forum.gif


Neadekvāto lietotāju bloķēšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / Ieteikumi / Neadekvāto lietotāju bloķēšana
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.01.16 11:35
 citēt
Es ieteiktu sekojošu metodi kā tikt galā ar šādiem kadriem:

1. Piešķirt tēmas autoram papildu iespēju (bez jau esošajām iespējām izdzēst sākotnējo postu un mainīt tēmas virsrakstu) izveidot lokālo “melno sarakstu” savai tēmai.

2. Katrs lietotājs saņem ziņu par to, ka viņš iekļauts kādas tēmas melnajā sarakstā un attiecīgi var izdarīt secinājumus – turpināt tādā garā, vai tomēr PADOMĀT.

3. Ja konkrēts lietotājs ir iekļuvis 5+ dažādu tēmu šādos lokālos melnajos sarakstos, ziņa aiziet f-bloga adminiem un tie tad arī pieņem lēmumu ko darīt tālāk.

4. Ja tēmas autors apdomājas, ka nemaz tik traki nav un sākotnējais cepiens par “ne-tēmas” vai “uzbraucienu” izplatīšanu nemaz nav tik liels, tas var šo lietotāju no sava melnā saraksta atbrīvot. (:

Šad un tad pastaigāju pa DPreview forumiem un tur izskatās, ka lietotāji ļoti seko līdzi savam bazāram, lai ar tiem kas ļauns nenotiktu. Nezinu vai tās ir bailes no saita adminiem vai vienkārši kādas citas īpašības?
avatar
Publicēts: 29.01.16 11:41
 citēt
Foto.ru topiku autori var dzēst postus. Sākumā to lapu paši lietotāji sauca par фото.хрю un фото.сру, bet tagad tā ir pārvērtusies par visumā zolīdu interneta resursu.
avatar
Publicēts: 29.01.16 12:07
 citēt
Pilnīgi garām, jo katrs sāks izdomāt savus īpašos melnos sarakstus un iekļaut tajos visus kas viņam nepatīk pat ja viņš neko nav rakstijis tēmā
avatar
Publicēts: 29.01.16 12:35
 citēt
Tēmas autoram vienkārši jādod iespēju dzēst postus.
avatar
Publicēts: 29.01.16 13:10
 citēt
Es esmu ar mieru apmaksāt viena admina darbu, cik nepieciešams, lai šo piedāvājumu ieviestu praksē.
avatar
Publicēts: 29.01.16 13:20
 citēt
Varbūt melnos sarakstus nē, bet, piemēram, 5x kāda autora komentārus izdzēš, piemēram mēneša laikā un automātiski uzliekas 2 nedēļu bans uz komentāru pievienošanu :)
avatar
Publicēts: 29.01.16 13:45
 citēt
Da vienkārši katram derētu personāla ignorliste, pievieno idiotu un turpmāk vienkārši neredzi idiota aktivitātes.Kad gana daudz būs pievienojuši idiotu savās ignorlistēs, šim uzturēšanās fotoblogā kļus baigi "aizraujoša", varēs baurot savas gudrības tukšumā.
avatar
Publicēts: 29.01.16 14:04
 citēt
Bet no malas katrs redzēs to baurotavu, tādēļ blogs te tā arī varēs sapūt savā sulā bez svaigām asinīm, toties zem baurotāja komposta kastes vāka.
avatar
Publicēts: 29.01.16 14:21
 citēt
No malas tas nekā neatšķirsies no pašreizejās situācijas. Ākstus var neitralizēt tikai ilgstoši ignorējot, viņiem vienkārši piegriezīsies komunicēt pašiem ar sevi, pie tam tas strādās nevis nika bet konkrētās personas līmenī, neatkarīgi no nomainītā nika daudzuma personāžs šā kā tā tiks atšifrēts un noignorēts. I adminiem galva nesāpēs par procesu. Banošana īsti neko neatrisina, jo āksti reģistrējās atkārtoti un banošanas process ir stipri garš un rets šajā lapā, tā kā jaunais niks atkal ilgstoši pisīs mozgas apkērtējai sabiedrībai.
avatar
Publicēts: 29.01.16 15:17 labots
 citēt
60uz5komats6: ...banošanas process ir stipri garš...

Paga, paga, tur jānomaina cietie diski pusē pasaules serveru?
Šo ākstu var ignorēt cik uziet, viņš par atbildi ne tikai ķēzās svešās tēmās, bet cepj čupām savas, viņam maksā par postu skaitu.
Kā man kādreiz mācīja krievu laiku programmas kājnieku opicieru taktikā - uzbrukuma tempam jāapsteidz pretinieka atkātšanās tempu. Tātad - šo tipiņu jābano uzreiz pēc kārtējā nika atpazīšanas.
avatar
Publicēts: 29.01.16 16:19 labots
 citēt
Temats tikpat vecs kā internets :) Nu un mūžigs tas arī būs turpmāk :) Arī idiņi ar savu vienīgo pareizo viedokli būs vienmēr :) Es to visu cenšos neuztvert vispār (sanāk vai nesanāk, tas gan ir cits jautajums :D ), jo problēmas būtībā ir paša attieksme un nozīme kādu piešķiram vienai vai otrai lietai. Mēs bieži mēdzam šķendēties par sūdīgiem laika apstākļīem, bet tiem apstākļiem ir dziļi pie pakaļas ko par viņiem domā - viņi vienkārši ir! :) Tieši tas pats ir ar visādiem nepieskaitāmajiem, kuriem ir iekšēja nepieciešamība savu glupību eksponēt maksimāli daudz un visur :D
Manuprāt diezgan pareiza doma ir muļķus ignorēt, jo nav iespējams viņiem kaut ko skaidrot :D Tāpēc vienkāršāk un noderīgāk ir trenēt pašam savu mentālo un psiholoģisko izturību, nekā gudrot iznīcinošus argumentus oponentam, kurš nav spējīgs domāt "in general" un principā nespēj pieņemt atšķirīgu viedokli :)
Kaut kad sen Viestura Rudzīša bloga atsauksmēs viens skuķis ļoti pareizi ierakstīja:

"Latvijā diskusiju "kultūra" paģēr pareizo un nepareizo viedokli - uzvarētāju un zaudētāju. Tāda diskusija ir pilnīgi bezjēdzīga un tās rezultātā nekas nerodas - ne jauna atziņa, ne arī kāds problēmas risinājums"
avatar
Publicēts: 29.01.16 16:22
 citēt
Kā tad , kārrējais "Mans viedoklis un nepareizaias" :)
avatar
Publicēts: 29.01.16 16:29
 citēt
Es tomēr rosinu atteikties no 21.gadsimtā tik ierastās ignorēšanas - ja nepatīk - neskaties (nelasi, paej garām, ja kādu sit, neizsauc ātro palīdzību, ja uz ielas kāds guļ un asiņo, ignorē, izrādi vienaldzību, tas ir stilīgi). Šeit ir fotoblogs, kur es gribu uzturēties, publicējot bildes, reportāžas, izsakot argumentētu viedokli vai kritiku, diskutējot par foto un ar tām saistītām lietām, nevis izliekoties, ka nekas nav noticis, ja regulāri kāds muļķis čurā kāpņutelpā...
avatar
Publicēts: 29.01.16 16:34
 citēt
Bet galvenais - tā ignorēšana ne-pa-līdz!!!
avatar
Publicēts: 29.01.16 17:48
 citēt
Bet nu pirmkārt ir jālikvidē cēlonis šai konkrētajai problēmai, fragmas caumurs, ar kuru bildēt, ir štrunc pret reliģisku sektu, fašisma un kara propagandu.
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:18
 citēt
Lācītis Pūks mierīgi vadīja dienu, kad pēkšņi pie viņa atskrien sivēntiņš un izmisis saka: "Lācīt, lācīt! Kā tev iet?"
"Brīnišķīga diena," lācītis lēnīgi atbild.
"Kā? Tu nezini, kas noticis? Nu, lidmašīna nokritusi!" satraucies aizgūtnēm saka sivēntiņš.
"Tiešām? Bet vispār brīnišķīga diena," lācītis joprojām lēnīgi atbild.
"Nu, kā? Lidmašīna taču nokritusi!" neizpratnē par Pūka reakciju ir sivēntiņš.
"Bet, vai es varu tajā visā kā līdzēt?" jautā lācītis.
"Nē, tu nevari līdzēt! Bet ir nokritusi lidmašīna! Ir notikusi traģēdija!" saka sivēntiņš.
"Nu, bet, ja es nevaru līdzēt, tad... šodien ir brīnišķīga diena," atbild lācītis.
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:43
 citēt
Par Fandango teikto-tas tikai apstiprina tēzi,ka tehnoloģijas attīstība prasa arī paša cilvēka attīstību kas ir mūsdienu lielākā problēma,jo cilvēks netiek līdz,viņš joprojam ir svoločs un nespēj kļūt labāks.Ja arī spēj,tad tikai nedaudz-tehnika attīstās daudz ātrāk. Modernā komunikācija prasa ievērot noteikumus un likumus,prasa spēju tikt pāri sīkiem,ikdienišķiem aizvainojumiem un neieslēgt"atriebības mehānismus"Tas,piemēram,par komentāru kvalitāti.Tieši tāpat kā supermoderna tehnika negarantē tikpat reižu labākas bildes.Tieši otrādi-NikonD5 īpašniekam ir arī daudz vairāk jāzina un jāprot nekā Zenīta īpašniekam.Pretējā gadījumā tehnoloģija savu pozitīvo efektu nespēj dot un kļūst par pašmērķi priekš tukšas zīmēšanās(kam lielāks krāniņš):face-glasses:
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:44
 citēt
Fandango:..kā reiz teica Gunārs- viņš kautrējas kādam savam draugam ieteikt Fotoblog, redzot šos beztēmas topikus..


Ja cilvēks kauč ko negrib, viņš vienmēr atradīs ieganstu.:-)
p.s. Tēma manuprāt ir gana neaktuāla, jo pēdējā gada laikā fotobloga auditorija ir samazinājusies, un samazinājusi nevis beztēmu dēļ, bet gan aiz to, ka fotogrāfija vairs nav tik saistoša, un blogs latviešu valodā arīdzan, Tam ir objektīvi iemesli un ja kādam šķiet, ka diskusiju kvalitāte ir samazinajusies, tad arī tas varētu atbilst patiesībai, jo dabiskās atlases rezultātā latviešu valodā runājošo un diskutējošo skaits samazinās, un attiecīgi arī kvalitāte krītas.
Viss ir normāli, un to pārdesmit aktieru dēļ, kuri še apgriežās, nav vērts vairs nekādas izmaiņas radīt.
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:55
 citēt
Bzh:Varbūt melnos sarakstus nē, bet, piemēram, 5x kāda autora komentārus izdzēš, piemēram mēneša laikā un automātiski uzliekas 2 nedēļu bans uz komentāru pievienošanu :)
Izklausās pēc labas alternatīvas atriebes balsojumiem zem bildēm :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:56
 citēt
Paklau, Latvijā samazinās iedzīvotāju skaits, ja neskaitīt valsts ūdensgalvu, droši var atslēgt Zemgalei elektrību, Latgalei aizvērt gāzesvadu, uz Kurzemi nafik pārrakt visus ceļus, vai ir vērts to visu uzturēt tā nedaudzā skaita aktieru dēļ?
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:57
 citēt
Schneider:Paklau, Latvijā samazinās iedzīvotāju skaits, ja neskaitīt valsts ūdensgalvu, droši var atslēgt Zemgalei elektrību, Latgalei aizvērt gāzesvadu, uz Kurzemi nafik pārrakt visus ceļus, vai ir vērts to visu uzturēt tā nedaudzā skaita aktieru dēļ?


Bet vai tad kāds uztur?;-0
avatar
Publicēts: 29.01.16 18:59
 citēt
Jā, uztur!
avatar
Publicēts: 29.01.16 19:01 labots
 citēt
Autobāni uz Ventspili tomēr jāatstāj, tur hūtes vīrs braukā.
Bet nu A ceļu uzturēšanas klase Liepājas virzienā beidzas līdz ar Rīgas rajona robežu, tā ka, tanī virzienā tiek jau strādāts :bad_smile:

avatar
Publicēts: 29.01.16 20:13 labots
 citēt
Schneider:Jā, uztur!


Fotoblogs nav ne latgale, ne nabagmāja, tas ir privāts kantoris, tā ka kamēr gribēs tikām to uzturēs. bet kad apniks noprudentos.
p.s. Latgali ja kāds aŗī uztur, tad latgalieši un nevis tie kuri sevi dēvē par valsti.
avatar
Publicēts: 29.01.16 20:36
 citēt
Ā, mēs nesapratāmies, es biju domājis elektrolīnijas un ceļus.
avatar
Publicēts: 29.01.16 21:22
 citēt
Schneider:Ā, mēs nesapratāmies, es biju domājis elektrolīnijas un ceļus.


Arī šitās lietas uzturi Tu.:-)
avatar
Publicēts: 29.01.16 23:10
 citēt
Glavļits maliņā nervozi pīpē... Jampampiņi, no tvaiķenes, nepamanījāt, ka sanitāri tikko ieņirdza???? Normāli-adekvātie. :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 29.01.16 23:33
 citēt
Elmarss:bla bla bla
Sveiks, smukulīt! :face-kiss: :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.01.16 13:55
 citēt
Schneider:Tēmas autoram vienkārši jādod iespēju dzēst postus.


Bzh:Varbūt melnos sarakstus nē, bet, piemēram, 5x kāda autora komentārus izdzēš, piemēram mēneša laikā un automātiski uzliekas 2 nedēļu bans uz komentāru pievienošanu :)


Šīs izskatās pēc labām lietām, kas būtu daudz vienkāršāk administrējamas dēļ tā ka to darbu veiktu katrs pats savas tēmas aizsācējs. Abos gadijumos, ja dzēsti tiktu pārāk daudz postu vai nedzēsti sūdi vispār, tajā tēmā neviens neietu un viss pašnoregulētos.

Pie reizes būtu jauki piekodēt tādu lietu, kas aizliegtu mainīt tēmas pirmo postu. Tā arī ir lieta, kas šejieniešus riktīgi izbesī.

P.S. Nevaru garantēt pilnībā apmaksāt kodieri šim darbam, bet 10EUR noziedotu ar prieku.
avatar
Publicēts: 30.01.16 13:58
 citēt
BTW, k-kad drīzumā f-blogam 10 gadu jubiļejs!!!
avatar
Publicēts: 31.01.16 16:25
 citēt
Cuuka:Vajadzētu Eliku nobloķēt. :anger:


Kvekšķis 100%
avatar
Publicēts: 31.01.16 16:46
 citēt
Nav kvekšķis.
Jurčiks.
Kvekšķis nav ne tik atraktīvs ne erudīts.
Drīz jau pazudīs arī šis IP
avatar
Publicēts: 31.01.16 16:48
 citēt
Cuuka:
privilege84:
Kvekšķis 100%

Kas tas tāds?


Ko kosī a? Sāksi te sārņot bans būs virsū arī šitam kontam!
avatar
Publicēts: 31.01.16 17:00
 citēt
Nau ne kvekšķis, ne Jurčiks. Bet vietējais ir, jo "šlangom prikinulsja", ka kvekšķi nepazīst, bet Eliku zina.
avatar
Publicēts: 31.01.16 17:21
 citēt
Skaidrs. Viņš ir bijis tevi sevišķi smagi čakarējošš seržants. :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.11.17 22:57
 citēt
Vai autoriem, kuri raksta enciklopēdiskus rakstus, piemēram, kas ir motocikls, odze, pele utml. nevajadzētu pārcelties no rakstu nodaļas uz Vikipēdiju vai vismaz uz foruma mēstuļu nodaļu?
avatar
Publicēts: 09.11.17 10:27 labots
 citēt
Isolette:Vai autoriem, kuri raksta enciklopēdiskus rakstus, piemēram, kas ir motocikls, odze, pele utml. nevajadzētu pārcelties no rakstu nodaļas uz Vikipēdiju vai vismaz uz foruma mēstuļu nodaļu?
Fotogrāfam ir jāzin, kā izskatās motocikls pat ja viņš ikdienā to lieto
avatar
Publicēts: 17.11.17 13:30
 citēt
PhotoMaster:Pirmo vajadzētu Spoku nobloķēt, viņš ne tikai piesārņo ēteru ar saviem "mākslas darbiem", bet arī bojā manu bilžu reitingus, skaudības vadīts!

Es arī varētu pabojāt tavu reitingu :big_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.17 21:19
 citēt
Cik ta to lietotāju vispār vairs te palicis? Izmetīs laukā neadekvātos un FotoBlogu varēs klapēt ciet :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.11.17 23:01
 citēt
Fotoblogs -neadekvāto lietotāju blogs.:grimace:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (2):