forum.gif


Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. ...
 11. 24
 12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 15.08.16 13:38
 citēt
Schneider:Latgalē veči vienmēr ir teikuši, ka tic Dievam, bet netic baznīckungiem, es tam pievienojos. Grēksūdzes institūciju nesaprotu pilnīgi, jo grēkus noslēpt nedrīkst, Dievs tos vienalga zina un neizsūdzētos nepiedos. Tad sanāk, ka par apsēptajiem grēkiem zinu es un Dievs, vienīgais, kurš paliek par tiem neko nezinot, ir mācītājs. Tad priekš kam tas, nekam nevajadzīgais starpposms, kurš pēc manas nepilnīgās grēksūdzes mierīgu sirdi paziņo, ka nu viss ir štokos un varu staigāt ar mieru.

Un vispār - pats Jēzus ir teicis:
"Un, kad jūs Dievu lūdzat, nedarait tā kā liekuļi, jo tie mēdz sinagogās un ielu stūros stāvēdami Dievu lūgt, lai ļaudīm rādītos. Patiesi Es jums saku: tiem jau ir sava alga.
Bet, kad tu Dievu lūdz, tad ej savā kambarī, aizslēdz savas durvis un pielūdz savu Tēvu slepenībā; un tavs Tēvs, kas redz slepenībā, atmaksās to tev gaismā" (Mateja evaņģēlijs, 6.nodaļa)

Kristu notiesāja Poncijs Pilāts un piesita krustā romiešu karavīri. Pa brūkošo Romas impēriju gan jau klīda pietiekoši visādu afēristu-debesu sūtņu, bet šeit uzradās viens jūdu ķēniņš, kuram veiksmīgi izdevās pavikt līdzi plašas masas, dabistiski, ka viņu bija jānovāc bez kādām ierunām.
Āmen.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:40
 citēt
Tā ir rakstīts evaņģēlijos un, neatkarīgi no tā, ko par to domā Jolans, salasījies jeņķu humora lapas, evaņģēliju autori tos vārdus piedēvē Kristum.
Vai tas tā ir bijis vai nē - sk. augstāk par Detočkinam teikto.
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:42
 citēt
Jolan::face-grin::face-grin::face-grin: ...patīk teksts-"Jēzus ir teicis".Man likās,ka Schneiders ir progresīvāk domājoš.
Tev jau bez starpības- Jēzus, buda, allahs, krišna, lucifers.... ļenins, satļins vai ņikitins. Kuru Tu piesauksi savā nāves stundā?:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 13:49
 citēt
Nāves stunda pienāk dažādos veidos. Gan bezsamaņā, kad nespēj piesaukt neko, gan arī kādā negadījumā, bet tad var noskanēt arī krievu valodas vārdi ar mjagkij znak galā, mēs taču zinām, ka, iesitot ar āmuru pa pirkstu, visi tīrākie letiņi uz brīdi pārvēršas par krievvalodīgajiem. :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:16
 citēt
Schneider:Nāves stunda pienāk dažādos veidos....

Ārsts Hanss Selje rakstīja:
"Es gribētu, lai 90 gadu vecumā mani nošauj kāds greizsirdīgs vīrs, pieķēris gultā ar savu sievu...:big_smile:
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:17
 citēt
Pie tam ar 25-gadīgu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:24 labots
 citēt
VValdis:
talavietis:Zeme ir apaļa!
Tā nav dogma! Ja bildmašinai uzliek plato objektīvu, tad ir redzams Zemes apaļums, bet ja kādu no šaurā tad tas apaļums nav redzams. Domāju, ka apaļums ir relatīvs, vai arī kā uzto un caur ko uz to skatās.

Un ja pašvaks slēpotājs brauc no kalna, tad kājas viņam plešas aizvien platāk un platāk. Tam iemesls ir Zemes apaļums, kas gan cits! Slīd taču nost...:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:24
 citēt
Luterāņu grēksūdze varbūt Tev, Šneider, derētu labāk par katoļu. Tur nav mācītājs jāapgrūtina ar savām notikušajām un nenotikušajām fantāzijām.
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:36
 citēt
Luterāņiem pastāv tāda pati grēku issūdzēšana biktstēvam kā katoļiem, tik tā netiek plaši praktizēta.
Es mācītāju ar savām ķibelēm neabgrūtinu arī bez dalījumiem konfesijās.
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:42
 citēt
Šnaider! jākonstatē,ka esi vienā līmenī ar Zombīti. Jolim taisnība,vajag domāt progresīvāk. Tevis ar tādu fanātismu citētie bībeles teksti ir radušies krietni vēlāk par tevis piesaukto "Jūdu ķēninu", kaut arī balstīti uz vēl senākām teikām, tomer pārstrādāti un piemēroti jaunajai ticībai. Tā kā visādas atsauces uz dieva vēstījumiem un norādījumiem caur "dieva dēla" muti ir vien mūku daiļrade.

Lai šīs "svētās patiesības" netiktu apšaubītas,tika izmantotas jaukas un humānas metodes, ar uguni un zobenu tās iededzinot ļautiņu prātos. Jaunā ticība radās uz miljoniem "grēcinieku" kauliem,apslacīta ar miljoniem nevainīgu cilvēku asinīm. Tā ka kristietība ir visasiņaināk radusies reliģija un kalpo vienam mērķim: alkatībai un bagātībai un varaskārei. :anger:
avatar
Publicēts: 15.08.16 14:50 labots
 citēt
Alkotība- tas ir kaut kas, lai kopīgi pārliecinātos par šī plakātiņa patiesumu:


avatar
Publicēts: 15.08.16 14:56
 citēt
Pašlaik pa LTV1 rāda filmu par garīgo semināru. Vadība negribot atklāt, cik ir atstājuši mācības un dēļ kādiem iemesliem. Rāda vienu aizgājušo, kuram tagad ir laimīga ģimene, divi bērni, tur tad nu arī visa atbilde uz jautājumu - kādu mērķu labā jaunam cilvēkam jāuzņemas liktenis nodzīvot visu savu mūžu nokaltuša zara statusā...
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:00
 citēt
All-marss:Šnaider! jākonstatē,ka esi vienā līmenī ar Zombīti. Jolim taisnība,vajag domāt progresīvāk. Tevis ar tādu fanātismu citētie bībeles teksti ir radušies krietni vēlāk par tevis piesaukto "Jūdu ķēninu", kaut arī balstīti uz vēl senākām teikām, tomer pārstrādāti un piemēroti jaunajai ticībai. Tā kā visādas atsauces uz dieva vēstījumiem un norādījumiem caur "dieva dēla" muti ir vien mūku daiļrade.

Lai šīs "svētās patiesības" netiktu apšaubītas,tika izmantotas jaukas un humānas metodes, ar uguni un zobenu tās iededzinot ļautiņu prātos. Jaunā ticība radās uz miljoniem "grēcinieku" kauliem,apslacīta ar miljoniem nevainīgu cilvēku asinīm. Tā ka kristietība ir visasiņaināk radusies reliģija un kalpo vienam mērķim: alkatībai un bagātībai un varaskārei. :anger:
ko tev šodien ''dzen'' iekšās ar ''zobenu un uguni''?
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:04 labots
 citēt
Islāma valsts, ir tāda organizācija, kas šobrīd laikam tā cenšas rīkoties. Iespējams, ka pēc 500 gadiem arī viņi būs izauguši līdz šibrīža kristiešu līmenim, kuri vairs neko ar uguni un zobenu nedara. Un, ja dara, tad zobeni truli.

avatar
Publicēts: 15.08.16 15:14
 citēt
Nevajag DAESH, daudzās vietās islams ir valsts reliģija, tātad iedzīvotājiem jāseko šariata likumiem, reliģiskās tiesas uzrauga to ievērošanu, neaizmirstam. ka viena no darbībām, par kuru garantēti tiek piespriests publisks nāves sods, ir atteikšanās no islama. Tātad, ja lupatgalvu piekritējiem izrakstīt viņu pašu zāles, Mahmudu Klimoviču un Abuļbeku Kalniņu vajadzētu pakārt tirgus laukumā.
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:17 labots
 citēt
kristiešiem arī bija inkvizīcija un raganu prāvas. Attieksmes izpausmes atkarīgas no izglītības līmeņa. Tas it kā pagrimstot. Kādas cerības un uz ko?
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:23
 citēt
Es domājuLatvju.
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:33
 citēt
priore:kristiešiem arī bija inkvizīcija un raganu prāvas.

Tik grūti saprast atšķirību starp 13.gs zīmējumu:un šo, ar mūsdienu kameru uzņemto bildi:???
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:50
 citēt
Tas kur, jau Latvijā?
avatar
Publicēts: 15.08.16 15:57
 citēt
Nē. Gan jau kādā Pakistānā, Sauda Arābijā vai Jemenā, bet ļauži neatjēdz starpību starp kādreiz bija un notiek tagad.
avatar
Publicēts: 15.08.16 16:59
 citēt
Šnaider! Nu tak izkūņojies beidzot no bērnu pamperiem un ienāc 21.gadsimtā. Kristietība un tās visagresīvākā forma - katolisms ir ļoti spēcīgi nostiprinājusies savās teritorijās un vairs nav vajadzība kādu publiski dedzināt uz sārta. Bet tas nenozīmē,ka baznīcas sodi ir aizgājuši kaut kur pagātnē. Pamēģini vien aizbraukt uz kādu Amerikas vai Eiropas katoļu valsti un sludināt,ka dieva nav. domājams,labi tev neklāsies. Tā pat Vatikānam ir tik milzīga vara katoļu zemēs, un ne tikai, ko mums ir pat iedomāties grūti.

Tā pat akli nevajadzētu pieņemt skaidrojumus par tā sauktajiem islāma fundamentālistiem. Manuprāt ideāls ierocis ASV (alkatīgas saujiņas varmāku) rokās,lai īstenotu savu asiņaino politiku musulmaņu zemēs un destabilizētu Eiropu. Atceramies vien,ka Alkaidu radīja,apmācīja un droši vien vēl arvien vada un koriģē ASV slepenie dienesti.

dārgais Draugs, Gunča! Ja gribi kaut ko komentēt no manis rakstītā, tad vismaz kārtīgi izlasi,kas tur rakstīts. Ja uzreiz nesaproti, tad pārjautā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 17:29
 citēt
Šneidera ikonogrāfiskais materiāls parāda, ka daļa kristiešu savās izpausmēs bija tādi, kā tagad daļa musulmaņu.
avatar
Publicēts: 15.08.16 17:39
 citēt
Tieši tur jau tā zapte, ka kristiešiem tas ir noiets posms. Bet tagad viņi ir iebraukuši otrā grāvī - politkorektums un tolerastija, kam īstais nosaukums būtu mīkstmiesība un gļēvulība. Eiropieši bija nežēlīgi, iekarojot mežoņu zemes, bet tagad, kad mežoņi laužas Eiropā, viņi tik puņķojas un kauko šļupst par cilvēktiesībām. :anger:
avatar
Publicēts: 15.08.16 17:52
 citēt
Tā vien liekas ka tur, kur kristietība nav ''spēcīgi nostiprinājusies'', tā teikt liberālisms sit augstu vilni, tieši tur vislielākās problēmas ar islāma fundamentālistiem un visādiem citādiem ...istiem. Ja kristietība ir bez nostājas un mugurkaula, tad to ļoti viegli var pastumt malā un pat iznīcināt. Un kristietība nav tikai katolisms vai luterānisms. Pa lielam kristietība pēc savas būtības ir (vai vismaz jābūt) kustībai, kurai autoritāte ir vienīgi Jēzus Kristus. Kristietība bez Kristus nav vairs nekāda kristietība. Tā paliek par reliģiju ar baznīcas likumiem, rituāliem, daudzām svētbildēm un tml. ''... jūs esat līdzīgi nobaltētiem kapiem, kas no ārpuses izskatās jauki, bet no iekšpuses ir pilni ar miroņu kauliem un visādu netīrību.'' Mat. 23:27
avatar
Publicēts: 15.08.16 17:58
 citēt
priore:kristiešiem arī bija inkvizīcija un raganu prāvas. Attieksmes izpausmes atkarīgas no izglītības līmeņa. Tas it kā pagrimstot. Kādas cerības un uz ko?


Attieksme izpausmes ir atkarīgas nevis no izglītības, bet gan no tīcības līmeņa. Jo vitālāka, jaunāka ticība un tās nesēji, jo neiecietīgāki pret neticīgajiem tie ir.
avatar
Publicēts: 15.08.16 17:59
 citēt
zombycop:Tā vien liekas ka tur, kur kristietība nav ''spēcīgi nostiprinājusies'', tā teikt liberālisms sit augstu vilni, tieši tur vislielākās problēmas ar islāma fundamentālistiem un visādiem citādiem ...istiem. Ja kristietība ir bez nostājas un mugurkaula, tad to ļoti viegli var pastumt malā un pat iznīcināt. Un kristietība nav tikai katolisms vai luterānisms. Pa lielam kristietība pēc savas būtības ir (vai vismaz jābūt) kustībai, kurai autoritāte ir vienīgi Jēzus Kristus. Kristietība bez Kristus nav vairs nekāda kristietība. Tā paliek par reliģiju ar baznīcas likumiem, rituāliem, daudzām svētbildēm un tml. ''... jūs esat līdzīgi nobaltētiem kapiem, kas no ārpuses izskatās jauki, bet no iekšpuses ir pilni ar miroņu kauliem un visādu netīrību.'' Mat. 23:27


+++
avatar
Publicēts: 15.08.16 18:26
 citēt
Zombīti! beidz nu dzīt baznīcas demagoģiju. vispirms vismaz izlasi kristietības vēsturi un tad tik sāc. Kristietībai NAV nekāda sakara ar Jēzu no Nacaretes. Vispār izskatās. ka tev pašam par reliģiju nav nekādas skaidrības un drīzāk esi kāds sektants kura draudzej dievs izdevis licenzi apmuļķot un apkrāpt kādu bariņu lētticīgu AVJU un AVENU! HĀ!:face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 18:40
 citēt
All-marss:Zombīti! beidz nu dzīt baznīcas demagoģiju. vispirms vismaz izlasi kristietības vēsturi un tad tik sāc. Kristietībai NAV nekāda sakara ar Jēzu no Nacaretes. Vispār izskatās. ka tev pašam par reliģiju nav nekādas skaidrības un drīzāk esi kāds sektants kura _______draudzej_____ dievs izdevis licenzi apmuļķot un apkrāpt kādu bariņu lētticīgu AVJU un AVENU! HĀ!:face-grin:


jāraksta "draudzei". Sūc un sūds nav viens un tas pats.
avatar
Publicēts: 15.08.16 19:11 labots
 citēt
All-marss:Zombīti! beidz nu dzīt baznīcas demagoģiju. vispirms vismaz izlasi kristietības vēsturi un tad tik sāc. Kristietībai NAV nekāda sakara ar Jēzu no Nacaretes. Vispār izskatās. ka tev pašam par reliģiju nav nekādas skaidrības un drīzāk esi kāds sektants kura draudzej dievs izdevis licenzi apmuļķot un apkrāpt kādu bariņu lētticīgu AVJU un AVENU! HĀ!:face-grin:
''Kā suns atkal apēd izvemto, tā rīkojas arī nejēga, bez mitas atkārtodams to pašu muļķību.''Sal. pam. 26:11
''Neatbildi nejēgam pēc viņa nezināšanas, lai tu nekļūtu līdzīgs viņam, bet atbildi nejēgam pēc viņa nezināšanas, lai viņš neiedomātos sevi gudru esam''Sal. pam. 26:4-5
Dievs licenses neizdod. Nezināji? Un ir baznīcas demagoģija un Dieva Vārds(Bībele) un tas nav viens un tas pats. Atkal nezināji?
Nēesmu reliģiozs lai man vajadzētu skaidrību par reliģiju.
avatar
Publicēts: 15.08.16 19:14
 citēt
Mums uz kuģi ar ir pāris ticigie frukti...vakara lūgšana utt, bet tā tok ret sakarīgi čomi.Vo palasīju diskusiju un nācu pie secinājuma (pats gan neesmu nekādā sektā) ka tie tipi kuri te nostājas kristiešu pusē raksta sakarīgas atbildes un nebrauc augumā citādi domājušiem...a šitie Jolančik un all marss veidīgie gan katlā metami...laikam ta sanāk ka sātans šos dīda:d
avatar
Publicēts: 15.08.16 19:52 labots
 citēt
:face-grin:
bocis:Mums uz kuģi ar ir pāris ticigie frukti...vakara lūgšana utt, bet tā tok ret sakarīgi čomi.Vo palasīju diskusiju un nācu pie secinājuma (pats gan neesmu nekādā sektā) ka tie tipi kuri te nostājas kristiešu pusē raksta sakarīgas atbildes un nebrauc augumā citādi domājušiem...a šitie Jolančik un all marss veidīgie gan katlā metami...laikam ta sanāk ka sātans šos dīda:d
avatar
Publicēts: 15.08.16 20:00
 citēt
Zombīt! Bībele ir baznīcas sarakstīta instrukcija, kā jāuzvedas īstenam ticīgajam. Nezināji? Nu labi,dievs pats licenzi neraksta, tā tāda alegorija, bet savas avis tak apkrāpjat dieva vārdā! Ha!
avatar
Publicēts: 15.08.16 20:12
 citēt
All-marss:Zombīt! Bībele ir baznīcas sarakstīta instrukcija, kā jāuzvedas īstenam ticīgajam. Nezināji? Nu labi,dievs pats licenzi neraksta, tā tāda alegorija, bet savas avis tak apkrāpjat dieva vārdā! Ha!
Nevaru piekrist. Tad jau Bībelē būtu rakstits ka grēkus jāsūdz biktstēvam, lai grēki patiesi būtu piedoti- jāiet rāpus apkārt baznīcai un t.t. Bet no tā tur nav nekā. Avis vajadzīgas cirpējiem. Negribi lai krāpj un cērp- nestaigā pie tiem, kuri tā dara. Tāpēc jau cilvēkam Dievs ir devis prātu, lai nebūtu par nozombētu fanātiķi, bet domātu par to, ko pats dara.

P.S. Ko nozīmē tavs ''Ha!''
avatar
Publicēts: 15.08.16 20:13
 citēt
Boci! vai ir vērts slēpties. tak jau esi viens no ticīgajiem fruktiem. Ticība tev lien pa visām vīlēm ārā. Saki vien droši, kādā sektā esi. Vai tajā, kur Zombītis? Cik jums naudiņas "jāziedo" dieva fondā? Desmitā tiesa vai vairak? Vispār jau nu tev nepieklātos lasīt Sātana tekstus, skaties, ka Neptuns nesadusmojas.:anger:
avatar
Publicēts: 15.08.16 20:24
 citēt
O.K. Man apnika mēli kulstīt. Tauta saka:''Nekad nestrīdies ar idiotu, jo skatītāji no malas jūs nespēs atšķirt...'' Jauku Tev ,marsieti, vakaru.
avatar
Publicēts: 15.08.16 20:26
 citēt
Beidzot nāci pie prāta. :face-grin:
avatar
Publicēts: 15.08.16 20:28
 citēt
Kļūdies,Zombi! Tieši bībelē ir tā rakstīts. Lasi vien cītīgāk,mans dēls! Kad būsi izlasījis desmito reizi, tad pār tevi nāks tā apskaidrīb un tu kļūsi apbalvots par visām šīs zemes ciešanām un es tevi ņemšu savos paradīzes dārzos... Ha! :anger:
avatar
Publicēts: 15.08.16 21:35
 citēt
laiks kādai ilustrācijai par tēmu ''Dārzs"

avatar
Publicēts: 15.08.16 22:31
 citēt
Bet kā gan var nepatikt Bībeles 3. un 4.pants?! :) Tiesa gan tur nav nekas teikts par to, kā jāuzvedas baznīcēniem...
avatar
Publicēts: 15.08.16 23:03 labots
 citēt
Esmu kristietis, jo atzīstu kristīgo morāli un tradīcijas.
Esmu ateists, jo neticu nevainīgajai ieņemšanai, augšāmcelšanās stāstam un pasaules radīšanai sešās dienās.
Esmu darvinists un ticību neiztrūkstošo klātbūtni katrā tautā un civilizācijā skaidroju ar evolūcijas dzinējspēku - cīņu par izdzīvošanu. Tautas, kurām nav ticības, konkurences cīņu nav izturējušas un to vairs nav mūsu vidū.
Arī ateisms kā pasaules uzskats ir līdzvērtīgs ticībai, bet ticība ir ierocis nežēlīgajā cīņā par izdzīvošanu. Laiks rādīs, cik konkurētspējīgs ir ateisms.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. ...
 11. 24
 12. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):