forum.gif


Tad nu beidzot kāds to pateica
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Tad nu beidzot kāds to pateica
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. ...
 4. 10
 5. 11
 6. 12
 7. 13
 8. 14
 9. 15
 10. 16
 11. 17
 12. ...
 13. 23
 14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.11.17 01:09 labots
 citēt
Skatos, ka padlaiku penši, kuriem visa ekonomikas sapratne koncentrējas veikalos ar pilniem desu plauktiem, sasparojušies valsts slavināšanā un aizbraukušo nabagu apņirgšanā. Hihi, paskatīsimies kādu dziesmu dziedāsiet pēc 7-10 gadiem, kad eirofondu dotācijas LV ekonomikai apsīks, darbaspējīgo paliks 1,5 reizes mazāk kā šodien un nebūs vairs, kas iemaksā jūsu pensiju fondā. Sabiedrības struktūra ir degradēta, pensionāru skaits procentuāli pieaug nepārtraukti, darbaspējīgo un skolnieku vecuma bērnu skaits arī samazinās nepārtraukti. Nē, nu visticamāk, ka LV ņems kredītus tāpat kā Grieķija, lai izmaksātu pensijas un jūs to nepamanīsiet. Mazbērni gan pamanīs, ja vien nebūs jau aiztinušies prom no šejienes.
Pieminēt salīdzināšanai Lietuvu, GunārII, ir nekorekti, jo Lietuva nekad nav bijusi industriāla valsts, atšķirībā no Latvijas - jau kopš 20.gadsimta sākuma. LV ir pa.irsusi ne tik daudz ražotnes, cik inženiertehnisko potenciālu. Vienīgā nozare, kas normāli turas, ir celtniecība, bet tas līdz eirofondu izbeigšanās gadam. Tās dažas IT firmas, ko masu mediji regulāri bāž acīs, ir sīkums. Zinu, ka daži teorētiķi teiktu, ka viss iepriekšējais bija nederīgs tirgus ekonomikai. Nu tad parādiet man, kur ir tas derīgais patreiz? Stendera ziepes, Madaras ziepes, vēl tur kura ziepes? Es pats grozos ražošanas jomā un redzu, kas notiek LV ekonomikā ne tikai no televizora ekrāna.

Pievērsieties labāk baznīcai, klausieties Vanagu un brauciet kopā ar LV krējumu uz Aglonu:)
avatar
Publicēts: 21.11.17 06:27
 citēt
Ja skatās nopietni,tad optimismam arī būtu jābūt kādam pamatam.Var jau bļaustīties uz kreklu plēst uz krūts,bet .... Diemžēl ilgtermiņā(5-10 gadi)es to pamatu optimismam arī neredzu.Diemžēl.
Pirmais kritiskais punkts būs jau 2020 gadā,kad beigsies eirofondi un daudzīem pazudīs eiforija un "patriotisms"
avatar
Publicēts: 21.11.17 08:46 labots
 citēt
Man ir optimisms kaut par to, ka varu apmierināt cilvēka elementārās vajadzības - būt paēdušam un apģērbties.
Bet jūs jau to nekad nesapratīsiet, tādēļ varat turpināt savu vaimanoloģiju bez manis.

Uz Aglonu jābrauc 14.augustā, tur svecīšu gājiens ir daudz pievilcīgāks par nākamās dienas pompozo dievkalpojumu, Vējoņa ķieģeļģīmji nevienu neregulē, bet Mūrniece iet krustaceļu kopā ar visiem bez apsardzes.
avatar
Publicēts: 21.11.17 08:52
 citēt
Laimīgais,ku Tev maz vajag.Man kaķis arī ir laimīgs-paēd,padirš un guļ.Tāpēc mēs esam tur kur esam-tauta pieticīga.Nožēlojami
avatar
Publicēts: 21.11.17 08:58
 citēt
Ja aizietu uz gastronomu, kurā ir tik krupa perlovaja, žir govjažij un stavrida naturaļnaja, bet apģērbu veikalā viena modeļa pelēki uzvalki, ar kādiem mugurā šodien pat būvstrādnieks granti nesijā, ātri vien sāktu saprast sava kaķa laimi.
avatar
Publicēts: 21.11.17 09:10
 citēt
Par jebanātismu (nejaukt ar viekārši ticību): www.pure-t.ru...
avatar
Publicēts: 21.11.17 11:49
 citēt
Ticība paliek ticība.Tie paši vēži,tikai citā kulītē :D
avatar
Publicēts: 21.11.17 12:36 labots
 citēt
Tas bija tas, ko es jau teicu - Mikriņu šoferi ciena pravoslāvu simboliku :face-grin:
jo kalpo kā amulets, katrs brauciens var būt pēdējais ....:amazing:
avatar
Publicēts: 21.11.17 12:58 labots
 citēt
...jo mikriņā var iekāpt sahadži jogas neadekvāts pasažieris.:anger:
avatar
Publicēts: 21.11.17 13:09
 citēt
Jolan:Laimīgais,ku Tev maz vajag.Man kaķis arī ir laimīgs-paēd,padirš un guļ.Tāpēc mēs esam tur kur esam-tauta pieticīga.Nožēlojami


nē Joli, viss ir tieši pretēji, attīstību un lielāku labklājību bremzē daudzu rijība, vēlme tērēt vairāk nekā vajadzīgs, kad nemāk dzīvot taupīgi :face-wink: tā ir galvenā problēma visām valstīm kuras izrāvušās no padomijas. Padzīvojot UK es to ātri sapratu, tur cilvēki jau sen sapratuši ka viss pasu rokās, nevar paļauties uz valsts dāvanām. Jādzīvo tā kā vari atļauties, tāpēc arī viņi ir taupīgi un tik idiotiski neielien parādos :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.11.17 13:25
 citēt
...ir liela starpība-dzīvot taupīgi vai nevar atļauties.Mūsu valstī lielākā daļa NEVAR ATĻAUTIES.Trakākais ir tad,ja cilvēkam nav un nav vajadzības.Tā ir truluma pazīme.
p.s. es priecātos,ja "valsts" netraucētu strādāt,neraunājot jau par kaut kādām dāvanām.
avatar
Publicēts: 21.11.17 13:32
 citēt
Lūk daudzskaitlīgo valsts ierēdnīšu rijības dēļ, kuri ar savu lielo radu un draugu saimi kopā aprij ievērojamu daļu budžeta, arī ir tās visas nejēdzības par kurām vaimanologi vaimanā :face-wink:
avatar
Publicēts: 21.11.17 15:53 labots
 citēt
z_z:
......Pieminēt salīdzināšanai Lietuvu, GunārII, ir nekorekti, jo .....

Es savā aprobežotībā labāku salīdzinājumu par 3 Baltijas valstīm nevaru izdomāt, jo pēdējo 100 gadu vēsture mums identiska, ģeogrāfiskais stāvoklis, klimats un dabas resursi praktiski vienādi, iedzīvotāju skaits salīdzināms. Ja zini labāku salīdzinājumu, iesaki.

Vaimanologi salīdzina Latviju ar vecajām rietumvalstīm, kuras savā attīstībā NAV ATSVIESTAS ATPAKAĻ par 50 sociālismā pavadītiem gadiem un grib, lai mēs nekavējoties dzīvotu tāpat. Tas ir ne tikai nekorekti, bet arī demagoģiski. Atšķirībā no viņiem, mums vairākās paaudzēs nav bijusi iespēja sakrāto, apgūto un uzcelto atstāt mantojumā saviem bērniem. Tagad, lai ražotu konkurētspējīgu produkciju, mums vajag tikpat labas mašīnas kā rietumniekiem, bet atšķirībā no viņiem visa nauda ir jāaizņemas, jo sakrāts nav nekas. Kredītu maksājumi guļ virsū produkcijas cenai, līdz ar to straujais lēciens laukā no nabadzības var neizdoties. Salīdzinājums ar tā saucamo austrumu bloku jeb Varšavas paktu arī neder, jo komunistiskais režīms tur bija krietni maigāks nekā Padomju impērijā. Kāds tad ir pareizs salīdzinājums?
avatar
Publicēts: 21.11.17 17:13
 citēt
Gunars! "Pareiza" salīdzinājuma NAV! Ir tikai individuāls skatījums. Šinī spēlē nav ne uzvarētāju, ne zaudētāju. Tu tak nesāksi apgalvot, ka šahā vainīgas ir baltās vai melnās figūras. HA!
avatar
Publicēts: 21.11.17 17:42
 citēt
Slovākijā, kura apmēram līdzīga vidusmēra Baltijas valstij, tiek ražoti Hyundai auto un Whirlpool ledusskapji, mums arī piedāvāja RAFā montēt Forda busiņus, varējām arī VEFā ražot Philipsa pletīzerus, bet petrioti pacēlās: "VEFs mūsu, RAFs mūsu, neaddosim ārzemniekiem!!!"
Kas tagad ir VEFā un RAFā?
avatar
Publicēts: 21.11.17 18:34 labots
 citēt
All-marss:Gunars! "Pareiza" salīdzinājuma NAV! Ir tikai individuāls skatījums. Šinī spēlē nav ne uzvarētāju, ne zaudētāju. Tu tak nesāksi apgalvot, ka šahā vainīgas ir baltās vai melnās figūras. HA!

Kā tā -nav? Z-Z zin, kas NAV korekti, gan jau drīz pateiks arī, kas IR korekti. Mirkli pacietības!:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.11.17 19:50 labots
 citēt
Garīgās dzīves maska - jauns paziņas video
Guru par Kristu un lūgšanu , slepens bunkurs nacistu, Hitlers tiekās ar Hruščovu, datora iznīcināšanas ar slepenas mantras palīdzību
:face-grin:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 22.11.17 06:29
 citēt
tavam paziņam izsaktās nav pilns rublis,kaut gan mani tas neizbrīna.
avatar
Publicēts: 22.11.17 11:52
 citēt
a Naglis strādā par taxi šoferi, lūk tā!
avatar
Publicēts: 22.11.17 12:02
 citēt
gan jau uz savas ādas grib pārbaudīt,lai pec tam šoferīši nevarētu batonu ausīs spraust.
avatar
Publicēts: 22.11.17 12:03
 citēt
talavietis:a Naglis strādā par taxi šoferi, lūk tā!Nez Strautnieks ar mopēda tiesībām ar nevar pacelties līdz rikšas pilotam? Tuk-tuki (kā transports ne garīgās veselības diagnoze) jau populāri Eiropā paliek.
avatar
Publicēts: 22.11.17 12:10
 citēt
Kurš Naglis par taksistu brauc, bijušais Prihvatizācijas aģentūras direktors, vai?
avatar
Publicēts: 22.11.17 12:11 labots
 citēt
Schneider:Kurš Naglis par taksistu brauc, bijušais Prihvatizācijas aģentūras direktors, vai?


JĀ,Jānis Naglis

www.runabildes.lv...
avatar
Publicēts: 22.11.17 12:13
 citēt
Nu ņixyja sebe struja!!! :amazing::amazing::amazing:
avatar
Publicēts: 22.11.17 18:12 labots
 citēt
GunarsII:
All-marss:Gunars! "Pareiza" salīdzinājuma NAV! Ir tikai individuāls skatījums. Šinī spēlē nav ne uzvarētāju, ne zaudētāju. Tu tak nesāksi apgalvot, ka šahā vainīgas ir baltās vai melnās figūras. HA!

Kā tā -nav? Z-Z zin, kas NAV korekti, gan jau drīz pateiks arī, kas IR korekti. Mirkli pacietības!:face-smile:


Neuzskatu, ka valstis vispār ir jāsalīdzina. Ja pie mums spēļu eļļu un ātro kerdītu firmiņas ir nopirkušas likumdevējus, tad man pie d, ka tā ir vēl kaut kur. Nav šaubu, ka spēļu elles un ātro kredītu važas nav nekāds padomju mantojums, uz kuru tev patīk atsaukties. Jā, man šī tēma ir sāpīga, tāpēc, ka zinu daudz cilvēkus, kuru dzīvi ļoti sarežģījis šis mūsu valsts atbalstītais "bizness" un tā dēļ ir pat aizmukuši prom no LV, pāris cilvjiem esmu līdzējis izkļūt no viņu saistībām un parādu piedzīšanas ne visai tiesiskajām metodēm. Te Kārlis_K saka, ka tas esot postpadomijas sindroms, ka ļautiņi nezin kā sevi finansiāli un sadzīviski organizēt. Ja tā , tad jājautā, ko domā mūsu gudrā valsts, lai iemācītu cilvēkiem, ka kapitālisms ar savu naudas varu ir nežēlīgs un nav tikai pilni plaukti ar precēm? Tak neko nedomā, arī deputāti ir iesaistīti šajos biznesos vai saņem atripojumus no lobijiem par cilvēkus izģērbt netraucējošiem likumiem. Pie tam šī melnā biznesa upuri lielākoties ir jauni cilvēki līdz 35 gadiem, kuri pat padomju skolās nav mācījušies.

Vaimanalogs : www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 22.11.17 18:42
 citēt
avatar
Publicēts: 22.11.17 19:40
 citēt
"Вьетнамский скульптор, которому администрация школы заказала скульптуру..."
Tad par ko tur brīnīties, ja tas "skulptors", visdrīzākais, bija vietējās būvniecības šaragas melnstrādnieks?
avatar
Publicēts: 22.11.17 22:03
 citēt
vislabakais tuktuks ir Bonda seriāla filmā - Octopussy :face-grin:
avatar
Publicēts: 23.11.17 08:33
 citēt
Un pēc melnsvārču runas plūdiem šito jāizlasa

:face-grin:
udar russkih bogov vladimir istarhov
avatar
Publicēts: 25.11.17 08:26
 citēt
Tagad viss nostājās savās vietās-mamīte bez dzimumakta dzemdēja bērnu bez dzimuma.Viss sakrīt.Aleluja :face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 25.11.17 18:22 labots
 citēt
KolsDee:
Zviedrijas Evaņģēliski luteriskā baznīca aicinājusi savus garīdzniekus, runājot par Dievu, atturēties izmantot vārdus “Kungs” un “Viņš” un lietot dzimumu neitrālus vārdus.
Baznīca pašreiz reformē savu 31 gadu veco rokasgrāmatu ar rekomendācijām dievkalpojumu vadīšanā, valodas lietošanā un citos aspektos.
Lēmums par dzimumu neitrālu vārdu lietošanu, runājot par augstāko spēku, tika pieņemts ceturtdien Upsalā, noslēdzoties astoņus dienas ilgajai baznīcas padomes sanāksmei.
m.la.lv...

Nav ļaunuma bez labuma un izskatās, ka arī otrādi tā vecā patiesība ir spēkā. Un pie zviedriem tas labi redzams. Zviedrijā vismaz 200 gadus nav bijis kara. Tas ir jauki, bet cilvēki ir kļuvuši gļēvi, neizpalīdzīgi un nīgri. Viss parādījās jau baltiešu militārpersonuu izdošanā Padomju Savienībai 1946.gadā. Viena no manām meitām kaukādas apmaiņas programmas ietvaros pāris nedēļas padzīvoja zviedru ģimenē, gāja skolā un piedalījās visā jauniešu dzīvē. Bija pamatīgi pārsteigta, ka tīņu ballītēs tuvu pie beigām, kad notiek "pēdējā sadale" kurš kuru pavadīs uz mājām un varbūt pabučosies pie vārtiņiem, šo sadali veic meitenes.
Izskatās, ka dzimumu lomas tur apgriezušās ar kājām gaisā.:face-sad:
avatar
Publicēts: 25.11.17 22:43 labots
 citēt
Re ku īsts , autentisks, Austrumu garīgums, paziņa bija

raduga2005.lv... Pats Mahajogs Pailots Babadži ir klāt. Kam ir atlikti tādām vajadzībām 30eiri var piedalīties. Man bija 50 tāpēc ir VIP.

un
1)
bildites.lv...
2)
bildites.lv...

jāsaka - dāmas jaunas un smukas, nav krokodīļi :face-grin:
avatar
Publicēts: 26.11.17 10:24
 citēt
Bet ko dod jaunums un smukums, ja savos gados tik glupas, ka gatavas maksāt naudu, lai kopā ar kvekšķi laizīt kājas kaukādam čučmekam!
avatar
Publicēts: 26.11.17 12:07
 citēt
Labdien!!!

(Tad nu beidzot kāds to pateica (C) Jolan)
avatar
Publicēts: 26.11.17 12:49
 citēt
Par Ko 30€? Pailogs pat šitā nevar izdarīt: m.youtube.com...
avatar
Publicēts: 26.11.17 13:05
 citēt
Phe! A es domāju, ka viņš ar pautiem iesēdīsies ugunskurā...
avatar
Publicēts: 26.11.17 13:35
 citēt
Nez ko Nora De Golda dara
tā negrimst dibenā ne pa :face-grin:kam
avatar
Publicēts: 26.11.17 17:07
 citēt
30 eiriki no katra nāpšļa... Normāls kodiens pēc tam sanāk tam Benderu Ostapam
avatar
Publicēts: 26.11.17 23:47
 citēt
Naciķu saraksta deputāte grib pievērst ajūrvēdai krievu versijā Smiltenes novada direktorus: www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 27.11.17 00:30
 citēt
Mācītājkungs! Tev pamazām sāk veidoties pareizais pasaules uzskats. Jā, cilvēks šinī pasaulē ir centrālā figūra. Viss, kas apkārt cilvēkam, ir radīts TIKAI CILVĒKA EKSISTĒŠANAI. Paņem jebkuru dabisko procesu un tu redzēsi, ka tas darbojas tikai un vienīgi cilvēka eksistēšanas nodrošināšanai. Katra auga, dzīvnieka, dabas resursu uzdevums ir nodrošināt cilvēka eksistenci. Biorobots-cilvēks bez ēšanas var iztikt dažus mēnešus, bez dzeršanas dažas dienas, bez elpošanas dažas minūtes! Nu saki, kas tas par "dabas kroni" un dieva vietnieku zemes virsū???? HA!

Vienīgi kļūdies: "ja cilvēks kļūst par visu lietu mēru, tad no tā neizbēgami izriet morālais relatīvisms, kas spēj attaisnot jebkādu noziegumu, jo cilvēks pats sev nosaka, kas ir labs un kas ļauns."

Ja cilvēks ir kāda radīts, tad tas radītājs katrā cilvēkrobotā ir ielicis SAVU vadības programmu, kura tad arī nosaka cilvēka darbošanās virzienus un mērķus. CILVĒKS PATS NEKO NENOSAKA UN NELEMJ, KAS LABS UN KAS ĻAUNS:anger::anger::anger::anger:

Bet ar laiku varbūt to sapratīsi, ja tavā vadības programmā tāds variants būs ierakstīts. Lai Tev veicas!!!:face-smile::face-smile::face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. ...
 4. 10
 5. 11
 6. 12
 7. 13
 8. 14
 9. 15
 10. 16
 11. 17
 12. ...
 13. 23
 14. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (4):