forum.gif

Hmmm....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / linki / Hmmm....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.10.16 15:22 labots
 citēt
Skatos, A_selenia- Tu it kā nenoraidi manu priekšlikumu, bet pats Tevi neiteresēju, ja tajā pat teikumā piesauc svētuli un liekuki priori... Atkāpjos ar godu un skumjām par noniecināto pseidonīmu!
Publicēts: 29.10.16 15:56
 citēt
Ak, Tu jau esi kā svētā četrvienība, nav pat lielas nozīmes kā sauc, tikai "priore" no visiem skan cēlāk. :)
Publicēts: 29.10.16 15:58
 citēt
Vēl vienu aizmirsu - piecvienība.
Publicēts: 29.10.16 16:51 labots
 citēt
Tesmenim ir četri pupi, tātad, četrvienība. Ar svētulību man nav sakara, esmu reālists, kam patīk viss dabiskais, pēc Dabas likumiem.
Publicēts: 29.10.16 17:21
 citēt
Te jau drīzāk der diskusija ne par reliģiskām, bet veterinārām tēmām. Kā ir?:face-smile:
Publicēts: 29.10.16 17:42 labots
 citēt
Nezinu, veterinārstu, ja vajag, izsaucu. Reliģiskās tēmas varu risināt, ja vajag, diletanta līmenī. Bet kokteilīti ''Devona Periods'' varam paši radoši sacerēt, izmēģnāt variantus un tad laist tautās labākos. atkarībā no tā, kā Jutīsimies, kā zivis ūdenī vai putni gaisā, vai kā sivēni salmos, izvērtīsies tālākā sadarbība.
Publicēts: 29.10.16 18:15
 citēt
TesMens:Tesmenim ir četri pupi...

Kazas tesmenim ir divi pupi, bet cūkai - divas garas rindas, kā ģenerāļa šineļa pogas.
Publicēts: 29.10.16 18:43
 citēt
Var jau apspriest visādus veidus un formas, bet, tāpat, kā kādreiz, kad domājām- Partija, bet iztēlojāmies Ļēņinu, bet sakot ''Ļēņins'', domājām ''Partija'', tā tagad, sakot ''Tesmens'' domānam ''Četri'', un sakot ''Četri'', mūsu acu priekšā nostājas latvijas brūnraibā ar savu pierietušo labklājībs simbolu. Arī divi un četri, faktiski, ir viens un tas pats, vai nu atceroties divlatniemu vai skatoties uz jauno 2€ monētu.
Publicēts: 29.10.16 18:47
 citēt
Инопланетный артефакт, найденный в Румынии.
И кто же создал такой неуместный для того времени артефакт?

psifactor.info...
Publicēts: 29.10.16 18:49
 citēt
Opis no Daugavpils puses

www.kasjauns.lv...
Publicēts: 29.10.16 18:51
 citēt
Schneiders, kā īsts provinces cilvēks, zina ko saka par tesmeņiem.
Publicēts: 29.10.16 18:52
 citēt
TesMens:...kādreiz, kad domājām- Partija, bet iztēlojāmies Ļēņinu...

Ej ratā, es arī padlaikos, domājot - partija, istēlojos dūzi, dāmu, kalpu vai astotnieku.
Publicēts: 29.10.16 18:53
 citēt
На планете Земля меняется парадигма питания
Нас при этом никто не спрашивает

psifactor.info...
Publicēts: 29.10.16 18:55
 citēt
man jārunā līdzībās, bet izskatās, ka Tev iztēle jau padlaikos bijusi visai diskutabla!
Publicēts: 29.10.16 18:55 labots
 citēt
Šodienas epidēmija- enerģijas trūkums...

sirdscels.blogspot.com...
Publicēts: 29.10.16 19:05
 citēt
Mana istēle bija reālistiski/apolitiska.
Runāšanu līdzībās actāj Jēzum, viņam tas labāk padodas. :grimace:
Publicēts: 29.10.16 19:13
 citēt
Jēzum nav nekāda monopolstāvokļa. Kā mākam, tā maunam! un ja vēl A_selenia un tā kokteilīšu sērija ''periods'', kur sākam ar mūsdienām un beidzam ar ''lielais sprādziens'', tad tas varētu interesēt pat Oli.
Publicēts: 29.10.16 19:33
 citēt
Bet, ja liksies par maz, varēsiet nākamo sēriju - no mūzdienām līdz Big Krančam.
Tik man liekas, ka Selenia, kārtīga meitene būdama, jūs ar Oli atstās guļam zem galda un aizies prom jau ap neolīta sākumu. :face-grin:
Publicēts: 29.10.16 19:49 labots
 citēt
Tavas prognozes ož pēc šmuces vākšanas divu dienu garumā. labāk Oki neiesaistīt.
Publicēts: 29.10.16 19:55
 citēt
Ko lai dara, tieši tādas ir tās manas prognozes tavu slāpju pēc visādu nejedzīgu dzērienu maisījumiem veldzēšanas rezultātam, sevišķi, ja sivēna stāvokli pats pieminēji jau 17.42.
Publicēts: 29.10.16 20:03 labots
 citēt
Pēc kādas pieredzes tulko manus izteicienus?! Sivēns tīros salmos ir apmēram tas pats, jas jaunava baltos palagos!
Publicēts: 29.10.16 20:50
 citēt
Kokteiļu (ļergas maisījums ar gāzētu dzērienu, kas veicina alkohola ussūkšanos) lietošana maksimāli ilgā laika periodā (...sākam ar mūsdienām un beidzam ar ''lielais sprādziens''...) man vairāk tomēr asociējas ar sivēnu (vienalga, kāda materiāla pakaišos), nevis ar jauņuvi baltā gultasveļā.

Pašam pieredzes nau, kokteiļus nelietoju, es, kā īsts pāķis, vairāk cienu aliņu.
Publicēts: 29.10.16 21:12
 citēt
Tai piena ražotāju apvienībai ir tikai viens kokteilis, par kuru būtu jāinteresējas, tā pamatmasai jābūt iegūtai no tiem četriem pupiem. Un nekāds te "devona sprādziens"!:grimace:
Publicēts: 29.10.16 21:14 labots
 citēt
pamatmasa ir raudzēts piena produkts. Un devona vietā sakām ''Dēmōns''.
Publicēts: 29.10.16 21:15
 citēt
Medicīniska atziņa - alkohols pilnībā izskalojas no organisma 2 nedēļu laikā.
Secinājums - tātad nekad! :face-grin:
Publicēts: 29.10.16 21:28
 citēt
labi, tad piedāvāju saputota vājpiena vaniņas kokteili ar dažādu sīrupu starpkārtiņām kopā ar ogu maizi!
Publicēts: 30.10.16 14:55 labots
 citēt
Itālijā zemestrīcē sagruvušas divas baznīcas, bet netiek ziņots ne par vienu krogu, spēļu elli vai meitumāju.
Ko gan tas varētu nozīmēt?..

A_selenia:Ja vēl būtu tulkojumu pievienojis...

Istulkošu Luņa vietā - obturators ir detaļa kinokamerā vai projektorā, kura aizsedz kadra logu uz brīdi, kad tiek pārvietota filma, mainoties diviem kadriem.
Publicēts: 30.10.16 23:05
 citēt
Tās sabrukušās kūtis ar neviens nemin, it kā tikai baznīcas būtu svarīgas!
Publicēts: 31.10.16 09:41
 citēt
Lasīju un nesapratu, vai 150 gadu veca technika vai 150 gadus veca technoloģija. Man prātā, ka tas ir meistarots uz šodienas technikas.
Publicēts: 31.10.16 11:48
 citēt
Rakstītājs nav spējis iztulkot precīzi un, acīmredzami neizglītots šajā lauciņā, līdz ar to rakstam ir tikai pseidosensacionāla vērtība.
Publicēts: 31.10.16 11:52
 citēt
Ziņu portālu rakstītāji nav izglītoti nevienā lauciņā!
Publicēts: 31.10.16 15:09 labots
 citēt
piemēram, te tiek velti valkāts Dieva vārds, un cilvēki sāks ticēt, ka tikai ar ticību var izdziedināt jebko:

Agita pieņēma lēmumu iepazīt Dievu un ienāca draudzē gandrīz pirms gada. Šajā laika posmā viņa ir piedzīvojusi lielas pārmaiņas. Dievs ir strādājis pie viņas personības, piešķīris dzīvei jēgu un devis laimi, kā arī darījis daudz brīnumu. Par vienu no tiem, dziedināšanu no nieru bļodiņu iekaisuma, kas notikusi pavisam nesen, Agita vēlas pastāstīt vairāk.

Viņa iesāk: “Pirmo reizi ar nieru bļodiņu iekaisumu saskāros pirms sešiem gadiem pēc apsaldēšanās. Kopš tā laika nejaukā kaite mani piemeklēja regulāri katru rudeni un pavasari, neskatoties uz to, ka centos izsargāties no vismazākajiem apsaldējumiem. Slimībai ik reizi bija raksturīgas stipras sāpes mugurā nieru apvidū, bieža un sāpīga urinēšana, asins piejaukums urīnā, kā arī augsta temperatūra, un tas viss vienmēr turpinājās ne mazāk kā pusotru nedēļu. Iekaisums man radīja pamatīgu diskomfortu, jo papildus nejaukajām sāpēm visu laiku nācās domāt par to, kur atrast tuvāko tualeti. Kad sākās simptomi, es vienmēr apmeklēju ārstu, dzēru nieru tējas un lietoju antibiotikas, bet, neskatoties uz to, saslimšanas dēļ divas reizes pat nācās gulēt slimnīcā un nopietni ārstēties. Turklāt bieži vien brīdī, kad likās, ka kārtējais iekaisuma uzliesmojums ir beidzies, tas atsākās no jauna.”

Sieviete turpina: “Kad man pēdējo reizi sākās nepatīkamie simptomi, devos pie ārsta un uztaisīju analīzes. Tās izrādījās ļoti sliktas, un ārsts brīdināja – ja antibiotikas nepalīdzēs, būs jādodas uz slimnīcu. Es darīju, ko varēju, ārstējoties ar tējām un antibiotikām, tomēr šāda terapija nekādus uzlabojumus nedeva. Tā kā vadu mājas grupu draudzē “Kristus Pasaulei”, neskatoties uz slimošanu, es piedalījos grupas sapulcē, kā biju to darījusi katru nedēļu. Sapulces laikā par manu dziedināšanu aizlūdza visi tur klātesošie cilvēki, tomēr nekādas fiziskas izmaiņas pēc aizlūgšanas nebija. Savukārt naktī pamodos no neparastas sajūtas. Savā aukstajā dzīvoklī pēkšņi jutos kā ar siltu segu apņemta un man palika ļoti karsti. Šķita, ka istabā neesmu viena un mani pārņēma neparasts miers. Tobrīd apzinājos, ka ar mani notiek kaut kas neparasts, un, neskatoties uz sāpēm, kas mani mocīja, sāku pateikties Dievam par dziedināšanu. Savu ticību balstīju uz Rakstu vietu, kas minēta Jesajas grāmatas 53.nodaļā un apliecināju, ka ar Jēzus brūcēm esmu dziedināta. Es zināju, ka Dievs ir uzklausījis manu lūgšanu, neskatoties uz to, ka tajā brīdī jutu slimības simptomus.

Pēc kāda laika ievēroju, ka vairs neprasās tik bieži apmeklēt tualeti un tad, kad to darīju, urīns nebija asiņains. Savukārt nākamajā dienā pazuda sāpes un augstā temperatūra nokritās līdz normālai – es atkal jutos enerģijas pilna. Tas bija brīnums, jo kopš iekaisuma parādīšanās nebija pagājusi pat nedēļa. Drīz vien es devos pie ārsta. Pēc izmeklējuma daktere apstiprināja, ka esmu pilnīgi vesela. Viņa bija ārkārtīgi izbrīnīta par manu ātro atveseļošanos, jo, ņemot vērā sliktās analīzes, jau bija sagatavojusi nosūtījumu uz slimnīcu.”

Agita ir ārkārtīgi priecīga par saņemto dziedināšanu un saka: “Es slavēju Dievu par to, ka Viņš atbild uz lūgšanām! Tas ne vienmēr notiek uzreiz, bet īstajā laikā. Meklējot Dievu, ikviens var savā dzīvē piedzīvot Viņa brīnumus.”

Agitas Kārkliņas liecību pierakstīja Kristīne Krūkliņa
Publicēts: 31.10.16 15:32
 citēt
Tas ir Bļedjajeva sektas latviešu variants, ja vajadzēs, tai propagandistei tiks izārstēta arī piena trieka un sarkanguļa.
Publicēts: 31.10.16 15:36
 citēt
Diemžēl. Vada kaut kāds izbijis cietumnieks un narkomāns. Ar slikto šurnālistiku saista tas, ka nav nekādas analīzes, vai sieviete lietojusi joprojām zāles, vai, guļot savā aukstajā dzīvoklī, kas , acīmredzot, ir bijis par iemeslu hroniskajai kautei, apsaldējusies un uznākuši karstumi (jutos kā ar siltu segu apņemta) un tas varbūt palīdzējis izārstēties, neda ar zināms, kā tas viss attīstīsies pavasarī un pēc gada. Proti, nekādu pētījumu, tik sakritība ar 'Bībeles pulciņa aizlūgumu, kas gan jau , ka notika ne pirmo reizi.
Publicēts: 31.10.16 15:37
 citēt
Patiesa Meditācija un Joga visu sakārto, daudzko arī izārstē.

www.youtube.com...
Publicēts: 31.10.16 18:10
 citēt
Patiesi smieklīgi.. Dzīvo cilvēks. Dzīvs organisms, ar slēptām spējām pats sevi sadakterēt. 29 no 30 gadījumiem, viņam kaut kāda iksa pēc, nepieciešams importa svēteklis, lai savestu sevi kārtībā. Apbrīnojami!
Pašiem ne sava mugurkaula, ne pašticības, ne smakas no pelēkas vielas esamības paurī - dod tik šu kaut kādu Rāmu Bābu, lai tā nokāš piķi un izdara to, ko spēj pats, ja vien gribētu.
Velkot paralēles - politiski-ekonomiskajā sfērā - analoģiska situācija: sēž un gaida piena upes ķīseļa krastiem, savu pakaļu nekustinādami.
Vēl smieklīgāki ma šķiet tie duraciņi, kuri patiešām domā, ka sen kapā satrunējis galdnieks, septiņjūdžu zābakos atjozis no vels viņ zin kurienes un palīdzējis kaut kādām Agitām veselām tapt... :haha:
Publicēts: 31.10.16 18:38
 citēt
Galdnieks bija Sv. Jāzeps, Jēzus audžutēvs.
Publicēts: 31.10.16 19:35
 citēt
Lūk, un tā vienmēr - paņem sievieti ar bērnu, audzini, baro, a šis kā vilks uz mežu - pie sava biotēva - izvarotāja. :haha:
Ne šim profesiju apgūt, ne atstrādāt investēto. Tik blandīties apkārt un tusēt savās kompānijās. Cik moderni un paredzami..
:grimace:
Publicēts: 31.10.16 20:52
 citēt
Izvarošanas tur nebija, tik nemanāma pavešana. Un tik kārtīga, ka pat pēc dzemdībām māte palika par jumpravu visu atlikušo mūžu.
Publicēts: 31.10.16 21:03
 citēt
te, fotoblogā, pavīdēja doma, ka tā tēze radās tik konstantīna sv. rakstu konkursa rezultātā.

www.youtube.com...
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8