forum.gif


tehnika, gadžeti, elektronika
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / tehnika, gadžeti, elektronika
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. ...
 11. 30
 12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.06.16 23:32 labots
 citēt
Pētīšanas, meklēšanas un jaunatklājuma gars man bišķi ir.
Varbūt tāpēc neskūtās vāveres patīk daudz labāk.:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.16 23:38
 citēt
Traki veči, līc šim visas runas beidzās tik ar šmigu, bet kas jums treždienas vakarā par riesta laiku uznācis? :amazing:
avatar
Publicēts: 29.06.16 23:52
 citēt
A kāda vaina riestam trešdienas vakarā?:face-kiss:
Vai ta obligāti pēc CK apstiprināta grafika tam jābūt? :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.16 23:57
 citēt
GunarsII:
Varbūt tāpēc neskūtās vāveres patīk daudz labāk.:face-grin::face-grin:


Bet kā gan savādāk!avatar
Publicēts: 30.06.16 00:04
 citēt
Schneider:Traki veči, līc šim visas runas beidzās tik ar šmigu, bet kas jums treždienas vakarā par riesta laiku uznācis? :amazing:

Ko maisies nopietnās vīru sarunās?
Tev tik, ka lētāk un prastāk..
nekāda sajēga no smalkām lietām!
avatar
Publicēts: 30.06.16 21:48
 citēt
priore: ....skatos, ka te dažam jau nez kura jaunība pienākusi, hehe!


Kur skaties- spogulī?...:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.16 17:31
 citēt
Friidis:Ja man nebūtu jāatliek visas brīvās naudiņas negatīva lobētajiem fototelefoniem, labprāt pajemtu šādu gadžetu...:face-wink:
Kas tas ir- 10 kEur rotaļlietai priekš pārtikuša penža....:face-grin:

[url=http://www.ebay.de/itm/CLEARAUDIO-MASTER-REFERENCE-turntable-with-TQ1-master-tonearm-/282020922049?hash=item41a9c1c2c1:g:4E4AAOSw~oFXIy5W


ko]http://www.ebay.de/itm/CLEARAUDIO-MASTER-REFERENCE-turntable-with-TQ1-master-tonearm-/282020922049?hash=item41a9c1c2c1:g:4E4AAOSw~oFXIy5W

ko[/url] tik pieticīgs dzelzis iekritis acīs?
Mok uz šādu labāk?

avatar
Publicēts: 01.07.16 17:35
 citēt
GunarsII:Es gan esu tāds samērā pedantisks - laukos grāvi roku taisnu nevis līku.
Analogais vs digitālais ieraksts:


Analogs ieraksts fotogēniskāks, vo!
avatar
Publicēts: 02.02.17 13:19 labots
 citēt
LENTAS agtriežās :face-smile:

stereo.ru...

PS RAdiotechnika ar izķepurojusies no bankrata

www.db.lv...?

LV ražos plates arī

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 02.02.17 14:21
 citēt
Tas nav domkrats, tā jau sen ir bioloģiskā nāve.
avatar
Publicēts: 02.02.17 18:41
 citēt
RRR jau sen kā beigc. Un labi, ka tā - neko prātīgu šamējie jau uj, ku ilgi nav ražojuši.

P.S. Viņu anehoiskā kamera gan forša. Jācer, ka nesabruks/nenodegs.
avatar
Publicēts: 02.02.17 19:49
 citēt
Pirms diviem mēnešiem biju piebraucis pie RRR veikaliņa, pēc dažiem liberiņiem, iznāca pa ceļam. Papļāpāju ar to, kurš tajā brīdī bija pārdevējs, izrādās viņi vēl eksistē, nelielās partijās ražo, produkcija iet uz bij. pad. republikām, arī uz Rietumiem un Austrumu zemēm. Produkcija, tā , kura redzama mājas lapā , plus vēl šis tas. Kas seko līdzi, tiem nekādu pārsteigumu, pēdējos gados nekas jauns ne dizainiski, ne tehniski plauktos parādījies nav. Pēc tehniskajiem datiem, ciešamas tumbas, savā cenu kategorijā, ja ne pat labākas par analogiem ražojumiem. kā tur īstenībā/praksē ir, kas to lai zin. Parādīju telefonā savu pagājušā gada būvēto datortumbiņu bildes, vecis aizlikās uz aizkulisēm, un atnesa parādīt RRR pēdējo brīnumu - riktīga izmēra basenieku. pēc skata normāls, difuzors gaišs papīrnieks. apsolīja, ka gadījumā, ja man interesēs, pārdos pa lēto. :big_smile:
avatar
Publicēts: 02.02.17 23:04
 citēt
Vienīgā konkurētspējīgā tunba, ko no RRR var sastapt, ir S90 zem 100EUR par pāri. Protams, ja labā stāvoklī, ar štatnijiem skaļruņiem un bez nopietnas slimību vēstures. Viss pārējais ir morāli un intelektuāli bankrotējis. Skaidrs, ka ekspadomija taščījas uz deviņdesniecēm, jo tās iesēdušās teju mīta statusā. Tās tak ir tās skandas, ar ko es maziņš būdams jutos jauki! Nu jā, sencis mani maziņu foķēja ar zenītu un bildes foršas!

P.S. Man ir bijusi darīšana ar trim pāriem RRR Giant skandām. Visām trim bija ražošanas defekti, pārsvarā nepareizs fāzējums vidfrekvenču skaļruņiem. KĀ TO VAR NEPAMANĪT? Atbilde - skrūvējot pohujā un neklausoties. Bet nu - za to smagas!
avatar
Publicēts: 03.02.17 10:29 labots
 citēt
chakarejos ar koda noņemšanu no Aifona
:face-grin:


PS izdevās uzlauzst KODU, būs jauztaisa Jutubes pamācība, jo spečuks deva pareizu padomu, kā TO darī, bez gemoroja :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.02.17 11:36
 citēt
RudeWolf:RRR jau sen kā beigc. Un labi, ka tā - neko prātīgu šamējie jau uj, ku ilgi nav ražojuši.

Citādi jau tas stāsts nemaz nevarēja beigties. Kad impērija sabruka un iestājās "mežonīgais kapitālisms", sadarbojos gan ar VEFu, gan RRR. Nezinu, kas bija pārņēmis šīs firmas, bet tādus vārdus kā loģistika, menedžments, merčendaizings tur neviens dzirdējis nebij. Jau sadarbības beigu posmā VEFs bija izaudzis līdz tam, ka pats piegādāja preces veikaliem, RRR tik tālu netika, sadarbība nomira ātrāk. Būtu liela iedomība viņiem smagi pārmest, jo pats biju tāds pats sociālisma produkts, un galvenā abu sistēmu atšķirība ir tā, ka sociālismā maksāja par saražoto, bet kapitālismā maksā par pārdoto. Līdzīgi ir gājis visiem vietējiem uzņēmumiem, vienalga, no padomijas mantotajiem vai jaundibinātajiem. Pirmie, kas tika apmācīti, kā darbojas kapitālisma ekonomika, bija importētāji. Tiklīdz kāds nestrādāja pietiekami labi un moderni, tā ražotāja pārstāvji dīlera vai importētāja tiesības atņēma bez žēlastības. Visiem pārējiem izziņas ērkšķainais ceļš bija jāiziet pašiem un skola "maksā naudu" un var maksāt arī bankrotu.

RRR gadījumā "sociālistiskā pieeja" attiecas arī uz preču tehnisko līmeni. Tikai dažos RRR skandu modeļos bija parādījušies kupolveida zīda pīkstuļi, visur aizdomīgi sovietiski papīra skaļruņi. Bet skaņa nenāk no kastēm, skaņa nāk no skaļruņiem!!! Pats par sevi jau papīrs nav slikts materiāls, bet tajā jāieliek ļoti advansētas tehnoloģijas. Manis iemīļotā DALI firma vēl joprojā uzskata, ka papīra skaļruņi ir vislabākie, bet savās skandās es ar aci redzu, ka papīrs ir armēts ar smalkiem metāliskiem matiņiem.
avatar
Publicēts: 03.02.17 14:06
 citēt
GunarsII:... galvenā abu sistēmu atšķirība ir tā, ka sociālismā maksāja par saražoto, bet kapitālismā maksā par pārdoto...


Šito, manuprāt, vēl šobrīd daudzi nesaprot. Okupācijas laiks domāšanu cilvēkiem sačakarēja tik smagi, ka vēl tagad no tās domāšanas atkopties pilnībā nevaram, un tādēļ sovoku laika rūpnīcas uz ūdens gribēdams nevarēja noturēt, tām bija jāaiziet, jo nevar iemācīties vienā dienā saprast, ka jāražo ir tas, ko var pārdot (tas, ko cilvēki grib iegūt), ka lai pārdotu, ir jāmāk pārdot, un ka jāmāk ir saražot pārdodamo preci vismaz kaut cik kvalitatīvi.

50 okupācijas gadi faktiski nozīmē to, ka divas paaudzes tika izaudzinātas ar absolūti ačgārnu domāšanu. Tādēļ tagad, lai atgūtos, vajag atkal 50 gadus. 25 pagājuši, vēl 25 jāpaiet, lai līdz galam vairāk vai mazāk lietas sakārtotos. Un vēl situāciju apgrūtina, ka pie mums ir kaudze ar kremli atbalstošiem kolonistiem, kuri dzīvo kremļa izplatītajā mentalitātē, kas šobrīd pilnībā atjauno sovoku domāšanu - faktiski centralizēta valsts un un dažu caram pietuvināto personāžu monopolu rokās esoša ekonomika bez konkurences, kur iespēju nopelnīt strādājot vai kaut ko radot faktiski nav, bet ir tikai par blatu vai ar spēku tiekot tuvāk galmam (sovoku laikā tā bija partija) un resursiem. Un ja 1/4 vai 1/3 iedzīvotāju ir ar tādu mentalitāti, tas ir smags akmens mums kaklā, kas apgrūtina atkal kļūšanu par civilizētu valsti.
avatar
Publicēts: 03.02.17 15:39
 citēt
GunarsII:
RudeWolf:RRR jau sen kā beigc. Un labi, ka tā - neko prātīgu šamējie jau uj, ku ilgi nav ražojuši.

galvenā abu sistēmu atšķirība ir tā, ka sociālismā maksāja par saražoto, bet kapitālismā maksā par pārdoto


Precīzi. Jācer, ka piedzīvošu tos laikus, kad sovķis būs izsvīsts gana lielā mērā. Pats strādāju audio nozarē un tirgojamies ar visu pasauli. Vēl nesen činīju vadu austiņām, ar ko tiek monitorēts pēdējais Fleetwood Mac ieraksts. Pametot ofisu un sastopoties ar visādām Valsts struktūrām nedaudz atkarās morālais žoklis. Labā ziņa gan, ka viss iet uz augšu un nekad nav bijis tik labi kā tagad!

Runājot par zīdiem un papīriem, kas muzikāli rībinās - nav viena labākā materiāla. Papīrs no metāla atšķiras ar to, ka skaļrunis ar papīra membrānu netaisa lielu AFR pīķi pie breikapa (atvainojos - par akustiku domāju angliski). Metāls un citi cietie materiāli spēlē daudz platākā diapazonā, bet breikapa pīķis ir ļoti liels un grūtāk slāpējams ar filtriem.

Par materiāliem springt nav jēga. Akustika ir kompromisu māksla un viss atkarājas, kā gala lietotājs ar tiem sadzīvo.
avatar
Publicēts: 03.02.17 15:57 labots
 citēt
re ku jaunums Bitcoinu racējiem un Mulberry klientiem
:face-grin:
www.diena.lv...

BMW Powers ar minēts :)
var paslavēt Latviju , ka šeit daudz uzņēmīgu un atjautīgu ļautiņu aļa Ostaps Benders mazdēli
avatar
Publicēts: 03.02.17 16:55
 citēt
FOTO muzejs - aicina izgatavot pašam savu foto aparātu

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 03.02.17 17:30
 citēt
Tūliņ sākšu isskatīties pēc Amazones džungļu mežoņa, jo mašīnā man ir kaukāds Panasonic rādiķis, durvīs 13 cm Pioneer divu joslu koaksiālie skaļruņi, esmu tīri apmierināts, jo nemaz nezinu, kas tie tādi AFR breikapi vispār ir. :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.02.17 18:31 labots
 citēt
Lai neskaidro, es ar savām ausīm diezin vai to spēšu sadzirdēt no mašīnas durvīm Radio Skonto mūzikā.
Un breikapam gan jau mūsu Pirtszinību savāktne sen ir sacerējusi latviski kādu virslauztni.
avatar
Publicēts: 03.02.17 18:41
 citēt
Par breikapiem. Skaļruņa membrāna ideāli kustās kā viens vesels jebšu kā vārsts. Reālajā dzīvē ir tā, ka augstākās frekvencēs membrāna zaudē savu formu un kustība nav vienmērīga. Vietās, kur tai tiek piešķirts spēks (kur spoles cilindrs pievienots) tā kustēsies tik ātri, ka malas iepaliks un kopējais laukums izliekties. Stingriem materiāliem tas notiek augstākās frekvencēs, kamēr lokanāki padodas ātrāk.

Latvisko terminu šim nezinu.
avatar
Publicēts: 03.02.17 19:32 labots
 citēt
RudeWolf:
Par materiāliem springt nav jēga. Akustika ir kompromisu māksla un viss atkarājas, kā gala lietotājs ar tiem sadzīvo.

Viedi vārdi un šo atziņu esmu "locījis" sarunās ar gala lietotājiem- mazumpircējiem visādos veidos. Skaņa ir ļoti subjektīva. Kamēr iet runa par attēla veidošanas un rādīšanas ierīcēm, vairums cilvēku ir vienisprātis, kur bilde ir labāka. Par skaņu viedokļi mēdz stipri atšķirties, bet daudzi vispār tam nepievērš lielu uzmanību un nekad nav aizdomājušies, kā un kas jāmēģina saklausīt pērkot aparatūru, lai tā būtu laba un galvenais, lai patiktu pašam, jo jāklausās būs pašam, turklāt daudzus gadus.
avatar
Publicēts: 04.02.17 12:04
 citēt
domāju, ko GoPro vairs nepērk, izrādās šiem baigie zaudējumi
laikie lētie kitajozi pakaļdarinājumi rullē
Es nopirku Polaroid kameru

kursors.lv...
avatar
Publicēts: 04.02.17 12:21
 citēt
Tur nevajag kvekšķa līmeņa asu prātu un analītisku domāšanu, lai to issecinātu no žurnālu rakstiem, vienkārši eleptronika attīstās tik strauji, ka vakardienas hai-ends šodien jau ir pārvērties par primitīvu isstrādājumu, kuru ražot ārpus visādām Ķīngapūrām un Taikongām nav vērts.
avatar
Publicēts: 04.02.17 23:30
 citēt
Jaunās tehnologijas drusku nomāc
pieslēdzu aifonu pie datora, sinhronizejās 1,5 tūkstoši bildes
avatar
Publicēts: 05.02.17 01:49
 citēt
lodzija:LENTAS agtriežās :face-smile:

stereo.ru...

PS RAdiotechnika ar izķepurojusies no bankrata

www.db.lv...?

LV ražos plates arī

http://www.delfi.lv/biznes/bnews/v-latvii-otkroyut-zavod-po-proizvodstvu-vinilovyh-plastinok.d?id=48391057


Tu būtu kā Zanīte AB.LV valdes loceklis ar ražotu čto skaņu pates čo tūtīnas drejjātu:):) Hobijs kuru meitene var atļauties:)
avatar
Publicēts: 06.02.17 20:36
 citēt
avatar
Publicēts: 09.02.17 13:27
 citēt
Internetu ievelk pat kalnos

life.ru...
avatar
Publicēts: 10.02.17 09:18 labots
 citēt
Tiem kam kārojas lenšu ripuļi, bet nedaudz pietrūkst...
Jauks risinājums no TEAC :)

TEAC O'Casse Open Cassette - Reinventing the Reel

youtu.be...

avatar
Publicēts: 10.02.17 09:48
 citēt
Nevella neiebraucu - a kāda fiška tajā bikšu vilkšanā pāri galvai? Redzēt, kā griežas spoles? Ja labi pameklē, var atrast arī jau gatavas www.google.lv... bet manējam Sanyo diktofonam kasetes vāciņā tik maza skatāmā šķirba, ka par kasetes uzbūvi darbības laikā nemaz neizdosies pakaifot.
avatar
Publicēts: 10.02.17 10:22 labots
 citēt
TEAC ir kruta firma, bijuši nostēti daži viņu eksemplāri
bet konkretais risinājums padārgs diemžēl
tad jau labāk AMPEX 1000m lentu iegādaties

PS tuvojoties pavasarim - arī universālo lāpstu :face-grin:
www.novate.ru...

Negatīvs veikalā iegādajos 5m 3,5 mm štekera AUDIO pagarinātāju, priekš ārējās tumbiņas
avatar
Publicēts: 10.02.17 13:11 labots
 citēt
lodzija:
tad jau labāk AMPEX 1000m lentu iegādaties
Tad Tev uz šejieni pēc jaunām lentēm,

www.thomann.de...

vienīgi jaunu AMPEX vairs nenopirksi, nopirksi jaunu ATR (AMPEX mantinieks), vai RMG (BASF mantinieks).
Šīs laikam vienīgās firmas kuras vēl ražo svaigas PRO lentes :)
avatar
Publicēts: 10.02.17 19:41
 citēt
Cik atceros Frīdis arī vāvuļoja par jaunām lentēm, tik meklēja pa ebay.de kur krietni dārgākas un ne īpaši svaigas...

www.thomann.de...
avatar
Publicēts: 10.02.17 19:46
 citēt
Schneider:Nevella neiebraucu - a kāda fiška tajā bikšu vilkšanā pāri galvai? Redzēt, kā griežas spoles? Ja labi pameklē, var atrast arī jau gatavas www.google.lv... bet manējam Sanyo diktofonam kasetes vāciņā tik maza skatāmā šķirba, ka par kasetes uzbūvi darbības laikā nemaz neizdosies pakaifot.


Da muļķa laišana, ja nepietiek naudas bet gribas ripuļus rulēt un krāt :D
avatar
Publicēts: 10.02.17 20:23
 citēt
magnetofons un magnētiskā lente ir laba lieta, ja vien varētu ierakstīt no studijas lentes, un vēl labāk, ja magnetofons būtu aprīkots ar 38m/s ātrumu...... :grimace: , bet savādāk no magnetofona jēgas nav, tik vien kā kolekcijas elements, acu priecēšanai, ja gadījies vērtīgs eksempluārs
avatar
Publicēts: 11.02.17 10:57 labots
 citēt
priore:vai tik nekļūdījies ar tiem 38m/sek?

tas būtu ideāli pārspiešanas gadījumā......, bet mūsu austiņām pietiktu arī ar 19m/s ..... tas gan ar noteikumu, ka pārraksta no studijas lentas. rakstīt no kaut kā cita mūsdienās neredzu nekādas jēgas...., tā kā studijās arī gan jau vairs neraksta uz lentām, tad no maģa mūsdienās tik vien jēga kā dekors, labi ja darbojās, un ir dažas labi ierakstītas lentas demostrācijām
avatar
Publicēts: 11.02.17 11:48
 citēt
Tad tu raksti ar maģi vai šauj ar granātmetēju, ja ātrums ir 38 metri sekundē? :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.02.17 13:14
 citēt
profi kļūdās detaļās, jo viņiem plašāks gorizonts, par detaļām štrunts :face-grin:
AUDIO tehnikas tests - lauka apstākļos

avatar
Publicēts: 11.02.17 18:35
 citēt
Schneider:Tad tu raksti ar maģi vai šauj ar granātmetēju, ja ātrums ir 38 metri sekundē? :face-grin:


:bad_smile:

cm/s
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. ...
 11. 30
 12. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (4):