forum.gif

Hmmm....
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / linki / Hmmm....
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.10.16 16:48
 citēt
KolsDee:Katrs cilvēks ir radīts pēc Dieva ģīmja un līdzības...

Arī Ieva? Tad sanāk, ka Tas Kungs ir hermafrodīts?
Publicēts: 27.10.16 18:13 labots
 citēt
Schneider:

Vai tad kāds vēl nezin, cik vienkārši viss bija patiesībā. Uz Zemes, kur jau bija radusies dzīvība, ieradās citplanētieši (tie arī bija tie dievi!), novērtēja situāciju un par perspektīvāko sugu atzina pērtiķus. Uztaisīja proves, sakrustoja sevi ar pērtiķiem un labāko mēģinājumu - cilvēku atstāja, lai tālāk vairojas un kuļas pats kā māk. Paši devās tālāk apceļot Visumu. Tas arī izskaidro, kāpēc arheologi neparko nevar atrast daudzmaz pārliecinošus evolūcijas starpposmus starp pērtiķi un cilvēku. To nemaz nav, cilvēku uztaisīja ar vienu rāvienu samērā īsā laikā. :face-glasses::face-smile::face-grin::face-kiss::face-wink:

P.S. Bet pēc ģenētiķu aplēsēm, tas varētu būt noticis ļoti nesen, apmēram pirms nieka 200 000 gadiem. Šis skaitlis iegūts novērtējot laiku, kas varēja būt nepieciešams, lai sieviešu mitohondrijās "noslēptās" DNA, kas pa sieviešu līniju no paaudzes paaudzē tiek nodotas bez izmaiņām, būtu mutāciju rezultātā izmainījušās līdz tādām DNA, kas atrodamas šodienas cilvēkam. Tādējādi pirms minētajiem 200 000 gadiem mums ir bijusi visiem viena ciltsmāte, tā saucamā "mitohondriālā Ieva": en.wikipedia.org...
Publicēts: 27.10.16 18:41 labots
 citēt
Starp pērtiķi un vispār cilvēku atrasti visādi tur pitekantropi vārdā Heidelbergas Lūsijas, bet nevar atrast tieši saprātīgā cilvēka priekšteci. Nu laikam jau jātic, ka anglosakši ir reptiloīdi, bet slāvi cēlušies no Atlantiem.
Tik pēdējā laikā parādās neskaidrības ar tuvākajiem krievu tautas brāļiem - ukraiņiem. :amazing:

Ar iscelšanos no vienas Ievas arī skaidrojama cilvēces brāķīgā kvalitāte. Arī Bībelē teikts, ka visa civilizācija radusies no tuvradnieciskas krustošanās pat veselas divas reizes - no Ādama un Ievas un no Noasa ģimenes. Un katrs zootehniķis jums apliecinās, ka inbrīdings noved pie populācijas degradēšanās.
Publicēts: 27.10.16 19:57
 citēt
Kas tad masveidā notiek, ja ne populacijas degradēšanās? Daudzi jau tagad, neilgu laiku pēc GPS ieviešanas, vairs nespēj ceļu atrast, pa kuru braukuši pirms nieka 10 gadiem... :haha:
Publicēts: 27.10.16 20:15
 citēt
Schneider:

Saktos, ka man ar jāiejaucas, citādi būs nesaprašana teoloģijas principos.
Skaidrošu līdzībās, kā toreiz, pirms gandrīz 2k gadiem:
Sieviete ir cilvēks. Vīrietis ir cilvēks. Bet cilvēks nav ne sieviete, ne vīrietis, atsevišķi ņemti. Tāpat, ja ar esam radīti pēc Dieva līdzības, tas vēl nenozīmē, ka mūsu izskats ir tāds, kā Dievam. Dieva izpausmes ir dažādas, viņam līdzinās viss, kas atzīts par labu esam.
Publicēts: 27.10.16 20:36
 citēt
Dīvaini - līdzinās viss, bet sastadīt dieva portretu, joprojam neviens nespēj. Jau 2000 gadu pasaka ceļo pa pasauli un joprojām nespēj.. :grimace:
Publicēts: 27.10.16 20:42 labots
 citēt
Dievu neviens vaigā nav redzējis, pat Mozus, kad saņēma bauslības galdiņus, to neredzēja, tik kaut kādus māžus. Jāņa Evanģēlijā, kas ir jaunākais teksts, ar teikts, ka Dievu neviens nav redzējis. Vienīgais svētā portretējums ir Jānis kristītājs, kurš nāca kamieļvilnas apmetnī , ēda siseņus un medu. par jēzu nekas nav teikts. un tas ir labi, jo katrs to varam iztēloties pēc savas izpratnes par Dieva Dēlu.

Secinājums- Dievs ļauj mums viņu iztēloties atbilstoši mūsu pašu garīgajam līmenim. ja esam pīlīšu pūtēji, tad arī svētos rakstus uztveram par pasaku un Dievu neņemam nopietni. Un otrādi. Dievs ir tik labs un tik labi kalpo mums, cik esam vienoti Mīlestībā.
Publicēts: 27.10.16 21:00
 citēt
Maziem bērniem ir piedodami iedomu draugi. Kad bērni izaug, viņiem jau ir skaidrs, ko viņi vēlas no dzīves un ir laiks to īstenot. Tie, kuriem joprojām ir iedomu draugi un pilna māja bērnu dienu mantiņu, staigā pie psihiatra, vairums, lieto medikamentus, jo jebkādas novirzes no normas, ir jāarstē. Man nav vajadzīga tāda mīlestība, kur gultā guļu es, mans partneris un vesels bars dievu, viņu dēlu, vedeklu un mazbērnu. Grupņiks arī, vazin, ir novirze.
Publicēts: 27.10.16 21:17
 citēt
Es tevi nenosodīšu par to, ka esi tajā līmenī, kad bez Tevis un partnera gultā čum bars dievu, kaut labi nav, Dievs ir viens un trīsvienīgs.
Publicēts: 27.10.16 21:22
 citēt
Man vienalga cikvienīgs šis ir, es esmu pagāns, ar nelielu budisku ievirzi. Kristietības dienas ir skaitītas, par ko īpašs paldies visādiem sludinātājiem, kuri palīdzējuši daudz vairāk par inkvizīciju un masveida tautu apspiešanām.
T.i. - ja gribi nokaut reliģiju, noalgo pāris muļķus, kuri stabulē par to ik uz stūra.
Nekā personiska, taču, mūsdienu pasaulē pieņemts uzrādīt klientam kvalifikāciju apliecinošu dokumentu. Tev, acīmredzot, dies aizmirsis tādu izsniegt. :)
Publicēts: 27.10.16 21:32
 citēt
Tādiem, kā Tev, neviens ''dokuments'' nebūs labs gana. Trūkstot ticībai, pat brūces Jēzus sānor, tika pārbaudītas, vai ir īstas.
Publicēts: 27.10.16 21:38
 citēt
Kādiem "kā man"?! Jaunu reliģijas novirzienu esi atvēris? Cik man zināms, bībelē kaut kas tika murkšķēts par līdzību dievaģīmim un vel tika murkšķēts par aizliegumu kristiešiem lietot šādus te izdalošus "tādiem kā tev". :)
Ja reiz es spēju pieņemt, ka esi tāds Tu, kurš vietā un nevietā vazā sava barveža vārdu, kāpēc Tu atsakies pieņemt, ka man tas nav interesanti nevienā aspektā? Man ir cita reliģija, ja to tā var saukt un es esmu kopā ar tiem, kuri atzīst, ka uz pasaules ir tūkstoši citu reliģiju un dievu, nevis bļaustās, ka dievs esot viens un pārējie cikturtūkstoši - nē.
Publicēts: 27.10.16 21:41 labots
 citēt
priore:Dievu neviens vaigā nav redzējis...

Tad jautājums: Kādēļ bērnu grāmatiņā "Bībeles stāsti bērniem" Dievs tomēr tiek attēlots? Bārdains opītis uz mākoņa.
Vēl viens jautājums: Visi zinām, kā isskatās eņģeļi - skaisti radījumi, bērniņi ar spārniem, arī pieaugušie, kuri sargā cilvēkus. Bet, ja noskaidrojam eņģeļu augstākās kārtas - ķerubus un serafus, tad izrādās, ka tie ir baisie briesmoņi (mūzdienās derētu par šausmu filmu mutantiem), sātana ārējā isskata aprakstu Bībelē pamatā neatrodu, bet ir nelāga aizdomas, ka par ķerubu riebīgāks nebūs.
Publicēts: 27.10.16 21:43
 citēt
A ko? Šaitāns tak tas pats eņgelis vien ir, tikai pakritis!
Publicēts: 27.10.16 21:48
 citēt
Bet palūktu tiešu norādi par to, kur vispār radušies eņģeļi, arī Lucifers!
1. Mozus grāmatā varam izlasīt visu pasaules radīšanu no gaismas addalīšanas no tumsas, bet neatrodu ne eņģeļus, ne arī to, no kurienes Kains un Sets dabūja sev sievas dēļ savairošanās.
Publicēts: 27.10.16 21:50
 citēt
Citās reliģijās neatradās šāda momenta, kuru nošpikot. :haha::haha::haha:
Publicēts: 27.10.16 21:56
 citēt
latvju Dieviņš ir kas cits, tas nav tas žīdu bargais Dievs. Un māksliniekiem vajag darbu un naudum tāpēc duļķo skaidros monoteisma ūdeņus. nerunājot par Selmas Lāgerlēvas mīlīgajām ''Kristus leģendām''.
Publicēts: 27.10.16 22:03
 citēt
Latvju Dieviņu izgudroja Brastiņš, par to nerunāsim, tā ir tā pati XPEH-TV šizoterika, tik XX gs. 20. gadu ispildījumā. Visu katķismu un ticības mācību ilustrācijas ir tieši par žīdu bargo Dievu. Māksliniekiem tās bildes pasūta tieši kristīgās baznīcas savas jaunās paaudzes dievlūdzēju sagatavošanai.
Publicēts: 27.10.16 22:04 labots
 citēt
"Svētie raksti" ir cilvēku sacerēti, tos neatsūtīja pa faksu no debesīm. Un reliģija, cita starpā, ir arī bizness. Man patīk rakstnieka Dena Brauna vīzija par Bībeles sacerēšanu. Atstāstījumā pēc atmiņas apmēram tā:
Imperators Konstantīns, būdams tālredzīgs politiķis un labs biznesmenis juta, ka kristietībai ir nākotne un padarīja to par oficiālo valsts reliģiju. Par bībeles sacerēšanu tika rīkots konkurss. Tika iesniegti daudzi evaņģēliji, no kuriem vērtēšanas komisija, protams, izvēlējās un atstāja tos, kuros bija visvairāk "dievišķības". Tāpēc arī mums ir nevainīgā ieņemšana, augšāmcelšanās u.t.t
Publicēts: 27.10.16 22:35 labots
 citēt
Konstantīns ir pup mīz, viņš tik deva brīvību kristiešiem, armēņi abgalvo, ka par valsts reliģiju kristietība pirmoreiz kļuva tieši viņu kēniņvalstī. :grimace:
Publicēts: 27.10.16 22:43
 citēt
A_selenia:Vot! Man jau arī šķiet, ka priore vai KolsDee, vai vēl kāds varētu pastāstīt daudz ko vairāk par to Babaramu.:face-smile:

Nu kass var būt vienkāršāks! (M.Rītiņš)
Nobanot Babu-Jagu un tad redzēs, vai pazudīs priore un tesmnesdee.
Publicēts: 27.10.16 22:44
 citēt
Mūs novēro!
На Луне обнаружили еще одно искусственное сооружение

psifactor.info...
Publicēts: 27.10.16 22:47
 citēt
Nepazudīs. Rāmā Bāba nav tie trīs.
Ja tā godīgi, no visiem visnekaitīgākais ir tieši Rāmā Bāba.
Publicēts: 27.10.16 22:49
 citēt
Всем управляет Космический Центр Управления Совпадениями

psifactor.info...
Publicēts: 27.10.16 22:50
 citēt
Советские самодельные автомобили

www.popmech.ru...
Publicēts: 27.10.16 22:52
 citēt
Nu labi, piekrītu, lai jau придуривается, man pat sava topika nav žēl.
Publicēts: 27.10.16 22:54 labots
 citēt
Trīs vienā ir trīs gaurumi stringos- kreisā kāja, labā kāja un resn. Rumpis!

Rumpim jākust, tas nevar būt nekāds Rāmā Bāba.
Publicēts: 27.10.16 22:56
 citēt
Atklāti par reinkarnāciju. Vai tiešām bērni atceras savas iepriekšējās dzīves?

www.kasjauns.lv...
Publicēts: 27.10.16 23:07
 citēt
kad sapņos lidojam, tās sajūtas esot no pērtiķu laikiem, kad mūsu senčiem, pirms sakrustošanās ar citplanētiešiem pirms 200 k gadu, vēl bija tvērējastes. Tas gan nav reinkarnācijas pierādījums.

www.youtube.com...
Publicēts: 28.10.16 10:17
 citēt
Pēc Darvina teorijas mēs kādu laiku esot bijuši putni, vot, no kurienes tā lidošana.
Un vēl, pie mums kādreiz teica, ja sapnī redzi peldēšanu ūdenī, tas esot uz piedzeršanos, bet viss ir krietni vienkāršāk - bioloģiskā atmiņa no devona perioda, bet labs pļēgurs vienmēr atradīs attaisnojumu ķitei. :face-grin:
Publicēts: 28.10.16 22:32
 citēt
Labs nosaukums kokteilītim- ''Devona Periods''! Ož pēc intelektuālas dropes!
ko Tu par to saki, A_selenia?
Publicēts: 29.10.16 00:08
 citēt
Pirmo reizi 500 gados atvērts Jēzus kaps.

m.la.lv...

Kārtējā žurnālistu nerecizitāte, jo jēzus uzkāpa debesīs un sēž pie Tēva labās rokas.
Publicēts: 29.10.16 00:51
 citēt
Miesu ar līdzi paķēra? :haha::haha::haha:
Publicēts: 29.10.16 01:39
 citēt
Tādu jautājumu var uzdot tik miesaskārs cilvēks, kuram miesa svarīgāka par būtību.
Publicēts: 29.10.16 02:08
 citēt
Protams, ka man ir svarīgi, lai man būtu miesa. Tā arī ir mana būtība. Kas tad es būtu bez miesas? S** uz kociņa. :haha:
Publicēts: 29.10.16 02:25 labots
 citēt
Protams, gars ir tikai tāds kā miesas kalps. miesas prieki katram pieejami, arī lopam.bet garīgie prieki- nu, ne katram, tur cītīgi jāmācās, lai tiktu līdz tādam līmenim. Es labāk guļu puķēs!

Īsts filozofs nav pesimists,

Bet dzīvi jautri bauda

Un priecājas, cik jauda.

Vēl mieži laukos kupli briest,

Vēl netrūkst daiļas skuķes,

Kam patīk, tas var raizes ciest,

Es labāk guļu puķēs.

www.la.lv...
Publicēts: 29.10.16 08:11
 citēt
Tā bija tā baznīca, par kuras piederību, Kristus lēnprātības norādījumiem sekojot, regulāri iskaujas lielāko baznīcu augstustāvošie pārstāvji?
Publicēts: 29.10.16 11:36
 citēt
Gan jau tas vienkarši šopss , priekš opturātoriem mūsdienās čardaks pa vāju rokas pa līku:)
Publicēts: 29.10.16 14:22
 citēt
TesMens:Labs nosaukums kokteilītim- ''Devona Periods''! Ož pēc intelektuālas dropes!
ko Tu par to saki, A_selenia?

Hmm, i uz ko Tu, priore (priore skan labāk kā tesmens), te mērķē? :face-smile: Drope jau pēc nosacījuma nevar būt intelektuāla. Ja līdz 2 glāzītēm, tad tā būtu drīzāk vakarēšana, ja vairāk - žūpošana.
Publicēts: 29.10.16 14:24
 citēt
Lunis:Gan jau tas vienkarši šopss , priekš opturātoriem mūsdienās čardaks pa vāju rokas pa līku:)

Lunis izteicienu specālists. Ja vēl būtu tulkojumu pievienojis...
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. >