forum.gif


Sokolovs rullē...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.lv forums / diskusijas / Sokolovs rullē...
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.02.15 15:15
 citēt
MT9:Jūtu, ka esmu potenciālais ļaunuma iemiesojums :face-smile:

Exorcizamus te, omnis immundus spiritus
omnis satanica potestas, omnis incursio
infernalis adversarii, omnis legio,
omnis congregatio et secta diabolica.
Ergo draco maledicte
et omnis legio diabolica
adjuramus te.
Cessa decipere humanas creaturas,
eisque aeternae Perditionis venenum propinare.

Vade, Satana, inventor et magister
omnis fallaciae, hostis humanae salutis.
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:15
 citēt
MT9, un daļēji tas tā arī būs kā Tu saki. To lieliski var novērot tepat fotoblogā, kur iet vaļā karstākas diskusijas par ekonomiku, politiskajiem procesiem un vērtībām, kuras raksturo cilvēku kā personību.
Es šeit esmu no 2007. gada marta. Lasu jūs un vērtēju. Klusiņām, nevienam acīs nelecot un neuzbrūkot. Un, skat, pietika man atvērt muti, kad man saklupa virsū veču bars. Tas pats bars, kurš ne reizi vien citās diskusijās, pa gabaliņam vien ir atklājis savu patieso būtību. Un tagad tā situācija ir smieklīga līdz mielēm - zagļu bars klaigā lai ķerot zagli, t.i. - mani!
Atvainojiet, muļķīši, es neesmu dansiga, kura zem spiediena salūzīs un noziepēs asti. Jebkura ņigrāšanās tiks nežēlīgi pavērsta atpakaļ, bez lamāšanās un apvainojumiem pedofīlijā, bez ņirgāšanās un cietumu piesolīšanas. Es jūs vienkārši izsmērēšu pa fotobloga sienām, smaidot.
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:17
 citēt
O kāds cepiens.... pārtijs nokavēts....

Modernais liberālisms - tas ir labi, protams, bet kur jūs novilksiet robežu? Kur māksla saiet ragos ar sabiedrības interesēm? Kur personīgā tieksme pēc varas un slavas (ar narcisismu, hisitroniskajiem personības traucējumiem saistāmās izpausmes) kāpj pāri "līķiem". Kad līdzekļi vairs neattaisno mērķi? Manurpāt, šie ir tie jautājumi, par kuriem runā _VA_ . Šobrīd es redzu, ka jūs te esat sagājuši ragos kā sīči un vienkārši mēģinat pierādīt, kam tad ir taisnība - un pofig, kādi argumenti - vienmēr atradīsies kaut kādi no pakaļas izvilkti pretargumenti. Tas man atgādina šo sarunu: www.youtube.com...

Sen jau pazudusi jēga. Pamēģinat no malas paskatīties.
Par skandalozo meitenes bildi ar ķiršiem... Nu jā, ir smuki, kvalitatīvi, bet kā to vērtēt? Kā uz to skatīties? Meitenei nav īsti nosakāms vecums - kaut kas ap 10, bet poza kā sievietei (Sagadīšanās vai kas). Es godīgi varu pateikt - es tajā bildē varu novērtēt izpildījumu tehnisko, ideju, meiteni kā tādu atsevišķi (acis, izteiksmi), bet kopā man tas viss neliekās - neierakstās kopējā shēmā. Nu labi - tagad nobildējam, nopubicējam visai Latvijai. Vai tas uzkurinās meitenes ego? Vai tas piemetīs pagali viņas narcisimam (kurš piemīt visiem zināmā apmērā). Manuprāt, jā - tā ir validācija - dari tā, re kā visi to novērtē. Un viņa turpinās uzvesties ņe po godam. Pirmkārt jau sekas var būt tādas, ka viņai tiek laupīta daļa bērnības, cita, ka tas var aiziet nepareizajās sliedēs. Tā ir spēlēšanās - un diezgan bīstama. Cits fakts, ka pilnīgi nesaistītas jaunas meitenes ar redz šāda rakstura bildes un uzskata, ka as ir jaunais cool trends - to tācu novērtē, un meklēs iespējas tikt pie šādām bildēm, ko var ļoti labi redzēt draugos (man tālu nav jāmeklē - radu bērnu bildēs viss ir redzams). Ir tas wannabe model, sip martini. To daļu šīs meitenes redz, bet viņām nav neviens par industrijas neredzamo daļu neko jēdzīgu pateicis. Tā ka ar labu nodomu, tas ir tomēr potenciāls "Lāča pakalpojums". Manurpāt!
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:19
 citēt
MaurI, paldies.

Viens no nedaudzajiem, kurš ir sapratis būtību, bez sufliera un papildjautājumiem - pilnīgi bez jebkadas nojēgas, kālab tas jājautā... :)
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:30 labots
 citēt
Pilnīgi nopietns jautājums - tad ko teikt meitenei, kas grib tādu bildi - pēc kā tu izskatīsies, nebūs smuki, tev nepiestāvēs?
Forši, taisam kompleksainus skuķus kas izies par sievām pie vaifbīteriem un tur arī paliks, jo citu, labāku, jau viņām tāpat neatrast, utml.

Man zināma ģimene, kur vairākas meitas gājušas modeļu skolā un viena šobrīd ir pasaules līmeņa modele. Tā ir vecāku atbildība kontrolēt KUR meitenes iet, ko mācās un kam strādā. Bet pateikt - nē, Tu neiesi - ir tiešākajā mērā bērna psihes graušana.

Arī dejot bērnus nevar laist... travelnews.lv...
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:39
 citēt
versatile, un daudz Tu zini tādas meitenes no modeļu skolām, kurām vēl ir arī laiks plātīties pa sociālajiem portāliem ar savām gaitām? Tas ir darbs. Un ļoti smags darbs.
Un, ja bērns jau no agrīniem gadiem izrāda interesi par modelēšanos, tad ir pēdējais laiks sākt viņu profesionāli gatavot šādai dzīvei. Uzsvars uz profesionāli. Un nevis "es gribu, man vajag! Jā, jā, bērniņ, es jau skrienu ar štātēm.."
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:43
 citēt
a kālab nav vēl Vectēva viedoklis, ka sieviete ir skaista plika un jo jaunāka jo labāka?
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:45
 citēt
karoče - nost ar liberastiem.
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:46
 citēt
Meitenes no modeļu skolām īsti nezinu un soctīklos tādām sevišķi nesekoju.
Bija šitas kalendar-laiv šovs, kurā Liene Candy smuki pateica nepilngadīgajai dalībniecei - bilde laba, bet veļa traucē. Vot tas ir intelekts.
Un profsionālā modelēšanās arī ir saistīta ar zināmu risku. Un arī sākas agrā vecumā. Kad ir par agru un kad nav?
avatar
Publicēts: 17.02.15 15:50 labots
 citēt
versatile:Meitenes no modeļu skolām īsti nezinu un soctīklos tādām sevišķi nesekoju.
Bija šitas kalendar-laiv šovs, kurā Liene Candy smuki pateica nepilngadīgajai dalībniecei - bilde laba, bet veļa traucē. Vot tas ir intelekts.
Un profsionālā modelēšanās arī ir saistīta ar zināmu risku. Un arī sākas agrā vecumā. Kad ir par agru un kad nav?
nu... vismaz līdz 12 klasei skolā vajag pamācīties. Skolas, mācība - tas prasa daudz laika, normāli vairs visādām "modeļu" huiņām laika nesanāks. būs jāziedo mācības. Un pārsvarā jau beigās sanāk kā ar sportistiem - jo agrāk sāk, jo lielāks dunduks... Sportisti vēl vēlāk var mēģināt par trenneriem, a ko tām dullajām modelēm pēc tam iesākt, kad miesai un izskatam vairs nav pieprasījuma?
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:01
 citēt
Tiešām...man būs jaraksta garā eseja?

Nu labi. Provēšu pa īso ceļu.

Tu zini, kā vīruss pārņem ķermeni? Tāpat arī idejas pārņem sabiedrību. Līdz ar to šādos apstākļos saglabāt kaut ko "no vecajiem laikiem" būs arvien grūtāk un grūtāk, jo vide pati mainās. Ir iespēja norobežoties, bet tad tas nozīmē arī kaut kādā veidā apstāties savā attīstībā un iekonservēties. Kā to, piemēram, ir izdarījuši Eimiši iekš ASV - notiekti zini, par ko runa. Uz tavu jautājumu es nevaru sniegt tiešu atbildi, jo tas ir komplekss. No vienas puses normāli dzīvojot kopā ar bērnu - man īsti nepatīk termins audzināt - viņam 8 gadu vecumā neradīsies vēlme pēc šādām bildēm (ideālajā pasaulē), jo viņa prāts būs nodarbināts ar kaut ko pavisam citu - domāju, ka arī ne 12 gados kaut kam tādam būtu jau jāuzplaiksnī. Bet saprotu, ko tu biji domājis ar savu jautājumu. Ja pie tevis, kā pie fotogrāfa atnāk meitenīte (nu labi - uztaisīsim viņu 15 gadīgu). Tu kā pieaudzis vīrietis nevari vispār piekrist nekādām plikbildēm, jo tas viss krimināllikumā var tikt traktēts kā netiklas darbības ar nepilngadīgajiem. Un tādai arī būtu jābūt tavai pieejai. Viss. Tev nav jālabo vecāku neizdarība, vai jāpakļaujas. Pase, un strādājam. Nav - no deal. Kāds nesmuki vai nepiestāvēs? Iedomāies tevi caur fotoblogu vai draugiem uzmeklētu kāda 10 gadīga meitene un prasītu fotosesiju. Tu tiešām piekristu? Vienalga, pilnīgi vienalga kādas bildes - kaut ar mīkstajām rotaļlietām, bet bez vecāku ziņas. Tiešām? Kā tu to vispār iedomājies?

Kāds sakars te sievu sitējiem? Tas ir kārējais no dibena izvilktais arguments. PILNĪGI BEZ SEGUMA.

Tieši tā - kamēr bērns ir nepilngadīgs - tā ir vecāku atbildība. Un pateikt bērnam Nē - nav bērna psihes graušana. Tagad tāds uzspiests uzskats tiek veidots, ka nedrīkstot bērniem teikt nē, jo tas nabadziņus traumē, bet paskaties uz mūsdienu jaunatni, kam nekas nav bijis liegts... Bērni ir ļoti egoistiski, sniedzot viņiem visu, tiek izstrādāts reflekss, ka viss pienākās tāpat vien. Vajga tikai gribēt. Vai tas ir pedagoģijas veiksmes stāsts? Es negribu iesākt šo diskusiju, jo tā būs nebeidzama... un nav pa tēmai.

Mums ir tehnoloģiju attīstības laikmets, bet morālā plānā mēs regresējam...diemžēl...
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:01
 citēt
Nu, tā ir vecāku atbildība, likt paralēli kārdinošajam modeles darbam aŗi izglītību. Tās, ko zinu es, nav ne stulbas, ne neizglītotas.
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:02 labots
 citēt
_VA_:
Es šeit esmu no 2007. gada marta. Lasu jūs un vērtēju. Klusiņām, nevienam acīs nelecot un neuzbrūkot...
..... Es jūs vienkārši izsmērēšu pa fotobloga sienām, smaidot. .

Lieliska "VIZĪTKARTE"...
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:05
 citēt
Mauri, nav runa par piecpadsmitgadīgu. Un noteikti nav runas, kur 10gadīga bez vecāku ziņas nāk bildēties. tas ir absurds.
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:09
 citēt

Mums ir tehnoloģiju attīstības laikmets, bet morālā plānā mēs regresējam...diemžēl...+++
Un šo regresu var redzēt atverot jebkuru masu saziņas vietni, jebkuru tās sadaļu, jebkurā datumā...
Skumjākais ir tas, ka cilvēki ir tiktāl degradējušies, ka pat uz kredītņemšanas brošūrām ir jāuzraksta "aizņemies atbildīgi", jo prakse rāda, ka lielais vairums, bez šāda uzraksta un stingrām bankas pārbaudēm, nav spējis saprast, cik viņam patiesība ir tā prātiņa...
Ir zudis balanss starp materiālo un garīgo pasauli, tiek grautas robežas un visi strīdi, pamatā, notiek nevis par kvalitatīvu robežlīnijas atjaunošanu, bet gan par vietu, kur to stabu rakt, jo vēl joprojām, cilvēki uzskata, ka labākais kam viņi der, ir kaušanās pie siles, kurš tad nu izplēsīs sev labāko kumosu.
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:14
 citēt
_VA_:
Vajadzību piramīda. Sekss tajā ir pamatvajadzību līmenī. Pie paēšanas, padzeršanās, miega un pakakāšanas. (..) Cilvēkam ar augstu intelektu, vispusīgi attīstītam un labi audzinātam, šī te pirmā vajadzību piramīdas pakāpe kļūst sekundāra.
(..)
Tev neuzbrūku, jo nevēlos, lai mani "izsmērē pret fotobloga sienām" :haha: :grimace:
BET, gribu pavaicāt, kā tas vispār var būt iespējams, ka pamatvajadzība var kļūt sekundāra? Kā, piemēram, miegs var būt sekundārs, kā vēdera izeja var būt sekundāra? NU KĀ? Ne par velti tās saucās PAMATVAJADZĪBAS!
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:16
 citēt
uh kā cilvēciņš 7 gadus nocieties klusēdams, nu slūžas pārrāva (kas notika, krīze privātajā dzīvē?) un iet vaļā grafomānija, atkal līdz agram rītam drukās savas svētulīgās sentences, re pat + sev sāk likt no dubultprofiliem :haha:
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:18
 citēt

BET, gribu pavaicāt, kā tas vispār var būt iespējams, ka pamatvajadzība var kļūt sekundāra? Kā, piemēram, miegs var būt sekundārs, kā vēdera izeja var būt sekundāra? NU KĀ? Ne par velti tās saucās PAMATVAJADZĪBAS!


Ļoti vienkārši. Mainās prioritātes. Cilvēks arvien mazāk laika patērē laiskai rīšanai, netup tualetē ar žurnālu rokās, guļ 5 stundas diennaktī, nevis slinkas 8... Un tā tālāk.
Jo ir tik daudz kas jāpaspēj un jāizdara.
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:19
 citēt
Alibaba:uh kā cilvēciņš 7 gadus nocieties klusēdams, nu slūžas pārrāva (kas notika, krīze privātajā dzīvē?) un iet vaļā grafomānija, atkal līdz agram rītam drukās savas svētulīgās sentences, re pat + sev sāk likt no dubultprofiliem :haha:


Man ir dubultprofili? Un kā Tu to varēji dabūt zināt? Vai kāds no administrācijas Tev šo mega jaunumu paziņoja, jeb pats izdomāji? :)
Es saprotu, ka Tev ļoti patīk pataisīt sevi par muļķi, bet esi vecis, izdari to pats, bez manas līdzdalības, labi?
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:22
 citēt
versatile:Mauri, nav runa par piecpadsmitgadīgu. Un noteikti nav runas, kur 10gadīga bez vecāku ziņas nāk bildēties. tas ir absurds.


Nu tad par kādu tad tu runā? No vecāku skatu punkta?
Tu pielieto sievietēm raksturīgu komunikācijas veidu - kaut ko pateikt, bet ne gluži līdz galam un tad gaidīt kas nu būs...
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:27
 citēt
LT_:

BET, gribu pavaicāt, kā tas vispār var būt iespējams, ka pamatvajadzība var kļūt sekundāra? Kā, piemēram, miegs var būt sekundārs, kā vēdera izeja var būt sekundāra? NU KĀ? Ne par velti tās saucās PAMATVAJADZĪBAS!


Tu jauc dažādas lietas. Pamatvajadzības apspiest nevar, bet par viņām ar vecmāmiņu pie Ziemassvētku vakariņu galda arī nerunā. O kā es šonakt nogrūdīšos... Bāāāāccc, ku labais būs!
avatar
Publicēts: 17.02.15 16:43
 citēt
Dolldia:Meitenesvar būt stulbas, bet līdz zināmam brīdim. Te vai nu tiešām tējā kaut kas tika iebērts, vai nu... pasaka, kā tauta saka.
Bet ja vēl mācījās 12. klasē, tad jau viss ir iespējams. Neko nevar zināt.

Kāda velna pēc viņaraksta Sokolovam, bet ne policijai?


PASAKAS sīkā , neesmu dzirdējis ka šajā jomā kādam ko ber , JO uz bildēm vai video redz tupo fesu un dumjās izdarības. Tur ir daudz smalkākas un efektīgākas metodes SLAVAS / NAUDAS kāre vai vajadzība. Tāpēc es personīgi vienmēr smejos par "Sakoļija pielauza" , tā nekad nav bijis jādara , pilnīgi pietiek ar tām kuras griba PAR ATLĪDZĪBU vienalga kādā vaidā , naudā baudā graudā :):) Taču tur ir viens un galvenais nosacījus PAŠAI JĀIDARA PIRMAIS SOLIS. Protams ir arī kruti speci kā jau teicu JEBKURU un jebkurā vietā , bet tas ir exskluzīvs retums , tādu gadījumu mūsdienās Latvijā praktski nav. Visbeidzot viens no šī biznesa pamatiem ir tas ka ABAS puses paliek abpusēji apmierinātas . Zinu ka grūti saprast nemēģinājušai bet ļoti lielam daudzumam sieviešu Latvijā pietiek ja ir sajūta ka droši var paraudāt uz pleciņa tad viss parējais vispār nav nekas , gadijuma sexsiņš mūsdienas nav pilnīgi nekas BET papinkšēt uz pleciņa tas jau ir kruta reti kura to spēj pat saviem tuvākajiem:) Tāda mums tā sabiedrība.
avatar
Publicēts: 17.02.15 17:07
 citēt
Sveiciens seksopatalogu konferencei! :face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 17.02.15 17:10
 citēt
Nesen noskatijos filmu Hard Candy, kā reiz par fotogrāfu un 15gadīgu meiteni, kur fotogrāfs nokļūst „upura” lomā, iesaku noskatīties;)


Katrā cilvēkā var atrast ko tumšu, bet ja nevar, tad tas vnk ir kārtīgāk noslēpts, jo ir kas vēl slēpjamāks un tumšāks, tapēc tie bīstamākie vbt ir tieši tie, kas labāki mālējas;)
avatar
Publicēts: 17.02.15 17:28 labots
 citēt
beno:Nesaprotu ko VA te tādu nepareizu pateica ka dažs labs tā sacepās:what: ...tie tjipa ir slima cilvēka murgi???...a sērfot pornosaitos tā ir norma...īsts mužiks a ko!:amazing:


Kaut kur 1990 nogalē LV saeimā izcēlās "Liels skandāls" par Latvijas nomelnošanu , viss sakās apmēram tā , deputāts X izgāja uz tribīnes sāka runu ar sentenci "Atveru es vakar porno kanālu A TUR tādas lietas par Latviju un meičām rāda stāsta ! Jārīkojas " un panesās. Kanāls izrādījās ļoti specifisks maksas kanāls kuru LV 1990 tajos vispār reti kurš skatījās sevišķi par maksu.
avatar
Publicēts: 17.02.15 17:50
 citēt
Veči, rakstiet VĒL! Šitais topiks ir interesantāks par Krievijas vati :) un jau četras lapas!
avatar
Publicēts: 17.02.15 18:20
 citēt
wiencmuzikanc:Veči, rakstiet VĒL! Šitais topiks ir interesantāks par Krievijas vati :) un jau četras lapas!
visas plintis izšautas... :anger:
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:09 labots
 citēt
Bildējiet kaķīšus, tie tēju nedzer, rakstīt nemāk, sokoļikam neziņos, bļin tikai jāuzmanās lai zoofiliju nepieraksta :D :D :D
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:27
 citēt
wiencmuzikanc:Veči, rakstiet VĒL! Šitais topiks ir interesantāks par Krievijas vati :) un jau četras lapas!
šis topiks tikai pierāda to, ka tam pamuļķim ir izdevies saclt ažiotāžu un visi kā auni seko...
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:30
 citēt
_VA_:MT9, un daļēji tas tā arī būs kā Tu saki. To lieliski var novērot tepat fotoblogā, kur iet vaļā karstākas diskusijas par ekonomiku, politiskajiem procesiem un vērtībām, kuras raksturo cilvēku kā personību.
Es šeit esmu no 2007. gada marta. Lasu jūs un vērtēju. Klusiņām, nevienam acīs nelecot un neuzbrūkot. Un, skat, pietika man atvērt muti, kad man saklupa virsū veču bars. Tas pats bars, kurš ne reizi vien citās diskusijās, pa gabaliņam vien ir atklājis savu patieso būtību. Un tagad tā situācija ir smieklīga līdz mielēm - zagļu bars klaigā lai ķerot zagli, t.i. - mani!
Atvainojiet, muļķīši, es neesmu dansiga, kura zem spiediena salūzīs un noziepēs asti. Jebkura ņigrāšanās tiks nežēlīgi pavērsta atpakaļ, bez lamāšanās un apvainojumiem pedofīlijā, bez ņirgāšanās un cietumu piesolīšanas. Es jūs vienkārši izsmērēšu pa fotobloga sienām, smaidot.

... ar pedejo teikumu viss ir izteikts :face-wink: Saubu par tavu diagnozi un atrasanas vietu vairs nav :grimace:
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:41
 citēt
Un Tu pēc profesijas būtu profesionāla diagnozes uzstādītāja? :haha:

Dzelžaina sievietes loģika: "ja es kaut ko nespēju pat iedomāties, tad tas vienkārši neeksistē!" ( atstāstījums no iepriekšējā komentāra satura ) Un šitāds man diagnozi pielaikos... :))))))))))
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:45
 citēt
_VA_, tīri praktisks jautājums. Kā uztaisīt bērnu veļas katalogu?
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:48 labots
 citēt
Pretjautājums:
pedofiliem vai vecākiem to katalogu? :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:50
 citēt
Sapper:_VA_, tīri praktisks jautājums. Kā uztaisīt bērnu veļas katalogu?
a vai vajag? Tevi interesē kvalitatīva veļa bērniem vai kā viņa smuki pieguļ pie dupša?
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:51
 citēt
A padomāt ar galvu, kam ražotāji adresē savas produkcijas katalogu, tas ir mission imposible?
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:51 labots
 citēt
Bildes:
Sapper:_VA_, tīri praktisks jautājums. Kā uztaisīt bērnu veļas katalogu?
a vai vajag? Tevi interesē kvalitatīva veļa bērniem vai kā viņa smuki pieguļ pie dupša?


Nu, re, Bildes jau atbildēja manā vietā.. :face-grin:

A padomāt ar galvu...

Var arī ar galvu padomāt kā reklamēt produkciju, pirms reklamēšanas. Ko man izteiks tie bērneļi katalogā? Neko. Mani kā vecāku interesē šuve, audums, tā īpašības, mazgāšanas un tīrīšanas temperatūras, un izmēri, un krāsas, nevis cik smuki tur pa bildi rāpo bēbis.
avatar
Publicēts: 17.02.15 19:54
 citēt
Sapper:A padomāt ar galvu, kam ražotāji adresē savas produkcijas katalogu, tas ir mission imposible?
es nezinu - es bērniem drēbes nepērku pēc kataloga. sev arī nē.
avatar
Publicēts: 17.02.15 20:02
 citēt
Bildes:
Sapper:A padomāt ar galvu, kam ražotāji adresē savas produkcijas katalogu, tas ir mission imposible?
es nezinu - es bērniem drēbes nepērku pēc kataloga. sev arī nē.


Tu nepērc, bet tie, pie kuriem Tu pērc, visdrīzāk skatās katalogus. lai izvēlētos produkciju pirms to iepirkt vairumā.. :)

Es to tāpēc uzjautāju,, ka jau sen atpakaļ mana vecākā atvase bildējās, ja nemaldos "Rosme," katalogam, tur bērnu pidžamas, nakstkrekli, ķipa, protams, ka uz bildēšanos devās kopā ar māmiņu. Normālas bildes, bez jebkādiām pie dibena piguļošām apenēm un citām jūsu fantāzijām. Mīļie cilvēki, jiums pašiem no savas ēnas vēl nav bail?
avatar
Publicēts: 17.02.15 20:07
 citēt
Sapper:
Bildes:s nezinu - es bērniem drēbes nepērku pēc kataloga. sev arī nē.


Tu nepērc, bet tie, pie kuriem Tu pērc, visdrīzāk skatās katalogus. lai izvēlētos produkciju pirms to iepirkt vairumā.. :)

Es to tāpēc uzjautāju,, ka jau sen atpakaļ mana vecākā atvase bildējās, ja nemaldos "Rosme," katalogam, tur bērnu pidžamas, nakstkrekli, ķipa, protams, ka uz bildēšanos devās kopā ar māmiņu. Normālas bildes, bez jebkādiām pie dibena piguļošām apenēm un citām jūsu fantāzijām. Mīļie cilvēki, jiums pašiem no savas ēnas vēl nav bail?
nu cik Taviem sīčiem gadu?
avatar
Publicēts: 17.02.15 20:09 labots
 citēt
Es piedāvāju aizināt grāmatnīcas izņemt no pārdošanas šo preci.www.janisroze.lv...
Nesen visa prese cēla trobeli, ka kaut kāds īblis ķengaragā suni izvarojis. Bet ja nu tas bija linkā minētā kalendāra skatīšanās rezultātā?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  Iet uz lapu
 1. <
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. >

Mana info:

Reklāma

fotonoma.lv

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):