forum.gif

tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10
  10. 11
  11. 12
  12. ...
  13. 28
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 19.03.17 09:11 labots
 citēt
izstās, šodien nesanāks pieķerties ne pie

ne arī noņemt tesmenim paredzēto antenu .... :bad_smile:
Publicēts: 19.03.17 09:41
 citēt
negatIvs:Šodien Rīgā biju vienā interesantā vietā.

Dzirnavielas puspagrabā?
Publicēts: 19.03.17 10:29 labots
 citēt
nē, Purvciema ielā. telpas aizņem pirmo un otro stāvu .... cik esmu viskautkkur Rīgā bijis, nekur nav tāda izvēle un kvantums. visa tehnika vintāža, darba kārtībā, var uz vietas pārbaudīt. biju aizbraucis ar savām tumbām[ sametu darba busā], un izvēlētajā cenu kategorijā piemeklēju piemērotāko.... īsti objektīvi jau nesanāca, jo tam vajag vairāk laika, bet mērķiem, kuriem paņēmu kalpo labi, visas šitās dienas testēju
Publicēts: 19.03.17 19:58
 citēt
lampenieka zarnas testēšanas procesā

Publicēts: 19.03.17 20:31
 citēt
Izlaižam zarnas lodžijas testēšanas procesā

Publicēts: 19.03.17 21:12
 citēt
Ko nozīmē dārgs vai lēts pastiprinātājs, Negatīv? mani interesē kaut kas, kam arī radio funkcija ir iekšā. Tā kā vidējo joslu skaļruņiem neko īpašu nevajag, pats saproti, ka tam visam nav jābūt izcilam.
Publicēts: 19.03.17 21:58 labots
 citēt
Es ar nezinu, kas dārgs, kas lēts. Šis jauns ar radio 249 eiras. A/B skaļļruņu un subja izejas ir, 2 telpas var apskaņot, ražotājs zolīds.
Vienīgi varbūt tagadējos laikos jau DAB radio sāks prasīties.
www.hi-fi.lv...
Publicēts: 20.03.17 00:08
 citēt
TesMens:Ko nozīmē dārgs vai lēts pastiprinātājs, Negatīv? mani interesē kaut kas, kam arī radio funkcija ir iekšā. Tā kā vidējo joslu skaļruņiem neko īpašu nevajag, pats saproti, ka tam visam nav jābūt izcilam.

Gandrīz jebkurš stereo (ne kinozāles ar 5+ kanāliem) resīveris. Tos reti, kad krāpj atšķirībā no "kinozāļniekiem". Nezinu kas Tev par tumbām, bet visbiežāk jau būs lielākām spējām kā ierindas tumbas spēs atskaņot.
Publicēts: 20.03.17 09:30
 citēt
Tesmen, dārgs, vai lēts ir stiepjams jēdziens, tas katram būs savs. Es kAd pieminēju cenas, domāju konkrētās pārdotuves cenu politiku. Ebay, vai ss.lv tādu pašu preci, vai līdzīgu var gadīties novaktēt lētāk, bet tas saistīts ar zināmām neērtībām, un riskiem. Ieguldāmā summa būs atkarīga arī no pircēja gaumes, vai tā būs vintāžas tehnika, vai mūsdienu, kādi parametri , vai tiem ir nozīme, vai pircējam pofig, ka tik skan.
Man personīgi patīk 1970-80-to gadu audiotehnika. Piemēram, stereo resīverītis

Ikdienas drillēšanai ir iegādāti lētāki, piemēram augstāk pieminētie Technics, kuru /Preces no Vācijas / novaktēju pa 75 eiro, galīgi pa lēto, un pieminētajā pārdotuvē iegādāto TEAC, jau par 2x lielāku cenu.
Mana audio tehnika ir sabalansēta veselā saprāta robežās, bez zeltītiem štekeriem, bez pārējiem komponentiem tūkstošos, kaut kolekcija kopumā ir vairākus tūkstošus vērta. Cenai uz šiem verķiem vispār ir tendence kāpt, tāpēc to var vērtēt kā ieguldījumu. Vācijā un Rietumeiropā kopumā vintāžas verķu paliek aizvien mazāk, jo tos nepārtraukti izved austrumu virzienā, kur pieprasījums nemazinās.
Publicēts: 20.03.17 10:22 labots
 citēt
A kur Tu to kolekciju turi-atsevišķa istaba??Ja kolekcija ir liela,tad cik laika aizņēm noslaucīt putekļūs??

...ne katrs vecs mēsls ir vintāža.Bildē redzamais Marantz nav vitāža,bet gan vecs hlams.
Publicēts: 20.03.17 10:55
 citēt
tev taisnība. Īstas vintāžas piemērs

Publicēts: 20.03.17 11:04 labots
 citēt
...daudziem arī šis ir vintāža,jo viņiem liekas,ka viss vecais ir vērtīgs.Domāju,ka lodžijai šis ir vintāža.
Publicēts: 20.03.17 11:08 labots
 citēt
Vintāžas akustika uz motorollera
apzāģēta
:face-grin:
youtu.be...
Custom Bom-Box priekš tām tumbiņām
youtu.be...

dabūtas na haļavu - viss tas Radiotehnikas komplektiņš
no aktieris Kārlis Sebris
Publicēts: 20.03.17 11:13
 citēt
...nu re,Guņčam tā ir vērtība :face-grin:
Publicēts: 20.03.17 11:37
 citēt
Jolan:A kur Tu to kolekciju turi-atsevišķa istaba??Ja kolekcija ir liela,tad cik laika aizņēm noslaucīt putekļūs??

...ne katrs vecs mēsls ir vintāža.Bildē redzamais Marantz nav vitāža,bet gan vecs hlams.

Marantz brends, starp hlamiem ir plaši pazīstams .

Hlams Jolana ieskatā www.ebay.com...
Publicēts: 20.03.17 11:45
 citēt
vispār, vajadzētu kaut ko no sansui paņemt, smuki verķi

Publicēts: 20.03.17 12:40
 citēt
lodzija:Vintāžas akustika uz motorollera
apzāģēta
:face-grin:
youtu.be...
Custom Bom-Box priekš tām tumbiņām
youtu.be...

dabūtas na haļavu - viss tas Radiotehnikas komplektiņš
no aktieris Kārlis Sebris

Šitie gabaliņi spēcīgi + Sebris... grūti ko pielikt.
Publicēts: 20.03.17 13:07
 citēt
Nu, jāsaprot, kāpēc tieši ņem konkrēto aparātu. Vai vnk kolekcionē, vai arī gribi kvalitāti. Tas Marantz par 2.2k noteikti tā tiek praisots, ne dēļ skaņas.
Publicēts: 20.03.17 13:36
 citēt
leitis tādu marantzu nevar par 3x mazāku cenu pārdot www.skelbiu.lt...

...reku lodžijas radiotehnika no K.Sebrja gan jau ka savus 500-600EUR vērta.Kā nekā Sebris būs apgrāpstījis.
Publicēts: 20.03.17 14:00
 citēt
Dodamies uz mūzikas klubu, baudīt vecos gadžetus @ "mafonus"

Publicēts: 20.03.17 14:31 labots
 citēt
Rūdītiem melomāniem - stereo somas
Fidelity
Publicēts: 20.03.17 14:41
 citēt
Šodien domāju par visādiem bajonešu adapteriem un speedboosteriem. Un iedomājos, kāds tieši ir tas tehniski ierobežojošais faktors, ka neviens no šiem ražotājiem nav izveidojis speedboosteri piemēram nikon kamerām, lai pilna kadra objektīvu varētu izmantot 100% nezaudējot tā fokālo garumu arī uz crop sensora kameras.
Publicēts: 20.03.17 14:44
 citēt
A kas tas par Jāni Bērziņu, kurš Strutnieku filmē?
Publicēts: 20.03.17 20:40
 citēt
Paziņu kopiena Facebook publicē www.facebook.com...
Publicēts: 20.03.17 20:47
 citēt
Tanīs bildēs ir arī daži labi verķi
Publicēts: 21.03.17 08:33
 citēt
šodien no Rīgas paziņam jāatved

pirms divām nedēļām atvedu b. lielāku detektoru pa 1200 eirām ..... Jūt, ka tuvojās pavasaris
Publicēts: 21.03.17 08:37
 citēt
Tas ir tas, ar ko sienās zem apmetuma vadus meklē?
Publicēts: 21.03.17 08:47
 citēt
var arī vadus sameklēt, bet konkrēti paziņam vajag drusku citiem mērķiem
Publicēts: 21.03.17 08:54
 citēt
Publicēts: 21.03.17 09:20
 citēt
Pērciet vien resīverus par tūstošiem, bet pie apvāršņa jau ceļ galvu kārtējā laupītāju banda ar savu DAB, kura liks mums visus rādiķus izmest mēslainē, jo JAUNAIS VEĻAS PULVERIS MAZGĀ VĒL LABĀK! :anger::anger::anger:
Publicēts: 21.03.17 09:45
 citēt
Schneider:Pērciet vien resīverus par tūstošiem, bet pie apvāršņa jau ceļ galvu kārtējā laupītāju banda ar savu DAB, kura liks mums visus rādiķus izmest mēslainē, jo JAUNAIS VEĻAS PULVERIS MAZGĀ VĒL LABĀK! :anger::anger::anger:

Nekur nespruksi, un DAB radio tāpat kā digitālā TV ir solis uz priekšu. Ja resīvers man būtu jāpērk šodien, es ilgi domātu, vai vajag daudzkanālu kinozāles skaņu, vai pietiek ar stereo. Kad pirku, tad mājas kinozālēm bija vispārējais pacēlums un eiforija, bet garākā distancē sapratu, ka pielietoju ļoti reti.
Publicēts: 21.03.17 09:52 labots
 citēt
Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.
Publicēts: 21.03.17 10:22
 citēt
Par to DAB, vēl būtu jāpaštuko. Ir vairāki formāti digitālajam radio. DAB nav tas optimālākais, ja palasa forumus. katrā ziņā, lai vai uz kādu formātu aizies, būs pieejamas signāla pārveidošanas kārbiņas, un vintāžas resīverīšus, varēs darbināt tikai tā
Publicēts: 21.03.17 10:30
 citēt
Jolan:Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.

Īstiem filmu faniem kā minimumu vajag kaut ko šitādu un būtībā jālieto projektors, jo klātbūtnes efektam cilvēciņiem, kas skraida pa ekrānu jābūt vienādā augumā ar skatītāju.:face-glasses:
Publicēts: 21.03.17 11:12
 citēt
sarosās vintāžas cienītāji www.ss.lv...
Publicēts: 21.03.17 11:36 labots
 citēt
pasūtīju to Fidelity STEREO somu, mazo, 100W pastūzis, šļakatu noturīgas AS
zaļā krāsā, notestēšu

PS pārgāju uz vintāžas mobilkām
Iphone 4
I Galaksy
SONY LT26i
katram savu plusi, mīnusi, jaudas ziņā SONY vislabākais, apple kā saka - ārpus konkurences
SONY 12MPIX kamera, duālais procis, tapēc velk labi feisbūku
www.gsmarena.com...
Publicēts: 21.03.17 11:37 labots
 citēt
GunarsII:
Jolan:Resīvers vispār nav vajadzīgs,MAN,jo radio klausos tikai mašīnā.Mājās normāls stereo un labs mājas kino.Nevaru jau iedomāties skatīties filmu vienkārši stereo variantā.

Īstiem filmu faniem kā minimumu vajag kaut ko šitādu un būtībā jālieto projektors, jo klātbūtnes efektam cilvēciņiem, kas skraida pa ekrānu jābūt vienādā augumā ar skatītāju.:face-glasses:

:face-grin::face-grin: Lietoju projektoru un 120" ekrānu,6 jaudas pastiprinātāji,2 sabiņi,9 tumbiņas.Saslēgts viss ir 7.2.2(divas griestu tumbiņas).
Publicēts: 21.03.17 11:42 labots
 citēt
wow
es arī lietoju BENQ DLP sistēmas projektoru, plusi - ka mazs, var pārvadāt
ekrāns Reflecta 125 cm, arī pārvadājams
youtu.be...
pavisam cits skaņas, video baudījums, it sevišķi draugu lokā :face-smile:
tumbas pagaidām - MICROLAB SOLO 5, iebuvēts pastūzis, apmierina
S90 nakotnē plānojās

ir ASUS kompis, no kura jūtami labāka bildes kvalitāte, jo HD izeja
Publicēts: 21.03.17 11:46
 citēt
Man projektors un ekrāns nav pārvietojami.DLP nepatīk dēļ varavīksnes un svakas melnās krāsas.Spriežot pēc tā video,vairāk izskatās pēc miskasters nevis mājas kino.Vismaz pirms filmēšanas varēji māju sakārtot.
Publicēts: 21.03.17 11:51
 citēt
Jolan:Man projektors un ekrāns nav pārvietojami.DLP nepatīk dēļ varavīksnes un svakas melnās krāsas.Spriežot pēc tā video,vairāk izskatās pēc miskasters nevis mājas kino.Vismaz pirms filmēšanas varēji māju sakārtot.

uz to brīdi gaidiju motorollera motoru no Anglijas, tapēc motorolers fonā :face-grin:
tomēr dzīvoklī remontēt ir siltāk
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 5
  5. 6
  6. 7
  7. 8
  8. 9
  9. 10