forum.gif

Ko nu?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / notikumi / Ko nu?
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 07.03.17 17:53 labots
 citēt
www.macroaxis.com...

Nikonam neatmaksājoties kompakt kameru ražošana, kas mani pārsteidz.

fstoppers.com...
Publicēts: 07.03.17 18:46
 citēt
Štrunc par Ņikanu, snieks nepārstāj visu dienu, mana miesta ielas sāk izskatīties pēc Rīgas!
Publicēts: 07.03.17 18:50
 citēt
Meh...
Publicēts: 07.03.17 18:55
 citēt
nekas, 26. martā sāksies vasaras laiks! Tā rakstīts manā MS kalendārā.
Publicēts: 07.03.17 20:11
 citēt
Nikons ir viens no "tīrākajiem", ja ne pats tīrākais fotolietu ražotājs. Tāpēc tā atrašanās riska zonā ir saprotama, jo fotografēšana kā entuziastu hobijs iet mazumā, pārāk parasta un ikdienišķa lieta ir kļuvusi fotogrāfija plus vēl daudzkārt apspriestā "telefonija". To rāda arī Fotobloga nīkuļošana. Profesionāļi, protams, būs vajadzīgi vēl ilgi, bet ar tiem vien izdzīvošanai var nepietikt.
Publicēts: 07.03.17 20:12
 citēt
nez kadas citplanetieshiem ir kameras, uz kadam tehnologijam bazetas
Publicēts: 07.03.17 20:17
 citēt
C - orgtehnika un videotehnika.
P - medicīnas tehnika un militārā optika.
O - medicīnas tehnika.
N - laikam tikai binokļi.
Publicēts: 07.03.17 20:24 labots
 citēt
Orgtehnika atgādina ierīces organisko mēslojumu ierušināšanai vai izsmidzināšanai.

Ar kaut ko jau tiem profiem būs jābildē un kāda firmiņa to ražos. kaut vai kā fotofunkciju kādā verķī vai piespraužamu modulī telefonam. Vai arī- tie pro gadījumi kļūs tik maz, ka varēsim atgriezties pie dažiem kadriem mēnesī uz lielformāta filmas.

Žēl, ka prognozes tā īsti smieklīgas kļūst pēc ilga laika un rampas gaismas apgaismos citus komiķus.
Publicēts: 07.03.17 20:33
 citēt
Bet "organizācija" nav organisko mēslojumu ierušināšanas vai izsmidzināšanas process. :grimace:
Publicēts: 07.03.17 20:38 labots
 citēt
Es tādus salikteņus neizmantoju un neviens man tuvākajā paziņu lokā ar šo neizmantoju. Tehniku neorganizēju, bet laboju un lietoju, arī iepriekšminētajām darbībām.

man tagad ir viena ķeza- domāju, no kā lai izgatavoju vecai zemes frēzei līkus tērauda nažus. Mēģināšu no vecām moskviča lokšņu atsperēm. Tātad, jātaisa primitīva ēze un jāpērk ogles. Varbūt Tu vai Māris šoreiz varētu dot padomus?
Publicēts: 07.03.17 21:10 labots
 citēt
Viebjkarte, zibakcija un atiestatīšana ir ne mazāk stulbi salikteņi. Un nesalikteņi izaicinājums/kapacitāte.
Padomu nedošu, man ir dārza frēze Oleo Mac ar gataviem asmeņiem

abus moskābeļus jau sen esmu uzdāvinājis lauku večiem, elektriskā ēze ir, ja adbrauksi ciemos ar spaini ogļu, iedošu laktu un veseri, varēsi pindzelēties.
Publicēts: 07.03.17 21:21
 citēt
Schneider:C - orgtehnika un videotehnika.
O - medicīnas tehnika.

N - Mikroskopi, šādi tādi industriālie mērinstrumenti un briļļu optika,
:face-wink:
Publicēts: 07.03.17 21:22
 citēt
Schneider:C - orgtehnika un videotehnika.
O - medicīnas tehnika.

Nikonam šaujamo optika ar ir + mikroskopi, parastu briļļu lēcas utt., bet Nikon jau nepieder sev - tā ir maza daļiņa no Mitsubishi kas savukārt ir viss - nafta, ieroči, iznīcinātāji, kompji, braucamie no samokata līdz ceļamkrānam kas pilsētā nevar iebraukt, - ko tam monstram vajadzēs to ražos.
Publicēts: 07.03.17 21:26
 citēt
TesMens:

man tagad ir viena ķeza- domāju, no kā lai izgatavoju vecai zemes frēzei līkus tērauda nažus. Mēģināšu no vecām moskviča lokšņu atsperēm. Tātad, jātaisa primitīva ēze un jāpērk ogles. Varbūt Tu vai Māris šoreiz varētu dot padomus?

Nutak pielāgo ((urbis, fleksis, pusautomāts jebko aši pielāgos) gatavus - vecus vai jaunus. Būs 10x ātrāk un lētāk.
Publicēts: 07.03.17 21:27
 citēt
ot ot, nav pat dziļi jāmeklē, lai apskatītu, ko Nikon ražo - www.nikon.com...
Publicēts: 07.03.17 21:31 labots
 citēt
Tad nelauziet galvu, ar tādu asortimentu ziepju dēļ nenobankrotēs.
Tik jautājums - kuras Film cameras šodien vēl tiek ražotas?
Publicēts: 07.03.17 21:50
 citēt
Schneider:Tad nelauziet galvu, ar tādu asortimentu ziepju dēļ nenobankrotēs.
Tik jautājums - kuras Film cameras šodien vēl tiek ražotas?

Nu tur čupa ar plastmasniekiem aļa Lomo, Bessas, Leica, Nikonam tas FM10, Fuji 6x7, Horsemanus, Linhofus ta lielos kkādus ķip Cambo, Arca-Swiss... nu un tos visus snobu stroķus Šveicē ko pie viņiem pašiem vien var nopirkt - Alpa un kas tur vēl.

Apjomi loģiski nekādi traki rūpnieciskie nav :)
Publicēts: 07.03.17 21:56
 citēt
vai ta Pro gala filmu Nikon F6 vairs neražo?
Publicēts: 07.03.17 22:03 labots
 citēt
Patiešām - F6 un FM10 tiek ražoti vēl tagad, tik FM/FE10 jau no dzimšanas bija Kozina.

Tikko pamanīju, ka manējā kultivatora bildē (ņemta no ražotāja lapas) frēzes uzliktas acprēkliņ, laikam itāļu fotogrāfi grappu, uzdzerot kjanti vai fraskatti, met arī darba laikā. :face-grin:
Publicēts: 07.03.17 22:11 labots
 citēt
MarisPilats:ot ot, nav pat dziļi jāmeklē, lai apskatītu, ko Nikon ražo - www.nikon.com...

Un 63,2% no visa biznesa Nikonam ir attēla produktu bizness. Gandrīz vai "viss uz vienu kārti".
www.nikon.com...
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (3):