forum.gif


Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. ...
 4. 15
 5. 16
 6. 17
 7. 18
 8. 19
 9. 20
 10. 21
 11. 22
 12. 23
 13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 27.11.17 00:30
 citēt
Mācītājkungs! Tev pamazām sāk veidoties pareizais pasaules uzskats. Jā, cilvēks šinī pasaulē ir centrālā figūra. Viss, kas apkārt cilvēkam, ir radīts TIKAI CILVĒKA EKSISTĒŠANAI. Paņem jebkuru dabisko procesu un tu redzēsi, ka tas darbojas tikai un vienīgi cilvēka eksistēšanas nodrošināšanai. Katra auga, dzīvnieka, dabas resursu uzdevums ir nodrošināt cilvēka eksistenci. Biorobots-cilvēks bez ēšanas var iztikt dažus mēnešus, bez dzeršanas dažas dienas, bez elpošanas dažas minūtes! Nu saki, kas tas par "dabas kroni" un dieva vietnieku zemes virsū???? HA!

Vienīgi kļūdies: "ja cilvēks kļūst par visu lietu mēru, tad no tā neizbēgami izriet morālais relatīvisms, kas spēj attaisnot jebkādu noziegumu, jo cilvēks pats sev nosaka, kas ir labs un kas ļauns."

Ja cilvēks ir kāda radīts, tad tas radītājs katrā cilvēkrobotā ir ielicis SAVU vadības programmu, kura tad arī nosaka cilvēka darbošanās virzienus un mērķus. CILVĒKS PATS NEKO NENOSAKA UN NELEMJ, KAS LABS UN KAS ĻAUNS:anger::anger::anger::anger:

Bet ar laiku varbūt to sapratīsi, ja tavā vadības programmā tāds variants būs ierakstīts. Lai Tev veicas!!!:face-smile::face-smile::face-smile:
avatar
Publicēts: 27.11.17 07:27
 citēt
Jā tā Smiltenes deputāte gan ir unikums Latvijas politiskajā spektrā - NA savā sarakstā paņēmuši sarkano putļerovcu nacisti, pie tam vēl šizoteriķi.
avatar
Publicēts: 27.11.17 16:55
 citēt
bet jēga tam guru iegūto naudu nodzert, tas jau tāds krievu business sanāk
A ajurvedas priesteris no Krievijas jau māca kā vecmeitam un zilzeķēm - ģimeni izveidot pareizi, kas skolotāju aprindās laikam aktuāli :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.11.17 17:42
 citēt
All marss- '' CILVĒKS PATS NEKO NENOSAKA UN NELEMJ, KAS LABS UN KAS ĻAUNS''

Šis Tavs teikums rosina domāt, ka esi par Radītāja teoriju. paldies!
avatar
Publicēts: 27.11.17 17:47 labots
 citēt
Vai tad ir tāda Radītāja teorija? Kur publicēta?
Izziņai - kas ir teorija: lv.wikipedia.org...
Teorija (grieķu: θεωρία - aplūkošana, pētījums) ir zinātnisku atziņu paveids, kas dod vienotu, sistemātisku priekšstatu par esamības likumsakarībām. Noteiktas zinību nozares pamatideju sistēma. Teorijas tiek formulētas, attīstītas un pārbaudītas saskaņā ar zinātnisko metodi.
Parasti teorijas tiek pārbaudītas ar eksperimentiem. Ja eksperimenta laikā neizpildās dotās teorijas apgalvojumi, tad teorija ir aplama.°

P.S. Tomēr atradu savā vecajā svešvārdu vārdnīcā arī "pielaidi" - ar teoriju var apzīmēt arī uzskatu sistēmu, kas nav balstīta realitātē.
avatar
Publicēts: 27.11.17 20:08
 citēt
Mācītājkungs! Es visu laiku un vienmēr esmu teicis un rakstījis, ka šo projektu "SAULES SISTĒMA" ir radījis RADĪTĀJS. Tik atšķirība starp jēdzieniem "radītājs" un "dievs" ir milzīga un nesavienojama.

Radītājs ir uzbūvējis mūs-biorobotus un visu, kas mums apkārt, bet dieva tēlu pielūgt katrai biorobotu grupai iedalījis savu. Vai nu koka gabalu, akmeni,spīdēkli, iedomātu cilvēka tēlu u.t.t. Tās ir vadības programmas un cilvēkroboti tās nevar pārkāpt. Tāpēc te viss notiek pēc plāna un grafika.

Bet lai būtu dažādība, dialogi un disputi, Radītājs dažiem cilvēkrobotiem ir pamainījis vadības programmas un ļāvis izteikt kaut ko atšķirīgu. Manuprāt tas varētu būt tāds kā sagatavošanas posms nākošajam šīs "lugas", ko par dzīvi sauc, cēlienam. Tā ka dižie notikumi mūs JAU gaida!!! HA!
avatar
Publicēts: 27.11.17 20:18 labots
 citēt
no Aivara Gardas kaziņām - intervija

fronte.lv...

Mūsu Ksenija atmasko visādus šarlatānus un šizotēriķus

veselam.la.lv...
avatar
Publicēts: 27.11.17 20:48
 citēt
Gunars! Diemžēl gandrīz visa zinātne balstās uz tādām nepierādītām teorijām un pieņēmumiem.

Tu teici: "Parasti teorijas tiek pārbaudītas ar eksperimentiem. Ja eksperimenta laikā neizpildās dotās teorijas apgalvojumi, tad teorija ir aplama." Te vēl vajadzētu piebilst: vai arī eksperiments ir aplams. Vai arī "zinātnieks" ir viltus zinātnieks.

Droši vien, ka tāda RADĪTĀJA teorija arī pastāv, tik to slaveno pretinieku pulks vēl pārāk liels.
iedomājies, cik profesoru grādu būtu jāanulē un kādi "zinātnisko" grāmatu un disertāciju kalni būtu jānodod makulatūrā, ja to oficiāli atzītu. Par reliģiju nemaz nerunājot, tā būs vienkārši katastrofa. Kau kas līdzīgs ir ar bēdīgi slaveno Darvina evolūcijas teoriju. Jaunie zinātnieki vairs netic, bet vecos vēl negrib izmest mēslainē... HA!

Ja Tevi šīs problēmas interesē, varam padiskutēt.
avatar
Publicēts: 27.11.17 22:38 labots
 citēt
All-marss:Gunars! Diemžēl gandrīz visa zinātne balstās uz tādām nepierādītām teorijām un pieņēmumiem.......
......Ja Tevi šīs problēmas interesē, varam padiskutēt.

Kādā nozarē Tu darbojies, ja Tev ir tik negatīva pieredze?
Man ne tuvu nav tādi secinājumi. Zinātnē nostrādāju nepilnus 20 gadus. Pēdējā vietā -Cietvielu fizikas institūtā elektrohromo materiālu laboratorijā nodarbojos ar Indija/alvas oksīda plāno kārtiņu iegūšanu. Šis materiāls ir ar ļoti plašu pielietojumu visur, kur vajadzīgs labi elektrību vadošs un tajā pat laikā caurspīdīgs materiāls. en.wikipedia.org...
Ar magnetrona uzputināšanas metodi vakuumā varējām iegūt pārklājumus ar vadāmību tā laika pasaules rekorda līmenī. Kuriozi bija tas, ka plānās kārtiņas bija jāuzputina uz kvalitatīva stikla pamatnēm. Labākais, kas padomju impērijā bija pieejams bija fotoplašu stikls. Bet sagāde un loģistika bija tāda, ka tīru stiklu nopirkt nevarēja. Mūsu laboratorijā pamatnes gatavoja vēlāk foto sabiedrībā labi pazīstamais Raimo Lielbriedis, no fotoplatēm mazgāja nost fotoemulsiju, kodināja un visādi ņēmās, lai iegūtu nepieciešamo izejmateriālu....:face-smile:

P.S. Un pilnīgi visa teorija, uz ko balstījos un lietoju, darbojās!!!:face-smile:
Bet tas, ka Tu turi rokā savu digitālo fotoaparātu un vari ievietot šeit bildes, liecina, ka fizikas, ķīmijas un matemātikas zinātnes darbojas nevainojami! Nav nekā praktiskāka par pareizu teoriju.:face-smile::face-smile::face-smile:
avatar
Publicēts: 28.11.17 01:58
 citēt
''Es visu laiku un vienmēr esmu teicis un rakstījis, ka šo projektu "SAULES SISTĒMA" ir radījis RADĪTĀJS. Tik atšķirība starp jēdzieniem "radītājs" un "dievs" ir milzīga un nesavienojama.''

Tie, kuri Bībeli uzskata par Dieva vārdu, uzskata, ka Dievs ir visu radījis. Tātad, radītājs. Dievam bija Ideja vai Vārds.
avatar
Publicēts: 28.11.17 09:31
 citēt
Nopietni cilvēki skaitās, bet atraduši, ar ko diskutēt!
HA!
avatar
Publicēts: 28.11.17 13:11
 citēt
Gunča ! Beidz nu izrādīt savu muļķīgo poļa augstprātību! Aristokrāts atradies. Masters jau tevi pietiekoši labi raksturoja, tā ka es te negribu atkārtoties.

Kā virsnieks virsniekam tev teikšu: nelecies, skroder!:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.17 13:44
 citēt
Mācītājkungs! Bībele Nav dieva vārds. Bībele ir cilvēku vārds, kuri izdomāja SAVU dievu. Bībelei ar mūsu pasaules radītāju NAV nekāda sakara. Atceries, ka bībelei tic tikai viena daļīņa zemes iedzīvotāju. Citas tautas tic citādiem "svētajiem" rakstiem un citādiem dieviem. HA!
avatar
Publicēts: 28.11.17 13:45
 citēt
Schneider:Nopietni cilvēki skaitās, bet atraduši, ar ko diskutēt!
HA!


Tas vēl nav viss:


apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 28.11.17 14:34
 citēt
oi, Māri, uz to mums atkal jāiedzer!
avatar
Publicēts: 28.11.17 14:52
 citēt
Nu sūdi vagā, jau tagad pāris pusmuļķīši te cenšas atvērt 6.palātas filiāli, kas tad būs...
avatar
Publicēts: 28.11.17 15:13
 citēt
Gunars! Tevis teiktais:" tas, ka Tu turi rokā savu digitālo fotoaparātu un vari ievietot šeit bildes, liecina, ka fizikas, ķīmijas un matemātikas zinātnes darbojas nevainojami!" ir pareizs, tomēr Tas tāds vienkāršots skatījums uz lietām. Sak, redzi, viss darbojas, viss notiek, ko ta vēl tev vajag??!! Man tas tāds DULLĀ DAUKAS sindroms: gribas redzēt, kas tur aiz horizonta... Var būt esi ievērojis, ka mācītie vīri nevis RADA likumus un formulas, pēc kādiem notiek dažādi procesi, bet gan ATKLĀJ likumsakarības, pēc kādām šie procesi notiek. Tā tad Tos likumus, pēc kuriem kāds process var notikt ir radījis kāds cits ilgi pirms tam, kad tika radīts Homo sapiens. Vai grandiozāks piemērs: Saules sistēma ar tās planētām kustas un griežas ne pēc kādiem tur Keplera likumiem, bet gan pēc šīs sistēmas Radītāja likumiem un vienādojumiem miljardiem gadu pirms Keplera. Ar to es gribu teikt, ka mēs tikai izmantojam to zinātni, to ķīmiju, to fiziku, ko kāds cits mums gādīgi nolicis priekšā. Pie tam paši nesaprotam, kam mums viss tas vajadzīgs. Bet var būt tu saproti??? Vai esi par to domājis???
avatar
Publicēts: 28.11.17 15:43
 citēt
Marsam tāda tipiska antizinātniska buldurēšana, kad pavirši izlasījis pāris populārzinātniskas grāmatiņas (vai ren-tv fans) un vēlme pafantazēt :face-smile: tas jau nav slikti, tik pieaugušam cilvēkam jāprot vēlamo nošķirt no realitātes.
avatar
Publicēts: 28.11.17 15:44
 citēt
Tikai komentāram - ir RADĪTI vairāki ķīmiskie elementi. Tieši radīti, ne atklāti :) Arī to ābolu, ko Tu ēd, ir radījis cilvēks. Jā uz kaut kāda eksistējoša augļa pamata, tomēr radījis savu - ēdamu :)
avatar
Publicēts: 28.11.17 15:48
 citēt
Tomēr viss, ko cilvēki spēj radīt, notiek dabas likumu ietvaros, nekā pārdabiska tajā nav. Mistificējot, var teikt- Dieva likumu ietvaros.
avatar
Publicēts: 28.11.17 16:19
 citēt
Mācītājkungs! Tevis teiktais:"Tomēr viss, ko cilvēki spēj radīt, notiek dabas likumu ietvaros, nekā pārdabiska tajā nav.", ir zelta vārdi, pie tam pareizajā laikā teikti.!!! Te tikai der piebilst, ka "dabu" tomēr kāds ir radījis. Katrs radījums, lai tas varētu eksistēt, pastāvēt un darboties, jau PIRMS radīšanas jāapgādā ar likumiem (vai programmām), pēc kuriem tas darbosies. Grozies kā gribi, projektam ir jābūt VISPIRMS! HA!
avatar
Publicēts: 28.11.17 16:32
 citēt
Kārli! Netaisos tevi pārliecināt, jo nevar pārliecināt biorobotu, ja tā darbības programmā nav punktu, kas atļautu citādas informācijas ievadi un citādu faktu apstrādi.

Bet tā intereses pēc, vai vari pateikt, kuri no maniem izteikumiem Tev liekas fantastiski vai antizinātniski? Neņem ļaunā, bet tomēr interesanti.
avatar
Publicēts: 28.11.17 20:25
 citēt
ja Dabu kāds ir radījis, tad kāds ir radījis arī Radītāju . Sākas nebeidzama Radītāju ķēdīte.
avatar
Publicēts: 29.11.17 23:19 labots
 citēt
Esot Rīgā bijusi dziednieku Konference
:face-grin:
www.facebook.com...

PS un pretēja viedokļa raksts

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 30.11.17 17:49
 citēt
Priore: " ja Dabu kāds ir radījis, tad kāds ir radījis arī Radītāju . Sākas nebeidzama Radītāju ķēdīte."


Mācītājkungs! Tik tālu mūsu vadības programmas iespējas vēl nesniedzas, lai izprastu pasauli ārpus mūsu dzīves telpas. Bet no otras puses, biorobotam tas arī nav vajadzīgs. Spēlē savu iedalīto lomu šajā lugā vai bojevikā un viss. Labākā gadījumā tev tiek atļauts saprast mazu gabaliņu no tās dzīves, no tās pasaules, kuru tu itkā pats dzīvo un veido. Labi, ja pats to saproti un pieņem. Viss, ko mēs darām, ir jau iepriekš ieplānots visos sīkumos. Un, pats galvenais, izpildāms nekavējoši un bez variantiem. Labu dienu Tev!:face-grin:
avatar
Publicēts: 30.11.17 21:51 labots
 citēt
All-marss:


Viss, ko mēs darām, ir jau iepriekš ieplānots visos sīkumos. Un, pats galvenais, izpildāms nekavējoši un bez variantiem. Labu dienu Tev!:face-grin:


Jā zinu to, ka ne mats bez Viņa ziņas nenokritīs.
avatar
Publicēts: 30.11.17 23:49
 citēt
Jā,Jā, Mācītājkungs! Tik nevajag šīs pasaules saimnieku padarīt par nezkādu dievu un pielūgt kā elku. Tas izskatās tik pat muļķīgi, kā kad sivēni savu saimnieku sagaidītu ar gavilēm un ALElujā spiedzieniem, nemaz nenojaušot, kam tad tie tiek baroti... HA!
avatar
Publicēts: 01.12.17 08:29
 citēt
no pTAC sūdzībām

Patērētājus māna arī zīlnieki, solot teju vai zelta kalnus, bet beigās nav ne laimesta loterijā, ne karjeras lēciena. Izskatās, ka šī joma ir ārpus kontroles.
PTAC bija saņēmis sūdzību par čakras neatvēršanu. Bet manos instrumentos nav tādu iespēju, lai konstatētu, ir vai nav atvērta čakra. Es domāju, ka cilvēks, ejot pie zīlnieka, tomēr izvērtē ticamību, cik lielā mērā viņa pareģojumi, var vai nevar piepildīties. Grūti tomēr būtu pierādīt, vai šajā gadījumā solījumi ir vai nav piepildījušies. Ja nu tomēr izdodas pierādīt, ka bijis šarlatānisms, varētu būt jautājums par naudas atmaksu – vajadzīgs čeks, par ko neesmu droša, ka pie zīlniekiem tā notiek.:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.12.17 20:47
 citēt
20:44 negatIvs: viens kanāls neskan, bet tā jau super, ne kā priores gaudu dziesmas, kuras paklausīties kad vēdera izejas mudināšanas zāles beigušās
avatar
Publicēts: 11.12.17 21:06
 citēt
avatar
Publicēts: 11.12.17 22:36
 citēt
avatar
Publicēts: 15.12.17 21:23
 citēt
Kaut kas traks, ka nevienu raidstaciju vairs nevar klausīties, visi stāsta, cik bezgalīgi daudz dāvanu esot jāsapērk. Kad atvērās dzelzs aizkars, mēs arī kā no saites norāvušies dāvinājām katrs katram. Tas bija murgs, KAMĒR BEIDZOT KĀDS PATEICA : "Pietiek! Turpmāk dāvanas saņems TIKAI sīkie un ar Ziemassvētku vecīša starpniecību TIKAI no saviem vecākiem. Un harmonija atjaunojās....:face-smile:
avatar
Publicēts: 15.12.17 21:59
 citēt
GunarsII:Kaut kas traks, ka nevienu raidstaciju vairs nevar klausīties, visi stāsta, cik bezgalīgi daudz dāvanu esot jāsapērk. Kad atvērās dzelzs aizkars, mēs arī kā no saites norāvušies dāvinājām katrs katram. Tas bija murgs, KAMĒR BEIDZOT KĀDS PATEICA : "Pietiek! Turpmāk dāvanas saņems TIKAI sīkie un ar Ziemassvētku vecīša starpniecību TIKAI no saviem vecākiem. Un harmonija atjaunojās....:face-smile:


...to trakumu mēs jau pārtraucām pāris gadus atpakaļ,pēc GunarsII shēmas.:face-wink:
avatar
Publicēts: 17.12.17 20:24
 citēt
Vai tiešām neviens šo sērgu neapturēs www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.12.17 00:39 labots
 citēt
Jolan:Vai tiešām neviens šo sērgu neapturēs www.delfi.lv...

Jā, teksts par dieva labumu diezgan smieklīgs.
""Pāvests vērš uzmanību uz to, ka šis nav labākais tulkojums un ievieš neskaidrības.Tie, kas nezina kontekstu un tulkojumu, saka: "Nu jā, Dievs kārdina, Dievs ir slikts." Un tāpēc Pāvests aicina precizēt šo tulkojumu," skaidro Stankevičs.""

Par dieva labumu un sliktumu jau Marks Tvens savulaik ir diezgan plaši un trāpīgi izteicies.
www.delfi.lv...

Man savukārt uz Ziemassvētkiem smaidiņu izraisa pats Kristus dzimšanas datums. Ir diezgan saprotami, ka dievs gribēja Kristum likt piedzimt kādā zīmīgā datumā. Gada garākā nakts būtu īsti piemērota. Ar dzemdību laika paredzēšanu viņam tā kā vajadzētu tikt galā, arī astronomijā vajadzētu orientēties. Bet viņš kļūdījās un tāpat kā senās tautas saulgriežus noteica 3 dienas par vēlu. Kāpēc senās tautas svinēja gan Jāņu, gan Ziemassvētku saulgriežus ar 3 dienu nokavējumu, mēs šodien labi saprotam.
Tomēr arī radītājs izvēlējās kļūdaino datumu. Varam trīsreiz minēt, kāpēc.
Bet, kā mēdz teikt, āboli no ābeles tālu nekrīt. Skaidrs, no kurienes nāk negodīgas konkurences metodes mūsu sabiedrībā.:face-grin:
avatar
Publicēts: 18.12.17 08:34
 citēt
Intervija ar Stankeviču

www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 18.12.17 08:51 labots
 citēt
Jolan:Vai tiešām neviens šo sērgu neapturēs


Lai takš strīdas...:face-wink:
Katram savs- mums megapukseļi un bokehi, šamiem- visvisādi dievavārdi...:face-wink:
avatar
Publicēts: 18.12.17 11:25
 citēt
Friidis:
Jolan:Vai tiešām neviens šo sērgu neapturēs


Lai takš strīdas...:face-wink:
Katram savs- mums megapukseļi un bokehi, šamiem- visvisādi dievavārdi...:face-wink:


...mēs ar saviem "pixeļiem' nevienam neuzbāžamies un savā pulciņā par katru cenu ievilkt negribam :face-wink:
avatar
Publicēts: 18.12.17 11:33
 citēt
jā, mēs tik gānam nikonistus, kanonistus, fudžistus, sonistus un pentaksistus, atkarībā no tā, kurai konfesijai piederam!
avatar
Publicēts: 18.12.17 12:14 labots
 citēt
KolsDee:jā, mēs tik gānam nikonistus, kanonistus, fudžistus, sonistus un pentaksistus, atkarībā no tā, kurai konfesijai piederam!

Tikai dažus gānītājus esmu šeit ievērojis. Man ir cits uzskats - sliktos fotoaparātus jau sen vairs neražo. Pilnīgi nekāda kļūda nebūs pēc formālajiem parametriem izvēloties sev jebkuru piemērotu no uzskaitītajiem.
P.S. Vēl Olimps un Panis jāieraksta listē:face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. ...
 4. 15
 5. 16
 6. 17
 7. 18
 8. 19
 9. 20
 10. 21
 11. 22
 12. 23
 13. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (6):