forum.gif


Ļoti svarīgi notikumi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / burziņš :) / Ļoti svarīgi notikumi
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.11.17 03:15 labots
 citēt
Optimistiskas aptaujas rezultāti!

Parlamentam uzticas 14,1% iedzīvotāju, bet valdībai - 17,1%, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati par oktobri.

m.apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 30.11.17 11:05
 citēt
Par Vairu palasīties var - pa velti

www.protesti.lv...
avatar
Publicēts: 30.11.17 12:21
 citēt
Es biju domājis, ka tik primitīvā līmenī sen neviens vairs neņemas.

www.coinaphoto.com...

Photo Challenge: Camera Battles: Nikon versus Cannon
November 29, 2017 11:28 0 comment

Theme: Camera Battles: Nikon versus Cannon

We have been there and seen them all but we are yet to make a verdict. With top notch qualities associated with the latest cameras on the market, it’s tough to pick a single contender. What is the camera that you swear by? We want to hear your thoughts! Upload photos taken on your Nikon or Cannon camera to show us why you think your camera is better! Enter our ‘Camera Battles: Nikon versus Cannon Photo Challenge now.
avatar
Publicēts: 30.11.17 12:34
 citēt
Šeit ir vēl primitīvāks līmenis:
avatar
Publicēts: 30.11.17 12:39
 citēt
Tikmēr Krievijā - www.kavkazcenter.com...
avatar
Publicēts: 30.11.17 13:02
 citēt
šņabis labi palīdzot pret radiāciju:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.11.17 13:08
 citēt
Schneider:Tikmēr Krievijā - [url=http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/11/25/115892/gostajna-rossii--chelyabinsk-otseplen--vyekhat-iz-goroda-nevozmozhno--lyudi-zadykhayutsya-video-foto.shtml
]http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2017/11/25/115892/gostajna-rossii--chelyabinsk-otseplen--vyekhat-iz-goroda-nevozmozhno--lyudi-zadykhayutsya-video-foto.shtml[/url]

tur nekas nav mainījies, kā slēpa PSRS laikos, kamēr ārzemēs nesacēla trauksmi, tā slēpj tagad, vai tā būtu atomzemūdene, vai avārija atomelektrostacijā, vai kur citur, cilvēka faktors pie pakaļas, galvenais ka Putins vismaz kaut ko dara, un pacēla Krieviju no ceļiiem/rāpus stāvokļa ..... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.11.17 13:25
 citēt
Nu vispār jau tā ir feikā ziņa, bet kā tur bija ar dūmiem bez uguns...
avatar
Publicēts: 30.11.17 13:30
 citēt
eksperti bija piemetuši, ja,piemēram, tās zarazas koncentrācija Fransijā bija x%, tad avārijas vietā 10000x%, un cilvēka veselībai bīstama koncentrācija
avatar
Publicēts: 30.11.17 13:43
 citēt
negatIvs:eksperti bija piemetuši, ja,piemēram, tās zarazas koncentrācija Fransijā bija x%, tad avārijas vietā 10000x%, un cilvēka veselībai bīstama koncentrācija


Par rutēniju te visai izsmeļoši, izrādās dienesti jau septembra beigās bija informēti par noplūdi :face-wink:
www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 30.11.17 16:12 labots
 citēt
Paziņa raksta no Vācijas, kā iepircies veikalā un pat tā saucamais Vācijas bomžs civilizeti izskatijies

Andrey Kosic added 2 new photos.
1 hr ·
В Марбурге рождественское настроение. Народ закупается подарками, у почтальонов прибавляется работы впятеро против обычного. В магазинах очереди даже днем, парковки в торговых центрах забиты.
Сегодня на кассе в Лидле впереди меня стоял разрушенный алкоголем немец. Без половины зубов, с фонарём под одним глазом и с ячменём под другим. Лицо говорило что у печени моторесурс на исходе, руки тряслись. Тем не менее, человек был чисто одет, от него не пахло, он был кое-как причёсан и даже побрит тупой старомодной "опасной"
бритвой. И даже у него было немного денег.
Что выложил немецкий алкоголик на ленту у кассы? Упаковку самого дешёвого пива в пластике, кило яблок, цветную капусту, пять кило картошки, пачку сосисок, отдушку для унитаза, бумажные полотенца, -- и рождественский венок на дверь, бутылку сладкого вина и свечу с жасминовой отдушкой.
Получается -- человек внешне разрушен, а внутренне он цельный. Есть в нём здоровая немецкая молекула, -- что не даёт пропасть.
*****************
PS

:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.12.17 11:01 labots
 citēt
Ķīniešu pašdarbnieks!
www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.17 03:04 labots
 citēt
Maija ir neapmierināta ar pulksteņa zvanīšanu: "Mēs jūtamies ļoti traucēti, jo man meitai vēl ir viens bērniņš septiņu mēnešu vecumā. Tā kā tas, kas mums bija kādreiz atļauts - iebraukt ar ratiem pagalmā un atstāt guļošu bērnu, tas pilnīgi atkrīt. Viņa tagad arī šajā laikā staigā apkārt. Jo tajā laikā, kad zvans zvana – bērns tiek celts augšā vienkārši," saka sieviete.

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 03.12.17 19:01
 citēt
Paziņa Vācijā ļoti uztraukusies :face-sad:
bildites.lv...

avatar
Publicēts: 04.12.17 00:01
 citēt
www.katedrale.lv...

nedaudz par terminiem
avatar
Publicēts: 04.12.17 12:59
 citēt
Latviešu jūtūberim apnikusi LV
jauns.lv...
un līdzīgā sakarā - LNNK Visu LV - negri ievest ārvalstu darbiniekus
jauns.lv...
avatar
Publicēts: 06.12.17 01:07
 citēt
www.delfi.lv...

Kādreiz cūkas audzējām, kāvām, izstrādājām mājas apstākļos, neviens bēdu nezināja! Tagad valsts atbalstīts rekets tramda lauksaimniekus! Ārprāts, kas notiek šajā valstī!?
avatar
Publicēts: 06.12.17 01:18
 citēt
P.S. cūku mēris ir ES izdomāta slimība, ar mērķi nolikvidēt vietējos cūkaudzētājus un veicināt cūkgaļas importu LV!
avatar
Publicēts: 07.12.17 14:06
 citēt
avatar
Publicēts: 07.12.17 21:50 labots
 citēt
Skarbie ukraiņi :face-grin:PS par Saakašvili un Putinu

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 10.12.17 21:44 labots
 citēt
Politiķu barotavas!

www.delfi.lv...

Judins skaidroja: "Shēma ir ļoti vienkārša. Pārņem ministriju savā varā, ministrs ir savējais. Pēc tam ministrs valsts sekretāru un citus ministrijas darbiniekus nostāda situācijā, ka nu būs jāklausa un jāstrādā, kā ministrs liek, ja viņi vispār grib turpināt tur strādāt. Daļa no viņiem saņem iespēju pārstāvēt ministriju valsts kapitālsabiedrībās un līdz ar to viņu atlīdzība pieaug. Paskatieties, kādas ir atlīdzības ministriju cilvēkiem."

Tālākā shēma paredz, ka kapitālsabiedrībās tiek veidota valde, kas ir lojāla politiķiem. "Pēc tam gatavo konkursus. Ir kaut kāds iepirkums, piemēram, dažu miljonu apmērā. Rodas jautājums, kurš uzvarēs. Tiek identificēts uzņēmumus – ir kaut kādi uzņēmumi, ar kuriem ir laba sadarbība. Lai viņi dabūtu pasūtījumu, kas ir vajadzīgs? Lai viņi uzvarētu konkursā, lai viņu piedāvājums būtu labāks nekā pārējiem. Ar viņiem ir saskaņots – ko viņi maksās, cik maksās, kam maksās. Par tiem procentiem es jautāju un mēģināju saprast, cik tad viņi maksā. Pēc tam tā specifikācija tiek taisīta tāda, lai tieši pārējie šo iepirkumu nedabūtu. Līdz ar to šis uzņēmums, kas bija izvēlēts, uzvar. Pēc tam daļu naudas atmaksā caur ziedojumiem partijām. Viņi ne obligāti paši ziedo, bet ziedo viņu radinieki, paziņas, tiek meklēti citi, kas ziedos, kas arī ar likumu ir aizliegts. Un plus ir kaut kāds "kešs", skaidrā nauda, kas arī nododama atpakaļ šīm amatpersonām," skaidro Judins.
avatar
Publicēts: 10.12.17 22:07
 citēt
Kādēļ Latvijā ir dārgākā elektroenerğija Baltijas valstīs? Lūk viens no iemesliem!

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 10.12.17 22:50
 citēt
PhotoMaster:Politiķu barotavas!

www.delfi.lv...Izskatās, ka Judins no mēness nokritis. Tā un ne tikai tā ir sen jau. Normāla atripojumu sistēma. Godīgi vai gandrīz godīgi notiek tikai pie nelielām summām. Bet gadās arī nopietnākas lietas, ko ZZS vidē sauc par politekonomisku jautājumu risināšanu. Man zināmu kompāniju noraka pat ar speciālu reģionālās ministres rīkojumu par jau apstiprināta teritorijas detātplānojuma priekš tehnoloģiskajām būvēm atcelšanu. Tai brīdī bija jau apstiprināts būvprojekts un uzsākti objekta zemes darbi. Tas notika pēc konkurenta, ZZS tuvu stāvošas personas spiediena. Ministres rīkojumā ar copy-paste bija pat iekopētas tās pašas gramatikas kļūdas, kas bija sūdzībā par konkurentu. Sausais atlikums tāds - 2,5 gadus veidotais tehnoloģiskais projekts, kurā jau bija ieguldīti 1,5 mio, tika norakts, tā vietā ZZS konkurents arī neko neizveidoja, projekta izstrādātāji uzspļāva LV korupcijai un kopš tā laika LV vairāk nav redzēti.
avatar
Publicēts: 10.12.17 23:33
 citēt
Judins tēlo muļķi un pelna punktus sev nākamajām vēlēšanām! Žēl vienīgi, ka LV palikušie, lielākā daļa ir pāķi, kuri naivi tic solījumiem un uzticītīgi balso par valsts izzadzējiem!!!
avatar
Publicēts: 11.12.17 00:13
 citēt
Domāju, ka Judins gan nav izzadzējs un vispār starp Saeimas deputātiem zagļu ir ļoti maz. Pieļauju, kat tādi Judina tipa roku cēlāji vispār ir visai tālu no patiesā priekšstata, kas notiek ar naudas plūsmām. Shēmas tiek risinātas vairāk MK un Ministriju sienās, kā arī partiju spices, pelēko kardinālu, palīgu un lielāko sponsoru līmenī.
avatar
Publicēts: 11.12.17 02:02
 citēt
Mana filozofija ir vienkārša, kamēr tādas zagļu bandas eksistēs, nemaksāšu nevienu centu nodokļos krāpnieku kasē! Un aicinu arī citus to nedarīt!
avatar
Publicēts: 11.12.17 02:45
 citēt
PhotoMaster:Mana filozofija ir vienkārša

Troglodītiem jau nekas nav baigi sarežģīts
avatar
Publicēts: 11.12.17 04:47
 citēt
versatile:
PhotoMaster:Mana filozofija ir vienkārša

Troglodītiem jau nekas nav baigi sarežģīts

Versatile, vēlies par to parunāt aci pret aci? :face-kiss:
avatar
Publicēts: 11.12.17 08:27
 citēt
svilst muižas, tfū, baznīcas :face-grin:
www.lsm.lv...
avatar
Publicēts: 11.12.17 09:21
 citēt
PhotoMaster:Mana filozofija ir vienkārša, kamēr tādas zagļu bandas eksistēs, nemaksāšu nevienu centu nodokļos krāpnieku kasē! Un aicinu arī citus to nedarīt!

Neiešu ūdenī, kamēr nebūšu iemācījies peldēt!:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.12.17 09:35
 citēt
GunarsII:
PhotoMaster:Mana filozofija ir vienkārša, kamēr tādas zagļu bandas eksistēs, nemaksāšu nevienu centu nodokļos krāpnieku kasē! Un aicinu arī citus to nedarīt!

Neiešu ūdenī, kamēr nebūšu iemācījies peldēt!:face-grin::face-grin::face-grin:

Nu zjb jau šīs shēmas!
avatar
Publicēts: 11.12.17 14:48 labots
 citēt
PhotoMaster:
versatile:
Troglodītiem jau nekas nav baigi sarežģīts

Versatile, vēlies par to parunāt aci pret aci? :face-kiss:

Ja nu vienīgi uzreiz pēc tam, kad par savu filozofiju būsi ar nodokļu inspektoriem padiskutējis.
avatar
Publicēts: 11.12.17 16:33
 citēt
PhotoMaster:P.S. cūku mēris ir ES izdomāta slimība, ar mērķi nolikvidēt vietējos cūkaudzētājus un veicināt cūkgaļas importu LV!

Fotomāster, kas tās par lozungu frāzēm? Paskaties kartē, cik liela Eiropa un cik liela Latvija, un cik tajā vispār to cūkgaļas ēdāju. Tad nu gan iespējas "uzvārīties"..:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.12.17 16:49
 citēt
A_selenia:
PhotoMaster:P.S. cūku mēris ir ES izdomāta slimība, ar mērķi nolikvidēt vietējos cūkaudzētājus un veicināt cūkgaļas importu LV!

Fotomāster, kas tās par lozungu frāzēm? Paskaties kartē, cik liela Eiropa un cik liela Latvija, un cik tajā vispār to cūkgaļas ēdāju. Tad nu gan iespējas "uzvārīties"..:face-grin:

Nu viss ir ļoti vienkārši. Cilvēks par citiem spriež pēc sevis. Respektīvi, var izdarīt secinājumu, ka, ja viņam būtu pieejams kāds vīruss, viņš to izmantotu, lai uzvārītos, un ne mirkli nenožēlotu.
Redīsiņš, vienvārdsakot. Vai vismaz tādu tēlu rada.
avatar
Publicēts: 11.12.17 17:40
 citēt
SELENIA! Neesi tik lētticīga! Vai tad jau aizmirsies, kā iznīcināja cukurrūpniecību. Kā iznīcināja zvejniecību un kuģīšus sagrieza metallūžņos. Kā nemanāmi tiek likvidēts Liepājas Metalurgs. Kā nemanāmi pakāpeniski tiek izpirkta Latvijas zemīte. Kā divi žīdiņi gaišā dienas laikā nozaga Latvijai miljardu, un Latvija vēl līdz pat šim laikam viņiem par to maksā algu, un ne mazu. Kā Pasaules Banka Latvijai uzspieda miljardu aizdevumu, kuru mēs tā arī neredzējām, bet atmaksajam mēs un vel mūsu bērni un bērnu bērni.

Kā tu doma, kas gan tas ir, ja ne genoicids un laupīšana lielos apjomos!!!!!!!:anger:
avatar
Publicēts: 11.12.17 18:38
 citēt
Labs zābaku pāris :face-smile:
avatar
Publicēts: 11.12.17 19:10
 citēt
Tad jau būsi no tiem, kas šos izzadzējus atbalsta.

Diemžēl neesi pat nonēsātu vīžu vērts! HA!:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.12.17 19:38
 citēt
Latviešiem jāpaliek pašiem par žīdiem
un vajag Āfrikā tuzemcus, ko kolonizēt
avatar
Publicēts: 11.12.17 19:42
 citēt
bet kurš tad ēdīs cūku gaļu? Pieminētais cūku mēris neinteresēs!
avatar
Publicēts: 11.12.17 21:05 labots
 citēt
Cukurfabrikas Liepājā un Jelgavā arī iznīcināja, cik darba vietu tās deva, ko?
Tas ir normāli? Tagad pašiem nav sava cukura un importējam kaut kādu sūdu, ne cukuru!!! Visi strādāt gribētāji ir aizbraukuši peļņā uz citām valstīm!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (4):