zagļi būtu "galvenais tirgus"? :)))
Publicēts: 11.12.17 23:24
 citēt
PhotoMaster:
versatile:Nu tak. Aiz Zilupes uz austrumiem gan ir putras upes un ķīseļa kalni.

Aiz Zilupes neviens prātīgs cilvēks vairs nedzīvo, visi ir prom!!!

bet bet bet, tur tak lejputrija, viss, kā tev gribas - cars un ķeizars, jau pārdesmit gadus un gan vēl 10 nosēdēs, valsti pacēlis, ukropu fašistus sasista, visa pasaule trīc un dreb cieņā.

Ps. Par Ulmani, lai arī daudz kas tika labi darīts, daudz kur arī paveicās ar ekonomikas ciklu, aka treknajiem gadiem. Bet nu tp apjēgt vajag divciparu IQ, tāpēc tālāk nemocīšu.
Publicēts: 11.12.17 23:39
 citēt
Ja jau tiem zivrūpniekiem tā vajag ražot vienu produktu vienam klientam, kas pazīstams ar savām kaprīzēm un tirgus aiztaisīšanām, kas liedz atvērt ribakambinatu belarusā un pārmarķēt parastās Baltijas šprotes orkiem pieņemamām bļembām?
Baltkrievu mīdijas tak iet uz urrā.
Publicēts: 11.12.17 23:49
 citēt
Vēlreiz atkāroju, Latvijas valsts pārvaldība ir jāuztic vienam cilvēkam, piemēram man!!
Publicēts: 11.12.17 23:54
 citēt
Atcelsi visus nodokļus?
Publicēts: 12.12.17 07:23
 citēt
Cukurrūpniecību Latvijā iznīcināja:
-valsts, kura ar saviem nodokļiem un energonesēju izmaksām sadārdzina dajepkuru vietējā ražojuma produktu,
-patērētāji, kuri māk skaitīt naudu, tādēļ pirka poļu cukuru.
Tas, kurš adbalsta Vaļenkostānu kā galveno noieta tirgu, 1996.gadā, kad Lužkovs pateica savu slaveno "Ваши шпроты ешьте сами!", ir staigājis vēl zem galda. Zivrūpniekiem, kuri zina tik vienu tirdzniecības partneri - neprognozējamu fašistisku režīmu, nesniegt pilnīgi nekādu palīdzību, kad Adoļf Adoļfovič kārtējo reizi būs piecēlies ar kreiso kāju un noteicis paaugstinātu benzpirēna (metilbenzola, trinitrotoluola, etiloksietilparafenilēndiamīnsulfāta, hz kā vēl, vajadzīgo pasvītrot) daudzumu mūsu zivīs.
Varu derēt, ka mūsu kravu pārvadātāji uz robežas izjutīs arī balsojuma par narkomānu sporta valsts nepielaišanu Olimpiādē.
Publicēts: 12.12.17 13:22
 citēt
versatile:Atcelsi visus nodokļus?

Ne gluži, nodokļiem ir jābūt samērīgiem! Bet čokā gan iesēdināšu lielāko daļu no pašreizējās elites!!!
Publicēts: 12.12.17 14:31
 citēt
A kāpēc lai kāds uzticētos nodokļus nemaksājošiem mēsliem, kas plāno gāzt pašreizējos zaglīgos (?) elites mēslus?
Tādai revolūcijai nav jēgas.
Publicēts: 12.12.17 14:38
 citēt
93.gada vēlēšanās piedalījās Muļķu partija ar lozungu "Mēs zagsim mazāk, nekā citi!"
Publicēts: 12.12.17 14:54
 citēt
fotomāsteram tāds lozungs nederētu. domāju, klaji melot, ka zags mazāk, viņš tomēr neriskētu.
Publicēts: 12.12.17 15:27
 citēt
Otrs priekšvēlēšanu sauklis bija "Katram muļķim - vietu Saeimā!"
Publicēts: 12.12.17 17:07
 citēt
Versatile: "A kāpēc lai kāds uzticētos nodokļus nemaksājošiem mēsliem, kas plāno gāzt pašreizējos zaglīgos (?) elites mēslus?
Tādai revolūcijai nav jēgas."

Jā,Versatile! Tavs satraukums ir saprotams. Ja tie muļķa mēsli, nodokļu maksātāji, sāk saprast, kādu zagļu un liekēžu bandu ar savu naudu uztur un atsakās maksāt, tad tava siltā vietiņa vienā mirklī var pazust un tad tev NĀKSIES STRĀDĀT!!!

Visos laikos parazīti ir ar zobiem un nagiem turējušies pie birokrātijas ! Kādi tik argumenti netiek piesaukti un kā mēs iztiksim bez šiem zelta lāga cilvekiem, kuri nesautīgi, dienu un nakti rūpējas par mums. Slēdz skolas, lai mūsu bērniņi nepārpūlas mācoties, slēdz slimnīcas, lai mēs piekoptu veselīgu dzīves veidu, palielina nodokļus, lai mūs nespiestu naudas slogs, izgudro arvien jaunas metodes, kā piekļūt mūsu maciņiem, lai nesautīgi palīdzētu tos pārvaldīt u.t.t.:face-wink:
Publicēts: 12.12.17 18:40
 citēt
versatile:A kāpēc lai kāds uzticētos nodokļus nemaksājošiem mēsliem, kas plāno gāzt pašreizējos zaglīgos (?) elites mēslus?
Tādai revolūcijai nav jēgas.

Versatile! Kad pārdevi savu fotoaparātu, vai nodokļus samaksāji no darījuma? Vai visu iebāzi savā zaglīgā kabatā?
Publicēts: 12.12.17 18:49
 citēt
Tā ir tāda ērta pozīcija, nemaksāt, kamēr viņi tur augšā .......... seko daži varianti ..... . Pamatā tāda lēta un tupa "otmazka " , pa lielam, kā tagad modē teikt, idiotiem, lai arī viņi paši sevi uzskata par pārākiem, jo maksā tikai muļķi :bad_smile:
Publicēts: 12.12.17 18:55
 citēt
Jautājums maksāt vai nemaksāt nodokļus nav problēma tiem, kuriem nav tādas izvēles. Loģiski, ka visi valsts un pašvaldību un to monopoluzņēmumu darbinieki sit sev pie krūts - mēs maksājam nodokļus un tāpēc visiem jāmaksā. Atkārtošos - viņiem ir garantēta mēnešalga ar garantētām prēmijām, no kurām tāpat novilks nodokļus. Cita lieta tie, kuri paši rada sev ienākumus, piemēram, tas pats privātmāju celtnieks. Uzceļ gada laikā vienu māju un par to, no agra rīta līdz vēlam vakaram un bez brīvdienām strādājot, saņem , teiksim, 15000. Un viņam vai viņa mazajai firmiņai ir izvēle - vai laist šos 15000 oficiāli sia kontā, no tā nomaksāt PVN, IIN un Sociālo un saņemt uz rokas 7400, vai pierunāt kundi uz 14000 skaidrā naudā bez papīriem. 7400 gadā, jeb 616 mēnesī- it kā paēdis būsi, bet tas arī viss - nekādu uzkrājumu, nekādu jaunu šmotku sievai un meitām, nekāda atvaļinājuma, nekādu cerību uz citu autiņu. Vienā pusē VID un Versatile : nomaksā nodokļus un guli patriotiski mierīgi, no otras puses sieva, meitas un grabošs autiņš. Izvēle ne no vieglajām arī tad, ja valsts budžets (nodokļi) tiek izlietots 100% pēc vajadzības un 100% godīgi.
Publicēts: 12.12.17 18:57 labots
 citēt
negatIvs:Tā ir tāda ērta pozīcija, nemaksāt, kamēr viņi tur augšā .......... seko daži varianti ..... . Pamatā tāda lēta un tupa "otmazka " , pa lielam, kā tagad modē teikt, idiotiem, lai arī viņi paši sevi uzskata par pārākiem, jo maksā tikai muļķi :bad_smile:

Negatīvs! Sāksim ar tevi, vai ejot fotografēt izraksti klientam rēķinu un nomaksā visus nodokļus??? Ko?
Publicēts: 12.12.17 19:02
 citēt
nu gan tu ieberzies! jāskatās, vai minētajiem kungiem fotoaparāta pārdošana vai knipsēšana ir ''saimnieciskā darbība''. Lai kā man nepatiktu negatīva mūzikālā gaume, lai kā man nepatiktu tas fuji, ko Versatile lieto, es šoreiz domāju, ka viņi ir godīgi amatieri!
Publicēts: 12.12.17 19:12
 citēt
Ne viens, ne otrs nav godīgs amatieris! To vien dara, kā plāno dažādas shēmas, lai vecas tantiņas paliktu bez pensijas!
Publicēts: 12.12.17 19:51
 citēt
Latvijā vairs nav, kas strādā par kapeikām!:anger:
www.delfi.lv...
Publicēts: 12.12.17 20:01
 citēt
Taisnība gan! Kapeiku likvidācija ir Latvijas lielākā veiksme jaunāko laiku vēsturē.:face-grin:
Publicēts: 12.12.17 20:40
 citēt
Publicēts: 12.12.17 22:50
 citēt
Aicinu atsaukties cilvēku (necilvēku), kurš iegādājās no Versatile fotokameru Fuji, par kuru darījumu netika valstij samaksāti nodokļi! Atlīdzība garantēta!
Publicēts: 12.12.17 23:37 labots
 citēt
Pieņemies taču prātā mazliet! Varbūt Zimbabvē ir savādāk, bet Latvijā ir šādi:

Saskaņā ar likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 9. panta 1. daļas 19.² punktu fiziskās personas ienākumi no personīgā īpašuma pārdošanas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli nav apliekami.

Nodoklis nav jāmaksā, ja tas nav saistīts ar pārdevēja saimniecisko darbību.

Ja saņemtā neapliekamā ienākumu summa pārsniedz 4000 eiro, tā ir jādeklarē kā neapliekamie ienākumi, nākamajā gadā iesniedzot Valsts ieņēmumu dienestā gada ienākumu deklarāciju.

Valsts ieņēmumu dienesta informatīvais tālrunis 67120000.
Publicēts: 12.12.17 23:53
 citēt
GunarsII:Pieņemies taču prātā mazliet! Varbūt Zimbabvē ir savādāk, bet Latvijā ir šādi:

Saskaņā ar likuma "Par iedzīvotāju ienākuma nodokli" 9. panta 1. daļas 19.² punktu fiziskās personas ienākumi no personīgā īpašuma pārdošanas ar iedzīvotāju ienākuma nodokli nav apliekami.

Nodoklis nav jāmaksā, ja tas nav saistīts ar pārdevēja saimniecisko darbību.

Ja saņemtā neapliekamā ienākumu summa pārsniedz 4000 eiro, tā ir jādeklarē kā neapliekamie ienākumi, nākamajā gadā iesniedzot Valsts ieņēmumu dienestā gada ienākumu deklarāciju.

Valsts ieņēmumu dienesta informatīvais tālrunis 67120000.

Guni! Man čoms strādā VID speciālo uzdevumu brigādē, kuri ņem ciet visus bez liekiem jautājumiem!!!
Publicēts: 13.12.17 07:55 labots
 citēt
PhotoMaster:
Guni! Man čoms strādā VID speciālo uzdevumu brigādē, kuri ņem ciet visus bez liekiem jautājumiem!!!

Melot nav smuki!
Publicēts: 13.12.17 08:19
 citēt
1UN1:
PhotoMaster:

Melot nav smuki!

Tas tiesa,bet kāpēc Tu domā,ka masters melo?
Publicēts: 13.12.17 10:15
 citēt
PhotoMaster:

tevi jau paņēma? Čoms būs dikti priecīgs, ka kaut kāds iznirelis publiskā telpā plātās vienlaikus ar nodokļu nemaksāšanu un sakariem VID? Varbūt vjaag šo saraksti pārsūtīt kādiem žurnālistiem, lai uzraksta iesniegumu policijā (vai pašam VID, par iestādes prestiža graušanu un aizdomām par darbinieku iesaisti koruptīvās shēmās)? Tici man, viņus nesamulsinās fakts, ka profilbildē tumšs, bet pa dzīvi sārti bāls.
Publicēts: 13.12.17 10:49
 citēt
...izrādās,ne visi stukči karā nosprāga.Ar stukaču tieksmēm točna nevajadzētu plātīties.
Publicēts: 13.12.17 11:05
 citēt
Neņemsim galvā! Tiem mellajiem jau nekur nav labi. Bagātajā Eiropā bēgļiem tāpat visādas nelaimes - te mājas sliktas, te dušā nav siltais ūdens un tamlīdzīgi....:face-wink:
Publicēts: 13.12.17 12:14 labots
 citēt
Jolan:...izrādās,ne visi stukči karā nosprāga.Ar stukaču tieksmēm točna nevajadzētu plātīties.

P{irmkārt, stukačot solījās pats masķerofdizasķer
Otrkārt, normālās un attīstītās ES valstīs, piemēram, Vācijā, Zviedrijā, Norvēģijā tas ko Tu sauc par stučīšanu, ir pilsoniskā līdzdalība. Redzi mēslus, paziņo, lai dienesti paši tiek skaidrībā - mēsli vai konfektes ar mēsla aromātu.

Tas, ka mūsus abiedrībā acis ir pieņemts nepacelt, pa lielam, arī noveda pie tā, ka pie Liepājas nosala piecgadīgs bērns. Un ne viens tāds piemērs.

Zinu, piemēram, cilēeku, kurš IDB nodeva policistu, kas nekaunīgi pieprasīja (un dabūja) kukuli. Apsveicama rīcība un es darītu tāpat.

Vai tev šķiet ok, ka ir kaut kādi blatotāji, kas lielās ar to, ka var administratīvo resursu, par kuru, starp citu, maksāju arī es, izmantot savu personisko interešu kārtošanai? Man neliekas.

Btw, strādāju privātā sektorā un IIeN un darba ņēmēja soc nodoklī es gadā samaksāju piecciparu skaitli. Nav daudz, protams, bet nav arī baigi maz. Un visa alga legāla un nomaksāti nodokļi ir absolūts priekšnoteikums darba vietas izvēlē.
Publicēts: 13.12.17 13:28
 citēt
Versatile pārdeva fotoaparātu, nodokļus nesamaksāja, naudu notralināja un tagad taisās stučīt! Mērkaķis, nekas vairāk!!!
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Reklāma