forum.gif

tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11
  12. ...
  13. 28
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.03.17 16:51
 citēt
es labprātāk iejūku pūlī, nevis pievēršu uzmanību ar auto. lai katrs paziņa redz, kur braucu un pēc tam atstāsta to katrai, kura ar mieru klausīties.
Publicēts: 08.03.17 16:59 labots
 citēt
Tad jau Tu esi slavens, ka tā jāuzmanās. Man savā vienkāršībā gan tāds vāģis tīri labi patiktu.:face-smile:
P.S. Un amerikāņi šīs replikas taisa lētāk. Merša 1934 gada 500K replika ap 35000 $, automātiskā kārba:
Publicēts: 09.03.17 19:07
 citēt
man arī derētu ..... :big_smile:
Publicēts: 10.03.17 11:02
 citēt
TesMens:es labprātāk iejūku pūlī, nevis pievēršu uzmanību ar auto. lai katrs paziņa redz, kur braucu un pēc tam atstāsta to katrai, kura ar mieru klausīties.
:face-grin::face-grin::face-grin:
Publicēts: 10.03.17 11:57
 citēt
negatIvs:man arī derētu ..... :big_smile:

Vai tad Tev nebija Gaz-69 kabriolets?
Vismaz spārnu toč atceros...:face-wink:
Publicēts: 10.03.17 17:20
 citēt
Kungi, kas te par stulbu, smirdīgu auto disputu panesies?
Kur palikušas sarunas par tēmu?
Publicēts: 10.03.17 17:33
 citēt
ja pļerdakam piegāza saules puķu eļļu - smaržoja pēc pīrādziņiem :face-grin:
Publicēts: 10.03.17 18:57
 citēt
Hugo:Kungi, kas te par stulbu, smirdīgu auto disputu panesies?
Kur palikušas sarunas par tēmu?

TRUST rullē!
VO!
:face-grin:
Publicēts: 10.03.17 19:06 labots
 citēt
Friidis - rullēt var mīklu, VO!
Publicēts: 10.03.17 19:16
 citēt
Tieši par tēmu, vai nav "skaisti":

bit.do...
Publicēts: 11.03.17 11:34
 citēt
nu i laiki pie nākuši, TV jālīmē ciet kamera

rus.delfi.lv...
Publicēts: 11.03.17 11:44
 citēt
Vo, bļā, tagad domāju, ko pāķos aizlīmēt radiolai Rekord-69...
Ir šitāda te

varbūt notīt ar skoču adapteri, lai adata neuztver manu sarunu skaņas...
Publicēts: 11.03.17 13:22
 citēt

Jaunumi labas mūzikas lauciņā :)

bleep.com...

Plaša formātu izvēle :)

Vinyl 2×LP USD 28.49
CD 2×CD USD 16.99
24-bit WAV 24-bit Lossless USD 14.99
WAV / FLAC 16-bit Lossless USD 11.99
MP3 320 kbps – LAME Encoded USD 9.99
Publicēts: 11.03.17 15:17
 citēt
Friidis:
negatIvs:man arī derētu ..... :big_smile:

Vai tad Tev nebija Gaz-69 kabriolets?
Vismaz spārnu toč atceros...:face-wink:

bija. tur jau lielākā laime bija atjaunošanas process. ap 1993 gadu pārdevu. bez spārna vēl ir saglabājies GAZ 21 pulkstenis labā darba kārtībā, un GAZ 21 hromētais numura apgaismojuma korpuss :bad_smile:
Publicēts: 11.03.17 15:40
 citēt
gandrīz ideālā stāvoklī, vienreizēja iespēja, tikai 200 eiro www.ss.lv...

ss.lv tendence - pārspīlētas cenas, sevišķi uz PSRS laiku tehniku. Tās tumbas, bija izdevušās, bet par konkrētajām, bez komentāriem ....

sevišķi, ja salīdzinam www.ss.lv...
Publicēts: 11.03.17 16:12
 citēt
Par tumbām nezinu, bet pulksteņiem ar gadiem zvanīšanas skaņa klūst arvien briesmīgāka. No manējiem 1937.gada Junghansam skaņa pilnīgi glāsta dzirdi, 20.gadu vidus Gustavu Beķeri arī var klausīties, bet tie, kuri ir ap 1890.gada, skan kā sitiens pa ganību aploka dzeloņdrāti. Laikam rezonatora (pakaļējās sienas) koks ar gadiem virzās uz praula stāvokli, kas arī ietekmē skaņu.
Publicēts: 11.03.17 16:29
 citēt
man šitādam sīkie, pagājušo vasaru, tika klāt, kamēr neviena tuvumā nebija, un laikam ceirus griezuši, kaut ko aprāvuši , jo vairs nezvana. bija baigi forša maigi daudzbalsīga melodija. jāved būs uz Rīgu pie maisteriem

Publicēts: 11.03.17 17:15 labots
 citēt
arī būs teikas masteram jānes časiki, viņam pagājušo gadu bija ugunsgrēks tur kantorī

bija doma iegādāties ar kukušku chasikus, bet pagaidām nav sanācis

PS o Sansui - labās tumbas, man bija, tādas kur pīkstuļiem restīte slīpā priekšā
Publicēts: 11.03.17 17:58
 citēt
negatIvs:man šitādam sīkie, pagājušo vasaru, tika klāt, kamēr neviena tuvumā nebija, un laikam ceirus griezuši, kaut ko aprāvuši , jo vairs nezvana. bija baigi forša maigi daudzbalsīga melodija. jāved būs uz Rīgu pie maisteriem

Ceirus griežot, zvanam neko nevar apraut. Kas par pulksteni, bildē marku neredzu, bet, špriežot pēc izlaiduma laika, tam zvana mehānismam jābūt ar zobsektoru, diezgan vienkāršam, pats var sataisīt, ja tik ar naglu nav iebraukuši iekšā.
Publicēts: 11.03.17 18:07
 citēt
tauru skaņās, kad viļņojās gaiss www.facebook.com...
Publicēts: 11.03.17 18:42
 citēt
Schneider:
negatIvs:man šitādam sīkie, pagājušo vasaru, tika klāt, kamēr neviena tuvumā nebija, un laikam ceirus griezuši, kaut ko aprāvuši , jo vairs nezvana. bija baigi forša maigi daudzbalsīga melodija. jāved būs uz Rīgu pie maisteriem

Ceirus griežot, zvanam neko nevar apraut. Kas par pulksteni, bildē marku neredzu, bet, špriežot pēc izlaiduma laika, tam zvana mehānismam jābūt ar zobsektoru, diezgan vienkāršam, pats var sataisīt, ja tik ar naglu nav iebraukuši iekšā.

pulkstenis ir Junghans. tieši tādu internetā neatradu, nobildēt tagad nevaru, jo pulkstenis ir fazendā uz kamīna. Domāju, ka var gan sačakarēt griežot ceirus, ja neļauj izzvanīt.
Publicēts: 11.03.17 18:51
 citēt
No neļaušanas izzvanīt nesačakarēsies, bet ja sāk griezt atpakaļgājienā, var neatliekties zvana palaižamais pusmēness, tad gan var būt kāda trauma.
Publicēts: 11.03.17 19:01 labots
 citēt
pagaidām neesmu pētījis, gājējs ir, bet nezvana. Par zvanu trūkumu fazendā nevaru sūdzēties. Bez jau pieminētā, man tur vēl septiņi citi trokšņotāji, vēl viens kamīna, viens Gustava modinātājs, pārējie sienas.
Publicēts: 12.03.17 11:16
 citēt
tuvojoties spiningošanas sezonai

Publicēts: 12.03.17 11:27
 citēt
Publicēts: 15.03.17 13:06
 citēt
Interesanta lieta - 3D maker
goobkas.com...
3D-преобразователь AEG DVK 4628
Предназначена для преобразования данных цифрового изображения (наземного, кабельного и спутникового телевизионного сигнала, DVD-плееров, Blu-ray) в 3D-форматы на вашем телевизоре НD Ready или Full НD.

Технические характеристики:

3D-воспроизведения на телевизоре без опции 3D
Также идеальна для преобразования ваших видеоигр / игровой консоли (Playstation, XBox)
Включает 2 пары 3D очков оптимально комфортной конструкции с созданием 3D-эффекта (виртуального изображения)
3D-эффект может регулироваться (глубина большая/средняя/малая)
Опции 3D-преобразования: данные 2D-изображения (приемник/проектор) ― 2D-TV;
 данные 2D-изображения (приемник/проектор) ― 3D-TV;
 данные ЗD-изображения (Blu-ray) ― 2D-TV;
 данные ЗD-изображения (Blu-ray) ― 3D-TV
Процесс 3D-преобразования ― "Side by Side* (включает технологию обтюратора и технологию поляризации)
Совместимость с цифровым приемником, игровой консолью, компьютером, мультимедийным центром, проектором и т. д с HDMI
Пульт дистанционного управления Подробнее: goobkas.com...
Publicēts: 15.03.17 21:05
 citēt
figņa .....
Publicēts: 15.03.17 21:26
 citēt
pēdējā laikā čakarējās viens kanāls, šitam verķkim

Aizdomas uz slēdzīti kreisajā pusē lejā, kreisais no tiem diviem. Brīvdienās jāpajauc vaļā
Publicēts: 16.03.17 08:51
 citēt
negatIvs:pēdējā laikā čakarējās viens kanāls, šitam verķkim
Aizdomas uz slēdzīti kreisajā pusē lejā, kreisais no tiem diviem. Brīvdienās jāpajauc vaļā

Pašu slēdzīti izjaukt būs pagrūti.
Visreālāk iepūst un "ierīvēt" kādas kontaktu "zālītes"- līdzīgas šai:

www.lemona.lv...

Man vecajam Aiwa 8700 pastūzim arī brīžiem daži slēdzīši nekontaktē- atjaukt tos nevar, iepūšu šo ajerozoli, kārtīgi padriķelēju kloķīti un uz dažiem mēnešiem miers.
Publicēts: 16.03.17 17:35
 citēt
slēdžu konstrukciju zinu. Padlaikos līdzīgus lika arī krievu tehnikā. ir man kas no tiem laikiem arī atvilknē. Pirms dažiem gadiem izārdīju vienu SONY resīveri, tajā arī bija lērums. Sestdien/svētdien atjaukšu to kasti, pavērošu kas par lietu, varbūt varēs pielāgot saimniecībā esošos. Ja visi striķi trūks, varu salodēt pa taisno .... :bad_smile:
Publicēts: 16.03.17 20:36
 citēt
sirsnīgs komplektiņš www.facebook.com...
Publicēts: 16.03.17 20:42
 citēt
tiem, kuri nav ģīmju grāmatā

Publicēts: 17.03.17 18:56 labots
 citēt
Šodien Rīgā biju vienā interesantā vietā. Dažāda aparatūra sakrauta biezā slānī. Ja ir piķis, var sameklēt vonungam vienotā stilā. Vintāža, labā stāvoklī.
Sev paņēmu vēl vienu dežūrstiprekli. Pašreiz testēju, neko, skan labi

:big_smile:
Publicēts: 17.03.17 21:29
 citēt
Pastūzis izkatās neslikts, bet, nezinot cenas ciparu, nevaru paslavēt pirkumu...:face-wink:
Ja tiešām labas cenas, nebūtu par sliktu zināt to vietiņu.
Publicēts: 17.03.17 21:40
 citēt
Apskaužu jūsu iespēju klausīties tādu skaņu, man, pat ja savā bumboksā sadomātu kādiem Megadeth, Judas Priest vai Mötley Crüe uzgriezt pilnu skaļumu, visi mājinieki mestos virsū ar "Traks palicis, vai???"
Publicēts: 17.03.17 21:57
 citēt
Schneider:Apskaužu jūsu iespēju klausīties tādu skaņu, man, pat ja savā bumboksā sadomātu kādiem Megadeth, Judas Priest vai Mötley Crüe uzgriezt pilnu skaļumu, visi mājinieki mestos virsū ar "Traks palicis, vai???"

Pilns skaļums nav jāgriež. Laba jūtība skandām ir tas pats labs, kas labs ISO fočukam. Protams, ka mūzikas komplektam jāvar izturēt bez kropļojumiem pašam sava jauda, bet kluss skanējums uz labas aparatūras ir īsts kaifs un svarīgs tests. Ļoti klusi nogriežot jāsaglabājas visām tembra niansēm un jādzird arī, kā bundzinieks joprojām turpina sist slotiņas...:face-smile:
Publicēts: 18.03.17 01:16
 citēt
Nez Teac man nekad acīs nav kritis ar īpaši ievērojamu tehniku. Tajā pašā >500EUR segmentā var visādus Sony ES sameklēt un interesantus Marantz. Protams, jāčeko, vai šamēji savesti kārtībā.
Publicēts: 18.03.17 01:25 labots
 citēt
Schneider:Apskaužu jūsu iespēju klausīties tādu skaņu, man, pat ja savā bumboksā sadomātu kādiem Megadeth, Judas Priest vai Mötley Crüe uzgriezt pilnu skaļumu, visi mājinieki mestos virsū ar "Traks palicis, vai???"

TesMenam tuvākais kaimiņš ir aiz ceļas līkuma, pāri upei. un dažkārt, kad atbrauc viņa sīči, nu, tā ap 28 gadiem, šie mēdz uzlikt ''mūziku''. Mēs ar Tesmenu esam spiesti pagriezt uz viņu pusi savus vidējo joslu skaļruņus ar klasisko mūziku. Tā mēs tur kooperējamies. Viņu ritms, mūsu melodija!

negatīv, lūdzu, adresīti tam pastiprinātāju veikalam!
Publicēts: 18.03.17 08:05
 citēt
šito pastiprinātāju paņēmu ikdienas drillēšanai, kā rezerves, jo iepriekšējais ikdienas drillēšanas aparāts, sāka čakarēties, un kamēr sataisīšu , un arī turpmāk, lai būtu rezerve.
neiet runa par skaļu muzikas klausīšanos, bet manos ieskatos kvalitatīvu. skaļuma kloķis parasti uz 1/3, ļoti reti kaut kur uz 1/2, no iespējām.
tā adrese nav no lētajām. visiem aparātiem ļoti labs stāvoklis, visi pārbaudīti, un var pārbaudīt uz vietas. ja grib pa lēto, jāķer momenti ss.lv
ja vēl kādam interesē, tad aizsūtīšu kontaktus uz PM
Publicēts: 18.03.17 08:43
 citēt

interesantākais, ka vairs praktiski neklausos jaunības dienu elkus. varbūt atsevišķu reizi, kādu īpašu gabalu. Internets dod iespēju apgūt jaunas sfēras, kas toreiz nebija iespējams, jo 1970-tajos/80-tajos pagrīdes ierakstu izplatītāji orjentējās uz pieprasījumu, un vienkārši nebija daudz iespēju apgūt ko citu. Ja jaunībā klausījos Black Sabbath, Leed Zeppelin, Jetro Tull utt, tad tagad vairāk blūzu un džezu, un labai aparatūrai ir nozīme :big_smile:
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10