forum.gif


Riteņi un vasara
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Ieteikumi / Riteņi un vasara
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.04.17 08:22 labots
 citēt
Sorry par lieku mutes palaišanu aizvakar- tiešām gadījās bik vairāk iešņabot- pārcentos, saaukstēšanos ar groku (sākumā) dakterējot! :face-wink:

Bet, pat tagad, skaidrā prātā pārlasot, nekur nemanīju savu izteiktu mēģinājumu skaitīt svešu naudu un uzspiest kādam savu pārliecību- es tikai izteicu savus uzskatus par tehnikas price/perfomance variācijām no "mazbudžeta grupas" pārstāvju viedokļa.
Neesmu dižs velo speciālists un tādēļ mans viedoklis var būt gana nekorekts, taču, palasot velo forumus, nereti rodas iespaids, ka tur pārāk liela nozīme tiek pievērsta vellapēda dārgo sastāvdaļu un to ražotāju sīkam uzskaitījumam- dažs labs sludinājums aizņem veselu lapaspusi- krietni vairāk nekā daža lepna auto pārdošanas gadījienā.:face-wink:

Par dažiem ne visai veiksmīgajiem jociņiem arī atvainojos- ko gan citu var sagaidīt no ex-menta... :face-grin:

Kaučkāds Marokas brauciena reports būs, bet pagaidām kavējas monitora trūkuma dēļ- savu veco Philips apskādēju, neuzmanīgi transportējot uz datorservisu, bet tā vietā pasūtītais "dellis" SE2717H tuvākajās dienās tiks izpirkts no bodes un pieštepselēts vietā.
Pagaidām iztieku ar aizvietotāju- 32" TV, bet tas tomēr nerāda tik labi, kā monitors...:face-wink:
avatar
Publicēts: 30.04.17 08:52
 citēt
Friidi-zajeb....l Tavs mūžīgais mazbudžets!!!!!!!!!!!!!!!!!Nav taču visi kā Tu.Cilvēkiem ir gan nauda,gan saprašana kā viņu tērēt.Ko vari katrā tēmā līst ar savu price/perfomance.:anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 30.04.17 09:32 labots
 citēt
Jolan:Friidi-zajeb....l Tavs mūžīgais mazbudžets!!!!!!!!!!!!!!!!!Nav taču visi kā Tu.Cilvēkiem ir gan nauda,gan saprašana kā viņu tērēt.:


Domā, ka visu mūžu būsi jauns un "biezs"?...:face-sad:

Agri vai vēlu katram pienāks attiecīgais penža vecums un daudzi "oponenti" nokļūs tā "mazbudžeta" pārstāvjos (ja vien nesapelnīs Bērziņ-kunga penziju) un sapratīs, ka arī tiem "mazajiem" kārojas daudzmaz pieklājīgu tehniku un izklaides.
Un tad arī jautājums par price/ perfomance kļūs pietiekami aktuāls, lai par to biežāk, nekā vajadzētu, runātu sev interesējošās tēmās.:face-wink:

Un- priekš kam tad domāti forumi, ja ne viedokļu apmaiņai un savu neskaidrību apskaidrošanai? :face-wink:
Vai tikai tādiem dižbudžeta "specīālistiem", kā Jolan & Co? :anger::anger::anger:
avatar
Publicēts: 30.04.17 10:19
 citēt
Da normāli - nav nekādas vajadzības atvainoties - nu saliekas, ka visi kas savureiz iztērē vairak pa 100€ i kropļi, un miers. Liela muiža. Tā ar saka. Man patīk, ka sēžas pie klavieres ar glāzi blakus. Stipri līksmāki teksti uzreiz. Tagad blogā pa šo līniju klusums :( Ja nu Uldis ar kādu aliņu aizsēžas ilgāk. Vecos laikos Voldis zināmā stadijā deva vaļā tādās kā grafiskās automāta kārtās - kā Mjakovskis :) plus stāstos vislaik figurēja glābjamas dāmas tumšās vārturūmēs... Kad bija Silvija un aļa Eltona vecūkšņu pulciņš tur ar kaislības netrūka. Ogrē bija arī jaunāki ļaudis kas košināja postus pēc stingrāka malka. Sirmie donkihoti Šmits un Paulis jau labākos forumos :/

Ieslīgstam te sēņu režīmā - pārītis kam labi ar bez glāzes, pārītis demences gadījumu un viss
avatar
Publicēts: 30.04.17 11:18 labots
 citēt
Maris:Da normāli - nav nekādas vajadzības atvainoties - nu tā saliekas, ka visi kas savureiz iztērē vairak pa 100€ i kropļi, un miers.


Nu tad sāksim ar pirmo kropli- mani..:face-grin:
Nupat vieglu roku, dēļ savas dumības un neuzmanības iztērēju div tik- biju spiests nopirkt jaunu monitoru gandrīz jauna vietā..:face-wink:
Ar iepriekšējo biju neuzmanīgs- bez iepakojuma vedot uz servisu, sīka defekta vietā (kadru raustīšanās) uzsitu matricas stūri un tiku pie dārga rezerves daļu komplekta...:face-crying:

Ceru, ka jaunais būs pietiekami labs par savu cenu:

www.rdveikals.lv...

Iepriekšējais Philips ar līdzīgu matricas tipu un izmēru mani pilnīgi apmierināja- forumos gan baidīja, ka Full HD izšķirtspēja 27 '' ir krietni par mazu, bet manām vecajām acīm bija OK. Pašlaik gan esmu dežūrā un nevaru notestēt, bet ceru, ka viss būs OK.
avatar
Publicēts: 30.04.17 17:07
 citēt
Friidis:Un priekš kam tad domāti forumi, ja ne viedokļu apmaiņai un savu neskaidrību apskaidrošanai? :face-wink:
Tikai dižbudžeta "specīālistiem", kā Jolan & Co? :anger::anger::anger:

Gan jau attiecīgajā vecumā daudzi "oponenti" nokļūs tā pieticīgākā budžeta pārstāvjos (ja vien nesapelnīs Bērziņ-kunga penziju) un sapratīs, ka arī tiem "mazajiem" kārojas daudzmaz pieklājīgu tehniku un izklaides.
Un tad arī jautājums par price/ perfomance kļūs pietiekami aktuāls, lai par to biežāk, nekā vajadzētu, runātu sev interesējošās tēmās.:face-wink:


Ne vienmēr tas, kas Frīdim šķiet dārgi, tā arī ir :) Arī labas un lieliskas mantas un izklaides var atrast par "vidēja pensionāra" cenu. Tas, ka tiek nosaukts kāds brends vai sagooglēta jaunākā cena, nenozīmē, ka konkrētais lietotājs par tādu to arī ir pircis :)
Piemēram - mans pēdējais ceļojums. Aviobiļetes cena - 1,7 Frīža monitori. Un tas ieskaitot manu kļūdu un 2x atpakaļceļa pirktas biļetes :)
avatar
Publicēts: 30.04.17 17:25 labots
 citēt
Bzh:
...Piemēram - mans pēdējais ceļojums. Aviobiļetes cena - 1,7 Frīža monitori....

Un kur ta problēma? Es jau arī visu laiku par to pašu.:face-wink:
Piemēram- mans pēdējais ceļojums. :face-grin:
Laicīgi nopirktu aviobiļešu cena (uz Maroku un atpakaļ)- tikai 1,1 Frīža monitors...:face-wink:
Diemžēl, pašam man nav angļu valodas zināšanu un prakses, lai sameklētu izdevīgus lidojumu un naktsmāju piedāvājumus, bet paveicās tikt nelielā, 8 cilvēku privātā kompānijā, kur ceļojumu organizēja pieredzējis zinātājs bez dižas peļņas kāres.
Rezultātā ceļojums izmaksāja tikai bik vairāk par pusi no no līdzīga tūrfirmas piedāvājuma un nebija nepatīkamā tūristu bara faktora.

Līdzīgi arī ar tehnikas iegādi- ja centīgi meklē un nebaidās noriskēt, Ebay & Co var noķert labas mantas par sakarīgu cenu.
avatar
Publicēts: 30.04.17 19:34 labots
 citēt
Frīdi,arī karbona ričuku no rokas var nopirkt pa 1/3 sākumcenas un pat lētāk.
avatar
Publicēts: 30.04.17 19:42
 citēt
A kurš tad to apstrīd? :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.04.17 21:58
 citēt
Jā,nez kurš :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.05.17 20:16
 citēt
:D labi, ka cenas konkrētajiem paziņas velo neuzrakstīju, tad ne to vien no Friidis komentāriem dabūtu baudīt, gan jau piesauktu KNABu un Drošibas Policiju & Co ;)
(tam Beļģu tērauda "Jaegher" rāmis ar dakšu vien kādi 2500+ EUR velk)
.
Lietotas mantas tomēr izvairos pirkt,
ja nu galīgi citi varianti nav... tad varbūt, ko tādu, ko vairs neražo vai ... retro, vo!
.
Jo dziļāk mežā jo vairāk malkas :D
avatar
Publicēts: 01.05.17 20:23 labots
 citēt
Hugo, štrunts par tiem lētajiem bleķa vellapēdiem, bet par super-ekskluzīvās Trust tehnikas iegādi un uzturēšanu gan Tev var sanākt taisnoties KNAB'ā...:face-grin:
VO! :anger:

Bet par pārējo velotehniku jau te gana daudz "šķēpi salauzti"- lai jau katrs pērk, kas tīk, ko grib un var atļauties un neuzspiež citiem savu viedokli...:face-wink:
avatar
Publicēts: 03.05.17 13:16
 citēt
Kas te notiek? :bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.05.17 13:29
 citēt
iznācis jauns sony fotoaparāts a9 5.5teirovērtībā, bez servisa un atbalsta
avatar
Publicēts: 03.05.17 13:29
 citēt
hz. Vakar izmetu labu apli - Domina-Vef-Jugla-Lubānas ielas Depo-Rimi noliktava-Lubānas iela-D-tilts-krastmala-Lucavsala-Centrs - pa šiem rajoniem ar velo īsti nebiju vandījies. 50km prātīgi ripinot, žēl, ka endomondo nebija. daudz foršu foto spotu.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):